Laupäev, 21. märts 2020
18:30
Mattias Käit: Tervist, head sõbrad! Hakkan vaikselt juba teie küsimusi vaatama, aga pool tundi on veel alguseni aega. Andke kuuma!
19:04
Mattias Käit: Küsimusi on tulnud kümneid, hakkame siis otsast minema.
19:04
Külastaja Mundrihärra kommentaar
Mis tunne valdas teid peale 4:0 võidumängu ja kaht esimest koondiseväravat Gibraltari vastu?
19:05
Mattias Käit: Tunne, mis mind sel hetkel valdas oli kirjeldamatu. Koondise esindamine oli mu pikaajaline unistus, aga kahe värava löömine kodupubliku ees oli võrratu.
19:06
Külastaja Markus Ritval kommentaar
Miks sa Fulhamist lahkusid? Saaksid ju Premier Leagues mängida.
19:07
Mattias Käit: Mul oli võimalus veel aasta aega Fulhamis jätkata, kuid võimalused esindusmeeskonna eest väljakule saada olid minimaalsed. Mul oli vaja meeste vahel mängida ning sel hetkel tundus see ainuõige samm.
19:09
Külastaja küsija kommentaar
kes on eesti koondises kõige suurem lobamokk, pulli vend, duši all parim laulja, suurim trenniloom ja kõige laisem mängija?
19:10
Mattias Käit: Parim duši all laulja on kindlasti Rauno Sappinen, kes hiilgab oma Terminaatori lauludega. Kui ma ei eksi, siis on tal kõik laulud pähe õpitud. Suurim pullivend ja trenniloom on Ken Kallaste.
19:11
Külastaja RWB kommentaar
Miks ikkagist Fulhamist lahkusid? Hiljuti "Sunderland til I die" seriaali vaadanuna jäi silma sealne kapten ja pikaajaline ManU mängumees John O'Shea. Ta oli pikalt Manchesteri parima klubi U23 mängija ja käis sealt mitmes kohas laenul, enne kui võimaluse Old Traffordil sai. Miks ei kannatanud ka sinul oodata?
19:12
Mattias Käit: Laenule saamine ei olnud nii lihtne. Fulhamil olid omad väga kindlad nõudmised.
19:13
Külastaja pool kommentaar
millistes tingimustes üks profijalgpallur sloveenias elab? kas sa sõidad klubi poolt antud porschega ja elad uhkes villas või pigem mõistlikus korteris? RÄÄgi lähemalt!
19:14
Mattias Käit: Sloveenias elan ma kahetoalises korteris ja sõidan Volkswageniga, aga siinsete tippjalgpallurite elust ei puudu glamuur. See tähendab, et osad mängijad, kes on juba rohkem raha kogunud, sõidavad Bentleyga ja elavad villades.
19:15
Külastaja Markus kommentaar
Millal Florasse siis mängima tuled?
19:16
Mattias Käit: Floral on juba head keskpoolikud olemas, agendiga Flora teemal jutte pole olnud.
19:16
Külastaja Pizdu materi kommentaar
Kuidas sai laager hästi minna ,kui olid väljakul 5 mängu jooksul 60 min ? Kas oled nõus ,et fännile siit Eestist vaadates on kogu Sloveenia olnud täielik ämber ?
19:16
Mattias Käit: On tõsi, et treenerivahetus tõi kaasa minu jaoks negatiivseid arenguid ja oleksin soovinud rohkem mänguminuteid. Samas on Sloveenia kõrgliiga tase väga hea ning olen saanud väärt kogemusi.
19:18
Külastaja pool kommentaar
kui sa poleks jalgpallur, siis kes sa oleks? mis erialad sind veel köidavad?
19:19
Mattias Käit: Mulle meeldib väga süüa teha ja uusi retsepte katsetada. Teine spordiala, mis mind köidab, on tennis.
19:19
Külastaja Luuletaja kommentaar
Nagu kunagi Hendrik Ojamaa mainis, et peale Derby County akadeemia lõpetamist oli lisaks temale veel 1, kes profijalgpalli edasi mängis. Kes nn öelda läbi murdis ja lepingu teenis? Kuidas on Teiega lood? Kas lisaks sinule või veel kedagi kes profijalgpalli mängib mõnes meeskonnas? Kui jah siis kus ja mis tasemel?
