Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Põhimehed on täna Itaalias väljakul, Ragnar Klavan ühelt ja Franck Ribery teiselt poolt. Cagliari ja Fiorentina duell algab kell 20.30, seniks algkoosseisud teie silme ees.
20:12
Külastaja asd kommentaar
Huvitav kas Klavan ja Tunjov kaudselt "süüdi" selles Itaalia - Eesti sõprusmängus ...
20:28
Kristjan Jaak Kangur: Mine tea, jah. Igatahes nüüd läheb kohe mänguks, meeskonnad on juba väljakul!
20:31
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS!
20:32
Kristjan Jaak Kangur: Võimas algus Cagliarilt ja Fiorentina on täitsa ähmis! Nainggolan saab karistusala tagant proovida, aga napilt-napilt tagumisest postist mööda.
20:35
Kristjan Jaak Kangur: Ribery teeb pika soolo ja saab otsajoone juures vea kätte.
20:37
Kristjan Jaak Kangur: Simeone saab palli väravasse, aga suluseis!
20:38
Kristjan Jaak Kangur: VAR vaatab üllatavalt kaua, peaaegu kaks minutit. Lõpuks võetakse ikkagi ära.
20:41
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Joao Pedro ja Chiesa saavad keskväljal valusalt kokku, Cagliari mees jääb pikali maha. Tuleb kollane Chiesale.
20:42
Kristjan Jaak Kangur: Klavan saab ka esimest korda klaarida. Kümne minuti jooksul ei ole meie mehel suuremat tööd olnud.
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Rog annab eemalt tuld, aga mööda. Cagliari on rünnakul sümpaatselt terav olnud ja kaitses püsivad asjad seni korras.
20:47
Kristjan Jaak Kangur: Chiesa proovib karistusala tagant, kuid täpselt väravavahile sülle.
20:50
Kristjan Jaak Kangur: Nainggolan jääb taas äärele vabaks ja tsenderdab Joao Pedrole, ründaja ei saa siiski palli omaks ja korralikku lööki ei tule. Fiorentina kaitse on senise põhjal küll väga haavatav.
20:54
Kristjan Jaak Kangur: Poolvõimalusi mõlemale poole, samas jääb mõlemal rünnakul lõpetamisel teravusest puudu.
20:56
Kristjan Jaak Kangur: Vlahovic tõmbab kena kannasööduga Klavani haneks, aga lõpuks võetakse siiski Fiorentina meestele viga.
20:58
Kristjan Jaak Kangur: Ribery annab Lirolale jooksu peale, aga Klavan jõuab jaole ja saab jala vahele ning löögist kaob rikošeti tõttu jõud. Cragno püüab üsna rahulikult.
20:59
Kristjan Jaak Kangur: 28. minutil joogipaus. Firenzes on täna 31 kraadi sooja, nii et kulub kõigile ära. Esimene pooltund on olnud kokkuvõttes enam-vähem võrdne mäng, mõlemal on jäänud viimasel kolmandikul söödu- ja löögitäpsusest puudu. Aga Cagliari on seni siiski natuke parem.
21:03
Kristjan Jaak Kangur: Fiorentinal on äärelt kasutada ohtlik nurgalöök, kuid Duncan põrutab palli kaarega üle kõigi värava ees seisvate meeste ja otsaauti. Järjekordne raisatud võimalus, aga Cagliarile sobib.
21:06
Kristjan Jaak Kangur: Milline võimalus Fiorentinal! Chiesa saab söödu liini taha, suluseisu ei ole, sest Lykogiannis katab selle ära. Aga sööt keskele täiesti üksinda palli ootavale Vlahovicile on nii kehv, et Cragno nopib ära.
21:07
Kristjan Jaak Kangur: Fiorentina mehed jooksevad kastis omavahel kokku ja Ribery hea löögišanss läheb luhta.
21:10
Kristjan Jaak Kangur: POST! Duncan proovib kaugelt, posti, pall veereb väravajoonega paralleelselt värava eest läbi, aga sisse ei lähe! Millimeetrite küsimus, et oleks sisse põrganud! Pärast joogipausi on Fiorentina olnud selgelt aktiivsem ja Cagliari praegu isegi kerge surve alla pannud.
21:11
Kristjan Jaak Kangur: Keskkaitsja Cecceherini proovib üle puusa, aga napilt mööda! Värav on õhus.
21:16
Kristjan Jaak Kangur: Üle pika aja teeb ka Cagliari teravust. Kaks Fiorentina meest pannakse kehavõitluses pikali ja kohtuniku vile vaikib, Joao Pedro saab proovida, ent Dragowski tõrjub. Vahelduseks on pall mõneks ajaks enda valdusesse jäetud.
