Ivar Lepik:  Hradeckyt ootab tihe tööpäev. Ehk suudab soomlane Bundesliga uuesti põnevaks muuta.
Ivar Lepik:  Teisel pool üks ees nimekam kui teine.
Ivar Lepik:  Aga läksime!
16:34
Ivar Lepik:  Ei midagi üllatavat alguseks. Bayern kergelt üle.
16:36
Ivar Lepik:  Aga hoiame silma peal ka teistel mängudel ja päeva esimese  Värav lööb Düsseldorf! 1:0 Hoffenheimi vastu peal. See on kaalukas värav tabeli alumises otsas.
16:37
Ivar Lepik:
16:38
Ivar Lepik: Hoiatus  Coman heidab kõhuli ja saab sukeldumise eest kaardi.
16:39
Ivar Lepik: Värav  LEVERKUSEN!
16:39
Ivar Lepik:  Või ei!? Lipp tõusis ... aga kordus näitas, et pigem võibolla ei olnud suluseisu.
16:40
Ivar Lepik: LOEB! Leverkusen 1:0 peal!
16:40
Ivar Lepik: Küljeaudi järel pääseb Lucas Alario äärelt jooksu ja lahendab Neuerile ette posti ära!
16:42
Ivar Lepik:  Vahepeal sai Hoffenheimi poolt Benjamin Hubner veel Eemaldamine kaardi. See on see mäng, kus Düsseldorf 1:0 juhib ka.
16:42
Külastaja Fuuu kommentaar
Natuke norides, kas "ootamatu lihasevalu" võib tähendada, et ei taha uue klubi vastu mängida?
16:42
Ivar Lepik:  Ei tahaks uskuda. Aga norimiseks annab alust küll.
16:43
Ivar Lepik:  Leverkuseni värav ka.

16:45
Ivar Lepik:  Leverkusen murrab igal võimalusel kiirelt, aga on tegelikult palli isegi rohkem hoidnud.
16:47
Ivar Lepik:  Vähemuses Hoffenheim lööb Värav, seisuks 1:1.
16:49
Ivar Lepik:  Sajab! Värav  Henningsi teine samas mängus ja Düsseldorf uuesti 2:1 peal.
16:53
Ivar Lepik:  22 minutit mängitud ja Bayern alles nüüd saab korralikult surve peale. Aga ühtegi ohtlikumat pealelööki veel tehtud pole.
16:53
Külastaja Joosep kommentaar
Kas on asi minu striimis aga Leverkusen - Bayern mängus kõlab taustal korralik fännide kaasaelamine?
16:53
Ivar Lepik:  Asi on nähtavasti siis striimis, sest minul on küll puhas taust.
16:54
Ivar Lepik: LAHENDAMATA! Huu ...
16:55
Ivar Lepik: Müller tõstab. Lewandowski saab varba vahele. Coman lükkab peaga uuesti värava suunas. Ja siis veel Lewandowski. Aga keegi ei saa jõudu taha. Tõsi, kordus näitab, et Comanist alates oli ka suluseis.
16:55
Ivar Lepik:  Aga tuleme tagasi veidi: Düsseldorf-Hoffenheim mängus otsustasid kohtunikud kolm minutit pärast 2:1 väravat, et see ikkagi ei loe. Seega 1:1 endiselt.
16:57
Ivar Lepik:  Värav  Aga nüüd tuleb! Coman on liini taga nii vaba, et saa hoo maha võtta. Ja paigutab posti äärde ära.
16:58
Ivar Lepik:  Samal ajal lööb Leipzig Värav , läbi Patrik Schicki 1:0 ette.
17:00
Ivar Lepik: Hoiatus Amiri jäi nüüd Daviesega hätta.
17:02
Ivar Lepik:  Hoiatus Lewandowskile kollane ja see tähendab, et Gladbachi vastu ta järgmisel nädalal ei mängi.
17:05
Ivar Lepik: Hoiatus Madinaks on läinud. Bellarabile nüüd.
17:08
Ivar Lepik:  Lewandowski saab proovida. Värava eest risti läbi.
17:09
Ivar Lepik: Hoiatus  Müllerile ka.
17:10
Ivar Lepik:  Ka tema jääb Gladbachi-mängust eemale!
17:10
Ivar Lepik: Seda olulisem on nüüd täna kolm punkti ära võtta, sest järgmisel nädalal ka midagi lihtsalt ei tule ...
17:12
Ivar Lepik: Värav  Jah. Ja nüüd Hradecky näpud ei pea! Goretzka tulistab karistusala joonelt ja Hradecky saab käe vahele, aga pall lipsab läbi ja posti kõrvale.
17:14
Ivar Lepik: Uudiseid mujalt. Leipzig vähemuses, sest Dayot Upamecano saab Eemaldamine kaardi; Mainz lööb samas Värav  Eintrachtile ära läbi Moussa Diakhate. 1:0.
17:15
Ivar Lepik:  Nüüd Hradecky päästab! Leverkusen jääb ellu. Gnabry üks-ühele, aga soomlane tõrjub jalaga.
17:15
Ivar Lepik: Värav AGA! 3:1 ja Gnabry ikkagi!
17:15
Ivar Lepik:  Mis siis nüüd juhtus!?
17:16
Ivar Lepik:  Lihtne. Pikk ette ja Gnabry järele - tõstab ühe puutega üle Hradecky.
17:17
Ivar Lepik:  Ja poolajale. Leverkusen läks 1:0 ette, aga nüüd on seis 1:3 ja ... tehtud?
17:25
Ivar Lepik: Olen väravaid ka võlgu. Bayern 1:1:

