Tammeka: Karl Johan Pechter, Kevin Aloe, Daaniel Maanas, Kevin Anderson, Mihhail Slaštšjov, Reio Laabus, Andre Paju, Mihkel Järviste, Patrick Genro Veelma, Sten Reinkort, Tristan Koskor.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Joonas Kartsep, Ats Toomsalu, Martin Jõgi, Artur Uljanov, Mart Paul Preiman, Dominic Laaneots.

Kalju: Marko Meerits, Andri Markovitš, Vladimir Avilov, Pedro Victor, Vladislav Veremejev, Deniss Tjapkin, Vladislav Homutov, Kaarel Usta, Sander Puri, Kaspar Paur, Amir Natho.
Varus: Henri Perk, Aleksandr Kulinitš, Mikk Reintam, Igor Subbotin, Aleksandr Volkov, Kristjan Rattasepp, Andreas Raudsepp.
18:59
Siim Pulst:  Tammeka koosseis üldiselt oodatav. Kartsep jääb siiski pingile ja Reinkort naaseb mängukeelu järel algrivistusse. Kalju on mõnevõrra roteerinud, kui näiteks Veremejev saab äärekaitses võimaluse, aga eks võis ka eeldada, et enne mängu Levadiaga võib mõni mees puhkust saada.
19:19
Siim Pulst:  Olgu ka öeldud, et otsepilti näitab sellest mängust ETV2.
19:22
Siim Pulst: Mängijaid tervitab Tartus pilvitu taevas ja ligi 30-kraadine leitsak, mis ei lange mängu lõpuks kuhugi. Jube kahju, et pealtvaatajaid veel lubatud ei ole, samas kui kesklinn kihab täies hoos.
19:24
Külastaja . kommentaar
Edu Tamnekale
19:30
Siim Pulst: Läks!
19:33
Siim Pulst:  Kalju üritab väga agressiivse algusega kiiret väravat püüda, aga Puri sai survestades palliga vastu pead ja vajab aega toibumiseks, mis tõmbab tempo maha.
19:36
Siim Pulst: Peaobaduse järel veel ka jalga vigastanud Puri ei saagi jätkata ja Kulinitš on tema asemele tulemas.
19:37
Siim Pulst: Vahetus  7. minutil Puri välja, Kulinitš sisse.
19:37
Külastaja Bosnia ja Hertsegoviina kommentaar
Kiitus Siim! Kas olete ise staadionil?
19:38
Siim Pulst:  Kahjuks mitte, aga Ott Järvela on kohapeal ja toob teile mängu järel kõik vajaliku otse sündmuskohalt.
19:38
Külastaja Are kommentaar
Usun, et see koroonapaus toob mõnusalt publikut staadionile
19:44
Siim Pulst:  Pedro Victor oli eksimas ja Koskor ootamatult läbi pääsemas, aga Avilov jõudis lappima ja Tammeka ründaja ei jõudnud siiski pealelöögini.
19:44
Külastaja nonoh kommentaar
"Pikk paur Kaspar Palli suunas" - ETV kommentaator :D
19:46
Siim Pulst:  REINKORT EI LÖÖ ÄRA! Slaštšjovilt imeline läbisööt, Reinkort sai palli ka kenasti ette, aga saatis selle üks-üks-olukorras paarkümmend sentimeetrit tagumisest postist mööda.
19:46
Siim Pulst:  See olukord 15. minutil tähistas siis ühtlasi kohtumise esimest pealelööki. Senimaani on asjad kenasti Tammeka kontrolli all.
19:49
Külastaja Kalju kommentaar
Miks see Usta saab pidevalt peale? Ei mängi taset välja..
19:50
Siim Pulst:  KTM on kindlasti üheks argumendiks sealjuures.
19:50
Siim Pulst:  Reinkort tegi nüüd suurepärase eeltöö Koskorile, kelle ühepuutelöök penaltipunkti juuresti lendas rikošeti läbi napilt väravast mööda.
19:51
Huvitav kas Henri Anier kõlbaks paremini Kaljule või Levadiale ...
19:52
Külastaja Paide kommentaar
Anier oleks Paidele isegi hea
19:52
19:53
Siim Pulst: Järviste sooritas karistuslöögist mängu esimese pealelöögi raamidesse, aga Meerits oli valvel ja tõrjus suurte probleemideta.
19:53
Siim Pulst:  Pool poolajast mängitud ning pealelöögid on Tammeka kasuks 3:0 ja nurgalöögid 1:0.
19:56
Siim Pulst: Vahetus  Kristal teeb teise vahetuse juba ära: Volkov sisse, Usta välja.
19:56
Külastaja ... kommentaar
Kristal esimene treener kes kinga saab (kuulsite seda siin esimesena)
19:58
Siim Pulst: Joogipaus. Tundus, et kui Volkov läks tippu, siis Kulinitš äärele.
