Laupäev, 23. mai 2020
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, varsti hakkavad mängima Nõmme Kalju ja Tallinna Legion. Kalju loodab mitte kaotada esimesi punkte, Legion püüab aga teenida oma esimesi punkte.
15:59
Kaljul fännid säästusektoris?
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Võrreldes eelmise vooruga, on meeskonnad kahe peale teinud algkoosseisudes kolm muudatust ja need kõik on sunnitud. Legionil jääb punase kaardi tõttu eemale Volodin, keda asendab Kovtunovitš - mees, kes eelmisel Esiliiga hooajal teenis neli punast kaarti.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on vigastuste tõttu eemal Markovitš ja Odilavio, neid asendavad Kulinitš ja Volkov.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Markovitšil on pisike hüppeliigesevigastus.
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on seadnud tribüünile fännide mannekeenid.
16:01
Külastaja kx kommentaar
mis Alijevist saanud?
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Alijevi puudumine on olnud treeneri taktikaline otsus.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Raudsepa tagasisööt ei leidnid Pedro Victorit üles ja Šatov pääses palliga Kalju karistusalasse jooksma! Löök Šatovil aga ebaõnnestus ja veeres Meeritsale sülle.
16:08
Kristjan Remmelkoor: Legioni algkoosseisus on siiski enne avavilet üks viimase hetke muudatus tehtud: Nesterovi asemel on platsil Pankov.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Kalju esimesest kornerist pääseti jalaga löögile, kuid mitte väga ohtlikult.
16:10
Külastaja noorfänn kommentaar
Tervist, küsimus küll käib eelmise mängu valguses kuid huvi on suur. Kas Tarajevilt võeti ka kommentaari või miks on see üldse nii, et kohtunikelt ei võeta mängujärgset kommentaari? On tegemist mingi kirjutamata/kirjutatud seadusega?
16:11
Kristjan Remmelkoor:  See on üldine tava, et kohtunikud mängude kohta kommentaare ei anna.
16:11
Külastaja Kus kommentaar
On kuulus Gussev Legionist kes ka koroonakarikad oli?
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Gussev sai hooajaeelses kontrollmängus vigastada. Loodetakse, et ta naaseb väljakule juuni alguses.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Legioni pikk pall ette karistusalasse, kus Avilov pani Šatovile keha, viimane kukkus maha, aga kõik oli määrustepärane.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Volkov sai lähedalt lüüa, Londaku tõrje päästis Legioni!
16:15
Minu arust polnud jalgpall.ee Legionis olemisest jälgegi Tema profiili all. 2018 vms viimati eestiga seos
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Pankovi tsenderduse saatis Kulinitš peaga oma kastist välja.
16:16
Vabandust, mänginud pole jah nende eest. Klubi all olemas
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Vnukovi karistuslöök tabas müüri.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Londak tegi veel ühe korraliku tõrje, tuues nõmmekate pealöögi posti äärest ära.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Eemaldamine21. minutil saab Homutov punase kaardi ja Kalju jääb vähemusse! Šatov sai kollase.
16:21
Kristjan Remmelkoor: Homutov läks keskväljal võitlusesse korgid ees sisse.
16:21
Kas ajakirjanikuna näeksite, et võiks muutuda üldine tava, kus kohtunikud ei kommenteeri mänge?
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Huvitav oleks kohtunike kommentaare kuulata küll. EJL-i peakohtunik Uno Tutk ütles selle teema kohta 2018. aastal nii: "Kui rääkida Eesti meistrivõistlustest, siis peaks kohtunikul olema kommentaaride andmiseks olukorrast täielik ülevaade. Üks asi on see, mida ta nägi väljakul, aga kuidas see paistis mingi teise kaameranurga alt? Kohtunik peab olema ettevalmistunud, kuid see eeldab ka head tehnilist varustatust."
16:23
Külastaja Vask kommentaar
Natuke kerge punane. Mõlemad lendasid sarnaselt sisse
16:23
Külastaja Vile kommentaar
Kohutav vilekvaliteet viimastes mängudes. Pajunurme käsi ja Homutovi punane on totaalsed ämbrid.
16:23
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusUssov võttis kollase kaardi.
16:26
Külastaja das.hf kommentaar
See oli ju 100% punane. Kui hüppad kellelegi korkidega sisse, see on automaatne punane.
16:26
Külastaja To vile kommentaar
Ära kujuta ette. Homutov on punase koht. Peab jalaluu pooleks olema, et tohiks anda?
16:26
Nõustun küll aga Pajunurme käe otsusega. See oli müstika.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus27. minutil Kalju vahetus: Usta välja, Natho sisse.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Sässtusektoris on mõnikümmend inimest, kes valdavalt jälgivad 2+2 reeglit.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Natho liikus ette ründesse, Volkov nihkus ründest vasakule äärele.
16:30
Külastaja Kose kommentaar
Legion on uustulija kohta üllatavalt sitke meeskond. Nüüd paistab, et 3 punkti käeulatuses.
16:30
Kaks täiesti erinevat mängu, milleks nendest otsustest rääkida mis Paides olid?
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini kauglöök 20 meetrilt lendas kõvasti üle värava.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  VäravŠatov viib 34. minutil Legioni juhtima!
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Natho hakkas oma väljakupoolel konksutama, Mašitšev sai temalt palli kätte ja sai kirja resultatiivse söödu, sest temast põrkas pall ette Šatovile, kes üks-ühele minnes ei eksinud.
16:36
Ega see Legioni taksojuht Homutovi vastu ka viisakamalt sinna olukorda läinud.