19:20
Mattias Käit: Ma toon siin välja mängijad, kes minuga koos Fulhamist lahkusid. Stephen Humphrys on hetkel League One klubis Southend. Elijah Adebayo on League Two klubis Walsall. Islandi äärepoolkaitsja Jon Dagur Thorsteinsson mängib Taanis võistkonnas Aarhus ja teine Islandi poolkaitsja Atli Andrason mängib oma koduliiga võistkonnas Vikingur Reykjavik.

19:21
Külastaja mel kommentaar
Kellele Eesti Premium liigas pöialt hoiad?
19:21
Mattias Käit: Eks ikka oma vanale klubile Levadiale.
19:23
Külastaja Tyra Banks kommentaar
Kuidas sloveenia keeles " Krt ma ei viitsi siin pingil istuda ,pange mind mängu ! " on ?
19:23
Mattias Käit: Kahjuks ma seda lauset ei tea.
19:24
Külastaja huviline kommentaar
Viimasel ajal on meil palju räägitud, et meie noorjalgpallurid ei ole piisaval tasemel. Sa oled näinud treeningprotsesse ka väljaspool Eestis. Mis on sinu arvamus, mis me valesti teeme?
19:25
Mattias Käit: Mul on keeruline öelda, mis me suures plaanis teisiti teeme, aga saan öelda, et kui ma Levadia akadeemiast suundusin Fulhami akadeemiasse, siis peamine erinevus oli see, et noormängijatele pöörati väga palju rohkem tähelepanu. Ühes trennis võis olla 2-3 treenerit, kes tegelesid erinevate elementidega. Väga suurt tähelepanu pöörati pallihoidmisele ja sööduharjutustele.
19:28
Külastaja mel kommentaar
Kas sooviksid pigem mängida veidi tugevamas võistkonnas, kellel on viletsad fännid või veidi nõrgemas võistkonnas, kelle fännid loovad staadionil väga hea atmosfääri?
19:29
Mattias Käit: Ei ole lihtne vastata. Hetkel olen Sloveenia tippklubis, kelle fännklubi ei ole väga suur ega aktiivne. Headest fännidest tunnen ma loomulikult puudust. Ideaalne kombinatsioon oleks muidugi tugev klubi koos heade fännidega.
19:30
Külastaja Juhan kommentaar
Mida Sloveenias veedetud aeg sulle kõige enam õpetanud on?
19:30
Külastaja Juhan kommentaar
Läksid Domžalesse lootusega hakata stabiilselt meesteklassis mängima. Ometi pole asjad päris nii sujuvalt läinud. Kuidas sa ise olukorrale peale vaatad?
19:30
Mattias Käit: Läksin Sloveeniasse treeneri juurde, kes nägi minus väga suurt potentsiaali ja sain alguses palju mänguminuteid. Kahjuks vahetus treener ja minu mänguaeg on olnud ebastabiilne. Tuleb olla kannatlik ja asjad võivad muutuda väga kiiresti. Oluline on mitte kaotada motivatsiooni.
19:31
Külastaja Marcus kommentaar
Mis on su hetke motivatsioon,et end vormis hoida?😃
19:33
Mattias Käit: Et saada oma võimalus ja liikuda paremasse klubisse.
19:34
Külastaja Narvakas kommentaar
Mis arvate Georgi Tunjovi tasemest ning kas tunnete, et ta võiks tulevikus ohustada koondises Teie kohta?
19:36
Mattias Käit: Kui aus olla, siis ei ole ma Georgit mängimas näinud, kuid kui Itaalia kõrgliiga klubi eest minuteid saada, siis kindlasti on ta minu suur konkurent juba praegu. Õnneks platsile on vaja mitut poolkaitsjat ja mul oleks hea meel temaga koos Eesti koondist esindada.
19:39
Külastaja Lennujaamakoristaja kommentaar
Kas laeva peale sõites ja piire ületades,piisas laevapiletitest või oli miskit paberit veel vaja piirikontrollides?
19:39
Mattias Käit: Piisas täiesti tavapärastest reisidokumentidest.
19:40
Külastaja kusimus kommentaar
mis sarju netflixist vaatad/vaatasid?
19:40
Mattias Käit: Money Heist, Prison Break, Shooter, Peaky Blinders, Punisher, Bodyguard.
