Laupäev, 23. mai 2020
12:56
Kasper Elissaar: Tere ja imelist laupäeva kõigile!
12:59
Kasper Elissaar: Kohe on algamas siis tänane esimene põnevuskohtumine. Paide, kes alustas hooaega tormikalt, aga sai nädala keskel tagasilöögi, püüab nüüd Kuressaare vastu võidulainele naasta. Saarlased on kaks rasket, aga lubavat mängu selja taha jätnud ja proovivad nüüd ise punktiarve avada.
13:00
Kasper Elissaar: Koosseisud on ilma suuremateta üllatusteta. Paidel Mošnikov on küll pingile jäänud ja tema asemel Sander Sinilaid põhis. Kuressaarel on tagasi Marco Lukka, kellele loovutas koha Märten Opp.
13:01
Kasper Elissaar: Avavile!
13:04
Kasper Elissaar: Mängu esimesed minutid on olnud kompavad. Kumbki pole initsiatiivi päriselt haaranud veel.
13:07
Kasper Elissaar: Kuressaare on seni olnud väga hästi mängus sees. On juba käidud ka Paide kastis.
13:07
Külastaja ee kommentaar
Tundub, et Paide jätkab sealt kus Viljandi vastu pooleni jäädi, ehk siis nende kohta ikkagi suhteliselt halb mängupilt
13:09
Kasper Elissaar: Kuressaare saab nüüd ka nurgalöögi.
13:09
Kasper Elissaar: Lukka lööb Lahe tsenderdusest peaga posti (vist)!
13:10
Kasper Elissaar: Värava tagumisse posti läks, mis hoiab võrku. Aga napp!
13:10
Kasper Elissaar: Kuressaare plaan on esimesel kümnel minutil toiminud paremini.
13:10
Külastaja skeptik kommentaar
Soccerneti otseûlekandeid enam youtubes ei näegi jah? Nagu te ei tahaks, et välismaalased ka siinset liigat vaataks (veelgi rohkem) irw
13:11
Kasper Elissaar: Välismaalane saab seda mängu täpselt samamoodi vaadata ka Soccernet TV-st. Meil ei ole mingit geoblokeeringut.
13:11
Külastaja Krubu kommentaar
Kus YouTube laiv on?
13:12
Kasper Elissaar: Soccernet.ee otsepilt on Soccernet.ee keskkonnas.
13:12
Külastaja R. kommentaar
Paide treenib linnas hea kvaliteediga muru peal ja siis tulevad "koju" kartulipõllu peale, sealt ei saagi head kvaliteeti oodata.
13:14
Eks see ole maitse asi vms aga fakt on, et teleka kaudu vaadates on youtube iga kell parem variant kui soccernet/jalgpall.ee mis ei avanegi igas telekas enam -.-
13:14
Kasper Elissaar: Chromecast töötab näiteks väga hästi Soccernet TV-ga.
13:15
Kasper Elissaar: Laht on paar korda proovinud juba Sannehist mööda mängida, aga veel pole õnnestunud.
13:16
Külastaja hmm kommentaar
miks siis üks eelmise vooru mäng Soccerneti YT kanalil ka oli?
13:17
Kasper Elissaar: Proovisime seda lahendust. Ei teadnud, kui suur huvi täpselt olema saab jne.
13:18
Kasper Elissaar: Paide lööb nurgalöögi järel värava, aga ei loe!
13:19
Kasper Elissaar: Gurrutxaga pikendas värava ette, Kase sai löögile, aga Karofeld tõrjus värava eest. Seejärel jõudis pall Siim Lutsuni, aga kuna Luts oli Karofeldi selja taga ning ainsa mehena oli Lutsu ees Pajunurm, vilistasid kohtunikud olukorrast suluseisu.
Külastaja das.hf kommentaar
Seal küll sulgu polnud. Nii väravavaht kui kaitsja olid Lutsust värava pool.
13:19
Lihtsalt teahkse liig!
13:19
Külastaja Kohtunikud kommentaar
No see on nüüd küll piinlik, kuidas kohtunikud niimoodi eksivad?
13:19
Külastaja Ei saa aru kommentaar
Kuidas see suluseis oli?
13:20
Luts ei olnud kindlasti Karofeldi seljataga!
13:21
Kasper Elissaar: Väga piiripealne olukord oli.
13:21
Kasper Elissaar: Hetk hiljem saadi ka uus nurgalöök, kus oli samuti pall kastis lahti.
