Reede, 19. juuni 2020
21:19
Rasmus Voolaid: Kena reede õhtut, head vutisõbrad! Alla tunni on suure mänguni minna ja äsja laekusid algkoosseisud.
21:20
Rasmus Voolaid:
21:21
Rasmus Voolaid: 1. jaanuaril vigastada saanud Harry Kane on tagasi ja koheselt ka algkoosseisus!
21:22
21:22
Rasmus Voolaid: Nii astub lavale Manchester United! Paul Pogba alustas küll kontrollmängus, aga täna on pingil.
21:38
Rasmus Voolaid: Päeva esimene mäng on kohe-kohe lõppemas. Teemu Pukki vahetati just välja, tema jäi täna nullile. Norwich 0, Southampton 3. Tundub, et Norwichile hakkab esiliiga aina rohkem paistma.
22:02
Rasmus Voolaid:  Nii, päeva esimene mäng lõppeski seisuga 0:0 ja nüüd keskendume Põhja-Londonis toimuvale.
22:03
Rasmus Voolaid: Mourinhole muidu sobib vanade koduklubide vastu, aga Tottenhami eesotsas nagu eriti mitte.
22:10
Rasmus Voolaid: Nii, meeskonnad on valmis platsile tulema. Viis minutit avavileni ja siis hakkame mängima Meistrite liiga koha nimel!
22:11
22:16
Rasmus Voolaid: Minutine aplaus koroonaviiruse tõttu elu kaotanutele tehtud. Oleme mänguks valmis.
22:16
Rasmus Voolaid: AVAVILE!
22:16
Spursi särgid ka vähe teistsugusemad kui muidu
22:16
Külastaja R. kommentaar
Premier liiga on võtnud nö kohustuseks kõigile särkidele panna BLM väljendi?
22:17
Rasmus Voolaid: Jah, kõik 20 meeskonda kannavad selles voorus enda nime asemel seljal seda sõnumit.
22:20
Rasmus Voolaid: Kolm minutit ja esimene vale otsus kohtunikelt tehtud. Rashfordile vilistati suluseis, mida tegelikult ei olnud. Loodetavasti läheb paremaks.
22:30
Rasmus Voolaid: Väga rahulikult läheb meil siin kõik. 14 minutit ja seni pealelöögita.
22:36
Rasmus Voolaid: Siit on hästi näha, kus kohas meil see mäng peamiselt käib. Üks pealelöök, aga endiselt tasa ja targu.
22:38
Rasmus Voolaid: Aga kergelt tekkis Rashfordile hea võimalus, kui Sanchez ei suutnud hästi puhastada. Lloris pidi korraliku tõrje tegema!
22:39
Rasmus Voolaid: Pool poolaega mängitud ja kohustuslik joogipaus. Kõigil isiklikud pudelid jne.
22:41
Rasmus Voolaid: Mäng on läinud täiega Unitedi kätte ja üks ohtlik võimalus ajab teist taga. Lloris on pidanud mõne minutiga tegema kolm tõrjet.
22:42
Rasmus Voolaid: Värav AGA VÕTKE NÄPUST! STEVEN BERGWIJN!
22:43
Rasmus Voolaid: Mees hakkas praktiliselt keskjoonelt tulema, astub Maguire'ist mööda ja lööb läbi De Gea sisse. Hispaanlane oleks pidanud selle kindlalt ära võtma.
22:45
Rasmus Voolaid: Maguire ja De Gea peavad mõlemad tõsiselt peeglisse vaatama.
22:46
United mõelgu Nõmme palkamisele
22:47
Rasmus Voolaid: Ja Spurs tuleb taas ohtlikult! Bergwijnilt imeline tsenderdus tahaposti, Sonilt korralik pealöök, aga De Gea nüüd on ülesannete kõrgusel.
22:50
Mõlemal meeskonnal kaitse suht segaduses seni olnud
22:57
Rasmus Voolaid: Hoiatus 41. minutil mängu esimene kollane ja see Daniel Jamesile, kui Dierile laksu jalga pani.
