Esmaspäev, 18. mai 2020
21:25
Ivar Lepik: Tere kena esmaspäeva õhtupoolikut!
21:25
Ivar Lepik: Polegi sellist mõnusalt jalgpallihõngulist olnud teist hiljuti ... aga täna on ja kõigi eelduste kohaselt peaksime saama päris tulise andmise osaliseks!
21:26
Külastaja laulja kommentaar
ei teagi, kummale see mäng nüüd tähtsam on, tundub, et punkte on vaja mõlemal hädasti, ühel vaja püsima jääda ja teine tahab kindlasti meistrite liigas olla
21:26
Ivar Lepik: Täpselt nii. Mõlemale tähtis. Pikas plaanis oleks ilmselt karmim Werderile välja langeda kui Leverkusenile Euroopa liigaga leppida, aga hetkel ei taha kumbki järeleandmisi teha.
21:27
Ivar Lepik:
21:28
Ivar Lepik:
21:29
Ivar Lepik:  Koosseisud ka. Soomlaste duell mõnusasti: ühel pool Moisander, teisel Hradecky.
21:31
Ivar Lepik:  Leverkuseni number 27 - Florian Wirtz - on noorim mees, kes klubi eest Bundesligas väljakule tulnud. 17 aastat ja 16 päeva vana.
21:31
Ivar Lepik:  Ja läksime!
21:34
Ivar Lepik: Legend Pizarro kahjuks siis täna koosseisust väljas, sest tema tütar andis positiivse koroonaproovi. Ründaja ise on andnud ainult negatiivseid, aga mängima ei lubatud, peab karantiinis olema.
21:37
Ivar Lepik:  Ikka kummaline on see jalgpall nii. Kõle. Nagu Eesti madalamad liigad, ainult hiiglaslikus katlas!
21:39
Ivar Lepik:  Aga Leverkusen on alustanud täpselt nii nagu tabeliseis ette näeb. Domineerivama poolena.
21:47
Ivar Lepik:  Veerand tundi ja mitte ühtegi sündmust, ütleksid klassikud. Pealelöökide mõttes siis. Mitte midagi ohtlikku seni.
21:47
Külastaja Vask kommentaar
Leverkusen on üks kahest Saksamaa klubist Eintrachti kõrval, kes eurosarja raames Eestis käinud.
21:47
Ivar Lepik: Jah! See on tegelikult üks mu personaalseid lemmikfakte, mida pole kahjuks üheski mälumängus veel kasutada saanud.
21:49
Ivar Lepik:  Kes ei tea, siis juhtus see aastal 1995 ja Intertoto Cupi raames. Leverkuseniga mängis ... Pärnu Tervis!
21:56
Ivar Lepik:  Leverkuseni esimene värav täna - kui see tuleb - on nende 1000. võõrsilvärav Bundesligas.
21:58
Ivar Lepik:  Midagigi! Nurgalöögi järel võtab Amiri kaitsja ette ja tulistab kaugelt peale, aga Werderi väravasuul tõrjub Pavlenka uueks nurgaks. See ei tekita ohtu.
21:59
Ivar Lepik: Värav Aga nüüd, Kai Havertz, kes muu!
22:00
Ivar Lepik:  28. minutil võtab Moussa Diaby paremal äärel kaitsja ette ja riputab mõõdetud tsenderduse viiekastijoonele. Havertz unustatakse kaitsjate vahele ja seal pole väravavahil enam midagi teha.
22:01
Ivar Lepik: Värav VASTU! 1:1!
22:02
Ivar Lepik: Standardolukord. Nurgalöök. Bittencourti tsenderdus saab viiekasti esimesse nurka põlvekõrgusele kukkuda ja sealt paneb Gebre Selassie jala vastu!
22:04
Ivar Lepik: Värav  Tasus oodata. Havertz 2:1!
22:05
Ivar Lepik: JÄLLE standardolukord. Seekord karistuslöök. Tsenderdus viiekasti joonele ja Havertz on JÄLLE üksi.

22:11
Ivar Lepik:  Werderil šanss, aga Bittencourt vajub tasakaalust välja ja tulistab taevasse! Väga hea jooks oli, suluseisu polnud.
22:14
Ivar Lepik: Hoiatus Sven Benderile mängu esimene kollane. Bittencourt oli jooksus, aga võeti maha.
22:17
Ivar Lepik:  Hradecky tuleb vahepeal 35 meetri peale peaga mängima, aga saab sellega kenasti hakkama.
22:18
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Leverkusenile 2:1. Ei ole Werderil kaitsmisega hästi, Havertz on kahel korral liiga vabalt löögile lubatud. Aga kõik võimalused endiselt olemas. Väike paus ja oleme siis tagasi!
22:34
Ivar Lepik:  Läks uuesti!
22:34
Ivar Lepik:  Vahetusi esimese hooga ei tehta ja Werder murrab kohe rünnakule, aga Bender viskub blokki!
22:35
Ivar Lepik:  Havertz uuesti läbi, aga pannakse tee kinni nüüd.
22:41
Ivar Lepik:
22:42
Ivar Lepik: Hoiatus Moisander võtab oma musta puute järel Havertzi maha ja saab kaardi. 54. minut.
22:48
Ivar Lepik: Werderil nagu on moment, aga Rashica sööt läheb veidi pikaks. Werder otsib, aga ei suuda tekitada.
22:49
Ivar Lepik: Värav  Ja uuesti! ... Aga kontrast hoopis Leverkusen 3:1!
22:50
Ivar Lepik:  Havertz leiab Diaby, Diaby esimene puude läheb küll pikaks, aga ta tõstab mõnusalt pehme palli viiekastijoonele ja ... kaitsjad vaatavad jälle kõrvalt, kuidas Mitchell Weiser kõige kõrgemale kerkib.
22:51
Ivar Lepik:  Ja supermoment Werderil vastu, aga ei lahendata ära! Ohjah.
22:52
Ivar Lepik:  Leverkuseni 17-aastane poiss puhkama. Polnud just erilised tund aega, aga märk maas vähemalt.
22:55
Ivar Lepik:  Bailey, kes vahetusest sekkus, tulistab. Küljevõrk.
22:57
Ivar Lepik:  Havertz ... ja rikošetist napilt postist mööda!
22:57
Ivar Lepik:  Ei ole Werderist vist asja.
22:58
Ivar Lepik: Weiser 1:3:

23:01
Ivar Lepik:  Havertz tahab kolmandat, aga jälle jäi keegi ette.
23:04
Ivar Lepik: Hoiatus  Marco Friedlile kollane. Kui täna ei tule, siis saab terve 26. vooru nii mängitud, et punast ei välgu.
23:06
Ivar Lepik: Värav  Ja 4:1. Demirbay. Lihtne!
23:07
Ivar Lepik:  Supersööt Bellarabilt ja väga külma kõhuga lahendamine Demirbaylt. Meisterlik värav.
23:09
Ivar Lepik:  Silmale ilus. Demirbay 1:4:

23:13
Ivar Lepik:  Havertz välja - ei tule kübarat täna.
23:18
Ivar Lepik:  Omavärav lähedal nüüd, aga Pavlenka tassib välja.
23:19
Ivar Lepik:  Kaks lisaminutit Werderi piinamiseks veel.
23:21
Ivar Lepik:  Kõik! 4:1 võit Leverkusenile ja teenitult. Werder ei mänginud lihtsalt piisavalt hästi ja peab tõsiselt peeglisse vaatama.
23:22
Ivar Lepik: Mina siit tänan ja järgmise korrani - homme juba koos Eesti jalgpalliga!