13:21
Külastaja haha kommentaar
Frischer vol 2 :D kohtunike tase suudab üllatada
13:22
Kasper Elissaar: HoiatusKelder võtab 22. minutil Saliste peatamise eest hoiatuskaardi.
13:23
Ütleme nii, et kui karofeldi selg ära ei katnud, siis karofeldi pea oleks küll suluseisu ära katnud
13:23
Külastaja Simo kommentaar
Mul ei lähe Soccernet live tööle
13:23
Youtube ülekanne vähemalt ei hakkinud
13:24
Kasper Elissaar: Mul töötab ülekanne kenasti. Kui nutiseadmes rakenduse sees ei tööta, soovitan kasutada brauserit.
13:24
Kasper Elissaar:  Hoiatus24. minutil sukeldus Saliste omale penaltit püüdes kollase.
13:24
Külastaja vaataja kommentaar
Viimane lööja väravapiiril oli suluseisus!
13:25
Külastaja juhan kommentaar
Tundub jah, et vaatajate arv kerkis ja hakkas hakkima kuskil 20.ndast minutist. Muidu jooksis soccernetis väga hästi
13:26
Külastaja mina kommentaar
Paide kaotab nagunii, ei aita ka need mustad!
13:26
Külastaja YT kommentaar
Miks Youtubes pole ülekannet enam? Oli palju parem telesaade ühendada pilti...
13:27
Kasper Elissaar: Samal põhjusel, miks Paide mängib Paides. See on nende kodu. Soccerneti asjad on Soccernetis.
13:27
Külastaja adjöö kommentaar
jep, minu poolt selleks mänguks siis kõik, soccerneti player hakkas jamama
13:27
Külastaja Paide kommentaar
Vaadates Paide mängu Kuressaare ja Viljandiga siis sealt ei ole küll näha et eelmine aasta mängiti medali peale
13:29
Hahahahah, jälle ei olnud suluseisu ju, uskumatu!!!
13:31
Kindlasti mängivad paremini, kui Viljandi vastu
13:32
Kasper Elissaar: Paides 30 minutit mängitud ja pärast seda suluseisuväravat väga häid momente Paidel olnud pole.
13:32
See Paide muru on ikka väga halb. Hästi aeglane ja täiesti ebatasane.
13:33
Külastaja pärnakas kommentaar
Vaatan ja loen kommentaare ja ajab muigama! Kui Paide ei suuda ise väravaid lüüa ja taas kaotab,siis pole see kohtunike süü!!
13:33
Külastaja hea põhjus kommentaar
kui Paide kodustaadion mängimist ei võimaldaks (nagu soccerneti player praegu vaatamist ei võimalda), siis leitaks ju mingi alternatiiv? Või kangekaelsusest jääks mängimata (nägemata)?
13:33
Soccernet võiks välja jooksutada siis, pidevalt pilt seisab. Peate piirangu peale panema palju inimesi vaadata saab vist
13:33
Hakkab see trall jälle pihta kus soccernetis üle kantud mänge ei näe, sest pilt lihtsalt hakib. Oli see eelmine aasta nii ja tundub, et lähme see aasta sama hooga egasi. Tahaks jalgpalli vaadata aga kahjuks ei saa, nägemist!
13:33
Külastaja njaa kommentaar
Milleks siis õrritada eelnevalt youtube ülekandega. Kõik toimis ja oli ilus. Nüüd hakib nagu eelmine aasta. Vaatajaid ei taheta? Minu poolt samuti kõik selle striimiga
13:33
Kasper Elissaar: Minul jookseb pilt arvutis, telefonis.
13:34
Kasper Elissaar: Sinilaid sai nüüd kasti tagant löögile, aga Tutki jalg peatas palli hoo ja Karofeld püüdis.
13:37
No hea see Paide mäng täna ikkagi pole
13:37
Kui kohtunikud võtavad määrustepärase värava ära, siis on tõesti natuke küsimusi. Kui videopilti vaadata, siis pole suluseisu ju mitte kusagilt paista!
13:37
Kasper Elissaar: Veidi alla kümne minuti Paides minna jäänud. Seni endiselt ilma reeglipäraste väravateta. Paide ei suuda Kure kaitseblokist läbi murda.
13:37
Külastaja Jaan kommentaar
Varem oli ka probleeme ülekande hakkimisega. Kui pandi sisse valguskaabel, siis ka probleemid kadusid.
13:39
Kasper Elissaar: Kui ülekandega probleeme, kuna internet ei vea välja, siis soovitan valida ülekande pleieri hammasrattalt seade "auto". Ehk kui 1080p välja ei vea, käib ajutiselt 360p peal. Kui 360p ka välja ei vea, siis on raske midagi teha.
