Laupäev, 4. juuli 2020
15:18
Kas Soccernet on ka pettunud, et meeste karikafinaal tagasi ETV eetrisse läks ?!?
15:18
Siim Pulst: Vaevalt küll, päris teleekraan on nii suure mängu jaoks sobiv koht.
15:19
Siim Pulst:  Tere ka! Algkoosseisud on nüüd käesolevas artiklis olemas. Flora alg-üksteist on täiesti ootuspärane, nagu ka see, et Transil on sisuliselt kõik poolvigased mehed tänaseks mängukorda putitatud. Küll aga võib üllatuslikuks lugeda seda, et Aleksei Matrossovit eelistatakse väravasuul Andreas Vaiklale, kes toodu kevadel esinumbriks, aga on näidanud ebastabiilseid esitusi.
15:44
Külastaja fänn kommentaar
Soccerneti mänge saab ka telekast vaadata, kui läpakat pole. Kui telekas internetiga ühendada ja sealt netibrauserist soccernet.ee avada, siis jooksevad sealgi ülekanded
15:45
Külastaja Krt kommentaar
Ma tahan telost tv ekraanile kanda. Youtubest ei tule pilti?
15:47
Siim Pulst:  Transi koosseisust veel: paremkaitses on eelistatud Käost Škinjovile ning pingile jääb ka Novruzov. Samal ajal on kapten Nesterovski nihutatud graafiliste koosseisude põhjal keskväljale ning tema asemel mängib keskkaitses Iire.
15:49
Siim Pulst:  Ning nagu pärast treenerivahetust tavaks saanud, siis Aafrika ründajad Geoffrey ja Tounkara jäävad kõige ülemisteks meesteks. Väga põnev, kuidas see kõik toimima hakkab, sest paar päeva tagasi Premium liigas jäädi selgelt Flora rongi alla, kuid seal puudusid ka mitmed põhimehed.
15:58
Siim Pulst: Tänane peakohtunik Joonas Jaanovits juhib meeskonnad väljakule.
16:00
Poom tribüünil, miks?
16:01
Siim Pulst:  Flora tiimisisene konkurents keskväljal on nii kõva, et mõni suur nimi peab alati pingile jääma. Kas seal taga on ka muid põhjuseid, ei oska öelda.
16:01
Siim Pulst:  Läks!
16:05
Külastaja vänn kommentaar
Kas Trans võitis alles mõni hooaeg tagasi karika?
16:05
Siim Pulst:  Trans on valitsev karikakaitsja, aasta eest alistati finaalis Kalju.
16:05
Siim Pulst:  Mängu algus on ettevaatlik. Flora valdab palli, aga kummalgi kuskile kiiret ei ole.
16:08
Külastaja Taimla kommentaar
korralik padukas on, tasub kaugelt proovida
16:08
Siim Pulst:  Ja mõlemalt poolt on korra juba ka proovitud. Ei Liivaku ega ka Sobtšenko üritus ei tekitanud siiski tõsist väravalõhna.
16:13
Siim Pulst:  Pürg oli lähedal Järvelaiu tsenderdusest, aga väravaesine pealöök lendas Matrossovi suunas. Mängu esimene hea šanss.
16:15
Külastaja krudu kommentaar
flora fännid oma 12. minuti püro ei teinud?
16:16
Siim Pulst:  Tundub nii, ju siis ei saadud luba mingil põhjusel.
16:16
Külastaja kx kommentaar
miks neid lisakohtunike enam pole?
16:17
Siim Pulst: Nagu ma aru saan, siis see on VAR-i järgse maailma trend, olgugi et Eestis veel videokohtunikke ei ole.
16:19
Siim Pulst: Värav  KOSTJA!
16:20
Siim Pulst:  18. minutil rünnak paremalt äärelt ning Kostja vajutas Liivaku söödu järel palli 15 meetri pealt ühe puutega lähemasse ristnurka. Briljantne!
16:21
Külastaja Rainer kommentaar
Jalgpallis võiks ka mitu söötjat olla nagu jäähokis,kuna Sappineni sööt Liivakule oli ka super.
16:22
Siim Pulst:  Sappinen oleks nüüd äärepealt ise kogu töö ära teinud, spurtides vasakult äärelt läbi, aga saates palli tagumisest postist mööda.
16:25
Nagunii hoian Florale pöialt aga kui veel mõelda,et Paide võib jõuda Flora võidu puhul Euroopasse mängima siis duubeldab see poolehoidu Flora poolt.
16:28
Siim Pulst: Pürg viielt meetrilt peaga - maapõrkest üle värava.
16:30
Siim Pulst:  Käos tsenderdas paremalt äärelt, Kuusk klaaris peaga, aga Tounkara oli esimesena jaol ja vajutas ühepuutelöögi posti kõrvale!
16:32
Siim Pulst:  Paplavskis pillas Zakarljuka kauglöögi, aga tema õnneks jõudis Pürg esimesena klaarima. Trans on korraliku tuhhi üles saanud värava järel.
