12:04
Siim Pulst: Kuressaare: Magnus Karofeld, Ranon Kriisa, Oliver Rass, Joonas Soomre, Sander Seeman, Silver Alex Kelder, Märten Pajunurm, Marco Lukka, Mairo Miil, Sander Laht, Otto-Robert Lipp.

Trans: Aleksei Matrossov, Nikita Savenkov, Aleksandr Ivanjušin, Roman Nesterovski, Nurlan Novruzov, Sadio Tounkara, Aleksandr Zakarljuka, Artjom Škinjov, Roman Sobtšenko, Bi Sehi Elysee Irie, Chinedu Charles Geoffrey.
12:06
Siim Pulst:  Sel hooajal kahe prohmakaga hakkama saanud Andreas Vaikla jääb Transi pingile, võimaluse saab Aleksei Matrossov. Kure eest saab hooaja esimese stardi Oto-Robert Lipp, kes asendab eeldatava algkoosseisuga võrreldes Rauno Tutki. Võimalik, et saarlased lähevad neljase kaitseliini peale.
12:28
Külastaja mc kommentaar
Vaikla on lihtsalt üks ülehaibitud väravavaht, tegelt on tema koht heal juhul Eesti esiliiga b-s.
12:35
Siim Pulst: Üldiselt jätab Vaikla tegutsemine kvaliteetse ja enesekindla mulje, aga ehk liigagi enesekindla selles mõttes, et ta läheb tihti palli püüdma ka olukordades, kus mõistlikum näiks lihtsalt klaarida. Ja nii on suured kalad lihtsad sündima.
12:40
Külastaja realist kommentaar
Florast saab ilmselt täna alles teine meeskond kes Meistriliigas peale pausi oma kodumängu vôidab ... (kuigi samas võiks naad taas põruda irw)
12:40
Siim Pulst: Graafiliste algkoosseisude järgi on Kure siiski jätkamas kolme keskkaitsjaga, aga eelmistes voorudes ründes tegutsenud Joonas Soomre võtab täna koha sisse paremal äärel. Tema senisel kohal siis Lipp.
12:51
Külastaja Si kommentaar
Paplavskisest on siiski saamas Flora esiväravavaht.
12:51
Külastaja njaa kommentaar
Miks paplavskis kogu aeg põhis? Eelmine mäng tegi jubedaid prohmakaid ja Aland jätkuvalt pingil
12:55
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, Kalev läheb Flora vastu mängima täpselt sama algkoosseisuga, nagu oli eelmise vooru 2:0 võidumängus Tammeka vastu. Vigastusest taaastunud ründaja Golovljov on nüüd pingil olemas.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Flora on teinud eelmise vooruga võrreldes põhikoosseisus kolm muudatust: põlve vigastanud Ainsalu on eemal, Kreida ja Miller on pingil; põhikoosseisu on edutatud Poom, Soomets ja Sinjavski.
12:58
Siim Pulst:  Mõned asjad siin maailmas ei muutu, Kuressaares tervitab külalisi igituul.
13:00
Siim Pulst:  Kuressaares avavile!
13:01
Kristjan Remmelkoor:  A. Le Coq Arenal pandi samuti pall mängu.
13:02
Siim Pulst:  Zakarljuka pommitab juba esimesel minutil kaugelt, Karofeld pillas enda ette ja jõudis siis napilt ründaja nina alt esimesena jaole.
13:02
Külastaja Koosseis kommentaar
Kellele see staadionionkel neid koosseise ette loeb enda arust
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel kolmel minutil on palliga mänginud üllatuslikult peamiselt Kalev. Teeväli sai Järvelaidilt palli kätte ja andis madala tsenderduse karistusalasse, Paplavskis pillas, kuid Flora kaitsjad olid jaol.
13:06
Siim Pulst: Värav Trans!
13:07
Siim Pulst: Zakarljuka nurgalöögi järel saatis Tounkara tsenderduse tahaposti, kuhu oli kapten Nesterovski täiesti üksinda unustatud ning lükkas ühe puutega palli võrku.
13:07
Kristjan Remmelkoor:  Flora esimesed tsenderdused Järvelaidi ja Vassiljevi esituses omasid üles ei leidnud.
13:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus8. minutil sai kollase kaardi Anier, kes libistas Kuusele jalgadesse.