19:58
Külastaja hmm kommentaar
Ei saa esimene olla. Juba kahe klubi peatreenerid Meistriliigas vahetunud.
19:59
Külastaja Piim Sulst kommentaar
Kas joogipausid on mingil kindlal minutil või kohtunik teeb oma suva järgi?
19:59
Siim Pulst:  Enne jaanipäeva Narvas tehti palju varem. Küllap siis kokkuleppe küsimus.
20:01
Külastaja GG kommentaar
Eks nende joogipausidega on nii, et on mingid kindlad minutid määratud, aga ega kohtunik seal sekundi pealt kella ka ei jälgi ja need on rohkem sellised orienteeruvad.
20:01
Siim Pulst:  Kalju otsib jätkuvalt esimest pealelööki, kuid nende retked Tammeka kasti on oluliselt ohtlikumaks muutunud kui varem.
20:06
Siim Pulst:  Järviste nurgalöök leidis Andersoni peanupu, aga pall lendas kõrgustesse. Siiski, löögid kodumeeskonnale 4:0 ja nurgalöögid 2:0.
20:06
Siim Pulst: Hoiatus  36. minutil Maanas võttis Natho kontrarünnaku maha.
20:08
Siim Pulst:  Esimesed löögiüritused nüüd ka Kaljult. Pedro Victor põrutas karistuslöögi müüri ja Homutovi pealöök jätkuolukorras lendas kõrgelt üle värava.
20:08
Siim Pulst:  Volkov sai Pauri söödu järel suurepäraselt viiekastinurgast löögile, aga virutas jala palli alt läbi!
20:09
Siim Pulst:  Pedro Victor viskas pikali. Kas Kalju peab juba kolmanda vahetuse ära tegema?
20:10
Volkov võttis palli käega endale ette...
20:11
Külastaja Kulju kommentaar
Miks Nõmme Kalju see hooaeg nii halb on?
20:14
Siim Pulst:  Pedro Victor jalutab väljakul edasi, aga ettevaatlikult. Vigastuspausid järgnesid seejärel nii Markovitšile kui ka nüüd Andersonile, nii et poolaja lõpp on tiksunud üsna sündmustevaeselt.
20:15
Siim Pulst:  Paur! Lõikab vasakult sisse ja teeb terava lögi tahaposti, aga Pechter suudab üle otsajoone tõrjuda.
20:16
Siim Pulst:  Kuus lisaminutit!
20:16
Siim Pulst: Hoiatus   Natho võtab esimesel lisaminutil kollase vea eest Laabusele.
20:18
Siim Pulst:  Meerits võinuks väravasöödule lähedal olla, aga Volkov otsustas 20 meetri peal esimesena pallini jõudes ühe puutega löögile minna ja see ei olnud täpne.
20:21
Siim Pulst:  Poolaeg 0:0!
20:23
Siim Pulst: Hoiatus 42. minutil on teeninud kollase kaardi ka Aloe, mis siin märkimata jäi.
20:24
Siim Pulst: Viik näib igati õiglane tulemus seni. Poolaja esimesel poolel oli lähemal Tammeka, teisel Kalju. Üldjoones liikus mäng tasapisi pigem külaliste kätte.
20:25
Siim Pulst:  Pealelöögid 4:5 (neist väravale 1:1), nurgalöögid 2:2, pallivaldamine 51-49, suluseisud 0:1.
20:36
Siim Pulst: Mõlemad tiimid vahetavad keskkaitsjat:
Vahetus Mikk Reintam sisse, Pedro Victor välja.
Vahetus Ats Toomsalu sisse, Kevin Anderson välja.
20:37
Siim Pulst:  Läks!
20:37
Siim Pulst:  Kui Kaljul peaks nüüd keegi veel vigastada saama, siis tuleb jätkata vähemuses.
20:38
Siim Pulst:  Aga kohe esimesel minutil oli Kalju Natho nurgalöögi järel väga ohtlik. Homutov ei saanud värava eest palli postide vahele.
20:44
Siim Pulst:  Meerits pidi Järviste karistuslöögi järel ärevalt mängu sekkuma. Tammekalt mitu ohtlikku standardolukorda järjest.
20:44
Külastaja imestab kommentaar
Kuidas samaväärsed veaolukorrad pea alati Kalju kahjuks vilistatakse?
20:46
Külastaja Kabi Kukk kommentaar
Oleks aeg Kaljul see näsa Tammeka võrku ära surada. Pakun, et 5min jooksul Volkov otsustab ära.