16:33
Siim Pulst:  Sinjavski "tegi Sinjavskit" kontrarünnakul, lõigates äärelt sisse löögile, aga löök lendas värava keskele ja ei valmistanud Matrossovile probleeme.
16:33
Külastaja hmm kommentaar
Matrossov paistab kõvasti kindlam väravas kui Vaikla.
16:33
Külastaja var kommentaar
hirmuäratav vaatepilt on see, kui Flora kontrasse tuleb, alati on ohtlikud
16:34
Floral hea meeskond aga ikka ja jälle ei saa aru miks Aland vv nr.2...viigivärava puhul palli teekonda jälgides vahet pole kes väravas aga Aland parem kui Paplavskis
16:34
16:37
Külastaja Fuuu kommentaar
Ma ei saa aru nüüd, anti Transile edu, rünnakuvõimalus kadus ära, kohtunik vilistas ja Flora sai jätkata? Või milleski muus point?
16:37
Siim Pulst:  Trans jättis ise edu kasutamata. Kohtunik vilistas lõpuks hoopis teisel põhjusel.
16:38
Vigastuse oht...jäi lebama
16:39
Külastaja justice please kommentaar
Transile andis kohtunik tollea olukorras supervõimaluse hea rünnak teha, aga ise anti lohakas valesööt, pole kohtuniku süü
16:41
Külastaja Ahhahah kommentaar
Markus Jürgensonilw- Zelinski 2k20😂😂😂😂
16:42
Zelinski ei saa nende nimedega üldse hakkama enam? Soomets muutub Jürgensoniks, Liivak Sappineniks ja mitmeid erinevaid olukordi olnud
16:42
Külastaja elluu kommentaar
Poolajaga vähemalt 5x kohtunik Florat eelistand. Nii edasi siis tuleb veel väljaimetud punaseid ja fantoompendlaid ka.
16:42
haahah, see oli tõesti troll värk vist :D
16:43
Siim Pulst:  Tounkara proovis vahepeal ülikaugest karistuslöögist, Paplavskis püüdis kergete hädadega. Kostja teenis aga teises väljakuotsas ohtliku karistuslöögi, millest Kuusk pääses löögile, aga ei saanud sihikut paika.
16:43
Vana ea seis 1-1 ja Narva fannid - kohtunik ebaaus
16:44
Külastaja Joel kommentaar
Mis vârk Tiisleril Indermittega oli?
16:44
Siim Pulst:  Küllap kommentaatorite sisenaljad - Indermitte on ju samuti mänge kommenteerinud.
16:45
Külastaja Mups kommentaar
Huvitav, kas keegi kihlveofirma pakub šansse sellele, et Narva võidab karika aga kukub esiliigasse?
16:46
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
16:48
Siim Pulst: Pürg saatis palli napilt üle oma värava ja Trans teenis nurgalöögi, millest aga midagi ei sündinud.
16:49
Siim Pulst:  Poolaeg 1:1! Nagu eeldada oli, on Trans täna hoopis teisest puust kui viimases Premium liiga mängus. Flora on siiski pisut tugevam meeskond ja omas rohkem häid võimalusi. Siiski on mäng piisavalt võrdne, et teisel poolajal võib juhtuda mida iganes.
16:49
Siim Pulst:  Pealelöögid 9:7 (neist raamidesse 3:5), nurgalöögid 5:1, suluseisud 1:0, pallivaldamine 51-49.
17:03
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
17:11
Siim Pulst:
17:12
Siim Pulst:  Transil oli järjest häid olukordi, kuniks Sobtšenko lõpuks Mihhailovi tsenderduse järel kuuelt meetrilt jalaga üle värava lõi.
17:13
Siim Pulst:
17:13
Siim Pulst:  Fotod: Jana Pipar / jalgpall.ee
17:13
Külastaja asdfggh kommentaar
See "kohtunik eelistab Florat" on ikka haige eriti praeguses mängus.
17:13
Külastaja vaatleja kommentaar
Narva peaks ajama selgelt mängu laiemaks ja olukordades paremini kohal olema kiiremini. mis eeldaks veidi paremat positsioonivalimist. Veidi Flora maast kiigutamise vastu ollakse aeglaselt, aga parema paigutusega väljakul ehk teisel poolajal saadakse ka see korda
17:13
17:13
Külastaja kelly kommentaar
Indermitte on nii ilus mees
17:13
Tegelikult,pole kindlasti Transi fänn aga nähes see aasta nüüd 4 t mängu,siis suht ulme,et see meeskond meie liigas viimane...peaks pigem viienda koha peale mängima kui mitte enamat.
17:13
Külastaja Õiguseeest kommentaar
Flora ainsaks eeliseks antud mängus on kohtunikud
17:13
Külastaja m kommentaar
Tobe juhtum, et Paide fännina tuleb Florat toetada. Narva karikavõitu kaitsmas oleks kõva
17:13
Külastaja mh kommentaar
miks joogipause pole enam?
17:14
Siim Pulst: Tänase ilmaga pole joogipausiks küll põhjust.