13:10
Külastaja Fantast kommentaar
Suurepärane, just sai Nesterovski endale tiimi võetud
13:10
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski liikus palliga äärelt keskele, otsides pikalt löögikohta, lõpuks tema löök blokeeriti.
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi esimesele nurgalöögile sai Kaljumäe pea vahele. Liivaku jätkulöök kaugelt veeres mööda.
13:13
Siim Pulst: Hoiatus  Rass võttis Novruzovi maha keskväljal.
13:15
Siim Pulst: Hoiatus  Irie võtab samamoodi kaardi vea eest Kelderile.
13:16
Kristjan Remmelkoor: Flora surub, aga Lilanderi kauglöök ebaõnnestus.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Ebatäpseks jäid ka Vetkali üritus kaugelt ja Liivaku löök 16 meetrilt.
13:19
Külastaja Timur kommentaar
Flora fännid on täna vaiksed.
13:20
Siim Pulst:  Lipp pääses jooksu, aga jäi natuke kõhklema ja viimasel momendil jõudis Nesterovski segama. Transi keskkaitsjad on kiirusega haavatavad, nagu tõestas juba eelmises voorus Rauno Sappinen.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Vallner eksis sööduga, pannes palli otse Liivaku jalale, sealt läks sööt kasti Sappinenile, aga Vallner ise päästis vastutuleku ja tõrjega olukorra.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi korner lendas Vallnerile sülle.
13:24
Külastaja johhaidii kommentaar
Kure-Transi mängu kommentaator on täiesti kohutav, kas ei ole tõesti ühte asjalikku kommentaatorit leida kõrgliiga mängu jaoks?? Täiesti sõgedat juttu ajab, mängijate nimed täitsa segi ja puterdab koguaeg. Võiks ikka vähe professionaalsemalt seda asja teha...
13:26
Siim Pulst:  Ei nõustuks. Kui kergelt kollased prillid välja arvata, mis on kohaliku mehe kohta mõistetavad, siis on täitsa muhe kommentaar.
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Kaljumäe karistuslöögi järel jäi Teeväli suluseisu.
13:27
Külastaja fbf kommentaar
kes kure-trans mängu kommenteerib?
13:27
Siim Pulst: Alver Kivi.
13:28
Siim Pulst: Kuressaare esimene nurgalöök tuli meestesummast tagasi. Rünnak aga jätkub ja Kure näitab päris sümpaatset mängupilti.
13:29
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi nurgalöögile sai Jääger pea vahele, kuid pall ei lennanud sealt värava suunas.
13:29
Külastaja hmm kommentaar
Päris head kaitsetööd on Kalev kõikides mängudes näidanud.
13:30
Kristjan Remmelkoor:  Liivak sai palli Kalevi viiekastist läbi lükata, aga seal keegi pallini ei jõudnud.
13:33
Külastaja rallikas kommentaar
Kalev hoiab üllatavalt hästi kaitses ennast. Kasti niisama ei lasta ning kesktsoonist 25m pealt löögile ka mitte. Suruvad Flora äärtelt mängima ning õhus ollakse tugevamad.
13:33
Siim Pulst:  Lipp oli lähedal, keerates end zidane'ilikult Nesterovskist mööda, aga saates seejärel palli küljevõrku.
13:35
Külastaja marko kommentaar
noh, kohalik mees või mitte, ikkagi ebaprofessionaalne on selline ühekülgne kommentaar kõrgliiga mängu kohta. Chelsea-Liverpooli mängu ei pea vaatama nii, et ainult Liverpoolile kaasa elatakse. Kurb, et meie oma liigas ei suudeta selliseid asju normalselt teha. Ja hea, et oma kandi mees ikka 30 minutiks aru sai et "Oliver Lipp" on tegelikult Otto-Robert Lipp :)
13:36
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi tihe kaitseplokk, kuhu kuuluvad kõik mängijad peale Anieri, on hästi töötanud ja Floral pole palju võimalusi tekkinud. Nurgalööke on olnud, aga need pole samuti eriti ohtlikud olnud.
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav36. minutil Poom söötis ja Sappinen lõi 1:0 Florale!
13:37
Siim Pulst: Lipp valmistab oma agressiivse survega veel probleeme, aga väravale pihta ei saa.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Poomilt läks väravaolukorras hea madal pall vasakust karistusala nurgast kaitseliini taha ja Sappinen lükkas viiekastist palli nurka, tõustes Premium liiga parimaks väravakütiks.