20:48
Siim Pulst:  Volkov pani võrgu sahisema, aga suluseis! Kõik algas Natho efektsest söödust keskkaitsjate seljataha, aga Homutov oli vist ise juba suluseisus ja tema sööt-löök Volkovile oli kindlasti.
20:49
Siim Pulst: Värav  0:1! Tuli ära!
20:49
Siim Pulst:  Markovitši tsenderdus põrkas Maanase käe kaudu Volkovile ette, kes suunas palli värava eest Pechterist mööda.
20:50
Külastaja viinanina kommentaar
Kas penaltiolukorras on lubatud n-ö edu anda üldse? Selge käsi oli ju enne
20:50
Külastaja Manila kommentaar
Mille eest need Kalju keskpoolikud palka saavad kui Järviste ja Laabus kohvitavad neid nagu koolipoisse. Tammeks peab kuskilt ründaja leidma
20:54
Külastaja loleada kommentaar
ootasin, millal ristnurk valtnast meemi teeb :D
20:55
Siim Pulst:  Natho keerutas kasti tagant napilt-napilt üle ristnurga.
20:56
Siim Pulst:  Mis toda Ristnurga nupukest puutub, siis Ristnurga Facebookis ja Instagramis saab hääletada ka.
20:57
Siim Pulst:  Volkov kastijoonelt löögile, aga Pechter saab kätte. Värava järel on Kalju rohkem ruumi saanud.
21:00
Siim Pulst:  Tammeka teenis järjest nurgalööke, aga pealelöögiüritused blokeeriti.
21:03
Külastaja Koppel kommentaar
Koppelil oleks ammu aeg vahetusi tegema hakata. Sellise ilmaga ja 0 vahetust
21:04
Siim Pulst: Joogipaus. Tammeka mängupilt on ühelt poolt lubav, kuid teisalt on Kalju muutunud veel ohtlikumaks.
21:04
Külastaja Eks kommentaar
Eks nagu alati, selle asemel et ise mängu muuta, sius tammeka üks mees eksib regulaarselt tammeka mängudes. Esimene poolarg super võimalus, leva mängus võimalus
21:05
Külastaja g kommentaar
miks annab karistuslööke selline väike nokk kes hakkama ei saa
21:07
Siim Pulst:  Hoiatus Veremejev sai enne joogipausi ka kollase kaardi.
21:08
Siim Pulst:  Reinkort üritas kaugelt lüüa. Paar meetrit mööda, aga sundis Meeritsa hüppesse.
21:09
Siim Pulst:  Oi-oi mis segadus Kalju kastis nurgalöögi järel, aga lõpuks ei pääse ükski ründaja viiekastis põrganud pallile pihta.
21:12
Siim Pulst: Vahetus  Uljanov sisse, Koskor puhkama.
21:14
Siim Pulst: Kulinitši löök muutus tänu rikošetile ohtlikuks, aga Pechter jõudis reageerida ja püüdis.
21:17
Siim Pulst: Värav 0:2!
21:17
Külastaja Rainer kommentaar
Super 2:0
21:17
Siim Pulst:  Natho nurgalöök ja Kulinitš suunab palli viielt meetrilt võrku.
21:19
Külastaja Hmm... kommentaar
Ilmselt läheb see aasta tiitel suht kindlalt florale. Ei näe ei levas ega ka kaljus seda kindlat mängujoonise pealesurumist. Paide võiks konkirent olla, aga neil nö üleväljapressiga läheb aega, kui mehed ükskord vormi saavad
21:20
Kalju probleem on jahh ründajate puudus...muidu usun ,et oleks Florale lähemal
21:22
Siim Pulst:  Volkov oli veel ühele lähedal, aga ei suutnud terava nurga all Pechterit üle mängida.
21:22
Siim Pulst:  Kolm lisaminutit.
21:23
Siim Pulst: Hoiatus  Kollane kaart Preimanile, kes oli hiljuti sekkunud platsile Paju asemele.
21:24
Siim Pulst:  Järviste proovib kaugelt, Meerits on kindel.
21:25
Ründajad ründajateks, aga siiani on tammekale üsna palju ruumi kesktsoonis jäetud. Kui sul on meeskonnas puudusi, tuleb mäng juba kesktsoonis lämmatada.
21:25
Reintam peaks saama sukeldumise eest kollase.
21:25
Siim Pulst:  Kõik!
21:25
Siim Pulst:  Kalju võttis vahetusmeeste väravates võidu, jätkates oma ülipikka kaotuseta seeriat võõrsilmängudes. Tammeka aga on kaotanud kõik neli Tamme staadionil peetud mängu, mis on ühtlasi ka nende hooaja ainsad kaotused.
21:27
Siim Pulst:  Löögid kokku 13:15, neist raamidesse 1:6, nurgalöögid 7:6, pallivaldamine 56-44, suluseisud 0:2.