Kolmapäev, 20. mai 2020
18:50
Meinhard Pulk:  Tere õhtust!
18:50
Külastaja fänn nr1 kommentaar
ALFRED TAMMIKSAAREL tuleks kindlasti silm peal hoida. Tegemist on väga perspektiivika noormängijaga. Edu!
18:50
Külastaja Fänn nr2 kommentaar
Tänases mängus hakkab võtmerolli mängima siiamaani Esiliigas pallinud nooruk Alfred Tammiksaar. Ootame põnevusega millega see noor pallivõlur täna hakkama saab! TAMMEKA FOR THE WIN!
18:54
Meinhard Pulk: Kalev - Transi koosseisudest: pisut üllatuslikult on Liivo Leetma oma debüütmängus pannud Alger Džumadili keskväljale, mille tõttu Tristan Toomas Teeväli jäi esialgu pingile. Keskkaitses mängib vaid 16-aastane Jakob Tamberg. Transi koosseis on täpselt selline nagu sai eelvaates ennustatud.
18:55
Külastaja Vest kommentaar
On see ka Alfred Tammiksaare debüüt Meistriliigas?
18:56
Meinhard Pulk:  Nii on! Jutt siis Tartu Tammeka 17-aastasest keskpoolkaitsjast.
18:59
Meinhard Pulk:  Aga meeskonnad on Kadrioru staadioni murul.
19:00
Meinhard Pulk:  Trrans pani palli mängu!
19:01
Külastaja pukki kommentaar
Kas mango kannab ka kaskilt ule?
19:01
Meinhard Pulk:  Jah, jalgpalliliidu kodulehelt.
19:04
Meinhard Pulk: Esimene võimalus! Poljakov sai Novruzovi ja Zakarljuka eeltöö järel karistusalajoonelt keerutada, kuid Vallner tõi lati alt palli ära.
19:05
Meinhard Pulk: Taas Trans ohtlik! Poljakov pani nurgalöögi järel terava palli värava ette, kust pall Nesterovski pea kaudu väravast mööda läks.
19:06
Meinhard Pulk: Parandus: ennist jutuks olnud Tammiksaare näol on tegu siiski äärekaitsjaga, kes vajadusel võib ka keskkaitses mängida. Tänaseks mänguks on ta protokolli märgitud keskpoolkaitsjana.
19:09
Meinhard Pulk:  Kümme minutit mängitud ja peab tõdema, et Transi ülekaal on täielik olnud.
19:11
Meinhard Pulk: Mitteametlikele kanalitele tuginedes on Transi pallivaldamisprotsent hetkel koguni 84%!
19:17
Meinhard Pulk: Võimalus Kalevil! Anier võitis Vallneri pika palli järel õhuduelli, sai seejärel (vist Reimaalt?) kohe söödu kaitseliini seljataha, kuid lõi palli tagumisest postist mööda.
19:17
Külastaja uuuff kommentaar
trans - kalev on siiamaani olnud nagu mehed vs poisikesed
19:18
Meinhard Pulk: Söödu andis Anierile Daniil Sõtšugov, Reimaa mängib hoopis paremkaitsjana.
19:21
Meinhard Pulk: Tuleb ka mainida, et Kalev on üha paremini mängu sisse saanud ning Trans pole viimastel minutitel suurt midagi korraldanud. Küll aga näitas Poljakov mängulõhkumise tippklassi, kui noppis keskväljal väga kena täklinguga Anierilt palli.
19:24
Ivar Lepik: Tere minu poolt ka! Toon kodustest mugavustest teieni Flora ja Tammeka mängu sündmused. Staadionil on meil esindatud Ott.
19:24
Meinhard Pulk: Sõtšugov - Anier partnerlus tegi taas teravust! Sõtšugov võttis väga geniaalse puutega taevast alla tulnud palli maha, mängides ühtlasi Škinjovi olukorrast välja. Järgnes kena välisküljesööt kaitseliini seljataha, kuid Anieri jaoks läks natukene liiga pikaks.