16:37
Külastaja nike kommentaar
Jeah läheb huvitavaks nüüd!
16:37
Külastaja Siga kommentaar
Kuidas üllatav? oled vaadanud, kes neil väljakul on?
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Raudsepalt vasakult hea tsenderdus, Paur lõi peaga mööda.
16:40
Legioni mängija lendas ka olukorda sisse, aga mitte korgid ees ja mängis palli.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Lipini tsenderduse noppis Meerits.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Legioni nurgalöök mängiti lahti, Sidorenkov tsenderdas, Meerits püüdis.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 1 minut, millest pool on täis.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Legion juhib 1:0, Kalju on vähemuses.
16:50
Külastaja Reic kommentaar
Live-is seda Homutovi punase kaardi olukorda ei näinud, aga nüüd poolaja lõpus kui seda olukorda näitas, siis pole küsimustki ju - selge punane kaart. Siin pole isegi mitte midagi vaielda.
17:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVaheajal teeb Legion vahetuse: Tšendei välja, Šlein sisse.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Vigastusest taastunud Šlein sai siis sel hooajal esmakordselt väljakule.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Kalju karistuslöögi klaaris peaga Artjunin.
17:07
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus51. minutil sai kollase kaardi Raudsepp, kes tegi Šatovile vea.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Puri tsenderdas, Subbotin suunas peaga palli karistusalasse, aga seal nõmmekad löögile ei pääsenud.
17:12
Kristjan Remmelkoor: Kalju kaitsjad olid taas oma värava lähistel palli kaotamas, aga Avilov jõudis napilt enne Šatovit pallini.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Londak venitab igal võimalusel aega.
17:14
Kristjan Remmelkoor: Šatov pääses Šleini söödu järel palliga karistusalasse ja lõi terava nurga alt peale, Meerits oli ees.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev tegi Subbotinile oma karistusala lähedal vea, Kaljule ohtlikust kohast trahvilöök.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Natho lõi üle müüri, Londak tõrjus hüppelt ühe käega posti!
17:19
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVolkov teenis jätkuolukorras sukeldumise eest kollase kaardi.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Legioni teine vahetus: Pankov välja, Beljakov sisse.
17:23
Külastaja Siuke kommentaar
jama on ülekandega. Kogu aeg jääb seisma või kvaliteet kukub.
17:23
Millal Kalju Levadiaga kohtub ...
17:23
Kristjan Remmelkoor:  3. juunil.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Natho karistuslöögist lõi Subbotin peaga napilt mööda!
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Kalju teine vahetus: Pedro Victor välja, Lobai sisse.
17:25
Külastaja Jaan kommentaar
Siuke! Vaheta teenuse pakkujat!
17:26
Külastaja Ultra kommentaar
Fännid on trummiga säästukal, või lastakse kõlaritest?
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Säästusektorist tulevad need hääled.
17:26
Külastaja Pilt kommentaar
Oleks võinud seekord ka ülekande ikka youtubes teha. On ju teada, et huvi on suur ja tundub, et soccerneti server seda välja ei vea.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš sai Meeritsalt pika palli ja tahtis seda madalalt kasti panna, Sidorenkovi jalad olid vahel.
17:29
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus74. minutil sai kollase kaardi Kalju peatreener Kristal.
17:31
Külastaja realist kommentaar
3 juunil näeb siis säästusektoris Kalju ja Levadia fännide mööduvõttu ...
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Natho karistuslöök lendas ristnurgast napilt üle.
17:33
... ning sellest paar päeva hiljem Kalju ja Flora fännide lahingut ...
17:33
Ma ei saa Soccerneti teenust ju vahetada? Mul pole muude striimidega mitte mingeid probleeme. Youtube, netflix, jupiter - kõik jooksevad väga hästi.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  VäravArtjunin lööb 80. minutil Legioni 2:0 ette!
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögi suunas Šatov posti, tagasipõrganud palli lükkas Artjunin sisse.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Kalju viimane vahetus: Kulinitš välja, Tjapkin sisse.
17:37
Neid 2. vooru jalgpall/soccernet.ee mänge on youtubes vaadatud üle 10k korra ... ju siis need olid nii populaarsed, et vaja neist lahti saada omg
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Legioni viimane vahetus: Ussov välja, Šarnin sisse.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  Londak oli lähedal eksimusele, lõi palli vastu Sander Purit, väravavahi õnneks põrkas pall üle otsajoone auti.
17:40
Külastaja rallikas kommentaar
10 individualisti Kaljul koos rsk. Mitte essssugi ei osata väljakul teha.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil sai kollase Lobai, kes libistas Mašitševile sisse.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav85. minutil lööb Kalju ühe tagasi!
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Natho tegi karistusalas konksutades eeltöö ja Puri lükkas põlvega palli võrku! 1:2.
17:42
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus86. minutil võttis kollase Avilov, kes sikutas kontrarünnakul Šatovi maha.
17:44
Kuidas see punane polnud?
17:44
Külastaja urmar kommentaar
üle mitme aja on ülekanne korduvalt katkenud täna jah
17:45
Kristjan Remmelkoor: Algas normaalaja viimane minut.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Normaalaeg täis, lisati 3 minutit.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Teisel poolajal on vähemuses Kalju surunud, aga Legion on tempot piisavalt palju tapnud ja on väga lähedal võidule.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+3. minuti alguses sai Londak ajaraiskaamise eest kollase kaardi.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Legion alistas Kalju 2:1.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Homme siis Levadial võimalus ainsa meeskonnana kolme vooru järel täiseduga jätkata.