23:02
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit. Pärast joogipausi on mäng selgelt Spursi oma olnud ja ka värava järel pole United eriti end taas käima saanud. Löögid 6:3 Spursile.
23:04
Rasmus Voolaid: Poolaeg läbi ja Tottenham teenitult ees!
23:13
Rasmus Voolaid: Nonii, David De Gea ajas selgelt Roy Keane'i närvi! "Ma olen sellest väravavahist surmani tüdinud" ja nii edasi.
23:17
Rasmus Voolaid: Ja see läheb edasi!
23:20
Rasmus Voolaid: Leidsin ka video sellest rantist.
23:20
Rasmus Voolaid: Aga teine poolaeg läks käima!
23:33
Rasmus Voolaid: Maguire mängis taaskord kaitses viimase mehena päris riskantselt, aga pääses veast. Samas tekkis ikkagi Tottenhami ohtlik olukord, mida Lamela värava eest ära ei suutnud lahendada.
23:37
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on taas rahulikult alanud. Aga Manchester United hakkab vangerdama. Vahetus James välja, Greenwood sisse. PAUL POGBA sisse, Fred välja.
23:38
Rasmus Voolaid: Pogba proovis Asensiot teha, aga tema esimene puude polnud nii hea. Läks küll löögile, aga see tabas kaitsjaid.
23:40
Rasmus Voolaid: Pogba on aga vägevalt alustanud! Unitedile tekib järjest häid olukordi, aga Tottenhami kaitsemüür veel peab.
23:41
Rasmus Voolaid: HUGO LLORIS! Martial üritab, aga Llorisilt megatõrje!
23:43
Rasmus Voolaid: Üks hispaanlane peaks siit natuke õppust võtma.
23:46
Rasmus Voolaid: Vahetus Spurs tegi samuti oma esimesed vahetused: Lo Celso ja Fernandes sisse, Bergwijn ja Lamela puhkama.
23:53
Külastaja Asjatundja kommentaar
Mõlemal poolajal on united peale joogipausi kaotanud oma hea rütmi ja initsatiivi
23:53
Rasmus Voolaid: Just täheldasin sama. Tundub, et United joob pausi ajal teed ja Tottenham Red Bulli.
23:54
Rasmus Voolaid: MANCHESTER UNITEDILE PENALTI! DIER LÜKKAB POGBA PIKALI.
23:55
Rasmus Voolaid: Kontakt oli, aga Pogba selgelt teadis, et siin tasub kukkuda. Samas puhas Dieri lollus. Bruno Fernandes lööma.
23:56
Rasmus Voolaid: Värav 81. FERNANDES VASAKUSSE NURKA! Lloris hüppas teisele poole.
23:57
Rasmus Voolaid: Aga Paul Pogba on endiselt väga hea jalgpallur! Ka aastal 2020.
23:59
00:02
Rasmus Voolaid: Aga Tottenham reageerib vapralt ja nüüd on heast kohast karistuslöök. Harry Kane, näita nüüd.
00:03
Rasmus Voolaid: Müüri. Kane on olnud null.
00:04
Rasmus Voolaid: MIDA?! MANCHESTER UNITEDILE TEINE PENALTI!
00:05
Rasmus Voolaid: Bruno Fernandeselt kohutav sukeldumine. Level Lubega sukeldumine.
00:05
Rasmus Voolaid: VAR võtab penalti ära, aga Fernandesele kollast ei saa enam anda.
00:07
Rasmus Voolaid: Siin veel esimene penalti. Varsti näitan ka Fernandese sukeldumist.
00:08
Rasmus Voolaid: Siin see on.
00:09
Issand kui palju praaki ikka mängus on
00:10
Rasmus Voolaid: Viis lisaminutit said nüüd täis ja Greenwood väga ohtlik, aga tagapostist mööda!
00:11
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Tottenham ja Manchester United tulid tagasi krobedalt, aga päris põnevalt! 1:1 viik on aus tulemus.
00:13
Rasmus Voolaid: Aitäh kõigile ja kohtume juba 12 tunni ning 47 minuti pärast, kui Soccernet.ee on Elvas. Seal hakkame nautima FC Elva ja FC Flora karikasarja poolfinaali.