21:17
Kristjan Jaak Kangur: Taas Ribery!!! Saab diaognaalsöödu tahaposti ja lööb, Cragno teeb väga hea tõrje, pall kukub Vlahovicile, kes saadab tüha võrgu suunas, aga Klavan on värava ees mees omal kohal!
21:17
Kristjan Jaak Kangur: Koguni neli lisaminutit avapoolajale.
21:20
Kristjan Jaak Kangur: Fiorentina saab viimasel üleminutil veel nurgalöögi, Cragno tõrjub, Lirola saadab kauglöögi taevasse. Ja ongi avapoolajaga kõik, pausile!
21:34
21:36
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Fiorentina teeb vahetuse, Ghezzal sisse ja palju võimalusi raisanud Chiesa ära. Meie jaoks on muidugi tähtsam, et Cagliari poolel Klavan jätkab.
21:36
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle!
21:40
Kristjan Jaak Kangur: Klavanilt pealtnäha lihtne liigutus, aga Duncan on kohe pikali maas. Cagliari alustab jälle aktiivselt nagu esimest poolaegagi.
21:43
Kristjan Jaak Kangur: Kaks Fiorentina meest hüppavad kokku ja Ghezzalil on korraks linnukesed silme ees. Vajab turgutust ja hetkeks mõttepausi.
21:47
Kristjan Jaak Kangur: Oioi! Cagliari seni parim võimalus! Nandez on palliga sisuliselt tühja värava ees, aga lööb ette hüpanud Dragowskile otse sülle!
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Ja kohe teine otsa! Nandez konksutab üksi mitu kaitsjat ära, Dragowski tõrjub rikošetist tulnud raske löögi ja siis ka jätkulöögi. Ent ikka 0:0.
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Joao Pedro lööb nurgalöögist peaga üle, aga saab uue nurgalöögi. Ei tule siiski sealtki midagi.
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Topeltvahetus Fiorentinalt, Pulgar ja Dalbert sisse, Lirola ja Badelj ära.
21:55
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus 63. minutil topeltvahetus ka Cagliarilt, Joao Pedro ja Rog välja ning sisse Ragatzu ja Ionita.
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Pulgari tsenderdus tuleb Milenkovici pea peale ja keskkaitsja suunab löögi Cagliari värava poole, kuid pall kukub värava katusele.
22:00
Kristjan Jaak Kangur: Ragatzu on Dragowskiga silmitsi pääsemas, aga kaitsjad jõuavad jaole!
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd proovib Ragatzu kastis kääre, aga ikka on kaitsjad ees.
22:03
Kristjan Jaak Kangur: Simeone saab kastis löögile, aga jälle ei tule korralikku lööki ja Dragowskile sülle!
22:03
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Mattiello teeb 72. minutil Duncanile vea ja saab kaardi. Kogu mängus alles teine ja Cagliarile esimene.
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Ribery tuleb äärelt ja leiab kastist Vlahovici, aga Klavan libistab palli minema! Järjekordselt väga hea kaitsetöö, Vlahovic ei saa Eesti mehest täna kuidagi mööda.
22:07
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Nüüd võetakse ära nii Ribery kui ka Vlahovic, sisse tulevad Kouame ja Cutrone. Veerand tundi veel minna.
22:09
Kristjan Jaak Kangur: Kouame saab kohe ka peaga löögile, aga Cragno toob ristnurgast ära!
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Birsa veel Cagliaril ära ja Farago sisse.
22:13
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Duncan mängib ohtlikult ja saab kollase. Cagliari standardolukorra järel saab hoopis Fiorentina tulla viiekesi kolme vastu rünnakule, aga käkib selle Cagliari õnneks ära.
22:15
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Ghezzal murul maas ja tema mäng on vist tänaseks mängitud. Aga Fiorentina on kõik viis vahetust juba ära teinud ehk jätkata tuleb kümnekesi.
22:18
Kristjan Jaak Kangur: Nainggolan tõmmatakse maha, Cagliari mängib kiirelt lahti, aga liiga kiirelt - suluseis!
22:20
Kristjan Jaak Kangur: See mäng tüürib vägisi null-nulli suunas. Paar minutit pluss üleminutid veel.
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Klavan paneb kenasti Cutrone tuleku kinni. Viis üleminutit tuleb juurde.
22:23
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Ghezzal on tagasi mängu tulnud, aga Lykogiannis jookseb jälle ta pikali. Saab kollase ka.
22:24
Kristjan Jaak Kangur: Värava eest käib pall läbi, aga pole Fiorentinal lööjat! Cagliaril on kõvasti õnne.
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd saab Cutrone teha Klavani varjust lähilöögi, aga Cragno püüab.
22:27
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Meie mehelt väga hea mäng ja taga null, aga rünnak jäi Cagliaril täna eriti teisel poolajal päris kahvatuks. Selles plaanis võib võõrsilt saadud punktiga kindlasti ka rahul olla.