19:25
Külastaja Tirmo Taasler kommentaar
Kuidas teises voorus mängutase on olnud? Kas mängupilt on väga krobeline olnud?
19:26
Meinhard Pulk: Üsna keeruline vastata, arvestades tõika, et viimase seitsme kuu jooksul on tegu alles teise Premium liiga vooruga ja seega mälupildist korralik võrdlusmoment puudub. Aga laias laastus täitsa korralik mäng seni.
19:27
Külastaja noh kommentaar
Kas on lootust, et poolaja lõpuks Trans läheb juhtima?
19:28
Meinhard Pulk:  Ega midagi ebareaalset seal ei ole, kuigi Kalevi kaitseliini töö väärib pigem kiitust.
19:28
Külastaja noh kommentaar
@tirmo, no ei anna kuidagi võrrelda jah esimese vooruga. Peale esimest vooru tõotas tulla põnev ja väga heal tasemel hooaja algus, siis praegu on kõik suht kehvakesed olnud mängupildilt.
19:28
Ivar Lepik: Koosseisudest.

Floral on tagasi Enar Jääger ja Mihkel Ainsalu, mistõttu koha on pidanud loovutama Henrik Pürg ja Markus Soomets. Kui Pürg on täna üldse väljas koosseisust, siis Soomets pingil. 
Samuti on eelistatud vasakul äärel Vlasi Sinjavskile Martin Millerit ja väravas Richard Alandile Ingmar Krister Paplavskist.

Tammeka eest teeb Premium liiga debüüdi ja kohe algkoosseisus Alfred Tammiksaar (17), kes märgitud paberil alumiseks poolkaitsjaks. Saame näha, kus ta tegelikult paikneb, aga kaitsva suunitlusega mängija on ta igatahes. Muud nagu üllatavat ei ole. Reio Laabus ja Martin Jõgi, kes olid küsimärgiga, ei ole üldse koosseisus.
19:29
Meinhard Pulk: Trans mängis nurgalöögi lühidalt ja kavalalt läbi, Geoffrey sai värava ees jalaga suunata, kuid pall läks uueks nurgalöögiks. Oli päris ohtlik.
19:29
Külastaja sauno rappinen kommentaar
kas värava tähistamine on lubatud
19:29
Ivar Lepik:  Värava tähistamine on lubatud. Soovitatakse kontakti vältida, aga selle eest kedagi ei karistata.
19:29
Külastaja Krudu kommentaar
Jee, aet on tagasi!
19:30
Meinhard Pulk: Geoffrey sai viie kasti joonelt täiesti puhtalt ja vabalt palli peaga lüüa, kuid suutis mingil põhjusel täpselt Vallnerile sülle lüüa. Mängu üks parimaid võimalusi, kui mitte parim.
19:31
Meinhard Pulk:  Palli tõstis Geoffreyle ette Novruzov, kes on olnud enamike Transi seniste võimaluste arhitektiks.
19:31
Ivar Lepik:  Läks Lillekülas!
19:32
Külastaja noh kommentaar
Tammiksaar ja Toomsalu Tammekas kindlasti sellised, kes sel hooajal võivad läbimurde teha. Väga lootustandvad poisid. Veelma võiks ka pigem rohkem kanda kinnitada algkoosseisus, sisu on minu silmis juba praegu.
19:33
Ivar Lepik: 1) Mihhail Slaštšjov on mehise habeme kasvatanud;
2) Tammeka, tundub, mängib viiemehelise kaitseliiniga. Tammiksaar vasakkaitses, Aloe hoiab kergelt keskele.
19:33
Meinhard Pulk: 33. minut. Kuidas ei olnud sees?! Otsajoone juurest tõi Škinjov palli kasti, Zakarljuka ei saanud korralikku puudet, kuid sellest hoolimata veeres pall tema jalast väga aeglaselt vastu posti!