19:41
Külastaja M. kommentaar
Kuidas hindad Eesti alagruppi rahvuste liigas? Mis tulemusega võiks rahule jääda ja kui palju ise vastasmeeskondadega kursis oled? Kuidas üldse Eesti koondise praegust seisu hindad ning kas võib märgata teatud madalseisu?
19:43
Mattias Käit: Kõik vastased on mängitavad. Oleme hiljuti Gruusia ja Armeeniaga mänginud, aga Põhja-Makedoonia koondise hetkevormi kohta ma midagi öelda ei oska. Samas olen veendunud, et kuna tegu on Balkani riigiga, siis on nad meie jaoks alati tugevad vastased.
19:46
Külastaja Krudu kommentaar
Premium liigat jälginud läbi striimide ja fantasy, siis missugused on suurimad erinevused ja sarnasused Sloveenia liiga vahel?
19:50
Mattias Käit: Sloveenias kantakse igat mängu telekas üle ja seal on staadionil rohkem publikut. Seega on ringluses suuremad summad, mis võimaldavad palgata paremaid mängijad ja tõstavad liiga taset.
19:50
Külastaja pool kommentaar
mis su karjääri parim moment olnud on? mis kell pärast küprosele löödud väravat magama jäid?
19:50
Mattias Käit: Tõenäoliselt oligi see sama lisaminutite võiduvärav Küprosele. Pärast seda jäin magama kell 5 hommikul, sest emotsioonid olid laes.
19:51
Külastaja Sander kommentaar
Kes on su lemmikjalgpallur kes ei ole eestlane?
19:51
Mattias Käit: Mesut Özil, Toni Kroos ja Kevin De Bruyne
19:52
Külastaja Sander kommentaar
Mis on lemmikklubi mida tahaksid esindada
19:52
Mattias Käit: Minu pikaajaline unistus on mängida Bundesligas ja kõige enam tahaksin esindada Dortmundi Borussiat.
19:54
Külastaja KK7 kommentaar
Kas sul on olnud mõtteid tulla eesti liigasse mängima?
19:54
Mattias Käit: Seni pole olnud.
19:54
Külastaja küsija kommentaar
Kaalusid jaanuaris sarnaselt Sappinenile Domzalest lahkuda?
19:55
Mattias Käit: Ausalt öeldes kaalusin küll, kuna mänguminutid olid ebastabiilsed.
19:56
Külastaja Wedru kommentaar
Su isa Mart töötab Päästeametis operatiivkorrapidajana, kuivõrd oled ise pääste valdkonnas toimuvaga kursis ja kui palju oled saanud tehnikat ja varustust proovida-kasutada? Kuidas hindad enda isa üldiselt ja oma töövaldkonnas?
19:58
Mattias Käit: Kui isa Nõmme komandos töötas, siis sain korra ka väljakutsele kaasa sõita, aga jäin autos magama ja suurt midagi ei mäleta. Olin siis 4-aastane.

Terve oma lapsepõlve olen ma veetnud tuletõrjekomandos, seega olen teemaga hästi kursis. Isa on mul loomulikult kõva mees, sest teeb seda väga rasket tööd. Ta on toetanud kogu minu arengut, pani mind väiksena jalgpallitrenni ja käis minuga kõikidel testimistel kaasas.
20:00
Külastaja KK7 kommentaar
Kui sa noorena fulhami läksid, kas siis peale fulhami oli teisi klubisid ka, kes sinust huvi tundsid? Ja kui siis millised?
20:00
Mattias Käit: Toona oli minust veel huvitatud Everton.
20:01
Külastaja Fänn kommentaar
Mis on inglismaa liiga plussid ja miinused võrreldes teiste riigi liigadega?
20:02
Mattias Käit: Suurim pluss on muidugi see, et Inglismaa liigat jälgib terve maailm. Minu vaatevinklist vaadates oli miinuseks tihe konkurents ehk väga keeruline oli pääseda esindusmeeskonda.
20:02
Külastaja Ints kommentaar
Mis on üks asi mida eestlased võiksid sloveenlastelt õppida?
20:03
Mattias Käit: Sloveenid ja teised välismaalased on eestlastega võrreldes palju avatumad.
20:05
Külastaja kalle kommentaar
kes on eesti koondise parim meditsiinimeeskonna töötaja?
20:05
Mattias Käit: Keeruline kedagi esile tuua. Kogu meditsiinimeeskond on tasemel.
20:06
Külastaja pats kommentaar
lemmik toit?