17:15
Siim Pulst: Hoiatus  57. minutil Lilander teenib mängu esimese kaardi, jäädes Ivanjušini vastu hiljaks.
17:16
Küsimus inimesele assdefff v.midagi..mille järgi ütled,et kohtunik eelistab Florat..minu arust päris normaalne vile olnud.
17:16
Siim Pulst:  Eks seegi, et Trans pole siiani ühtegi kaarti teeninud, on märk nende täielikust keskendumisest mängule.
17:16
Siim Pulst: Vahetus  58. minutil Miller sisse, Sinjavski välja.
17:18
Siim Pulst:  Minul pole ka kohtunikele seni mingeid pretensioone. Kindlasti pole tehtud suuri valeotsuseid, mis võinuks midagi otsustada.
17:19
Siim Pulst:  Soomets jõuab suurepärase läbijooksuga Vassiljevi sööduni, aga ei suuda palli Matrossovist mööda lüüa!
17:19
Külastaja saabas kommentaar
Ivanjusin on väga hea.
17:19
Siim Pulst:  Ja kohe paugutab ka Miller - Matrossov tõrjub. Flora on nüüd survet peale saamas.
17:20
Siim Pulst:  Ja kohe kütab Trans vastu, kui Geoffrey võimsa eeltöö järel riivab Sobtšenko ühepuutelöök väravaposti.
17:20
Kui küsimus mulle, siis ma üritasin öelda, et on haige selles mängus lugeda jutte, kuidas inimesed kirjutavad, et Florat eelistatakse.
17:20
Külastaja Romakene kommentaar
selliseid asju täna Flora ilmselt palju ei paku, kuldsel kandikul juba kaks korda pall ees
17:23
Siim Pulst:  Mihhailov sai Käosi tsenderduse järel hea šansi, aga ei suutnud tsenderdusest tulevat palli värava poole suunata.
17:25
Siim Pulst: Hoiatus  67. minutil Nesterovski vea eest Vassiljevile.
17:26
Külastaja Oot kommentaar
Kas kõiki kommentaare ei lasta siia?
17:27
Siim Pulst:  Loomulikult mitte. Jäägem viisakaks, püsigem teemas jne.
17:27
võtab aega natukene see
17:27
No siis sain vastuse oma küsimusele 🤣
17:27
Siim Pulst:  Zakarljukalt korralik kauglöök lati alla, mille Paplavskis üle värava lükkas. Täiesti võrdsete võimalustega mäng.
17:28
Siim Pulst: Vahetus  Novruzov sisse, Mihhailov välja.
17:29
Siim Pulst: Vahetus  Soomets välja, Ainsalu sisse.
17:31
Siim Pulst: Värav  2:1! PÜRG!
17:31
Siim Pulst:  Flora keskkaitsja sai täna juba kolmandat korda standardolukorra järel löögile ja seekord kasutas ta võimaluse ka ära, suunates nurgalöögi neljalt meetrilt peaga võrku!
17:33
Külastaja NRG kommentaar
Seda kui kehvalt Trans markeerib standardolukordade ajal Flora mängijaid, seda sai ka nende viimase omavahelise kohtumise ajal liigas näha.
17:37
Siim Pulst:  Juhtvärava järel on mäng kindlamalt Flora kontrolli alla vajunud, Trans pole suutnud siiani millegagi vastata. 79 minutit saab mängitud.
17:37
Siim Pulst: Vahetus  Alliku sisse, Liivak välja.
17:37
Külastaja Mariete kommentaar
4:1 flora võitab
17:38
Siim Pulst: Karikafinaali vaatavad kohapealt 742 pealtvaatajat.
17:38
Siim Pulst: Vahetus  Plotnikov sisse, Zakarljuka välja.
17:41
Siim Pulst:  Geoffrey murrab Flora kastis võimsalt ja teenib lõpuks nurgalöögi.
17:42
Külastaja urmar kommentaar
ei tea, kas Matrossov saab nüüd lõpuks transi esikindaks? Justkui väärib.
17:42
Too Geoffrey on tegelt päris terav vend seal ees, oskaks Narva teda paremini kasutada võiks vend veel silmnähtavam olla
17:43
Siim Pulst:  Hoiatus Kreida põhjustab 85. minutil ohtlikust kohast karistuslöögi.
17:44
Siim Pulst:  Nesterovski karistuslöök jäi müüri pidama.
17:45
Siim Pulst:  Hoiatus Jätkuolukorras püüdis Novruzov penaltit välja õngitseda ja tõmbas välja hoopis kaardi.
17:45
Nurlan mida sa korraldad, ausalt ka, see on jama mida ta Eestis viimastel nädalatel teinud on
17:47
Külastaja Kabi kommentaar
Jaanovitsilt seni väga hea partii. Korralikult vilistab.
17:48
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
17:49
Siim Pulst: Vahetus  Kondrattsev sisse, Nesterovski välja.
17:49
Ootaks kunagi huviga SIlm peale episoodi Jaanovitsist, olge hea tehke ära ;)