Meinhard Pulk: Tere pärastlõunat!
12:54
Meinhard Pulk: Kalev ja Kalju pakkusid eelmisel aastal palju meeldejäävaid lahinguid. Loodetavasti jätkatakse nii ka tänavu!
12:58
Meinhard Pulk: Aga koosseisudest. Kalevil alustab Daniil Koroljov tänavu esmakordselt algkooosseisus ning jättis Karl Andre Vallneri pingile, ootamatusena ei kuulu üldse koosseisu Hannes Anier. Kalju peatreener Marko Kristal on pingile jätnud nii Kaarel Usta kui Igor Subbotini. Algkoosseisus alustavad seega Vladislav Veremjejev (sel hooajal alles teine mäng temal) ning Jevgeni Demidov. 20-aastase ääremängija Demidovi jaoks on tegu kümnenda mänguga Premium liigas, aga alles esimesega, kus ta alustab algkoosseisus.
12:58
Külastaja asd kommentaar
SEE hetk, kui Subbotin on kapteniks pandud
12:58
Miks Vallner pingil
12:58
Meinhard Pulk: Usutavasti saab mängu järel põhjuse teada.
13:01
Meinhard Pulk: Kuigi Kalju mängib täna oma kunagisel kodustaadionil, siis tasub meelde tuletada, et viimati kaotasid nad võõral väljakul Premium liiga mängu ligi kolm (!) aastat tagasi. Juhtus see 26. augustil kell 2017 Tallinna Levadia vastu. Taas Kadrioru staadionil.
13:01
Meinhard Pulk:  Aga mäng käib!
13:03
Külastaja A kommentaar
Kalju varuväravavahil esimene PL pingikogemus?
13:03
Meinhard Pulk:  Nii on! Vanust tal vaid 17 aastat.
13:03
Meinhard Pulk:  Värav Kalju 3. minutil ette!
13:05
Meinhard Pulk: Demidov jätkab pikka palli peaga värava suunas, kus Puri segab Koroljovi piisavalt palju, et see puterdaks palli Homutovi jalale. Viga ei fikseeritud ja Homutov saatis palli väravasse! Valus eksimus Kalevi puurilukult.
13:08
Külastaja hmmm kommentaar
Väike kontakt? Selge viga siiski. Loodetavasti seee olukord leiab ka oma tee hr.Usta kohtunike videosse.
13:11
Meinhard Pulk:  Kalev oli päris pikalt Kalju väljakupoolel, sai ka paar nurgalööki, aga Meeritsa väravale pole veel ohtu tekitatud.
13:12
Meinhard Pulk: Pikk pall lendas üle Kalevi kaitseliini, kuid Koroljov suutis enne Homutovit karistusalajoonel palli endale noppida. Natukene puterdas taaskord ning tundus ka, et võis korraks palliga karistusalast väljas käia. Kokkuvõttes kõik siiski laabus.
13:12
Külastaja Värav kommentaar
Kus kohas see viga oli? Koroljov hüppab Purile sisse ja tahab viga saada
13:15
Meinhard Pulk: Natho algatab kena liigutusega rünnaku, mis lõpeb Pauri ebatäpse löögiga teiselpool karistusala. Tuleb ka kiita Pauri esimest puudet, millega ta mängis osavalt Reimaa olukorrast välja.
13:15
Külastaja rallikas kommentaar
Kas Koroljov ühte Kalju pikka väljastpoolt kasti ei võtnud?
13:16
Meinhard Pulk:  Tundus ka mulle, aga kuivõrd kordust ei ole näidatud, siis ei julge kindlas kõneviisis seda välja öelda.
13:21
Meinhard Pulk: Koroljov tuli nurgalöögile kehvasti välja ja pall maandus Avilovi jalal, kelle löök läks siiski mööda. Olnuks väga sarnane värav eilsele Veelma tabamusele Levadia vastu.
13:23
Külastaja mc kommentaar
Koroljov nüüd kohe kindlasti meistrilliga tasemega ei ole, pigem selline rahvaliiga mees
13:26
Meinhard Pulk: Nüüd Koroljov tassib! Kaljul oli karistusalanurga lähistelt trahvilöök ja Natho proovis keerutada tagumisse ristnurka. Hea löök, korralik tõrje.
13:32
Meinhard Pulk:  Üsna sumbuurne on see mäng viimastel minutitel olnud. Aga kuna Kalev pole jätkuvalt isegi pealelöögi lähedale jõudnud, siis Kalju jaoks suurt muret ei ole.
13:34
Meinhard Pulk: Natho otsis pehme tõstega kaitseliini seljataga Demidovit ning kuigi Tamberg sai rinna pallile vahele, siis ei jäänud palju puudu, et Demidov saanuks palli sisuliselt tühja lükata! Tamberg ise jõudis aga viimasel hetkel lappima.
13:36
Meinhard Pulk:  Värav 36. minutil Homutov taas!
13:37
Meinhard Pulk: Paur annab kena söödu Homutovi jalale, kes ilma suurema vaevata mängib end Kaldmast mööda ja realiseerib siis üks-üks olukorra!