20:06
Mattias Käit: Kartulipuder, hakklihakaste ja peedisalat.
20:07
Külastaja jj kommentaar
Mattias, lemmikmängija, klubi, treener, riik, liiga, treener? (maailmamastaabis) kui viitsid siis natuke põhjendada ka, et miks just nemad jne. peace
20:08
Mattias Käit: Kroos, Özil ja De Bruyne, sest nad kõik mängivad minu positsiooni ja nende mängustiil on väga loov.
Lemmikklubi on Kloppi aegne Dortmund. Klopp näitas, et ühtse võistkonnaga on võimalik ka endast tugevamaid hammustada.
Riik: Saksamaa, Deutschmaschine, tõhus ühtne meeskond.
20:09
Külastaja Mait kommentaar
Kas Rauno Sappineniga koos olemine tegi elu Sloveenis kergemaks (olete head sõbrad).. ?
20:10
Mattias Käit: Kindlasti tegi temaga koosolemine elu kergemaks. Käisime igapäevaselt piljardit mängimas, kus mulle kahjuks vastast ei olnud.
20:13
Külastaja Peeter kommentaar
Kindlasti on noorena välismaale siirdumine vaimselt väga keeruline. Kuidas sina uue keskkonna ja konkurentsiolukorraga kohanesid? Kas sul oli võimalik selles osas abi saada kas näiteks jalgpalliliidust või Levadiast? Edu!
20:13
Mattias Käit: Nii noorelt üksi suures linnas ei ole kerge. Mul olid head taustajõud, vanemad ja perekonnatuttavad. Eesti-inglise pere aitas mind keerulistel aegadel.
20:14
Külastaja Tarmo kommentaar
Kuidas pikk autosõit oli? Raskem kui 90 minutit platsil? Olen nüüd Sloveenias oma jagu olnud, oskad öelda miks sealne spordisüsteem toodab pidevalt häid tulemusi OMi ja MMi delt?
20:15
Mattias Käit: Pigem on autosõit raskem, kuna 90 minutit versus 24 tundi. Tulemusi toob ilmselt Sloveenia rahva suur spordilembus.
20:15
Külastaja kommentaar
Kas sul on mõni klubi või liiga, kuhu välja jõudmisest unistad? Kui reaalseks noid unistusi pead?
20:16
Mattias Käit: Bundesliga ja Dortmundi Borussia. Unistada võib ju alati, aga nende realiseerimiseks on lisaks kõvale treeningule vaja ka õnne.
20:16
Külastaja pats kommentaar
mis mänge mängid playstationil? kes on parim fifa mängija eesti koondises? kas võõrsil mängudele võtab keegi konsooli ka kaasa?
20:17
Mattias Käit: NBA, Call Of Duty ja NHL. FIFA turniire me koondises teinud ei ole ning mul puudub info, et keegi konsooli kaasa võtaks.
20:17
Külastaja Wedru kommentaar
Kes on Eesti koondises see mees, kes on võimeline meestel näod täis sõimama, aga on tegelikult suurepärane meeskonnamängija ja innustaja?
20:18
Mattias Käit: Vassiljev, oma kogemuse ja karismaga. Täpsustuseks olgu öeldud, et Kostja ei ole meid veel kunagi täis sõimanud.
20:19
Külastaja Sander kommentaar
Kes on sinu arvates maalima parim peatreener mõnes klubis?
20:21
Külastaja SS kommentaar
Kas sind ennast huvitab see, mis erinevad portaalid sinu hinnaks pakuvad?
20:21
Mattias Käit: Sandri küsimusele vastuseks: Jürgen Klopp.
20:21
Mattias Käit: Ja SS-ile: Pigem ei huvita, kuna see ei ole objektiivne info.
20:22
Külastaja Njaa kommentaar
Suurimad FIFA mängijad Eesti koondises?
20:22
Mattias Käit: Kindlasti Nikita Baranov.
20:23
Külastaja Lennujaamakoristaja kommentaar
Millal siis klubi juurde tagasi?
20:23
Mattias Käit: Seda ei tea hetkel keegi.
20:26
Külastaja Madis kommentaar
Mis sõnadega iseloomustaksid Sloveenia liigat? Mis sa arvad, mis on sinu parimad omadused väljakul?