13:39
To kohtunik. Mismoodi sa väravas külgvaadet näed, et hinnata?
13:40
Kasper Elissaar: Mööl lõi nüüd Pajunurmele palliga näkku ja Kure kaitsja kukub maha, aga Tarajev määrab karistuslöögi!
13:41
Kasper Elissaar: HoiatusJa Tarajev annab selle eest kollase kaardi ka veel Pajunurmele. Käega mängu eest, kuigi mehe nina tilgub verest.
13:42
Mille eest see karistuslöök nüüd tuli ja kollane??
13:42
Külastaja Hipper kommentaar
Tundub, et Tarajevit ei näe nüüd vilistamas mõnda aega...mõlemale poole keerab ilusti
13:42
Kasper Elissaar:  VäravSiim Luts keerutab 42. minutil palli karistuslöögist värava vasakusse ristnurka!
13:43
Külastaja Küsimus kommentaar
Ilus löök Lutsu poolt, aga kus kohast see karistuslöök üldse välja imeti ja kollane ka veel otsa
13:43
See oli tõesti ime, kust Tarajev selle karistuslöögi välja võlus. See oli palliga otse näkku, veri väljas, aga Tarajev näeb hoopis käega mängu.
13:44
Kasper Elissaar: Pajunurm on endiselt väljaku kõrval. Pole veel nina verejooksu pidama saadud. Lääts ka silmast ära tulnud.
13:44
Isegi kui see läkski käe vastu, siis käsi oli ju täiesti keha vastas? Või nägin mina midagi valesti
13:44
Tarajaev tahtis Paidele tagasi anda eelnevalt võetud värava eest.
13:44
Olgem aus see 1-0 on aus, Paidelt võeti 1 kindel värav ära!
13:46
Kasper Elissaar: ÜKs üleminut on käima läinud, aga Pajunurm kõnnib juba riietusruumi.
13:46
Külastaja saabas kommentaar
Ma ei tea mis võrgust käib ülekande hostimine, kuid võib olla on muudesse võrkudesse ülekanne piiratud või aeglane.
13:46
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg on lõppenud Paide 1:0 eduseisuga! Avapoolaja kõige kõmulisem osaline on peakohtunik Tarajev.
13:47
Külastaja Mö kommentaar
Mööl assist?
13:47
Kasper Elissaar: Mööl teenis karistuslöögi ehk saab Fantasy söödu.
13:48
Või no kui isegi oli kuidagi käsi, pidi see vaid sõrmeotsi ripsama. Aga löök oli ju mingi 1m kauguselt. Sellise eest on võimatu sõrmi eest ära võtta, isegi nina ei õnnesutnud palli eest ära võtta. Ja ega käsi ju palli suunda ei muutnud, lendas otse näkku ikkagi.
13:48
Külastaja ok kommentaar
Kui aus olla, siis meeskonnad on peale koroonat enam-vähem vormis, aga kohtunikud on küll täiesti vormist väljas oma otsustega.
13:55
Mida te sellest karistuslöögist jahute? Suluseisu otsus kordades hullem. Juu oli käsi Tarjaev oli mingi 3m kaugusel.
13:55
Külastaja Ulekanne kommentaar
mul ei haki kõik okei äkki teil arvutiga jamat või mitaki
13:55
Kasper Elissaar: Paide on Lubegat vist kohe teise poolaja alguses väljakule toomas. Selline mulje jääb. Tegi soojenduse ja saab Keskülalt nüüd juhtnööre.
14:00
Kasper Elissaar: VahetusPiht-Lubega vahetus tuleb. Aga Mait Toomi kaitstud värav on katki!
14:01
Kasper Elissaar: VahetusPajunurme mäng jääb ka pooleli. Lisaks tuleb välja Soomre. Sisse vahetab Kuressaare Lipu ja Opi.
14:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas nüüd!
14:03
Kasper, teile 1 küsimus, kumb on teie vaatevinklist parem- Lubega VS Piht ja mida arvate, et Paide teeb, kui Hadiji Drame Eestis on? KTM reegel raskendab seda ju
14:04
Kasper Elissaar: Lubegat on saanud natuke liiga vähe näha veel mängudes. Aga aus vastus on, et ta tundub konkreetsem vend olema kui Piht. Drame on mõeldud eelkõige vast äärele. Talvel tundus hea terav vend. Aga rotatsiooni ongi ka vaja. Küll Slava mingi rütmi leiab.