13:37
Külastaja are kommentaar
mis positsiooni khomutov originaalis mängib?
13:38
Meinhard Pulk: Peaks olema selline keskpoolkaitsja või alumise ründaja tüüpi.
13:38
Nüüd on mäng tehtud!
13:39
Meinhard Pulk: Homutov sihtis kübaratrikki, aga löögi blokeerisid kaitsjad.
13:39
ei tore, vahetasin fantasys khomutovi subbotini vastu :)
13:40
Meinhard Pulk:  Hoiatus 40. minutil Markovitšile kollane.
13:41
Meinhard Pulk:  Hoiatus 41. ka Raudsepale kollane.
13:45
Meinhard Pulk:  Üsna kaootiline olukord oli. Võib ka nii olla, et Markovitši kollane tühistati ja anti hiljem Raudsepale.
13:46
Meinhard Pulk:  Jaanovits lõpetab esimese poolaja ära, kui paar sekundit oli 45 minutist puudu. Aga Kalju igati teenitult 2:0 ees!
13:54
Meinhard Pulk:  Tuli ka kinnitus, et Markovitši kollane tõepoolest ära tühistati ja anti Raudsepale.
13:57
Meinhard Pulk: Statistikat Kadriorust (foto Rasmus Voolaiult)

13:57
Külastaja Mart kommentaar
PIldilt jääb mulje nagu Kadrioru staadioni oleks viletsas seisus. Kas see vastab tõele?
13:57
Meinhard Pulk:  Tundub üsna pruun olevat küll. Ehk võiks kõvasti parem olla.
14:00
Meinhard Pulk:  Kogemusi tuleb Kalju poolt platsile juurde. Nimelt on Kristal väljakule saatmas nii Igor Subbotini kui Deniss Tjapkini.
14:01
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetus Välja läksid Raudsepp ja Demidov.
14:02
Meinhard Pulk:  Tjapkin läks nii siis keskväljale ning Markovitš äärekaitsesse.
14:03
Meinhard Pulk: Tjapkini löögi pudistas Koroljov enda ette, kuid suutis seejärel kenasti tõrjuda Natho reboundi. Kolmas oli lähedal!
14:07
Meinhard Pulk: Värav Kaldma eksib keskväljal pahasti ja Paur lööb 3:0!
14:07
Meinhard Pulk: Kaldma laseb palli jala alt läbi, Natho söödab äärel olnud Purile, kelle söödu realiseerib värava ees Paur.
14:10
Meinhard Pulk: Paur on taas sündmuste keskmes ja leiab hea sööduga Natho, kuid venelase löök veereb tagumisest postist napilt mööda.
14:12
Meinhard Pulk: Kogu mängu tegevuseta olnud Meerits tegi nüüd omavoliliselt enda elu põnevamaks, kui tuli karistusalast pikale pallile vastu, kuid lõi palli peaga otse ülesse enda kohale. Kõik siiski laabus kokkuvõttes.
14:14
Meinhard Pulk: Vahetus  58. minutil Romet Kaupmees platsile, Selim El Aabchi välja.
14:18
Meinhard Pulk: Kalju pikk rünnak lõppes Puri ebatäpse pealöögiga. Üsna rahulikult on mäng kulgenud.
14:21
Kalju mängib tegelikult targalt. Laseb Kalevil palli lükata ja liinid üles tuua ning siis nõelata kontratega. Bussi on Kalev osav parkima ning positsioonimänguga neid lihtne üle mängida ei ole.
14:21
Meinhard Pulk:  Vahetus 65. minutil Kalju viimane vahetus. Markovitš puhkama, Kulinitš sisse.
14:26
Meinhard Pulk: Koroljov tõrjus tsenderduse Pauri jalale, kel võttis natukene aega, et pall kontrolli alla saada ja veeretas seejärel selle napilt mööda.
14:29
Meinhard Pulk: Natho karistuslöök, Subbotin sai vist pea vahele ning Koroljov on jälle raskustes, aga joonelt klaaritakse!
14:31
Meinhard Pulk:  Kalev sai löögi kätte! Teeväli, kuid Meerits püüdis ilma probleemideta.
14:34
Meinhard Pulk:  Hoiatus Ennist jäi märkimata Sören Kaldma 72. minuti kollane kaart.
14:35
Meinhard Pulk:  Samal ajal on Kalju jätkuvalt noolimas neljandat väravat. Mitmel korral on päris lähedale jõutud.
14:41
Meinhard Pulk:  Viis minutit minna. Mäng on päris välja surnud.
14:43
Meinhard Pulk:  Vahetus 88. minutil Gololvjov platsile, Teeväli välja.
14:45
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit!
14:45
Kalju võiks tihedamini roosas mängida ...
14:47
Meinhard Pulk:  Värav 90+2. KASPAR PAUR KÄÄRIDEGA!
14:48
Meinhard Pulk:  Selline lõpp siis mängule. Kaljule 4:0 võit!
14:49
Meinhard Pulk:  Minu poolt aitäh. Olge Soccernet.ee lainel edasi, sest kohe hakkavad mängima Paide ja Narva Trans!