20:27
Mattias Käit: Sloveenia liiga on väga tasavägine ja kõikide meeskondadega on väga rasked mängud. Enda omadustest: mul on hea nina väravale. Jaksan tööd teha nii ründes kui kaitses. Heade söötude leidmine.
20:27
Külastaja Sir Sunny Athletic kommentaar
Kas pigem Premier League või Serie A?
20:28
Mattias Käit: Premier League, see on liiga, kus kõik jalgpallurid sooviksid vähemalt korra mängida.
20:29
Külastaja Roman kommentaar
Kui flora pakuks sulle kindlat põhikooseisu kohta , oleksid nõus minema Florasse , kuigi Levafiast tulnud?
20:29
Mattias Käit: Oleneb tingimustest.
20:29
Külastaja Analüütik kommentaar
Teatavasti on Sloveenia suhteliselt sama väike riik, kuid spordis ja eriti pallimängudes kordades edukam. Kuidas kirjeldad keskmist 20a sloveenia noormeest, milliseid isikuomadusi Meil endal puudu jääb?
20:30
Mattias Käit: Raske küsimus. Usun, et 20-aastane Sloveenia noor on samasugune kui 20-aastane Eesti noor, aga edu võti on kogu rahva suur spordilembus.
20:31
Külastaja Huviline kommentaar
Mis vabal ajal teed Sloveenias? Kas elukaaslane on eestlane ja kas elab sinuga Sloveenias?
20:32
Mattias Käit: Elukaaslane on eestlane ja elan temaga Sloveenias koos. Vabal ajal käime koeraga metsas jalutamas, mängin PlayStationit ja teeme koos süüa.
20:33
Külastaja pool kommentaar
mis toimus sloveenia tänava- ja meediapildis kui ilicic lõi neli väravat? sama küsimus doncici tegemiste kohta?
20:33
Mattias Käit: Doncic on Sloveenias väga kõva tegija, tema tegemisi jälgitakse palju. Ilicici väravate tähistamist väga ei näinud, samas Sloveenia on väike riik nagu Eesti ja nad hindavad oma kangelasi kõrgelt.
20:34
Külastaja adf kommentaar
võrdle perioode ross countys ja domžales. kumb on tugevam klubi? kummas oli raskem? kumb liiga tugevam on?
20:34
Mattias Käit: Šotimaa liigas saavad poolkaitsjate kaelalihased väga tugevaks, sest ta näeb kuidas pall kogu aeg üle tema pea lendab. Kui Šotimaa liiga mäng on sirgjooneline, siis Sloveenia liiga on loovama stiiliga. Šotimaa tipud on kindlasti tugevamad, aga Sloveenia liiga on ühtlasem.
20:35
Külastaja SS kommentaar
Kui palju arvestad teiste või oma lähedaste arvamusega, kui vahetasid klubi ja kui veel vahetas klubi?
20:35
Mattias Käit: Kindlasti võtan lähedaste sõnu arvesse. Klubivahetus ei ole kunagi lihtne, seal tuleb kaaluda erinevaid nüansse.
20:35
Külastaja Siik kommentaar
Aga võrreldes eestlasi ja sloveene jalgpalliliselt, mis on Sloveenia klubi(de)s paremini tehtud võrreldes eesti klubidega, nt. Levadiaga, et need ja kogu Sloveenia jalgpall edukam on?
20:36
Mattias Käit: Vahe on sees juba alates treening- ja mängutingimustest. Igal klubil on kasutada hea kvaliteediga muruväljakud.
20:36
Külastaja pets kommentaar
Kuidas sa oma rahaasju manageerid? Millised on palgad Sloveenias võrreldes muu maailmaga?
20:37
Mattias Käit: Minu palk oli Inglismaal kõrgem, aga kuna Londonis on oluliselt kallim elada kui Ljubljanas, siis see nullib selle vahe ära.
20:38
Külastaja Kartul kommentaar
Parim mängija Domzales peale sinu?
20:38
Mattias Käit: Senijad Ibricic.
20:39
Külastaja Jormma kommentaar
Kas parim kaitse on rünnak ? :D
20:39
Mattias Käit: Kindlasti rünnak.
20:39
Külastaja Siik kommentaar
Mis selle Domzale uue treeneri omapära on, et ta Sind enam põhimehena ei näe, kas ta on seletanud?
20:40
Mattias Käit: Ega ma täpset vastust ei tea. Tundub, et ta eelistab rohkem Balkani riikide mängijaid.