19:34
Ivar Lepik:  TAMMEKA ON NÄLJANE! Vasakul kohe ehitatakse ka. Koskor jätab kannaga ja Tammiksaarel on maa ja ilm ruumi, leiab keskele päris okei söödu ka, aga pole kedagi, kes tuleks ja sisse lükkaks ...
19:34
Külastaja Sorik Erga kommentaar
Florat vast mõjutab publikeeld kõige vähem, Ale coq arenal pole need 20 ultrat nagunii sealt kõrgelt tribüünilt väljakule ilmselt kuulda
19:34
Külastaja F2nn kommentaar
Kus Uljanov
19:34
Ivar Lepik:  Uljanov ka tervisehädaga kimpus.
19:34
Külastaja Pulk kommentaar
Veits off topic, aga üsna veider, et ERRi ennustusele saab vastata kuni esimese poolaja lõpuni. Ja üle 200 osaleja on juba enne mängu algust ennustuse teinud. Loogiline oleks ennustamine lõpetada ikka enne mängu
19:35
Ivar Lepik:  Oleme ausad, see pole mingi tõsine ennustus ka. Eks nad tahavadki, et inimesed ülekannet vaataksid lihtsalt.
19:36
Külastaja noh kommentaar
Tammiksaar vist pigem ongi kõige rohkem mänginud DL positsiooni nooremates vanustes
19:36
Ivar Lepik: Peamiselt jah. Praegu mängib ta kohati isegi vasakäärt, päris alla ei lange. Tammeka tunneb, et ei ole vaja müüri ehitada, Flora on mängitav.
19:37
Meinhard Pulk:  Hoiatus 37. Mark Petrov sai hetkel veel teadmata põhjusel kollase kaardi.
19:38
Meinhard Pulk:  Värav 38. Sadio Tounkara viib Transi juhtima!
19:39
Meinhard Pulk: Tounkara läks ise nurgalööki andma, kuid mängis Zakarljukaga kiirelt seina, murdis seejärel kasti, virutas madala palli värava suunas ning Vallner reageerida ei jõudnud.
19:39
Külastaja Kasper kommentaar
Transi nurgalöögi lahtimäng oli täiesti fantastiline! See on tase omaette.
19:40
Külastaja premier kommentaar
Kas meeskonnad on kogemata särgid vahetusse ajanud Arenal
19:40
Ivar Lepik:  Nägude põhjal ütleks, et ei ole! Kui on ikka õigesti meeles ...
19:41
Meinhard Pulk:  Anier on juba mitmel korral suutnud Transi keskkaitsjate vastu õhuduelli võita, kuid suurt kasu sellest olnud ei ole, sest ülejäänud kaaslased on jäänud temast mitmekümne meetri kaugusele.
19:41
Külastaja midfielder kommentaar
Kas mingi riik Premium Liiga teleõiguseid ka juba ostnud on? Oleks hea võimalus meie noortel välismaa skautidele silma jääda äkki.
19:41
Ivar Lepik:  Usun, et sellest antakse teada, kui keegi ostab.
19:45
Ivar Lepik: Korraks jääb Tammeka nüüd kasti juures hätta. Kreida proovib lõpuks kaugelt ja Pechterit natuke hirmutab, aga näppe pole vaja vahele panna.
19:45
Meinhard Pulk: Kaljumäe pallivõidu järel langes Poljakov karjudes väljakule. Nähes reaktsioone, mis tabasid sündmuspaigale jõudnud mängijaid, siis paistab, et asi on päris pahasti.
19:46
Meinhard Pulk:  Vahetus on igatahes tulemas. Valmis on end pannud Nikita Mihhailov.
19:46
Meinhard Pulk: Vahetus  Poljakov viiaksegi kanderaamil väljakult eemale ning 45+2. minutil vahetus toimub.
19:48
Ivar Lepik: Lilander purjetab kasti paremalt ja seal oleks võinud kõhuli ka heita, aga jääb püsti! Ent tsenderduse jaoks jääb ebamugavaks juba.