13:39
Siim Pulst: Värav  Trans 2:0!
13:40
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljev mängis korneri lühidalt Poomile, kelle tsenderduse lükkas Vallner rusikaga minema.
13:41
Siim Pulst:  Zakarljuka pääses paremalt äärelt läbijooksule ning lükkas täpse söödu keskele, kus teisest lainest tõusnud Tounkara lõi ühe puutega läbi Karofeldi näppude 2:0.
13:41
Normaalne. Kure-Transi mängus Lipp oli olukorras, kus oli võimalus skoori teha, siis kommentaator hõiskab ja karjub juba, olgugi, et 2-3 meetrit pall läheb mööda. Trans lööb nüüd värava, siis masenduses möödaminnes ütleb, et tuligi värav.. No ei saa sedasi kommenteerida.
13:42
Külastaja Rainer kommentaar
Kui Sappinen jätkab samamoodi,siis tema puhul ainuõige,et tagasi Eestisse tuli.Kui kahe vooruga hoogu ülesse ei saanud nüüd juba 3 väravat 2 vooruga ja suht palju ka nähtaval olnud.
13:42
Siim Pulst: Värav 2:1! Lipp!
13:43
Siim Pulst:  Kuressaare sai surve peale, mitu nurgalööki ja lubavat olukorda, kuniks pall põrkas Lahe söödu järel rikošeti kaudu Lipu jala peale. Oma kolmandat võimalust noor ründaja kasutamata ei jätnud.
13:45
Siim Pulst: POST! Škinjov tabab posti ja Sobtšenko tulistab küljevõrku! Transile kuldset võimalused enne poolajavilet.
13:46
Siim Pulst:  Poolajavile! Trans läheb poolajale teenitult 2:1 eduseisus.
13:46
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJärvelaid sai 45. minutil kollase kaardi, kuna tegi vea Kaljumäele.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes ka A. Le Coq Arenal, Flora juhib Sappineni väravast 1:0.
13:47
Külastaja järvelaiu kollane kommentaar
wtf karhu :D seened jälle v
14:00
Siim Pulst:  Teine poolaeg Kuressaares.
14:02
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas nüüd ka Tallinnas.
14:04
Siim Pulst: Värav  2:2!
14:05
Siim Pulst:  49. minutil Kelder! Pall põrkas Rassi söödu järel rikošeti kaudu õnnelikult Kelderi ette ning tema väravaesine löök pudises läbi Matrossovi kinnaste üle otsajoone.
14:05
Siim Pulst: Hoiatus51. minutil Seeman võttis Zakarljuka maha.
14:07
Siim Pulst:  Zakarljukalt minuti sees kaks kauglööki. Sihik vajab veel sättimist. Transil hakkas järsku kiire...
14:08
Siim Pulst:  Lipp taas! Matrossov päästis Transi, tõrjudes Kure ründaja lähilöögi. Mängus on elu!
14:09
Kristjan Remmelkoor:  Flora alustas teist poolaega surumisega, nüüd oli Kalevil karistuslöök, Kaljumäe saatis selle kasti, kus Paplavskis rahulikult püüdis.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Liivaku vasaku jalaga tehtud löök lendas 15 meetrit mööda.
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Sinjavski madala tsenderduse Vallner püüdis.
14:12
Külastaja Khm kommentaar
Liivak mõne löögi vasakuga raami ka saab v? Vaatad ja mõtled, et mis nali on
14:13
Siim Pulst: Hoiatus 58. minutil Škinjov vea eest Rassile.
14:13
Kristjan Remmelkoor:  Kalev sai Flora karistusala nurga juures pikemat aega sööte lükata, kuid midagi tulusat sealt välja ei tulnud.
14:17
Siim Pulst:  Transi elavdumine viigivärava järel ei ole kaasa toonud midagi peale kauglöökide, mis erilist muret Karofeldile valmistanud ei ole. Pool tundi veel jäänud.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Flora esimene vahetus: Liivak välja, Alliku sisse.
14:19
Siim Pulst: Hoiatus 64. minutil Lukka võttis kasti ääres Ivanjušini maha.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus64. minutil sai kollase Kuusk, kes võttis keskväljal Teevälja maha.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Vassiljevi tsenderdusest ei suutnud Sinjavski palli värava peale lükata, järgmisest tsenderdusest pääses ta paremini peaga löögile, Vallner tõrjus üle lati.