20:42
Külastaja KK7 kommentaar
Kas näed ennast kunagi jalgpallitreenerina peale mängja karjääri või on mõni teine töö eelistus? Kui siis milline?
20:43
Mattias Käit: Tõenäoiliselt jään jalgpalliga seotuks. Täpset ametikohta ei oska veel öelda, aga miks mitte treener?
20:43
Külastaja Cc kommentaar
Kas läheksid hiina liigasse mängima? Jälgid sa üldse mis seal toimub?
20:44
Mattias Käit: Auaslt öeldes ei jälgi. Tean, et seal on head palgad, aga plaani sinna liikuda hetkel ei ole.
20:44
Külastaja JE81 kommentaar
Mis Ross Countys valesti läks?
20:44
Mattias Käit: Nagu ikka, treenerivahetus! :D
20:44
Külastaja Astro kommentaar
Kas sulle meeldib rohkõm Reimi või Voolaidi käe all mängida?
20:47
Mattias Käit: Reim tõi mu A-koondisse, samuti oli ta minu treener noortekoondises. Seega sportlik suhe on mul temaga pikem. Töösuhe Voolaidiga on mul siiani olnud positiivne.
20:48
Külastaja Roman kommentaar
Kas sul oli võimalus ka soti liigase jääda?
20:48
Mattias Käit: Ei olnud.
20:48
Külastaja Ago kommentaar
Milliste sõnadega sind Fulhamist minema saadeti?
20:49
Mattias Käit: Mitte midagi originaalset: "Good luck and give your best".
20:49
Külastaja küsija kommentaar
sloveenia keel suus? saad järgmine koondise kogunemine kostjaga sloveenia keeles rääkida? :D
20:49
Mattias Käit: Sloveenia keelt ei ole lihtne õppida. Tõsi, mingeid väljendeid ma oskan, aga kas sellest piisab vestluse arendamiseks, pigem ei usu.
20:49
Külastaja Hei kommentaar
Kui loed siis mis on lemmik raamat?
20:50
Mattias Käit: Inglise keeles "The Champions Mind" ja eesti keeles "Rindeoperaator Ivar Heinmaa".
20:50
Külastaja CTRMaestri kommentaar
Mis harjutusi palliga (ja pallita) peaks üks noor (15-20) keskväljamängija tegema
20:51
Mattias Käit: Pallita tuleb kindlasti teha suunamuutuse harjutusi ja arendada füüsilist vastupidavust. Palliga lühikest ja pikka söötu.
20:51
Külastaja Analüütik kommentaar
Kas selliseid LIVE-intervjuusid andes pead sellest Domžalele ka teada andma? Kas näiteks tänase kohta keelati mõnel konkreetsel teemal kah juttu teha?
20:51
Mattias Käit: Klubi poolt sellisteks intervjuudeks piiranguid ei ole.
20:52
Külastaja Lennujaamakoristaja kommentaar
Sloveenia mägine maa,kas viitsid ka mägedes kolistada?
20:52
Mattias Käit: Muidugi. Lisaks on teisel pool kaunis Vahemeri ehk Sloveenia asub ideaalse koha peal.
20:53
Külastaja küsimus kommentaar
Kui palju Sloveenias seal omal ajal mitu aastat mänginud Konstantin Vassiljevit mäletatakse ja meenutatakse?
20:55
Mattias Käit: Kostjat mäletatakse endiselt väga hästi. Üks Sloveenia keskkaitsja kirjeldas Kostja mängustiili: "Löök ja värav." 
20:57
Külastaja Evv kommentaar
Mainzis 8 - 0 Saksamaalt. Fännina oli mul häbi olla staadiumil. Mis toimus riietusruumis peale mängu?
20:58
Mattias Käit: Riietusruum oli haudvaikne. Me teadsime, et Saksamaa on keeruline vastane, aga sellise skooriga kaotamine on raske kogu meeskonnale. Emotsioone keegi välja ei näidanud, pigem elati kaotusevalu sissepoole.
20:59
Külastaja Lepa kommentaar
Kak dela Mattü?))))
20:59
Mattias Käit: Xорошо!
21:00
Mattias Käit: Selle positiivse noodiga ka lõpetame. Need kaks tundi möödusid väga kiirelt ja meeleolukalt. Aitäh kõigile ja püsige terved!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!