19:49
Meinhard Pulk: Küllaltki omapärane lõpp ajavapoolajale. Novruzov hakkas karistusalajoone lähedal konksutama, Kaljumäe tegi jalaga liigutuse, mille tagajärjel Novruzov õhku lendas. Kohtunik reageeris sellele aga vaid poolajavilega.
19:49
Külastaja Peinhard Ivapik kommentaar
Tammeka võtab täna võidu ära, 1-0 45. minutil
19:49
Külastaja anu kommentaar
kes on tõenäoliseim mängija, kes võiks florast järgmisena välismaale minna?
19:50
Ivar Lepik:  Hea küsimus. Praegu väga raske ennustada, milliseks turg Eesti mängijate jaoks muutub. Aga võibolla võiks arvata, et natuke lihtsam on neil, kes juba väljas käinud. Et noh, Sappinen kahtlemata leiaks endale vähemalt Soomes midagi, kui tahaks. Välismaa ju seegi.
19:51
Ivar Lepik:  Aga arengu mõttes ütleksin mina, et Kuusk - tal on aeg samm edasi teha. Ja poolkaitses on ka keegi üle. Taheti ju Ainsalu välja saata, aga jäi katki.
19:51
Külastaja noh kommentaar
Kreida, sinjavski, järvelaid ehk
19:53
Ivar Lepik: Hoiatus Vladislav Kreidale 23. minutil kollane.
19:56
Meinhard Pulk: Taas mitteametlikku statistikat Kadriorust. Nurgalöögid 1:9 (Transile), pallivaldamine 28:72, löögid 2:11, raamidesse 0:3.
20:01
Meinhard Pulk:  Vahetus Kalev on poolajal vahetust tegemas. Teeväli tuleb ja võtab paremal äärel Mark Petrovi välja.
20:02
Ivar Lepik:  Võitlus on kõva, võimalusi vähe. Kumbki pea ees riske võtma ei hakka. Mõnusalt tasavägine!
20:03
Ivar Lepik:  LÄHEDAL! Tammeka nurgalöögi järel jääb pall joonele seisma, aga ei lähe üle ...
20:05
Meinhard Pulk: Lähedal ka Kadriorus! Novruzov tegi vasakul äärel suurepärast tööd, kuid "Aserbaidžaani Messi" terava nurga alt sooritatud löögi tõrjus Vallner!
20:05
Külastaja uuuff kommentaar
Tartu on profisats või poolprofid ?
20:05
Külastaja uuuff kommentaar
Tartu on profisats või poolprofid ?
20:06
Meinhard Pulk:  Kaldma oli siis selleks meheks, kes lubas Novruzovil lubamatult endast mööda mängida.
20:06
Ivar Lepik: Aus oleks öelda, et poolprofid, sest osad mehed käivad jalgpalli kõrvalt tööl. Aga samas treenitakse kaks korda päevas ja nii edasi.
20:08
Meinhard Pulk: Vallner taas! Ivanjušini tsenderdus otsajoone juurest läheb karistusala teise nurka Tounkarani (võis isegi olla Ivanjušini poolt nii plaanitud), kes võtab rinnaga maha ja siis virutab. Vallner vastab aga järjekordse tõrjega.
20:08
Külastaja noh kommentaar
poolprofid ikka pigem, eks kõik vist mingeid boonuseid saavad, aga arvan, et kõik kindlat palka küll ei saa.
20:08
Külastaja noh kommentaar
Hetk tagasi, keegi magas täitsa maha. Tammeka mees oli juba läbi jooksmas, aga oma mees ei andnud söötu edasi, sealt oleks 1vs1 ära tulnud ka
20:11
Ivar Lepik:  Hoiatus Tauno Tekko võtab 40. minutil Ainsalu maha ja saab ka oma kaardi.
20:11
Külastaja noh kommentaar
Väga napikas ikka, et jääger selle jala pallile vahele sai.