14:07
Kasper Elissaar: Lubegal kaks varianti järjest! Kõigepealt tõi Karofeld suurepärase tõrjega ära, seejärel lõi ise mööda.
14:07
Kas tõesti EJL ei või öelda et sellisel kartulipõllul mängimine pole normaalne
14:08
Kasper Elissaar: Nüüd otsiti Kauberit kaitsjate taga, aga Karofeld õigel ajal vastas ja pall tema käes!
14:08
Kasper Elissaar: Sellise pirloliku söödu andis mõistagi Mööl, Paide oma niiditõmbaja.
14:09
Kasper Elissaar: Paide on nüüd väga ohtlikuks muutunud. Teeniti hetk tagasi korner ja sellest lõi Lubega peale, aga mööda.
14:10
Kasper Elissaar: Natuke Liisi Troska pilte ka Paidest.
14:11
Kasper Elissaar:
14:12
14:12
Kasper Elissaar: VäravLubega näitab taset! 56. minutil lööb 2:0!
14:13
Lubega peab põhis alustama ikka! :D
14:13
Kasper Elissaar: Ranon Kriisale kukkus pall pahe! Lubega korjas palli endale, pani jooksu ja lõi kindlal üks-üks olukorra võrku.
14:14
Kasper Elissaar: Teisel pool käis pall ka Paide võrgus, aga ületas enne otsajoone ja ei loe.
14:16
Kasper Elissaar: Frolov nüüd vajub maha ja saab arstiabi.
14:17
Kasper, kas nõustute, et Paide lootusetu küll pole, on korrektuurid tehtud ja ootame huviga, kui muru on parem ja kokkumäng
14:17
Kasper Elissaar: Paide kindlasti ei ole lootusetu. Kuressaare kaitse muutus oma kapteni kaotamisega logisevamaks, Paide rünnak muutus Lubega tulekuga väga teravaks.
14:18
Kasper Elissaar: Luts proovis kääre! Aga üle.
14:20
Järgmine hooaeg Sinilaid KTM Paides?
14:20
Kasper Elissaar: Mälu järgi vist järgmine hooaeg saab seitse aastat täis.
14:21
Kasper Elissaar: Lukka mängib käega ja Paidele karistuslöök kasti nurgast.
14:21
Kasper Elissaar: Mängiti sööt kasti taha Frolovile, aga tema sööt ebaõnnestus küll täielikult.
14:23
Kes Paide kuntslik KTM on?
14:23
14:23
Kasper Elissaar: Piht ja Pelt.
14:25
Lubega oli sulus praegu? Tarajev määras penaltit juba kui tuli teade, et sulg oli
14:25
Kasper Elissaar: Suluseis võeti jah, kui Mööl maha kukkus.
14:25
Kasper Elissaar: Vahetus70. minutil Saliste puhkama ja Mošnikov sisse.
14:26
Kasper Elissaar: Hoiatus71. minutil teeb Rass äärel vea.
14:27
Kasper Elissaar: Vabandust, Miil oli patustajaks ja kaardi saajaks.
14:28
Kasper Elissaar: Vahetus72. minutil Kelder puhkama ja Valmas tema asemel rünnakuid toetama.
14:28
Lutsul pre season tehtud ja hoopis teine mees :;D Tõmbab julmalt kure vendasid :D
14:28
Kasper Elissaar: Luts on tõesti väga hea olnud.
14:36
Kasper Elissaar: Lubega koolitas nüüd Kure kaitsjaid väga põhjalikult, aga lööb posti!
14:36
Kasper Elissaar: Mööl pääses jätkuolukorras Karofeldiga vastamisi, aga väravavaht oli tasemel.
14:36
Noh see meenutab juba esimese ringi Paidet :D
14:36
Kuna praegu publikut olla ei tohi, siis mis mõtet on Paidel Paides mängida. See staadion ei kannata absoluutselt mingit kriitikat. Paide võiks see publikuta olev aeg hoopis A Le Coqil mängida.
14:42
Kasper Elissaar: Kure ikka üritab veel, aga ei saa Paide kaitsest läbi.
14:46
Kasper Elissaar: Üks üleminut.
14:48
Kasper Elissaar: LÄBI! Paide saab 2:0 võidu ja tõuseb kuue punkti peale. Kuressaare jätkab nulli.
15:00
Kasper Elissaar: Oli kaasahaarav mäng. Paide lõpuks vääris seda ja sai teenitud silmad kätte. Aitäh, et olite meiega! Tunni aja pärast juba uus lahing, kui Hiiul kohtuvad Nõmme Kalju ja TJK Legion. Kena päeva!