14:25
Siim Pulst: Hoiatus70. minutil Soomre samuti vea eest Ivanjušini vastu.
14:26
Siim Pulst: Vahepeal oli Trans survet peale saamas, aga ohtlikud tsenderdused siiski löögiga ei lõppenud, ja nüüd on Kure taas tempo enda kontrolli alla saanud. 20 minutit armuaega Transile veel.
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Tallinnas on mäng viimasel ajal rahulikumaks muutunud.
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Kalevi esimene vahetus: Vetkal välja, vigastuspausilt naasev Golovljov sisse.
14:29
Siim Pulst: Hoiatus 75. minutil Lipp jäi hiljaks Irie takistamisel.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Soomets kõmmutas kauglöögi tribüünile.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen lõi kasti joonelt selgelt mööda.
14:33
Siim Pulst:  Transile neli(!) nurgalööki järjest. Lõpuks järgnevad ka pealelöögid, aga esimene blokeeritakse ja teine lendab taevasse.
14:33
Kristjan Remmelkoor: Värav77. minutil lööb Sappinen enda ja Flora teise värava, 2:0!
14:34
Siim Pulst: Vahetus 79. minutil Trans vahetab: Geoffrey välja, Raivo Saar sisse.
14:35
Kristjan Remmelkoor: Sappinen söötis Poomile, kelle löögi Vallner tõrjus, tagasipõrganud palli lükkas Sappinen ühe puutega postipõrke kaudu võrku.
14:35
Siim Pulst: Värav  3:2 Kurele!
14:35
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Eemaldamine79. minutil võttis Anier enda teise kollase kaardi ja sai kokku punase!
14:36
Siim Pulst:  Lipp teeb suurepärase eeltöö ning leiab läbisööduga äärekaitsest tipuründaja kohale tõusnud Soomre, kes lahendab 1-1-olukorra.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahepeal, 78. minutil oli Flora teine vahetus: värskelt värava löönud Sappinen välja, Lepik sisse.
14:38
Kristjan Remmelkoor:  Teise kollase sai Anier Soometsale tehtud vea eest.
14:38
tundub et transi ootab esiliiga
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Kalevi vahetus: Teeväli välja, debütant Kaupmees sisse.
14:40
Kristjan Remmelkoor: VahetusVassiljev - Välja vahetus jäi ka 78. minutist mainimata.
14:41
Siim Pulst: Trans krutib tempot üles ja Zakarljuka näid jõudvat igale poole, aga ainult mitte sinna, kust pall väravasse panna.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Järvelaidilt ohtlikust kohast karistuslöök, Vallner tõrjus altnurgast.
14:44
Külastaja ennustaja kommentaar
Kui Trans karikat ri saa, siis Özcan lendab.
14:44
Siim Pulst:  Tounkara punnitab kaugelt ... mööda. 90. minuti käib ja Kurel näib kõik kontrolli all olevat.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Korneri järel lõi Kuusk peaga napilt tühjast väravanurgast mööda.
14:45
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
14:45
Kristjan Remmelkoor:  Poomi tugeva kauglöögi tõrjus Vallner ristnurgast ära.
14:46
Siim Pulst: Vahetus  90+1. Irie välja, Mihhailov sisse.
14:46
Siim Pulst: Hoiatus  90+2. Laht ajavenitamise eest.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Värav90+1. minutil läks Lilander palliga karistusalasse ja lõi madalalt tahanurka! Flora juhib 3:0.
14:47
Kui kuressaare võidab,siis tekib minu jaoks üllatav olukord,kus meeskond,keda arvasin top 5 ohustajana on viimane...samas sisu on ja alles 4 vooru mängitud aga siiski.Üllatavalt ühtlane see aasta meistriliiga
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Soomets oli see, kellelt Lilander söödu sai, aga liikus seejärel palliga pikalt ise.
14:48
Henri Välja peaks kindlasti rohkem mängu saama
14:48
Siim Pulst:  Kõik! Kuressaare sai võimsa tagasitulekuga nullist priiks ja lükkas Transi tabeli põhja!
14:49
Kristjan Remmelkoor:  Mäng Tallinnas lõppes! Flora teenis 3:0 võidu ja tõuseb hetkel Premium liiga liidriks.