20:11
Külastaja noh kommentaar
Tekko jätkab sealt kus alati pooleli jäänud
20:14
Külastaja pikk ette ja viina järel kommentaar
Tänud koroonakarikale, tänu sellele on Märten Kuusk tõusnud mu lemmikjalgpalluriks premium liigas, ehkki enne seda nime ei teadnud. Ilus naeratus, kena mees, oivaline naeratus, ilusad hammasteread, tarkus, lai silmaring ja väga vahva ja lõbus tegelane
20:16
Meinhard Pulk: Värske paremkaitsja Reimaa andis väga paha valesöödu, kuid Zakarljuka terav löök läks küljevõrku.
20:17
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Lillekülas 0:0! Ütleme nii, et täiesti vääritud teineteist. Nüüd on küsimus, kas ja mis hetkel hakkab Flora riske võtma, kui väravani ei jõuta?
20:17
Külastaja noh kommentaar
Kui aus olla, siis Tammeka mäng isegi peale koroonat paremaks läinud. Ainuke klubi vist, kellel pigem mänguline pool paremaks muutunud. Tulevikuga mäng oli 50/50, suht kehvake pigem, aga võit tuli ära ning Floraga mäng oli suht kehv esimene poolaeg, teisel poolajal said rohkem mängu, aga no seis oli ka pigem selline, mis soodustas seda.
20:18
Külastaja fänn kommentaar
pole suurim jalkaspetsialist, aga kas sõna “võitluslik mäng” kõlbab iga mängu kommenteerimiseks? alati telekat vutti vaadates millalgi seda valjendit kuuleb. Eriti siis, kui mäng on suht igav ja seis 0-0.
20:19
Ivar Lepik: Eks ... tihti on tasavägisema skooriga mängud ka võitluslikumad. Kui tasemes on suured käärid, jääb kehvem meeskond lihtsalt igale poole hiljaks ja kui just tahtlikult vigu ei raiuta, siis ei ole ka suurt võitlust. Ehk 0:0 (või 3:3) on enamasti alati võitluslikum kui 3:0 näiteks. Enamasti.
20:20
Külastaja noh kommentaar
0-0 mängul ja 0-0 mängul võib suur vahe olla. Tänane mäng on huvitav, mõlemad üritavad, mängivad praeguse vormi kohta väga hästi. Mõnikord üks meeskond üritab, ei suuda ära lüüa ning teine istub kaitses ja ei ürita, vot see on igav 0-0
20:21
Meinhard Pulk:  
20:21
Meinhard Pulk:  Foto: Oliver Tsupsman
20:21
Meinhard Pulk:  Fotod: Oliver Tsupsman.
20:23
Meinhard Pulk:  Kui enne tuli Slaštšjovi habe jutuks, siis, nagu teiselt pildilt näha, on Daniil Sõtšugov (ja Alger Džumadil) pausi ajal lasknud pead blondeerida.
20:23
Meinhard Pulk:  PENALTI KALEVILE!
20:24
Meinhard Pulk: Hoiatus  Nesterovski mängis duellis Vahernaga käega ja saab kollase kaardi!
20:24
Meinhard Pulk: Kaljumäe ei eksi! 1:1 68. minutil. Vot nii.
20:25
Külastaja huviline kommentaar
kurb vaadata, et palli enne igat söötu ei desinfitseerita. Mikrit desotakse, kuid palli mitte ning nõnda seatakse mängijate elus tohutusse ohtu
20:25
Külastaja hmm kommentaar
Aet Süvari: "Jooksmisest ei tohiks mehed ära väsida, sest on kõvasti vahepeal joosta saanud." Kas ta ikka aru saab, et metsas ja palliplatsil hästi vahelduva tempoga jooksmine on kaks täielikult erinevat asja... Kuidas selline inimene lastakse stuudiot juhtima?
20:25
Külastaja puujalg kommentaar
Eesti liigat ei olegi nii imelik ilma publikuta vaadata. Melu enamustel staadionitel niigi väga vaikne ka publikuga ja praegu mängu vaadates selline tunne nagu käiks täiesti normaalne hooaaeg..