Bayern 2:1:

Bayern 3:1:
17:28
Ivar Lepik: Hübneri punane on ka päris lõbus.

17:34
Ivar Lepik: Vahetus Vahetus Vahetus  Kuidas tuleb Leverkusen teisele poolajale? Kolme vahetusega.
17:35
Ivar Lepik:  Aga läksime uuesti.
17:40
Ivar Lepik:  Leverkusen on veidi nüüd üritamas. Ei anta veel alla.
17:45
Külastaja Juhan kommentaar
Krt, pealtvaatajateta mängu jälgimine on sama nagu koristamise jälgimine
17:45
Ivar Lepik: Bundesligat on tõesti kummaline nii vaadata, ei eita.
17:46
Ivar Lepik:
17:50
Ivar Lepik:  Vähemuses Hoffenheim lööb Värav ja juhib nüüd Düsseldorfi vastu 2:1.
17:54
Ivar Lepik:  Gnabry ... üle! Siin oli võimalus mäng magama panna. Davies tegi eeltöö ära, aga pall ehk veidi ebamugav, tuli põrkega.
17:55
Ivar Lepik: Värav  Aga tuleb ja kes siis muu kui Lewandowski?
17:56
Ivar Lepik:  4:1. Müllerilt pehme tsenderdus ja Lewandowski ei jäta Hradeckyle võimalustki.
17:57
Ivar Lepik:  Müllerile hooaja 20. väravasööt. Kõigi aegade rekord on 21.
18:01
Ivar Lepik: Bayerni 4:1:

18:02
Ivar Lepik:
18:02
Ivar Lepik:  Neist 30 siis liigas. Gerd Mülleri rekord on 40 - sellega läheb keeruliseks.
18:06
Ivar Lepik:  Penaltist Värav ja Düsseldorf - Hoffenheim nüüd 2:2.
18:07
Ivar Lepik:  Leverkusen veel tuleb ja Neuer saab tõrjuda ka.
18:10
Ivar Lepik:  Aga vahepeal lööb Mainz Värav ja juhib 2:0 Eintrachti vastu. Halb uudis eelkõige Bremeni Werderile.
18:17
Ivar Lepik:  Seisud püsivad. Viimased minutid. Kui Bayern täna võidab, tuleb oodata veel Dortmundi mängu tulemust. Tiitlit ei kindlustada matemaatiliselt ühelgi juhul, aga kui pärast tänast on vahe üheksa või kümme punkti ja laual veel 12 ...
18:18
Ivar Lepik:  Bayernit ootavad veel Gladbach (kodus), Werder (võõrsil), Freiburg (kodus) ja Wolfsburg (võõrsil).
18:19
Ivar Lepik: Värav  Vaata-vaata! Leverkusen lööb ühe tagasi. Florian Wirtz lööb oma esimese värava Bundesligas. Ilusti konksuga ja keerutades.
18:20
Ivar Lepik:  17-aastane on siis Wirtz ja sedagi napilt.
18:21
Ivar Lepik:  Tiitliheitluse seisukohalt oluline: Paderborn lööb Leipzigile 90+3 viigivärava! Värav