20:26
Külastaja puujalg kommentaar
Eesti liigat ei olegi nii imelik ilma publikuta vaadata. Melu enamustel staadionitel niigi väga vaikne ka publikuga ja praegu mängu vaadates selline tunne nagu käiks täiesti normaalne hooaaeg..
20:27
Meinhard Pulk:  Hoiatus 70. minutil saab Tamberg kollase.
20:27
Meinhard Pulk:  Vahetus Ja samal minutil vahetab Plotnikov Geoffrey välja.
20:28
Külastaja puujalg kommentaar
Aeti eputamine selle mikrofoni desinfitseerimisega ajab juba närvi, rääkimata ta jutust...
20:28
Külastaja puujalg kommentaar
Aeti eputamine selle mikrofoni desinfitseerimisega ajab juba närvi, rääkimata ta jutust...
20:31
Külastaja kollane meedia kommentaar
Liivakul pistab vist juba v
20:31
Ivar Lepik:  Läks Lillekülas uuesti! Vahetusteta.
20:32
Külastaja segadus kommentaar
Kui liiga poolitatakse, siis kuidas see tabel välja näeks, tehakse mingid grupid. Sest kui kohad ei muutu, aga nt Tammeka saab Transist peale poolitamist punktide osas mööda, aga Tammeka on alumises pooles, siis tabelis oleks suht veider vaadata, kui suuremate punktide arvuga meeskond oleks väiksemate punktide arvuga tiimist tagapool.
20:32
Ivar Lepik:  Tehakse grupid, aga sealt grupist siis enam ei tõuse ega lange. Ehk sisuliselt on siis kaks eraldi liigat - kuuene ja neljane.
20:33
Külastaja hmm kommentaar
@segadus On kaks erinevat tabelit peale poolitamist. Pole midagi veidrat.
20:34
Ivar Lepik:  Vassiljev kuklaga jätkab Lilanderi tsenderdust ja päris ohtlikult värava peale, aga mööda.
20:34
Külastaja urmar kommentaar
kas paneme Vahernale fant söödu ka?
20:35
Meinhard Pulk:  Olles kordusest olukorra üle vaadanud, siis ei julge mürki võtta, et Vaherna palli üldse enne Nesterovskit kätt puutus. Seega praeguse tunde pealt pigem mitte.
20:35
Ivar Lepik: Sahiseb ... aga suluseis! Miller riputas vasakult ja Sappinen peaga, aga jah, kordus ütleb, et oli nõksu sees!
20:35
Külastaja Hess kommentaar
päris ilus vaadata kuidas Premium liiga on livescore.com lehel kolmandal kohal hetkel, ei pea isegi kerima, et seise vaadata. Suurliiga tunne on
20:39
Ivar Lepik:  Tammeka karistuslöök jääb ohtlikult kastis lahti, aga löögile ei saa; vastu Liivak kontras ja sööt teise lainesse, aga Kostjale jääb selja taha ja löök taevasse!
20:39
Meinhard Pulk: Nii, nüüd sai siiski veendutud, et Vaherna väärib penaltiolukorrast Fantasy-söötu.
20:41
Külastaja Henry kommentaar
Kas see on jutuks olnud, et miks Välja Flora pingil ei ole?
20:42
Ivar Lepik:  Ei ole olnud jutuks ja ei oska hetkel ka valgustada, miks nad Pürgiga kõrvale jäid.
20:42
Meinhard Pulk: Päris Paide-mänguga võrreldava koguse tõrjeid pole Vallner täna pidanud tegema, kuid palju puudu ei jää. Hetkel püüdis Novruzovi terava löögu.
20:43
Ivar Lepik:  Flora nüüd valdab ja ohustab, aga Tammeka hoiab kaitses kõva.
20:47
Külastaja noh kommentaar
Vallner päris hea olnud, oleks paremas kaitsega tiimis, siis võiks olla iga mäng motm. Paide mängus hoidis ka meeskonda elus pikalt, kui ülejäänud meeskond hävis lõpuks ja no polnud tal midagi teha.
20:47
Ivar Lepik:  Lilander maapõrkega, aga Pechter valvel!
20:47
Meinhard Pulk:  Vaid kaks lisaminutit Kadriorus!
20:48
Ivar Lepik: Vahetus 62. minutil Liivak puhkama ja Rauno Alliku sisse.
20:48
Meinhard Pulk: Hoiatus  90+2. Vallnerile ajavenitamise eest.
20:49
Meinhard Pulk:  Hoiatus 90+3. Nikita Mihhailovile ka kaart.
20:49
Ivar Lepik: Hoiatus 64. minutil teeb Kevin Aloe Vassiljevile haiget.
20:50
Meinhard Pulk:  Kõik! Nii Kalev kui Trans avavad 1:1 viigiga oma punktiarve, kuid rahule saab sellega jääda vaid kodumeeskond.
20:50
Meinhard Pulk: Minu poolt kõik. Aitäh jälgimast!
20:51
Ivar Lepik: Hoiatus Sappinenile. Läks Pechterile liiga innukalt sisse.
20:53
Ivar Lepik: Hoiatus Dudarev oli tükk aega noolinud ja saab ka nime kirja. 67. minut.
20:53
Külastaja :) kommentaar
Tekko sai täna karjääri 60. kollase kaardi PLis (y) #toughenough
20:53
Ivar Lepik:  Aga karistuslöök Florale. Kostja palli juures ja siit võib lüüa.
20:54
Ivar Lepik:  Maapõrkega keskele ja raami. Pechteril hea vaateväli. Püüab.
20:55
Külastaja Uhh kommentaar
Elu kõige hullem fantasy mängunädal. Pmst mitte keegi pole toonud punkte :(
20:57
Külastaja saabas kommentaar
Koskor pole üdse söötudeks valmis.
20:58
Ivar Lepik:  Tammekal ei taha pall enam ette püsima jääda. Reinkortil ka mitu lihtviga sisse lipsanud.
20:59
Ivar Lepik:  Murekoht Tammekale! Dudarev istub. Tundub, et see kerge häda, mis vaevas, ei lase ikkagi täna 90 minutit mängida.
20:59
Ivar Lepik: Vahetus Anderson valmis sekkuma. 74. minut.
21:00
Külastaja noh kommentaar
Omavärava kunn tuli väljakule
21:01
Ivar Lepik:  Tammekal moment! Paju konksutab Jäägerit ja vajutab, aga Paplavskisele otse kätte.
21:01
Külastaja päriselt ka kommentaar
alliku on nii mõttetu vend
21:02
Ivar Lepik:  Ja Slaštšjov kohe rünnakule eksinud, aga ei saa korralikult pead vastu ...
21:02
Külastaja wtf kommentaar
Skaalal 1-10 kui suur üllatus oleks täna see, kui Flora ei võidaks ehk näiteks 0-0 viik?
21:03
Ivar Lepik: Suhteline, aga noh, enne mängu 6-7 ja mängupildi põhjal 3-4.
21:03
Ivar Lepik:  Pechter püüab ja Sappinen läheb veidi sisse, aga teist kollast siit ei tule.
21:03
Ivar Lepik: Vahetus 78. Miller puhkama, Vlasi Sinjavski sisse.
21:04
Külastaja noh kommentaar
No väga suur üllatus see ei oleks. Pikk mängupaus ja Tammeka tase varasemate aastaga piisavalt tõusnud, et hammustada florat igas mängus, kus nende enda mäng tuleb okeilt välja.
21:08
Ivar Lepik:  Sinjavski oma klassikat, aga kerib vindi kergelt välja ja napilt mööda!
21:09
Ivar Lepik: Vahetus Sappineni asendab korraliku retrovuntsiga Mark Anders Lepik. 83. minut.
21:10
Ivar Lepik:  Sinjavski nüüd teise jala peale ja leiab terava tsenderdusega Alliku, aga ei suuda raami lükata! Täiesti üksi ...
21:11
Külastaja noh kommentaar
Sinjavski näitab hästi, et ei ole ainult nagu robben, vaid konksutab mõlemale poole, see teeb raskeks arvamise, et kuhu poole nüüd.
21:11
Ivar Lepik:  Ega Robben ka vilets jalgpallur polnud.
21:13
Ivar Lepik:  Paju väga eestlasliku sukeldumistehnikaga korra kõhuli ja Tammeka võtab mõned sekundid välja. Flora on natuke liiga ohtlikuks muutunud.
21:13
Külastaja noh kommentaar
No robben konksutas ühele poole, aga sellest piisas, et skoorida, kuna oligi nii tasemel. Kõik teadsid, et kuidas konksutab, aga ei suutnud naljalt peatada keegi. Aga kui tase ei ole nagu robbenil, siis peabki oskama mõlemale jalale konksutada.
21:14
Ivar Lepik:  Lepik üks-ühele, Pechter toob jalaga ära!
21:14
Ivar Lepik:  Ei ole lihtne ja Aloe ripub küljes, aga Lepik hästi avaneb. Võibolla nurk jäi natuke liiga teravaks.
21:14
Külastaja Gert kommentaar
Vassiljev ikka Üli Sitt
21:15
Ivar Lepik:  Vassiljev proovis nüüd nurgalöögist peale lüüa? Hirmsa jõuga küljevõrku.
21:15
Külastaja noh kommentaar
Väike kahtlus, et Flora kahjuks jõuga võtab ikka oma ära. Suur surve peal ikka.
21:16
Ivar Lepik:  SINJAVSKI ja Pechterile jälle kätte!
21:17
Ivar Lepik:  Sinjavski on selgelt lisakäigu andnud. Väga selgelt. Sellise 15 minuti pealt on ta nädalavahetusel põhis.
21:18
Ivar Lepik:  Pechter viskas palli auti, aga Flora ei anna tagasi. Lõpuks Lilander tulistab peale. Nurgalöök.
21:18
Külastaja noh kommentaar
Kommentaator arvas, et Rääbis ka täna platsil lol
21:18
Külastaja noh kommentaar
Pechter ikka ulme pallid täitsa püüdnud, mitte tõrjunud.
21:18
Külastaja saabas kommentaar
Lepikul on head vuntsid 😆
21:18
Ivar Lepik:  Viimane lisaminut ...
21:19
Ivar Lepik:  Tammekale nurgalöök veel. Reinkort saab kätte.
21:19
Külastaja Vest kommentaar
On ikka džentelmenid Floras
21:19
Ivar Lepik:  Tammeka lahendab sööduga. Ei taheta võimalust kontraks anda.
21:19
Ivar Lepik: Üks nurgalöök veel.
21:20
Ivar Lepik:  Viga Lepikule veel keskväljal. Viigi peaks Tammeka olema siin kätte saanud.
21:20
Ivar Lepik: KÕIK!
21:21
Ivar Lepik:  Tammeka võtab Floralt viigipunkti ära. Nemad on kindlasti rahul. Flora kindlasti ei ole. Aga aus tulemus!
21:21
Ivar Lepik:  Flora poolt Sinjavskilt hea sekkumine, Liivak ja Miller olid ka teravad. Vassiljev kahvatu.
21:21
Külastaja noh kommentaar
Pechterilt väga hea mäng. Kindel mäng.
21:21
Külastaja noh kommentaar
Tubli tulemus
21:22
Külastaja Uhh kommentaar
See et mängijad ei saa patsu anda on ikka korralik teater, mis palju ei muuda :)
21:22
Ivar Lepik:  Aga minu poolt aitäh ja järgmise korrani! Premium liiga jätkub juba nädalavahetusel.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!