Laupäev, 11. juuli 2020
15:46
Kristjan Jaak Kangur: Tere pärastlõunat Lillekülast! Flora-Paide kohtumine on õige pea algamas.
15:46
Külastaja realist kommentaar
Panused Flora peal aga samas ilmselt poleks kahju ka kui nad taas vôiduta jääks irw
15:46
Külastaja Huviline kommentaar
Kas Valge ei ole mitte mängukeelu all?
15:47
Kristjan Jaak Kangur: Eelandmetes oli väike näpukas: Valge sai punase kaardi duubelmeeskonna eest, aga kuna Paide duubel mängis Esiliiga B-s juba eile, kandis Valge seal ka oma karistuse ära. Nii et täna on ta siiski igati mängukõlbulik.
15:47
Kristjan Jaak Kangur: Algekoosseisud leiab uudisest, aga olgu nad ilusal värvilisel kujul ka siin korra veel ära toodud.
15:50
Kristjan Jaak Kangur: Floral üllatusi pole, Paide räägib oma jutud postituses ise ära: algkoosseisus on täna nii Edrisa Lubega kui ka Kristofer Piht, keskväljal alustab Sergei Mošnikov. Muhammed Sannehi puudumisel on äärekaitsja kohal teist mängu järjest endine Flora mees Joseph Saliste, Edgar Tur mängib paremal äärel.
15:51
Kristjan Jaak Kangur: Paide oluliste puudujate ehk Sannehi, Lutsu ja Caprioli kohta täpsem jutt siin:
15:56
Külastaja Vas kommentaar
Narvas unustas Paide oma hambad maha. Loodame, et täna on kaasas #Colgate #tervedhambad #proteesiliim
15:57
Kristjan Jaak Kangur: Meeskonnad murul, Jürgen Henn saab kätte ka eelmise kuu parima treeneri auhinna.
16:00
Kristjan Jaak Kangur: LÄKSIME!
16:02
Kristjan Jaak Kangur:  Flora alustab vasakult äärelt murdmist, Soomets surub ennast jõuga karistusala jooneni välja ja kukub, aga Joonas Jaanovitsi hinnangul viga polnud. Tur saab natuke haiget, aga kogub end hetke ja jätkab.
16:05
Kristjan Jaak Kangur:  KUI LÄHEDAL! Flora tuleb jälle vasakult ja ülejooksu teinud Järvelaid tsenderdab. Sappinen värava ees löögile ei jõua, aga tagapostis on Alliku täiesti vaba - üle!
16:09
Kristjan Jaak Kangur: Paide vajub üsna madalale ega jäta Florale jooksuruumi, aga ehk ollakse praegu isegi natuke liiga all. Lubegal ja Pihtil peaks muidugi sellevõrra ees olema tsoone, kuhu spurtida, aga seni pole Paide suutnud piisavalt palli vallata, et neid söötudega toita.
16:09
Külastaja Mel kommentaar
Kas mitte Luts ei pidanud tagasi olema Floraga mänguks?
16:11
Kristjan Jaak Kangur:  Pole sellist infot tähele pannud. Eile ütles Paide spordidirektor Gert Kams Soccernet.ee-le, et Lutsu naasmine on "nädala-kahe küsimus". Paide järgmine kohtumine on uue nädala reedel Nõmme Kaljuga, nii et ka seal osalemine on kahtlane. Ja siis 25. juulil Levadia, selleks ajaks võiksid ehk Luts ja Caprioli tagasi olla.
16:12
Kristjan Jaak Kangur: 12. minut läheb käima ja Flora fännid teevad sel hooajal esmakordselt püro ka üles, nagu neil tavaks. Vaade on nüüd sellevõrra natuke udusem, aga õnneks on täna kõva tuul!
16:13
Kristjan Jaak Kangur: Pall käib jälle väga ohtlikult Paide värava eest läbi, ent pole rohelises särgis lööjat. Teises otsas pääseb korraks Lubega peaaegu Paplavskisega silmitsi, aga kaitsjad on jaol.
16:14
Kristjan Jaak Kangur: Flora tuleb ohtlikult! Diagonaaliga leitakse vasakult äärelt Sinjavski, aga Gurrutxaga jõuab tema söödu Sappineni jalalt nurgalöögiks suunat. Selle järel saab peaga löögile Kuusk - mööda.
16:16
Kristjan Jaak Kangur: Lubega pikendab hästi Turile, aga Järvelaid näitab kehavõitluses võimu ja lööb palli minema. Mööl võtab seejärel palli Sinjavskilt, kes saab ka natuke haiget, aga pealelöögiga Paide rünnakut lõpetada ei suuda.
16:17
Kristjan Jaak Kangur: Mošnikov otsib pika palliga Lubegat, aga sööt on selgelt liiga tugev.
16:18
Kristjan Jaak Kangur:  Sappinen röövib hästi palli Frolovilt, kuid Sinjavski ei saa äärel söötu kätte. Paide hakkab siiski tasapisi mängu sisse tulema, viimased minutid on olnud üsna võrdsed.
16:20
Kristjan Jaak Kangur:  Kreida ja Sinilaiid taklavad keskväljal kordamööda vastasied, aga lõpuks jääb pall ikka Florale.
16:22
Kristjan Jaak Kangur: Piht kukutab Lilanderi ja Jaanovits seekord vilistab. 21 minutit mängitud ja vist oli mängus esimene viga?
16:22
Kristjan Jaak Kangur: Karistuslöök tuleb äärelt taha posti Sinjavskile, kes suunab Saliste kaudu palli üle otsajoone. Nõutakse ka kätt, aga seda polnud.
16:24
Kristjan Jaak Kangur:  Paide saab nurgalöögi järel hoopis ise kiirrünnakut proovida, aga Lilander klaarib väga hästi Mošnikovi tsenderdsue.
16:27
Paide annab teadlikult mitmes mäng juba keskvälja ära, või ei saadagi hakkama seal?
16:28
Kristjan Jaak Kangur: Täna võib-olla isegi teadlikult. Aga kui, siis liiga palju.
16:29
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd lõpuks ka üks nurgalöök Paidele. Aga liiga madal, ette posti ja sealt midagi ohtlikku ei sünni, Paide on sunnitud palli koguni Toomi kaudu tagant läbi mängima.
16:29
Külastaja nihv kommentaar
Paide pink ikka lubamatult lühike ja nõrk, kui mõni mees vigastusega väljas
16:30
Kristjan Jaak Kangur: Mošnikov-Tur kombineerivad nüüd hästi ja veel üks nurgalöök. Seekord taha posti, aga tulemus sama. Frolov proovib eemalt, ei lähe palju mööda, samas oli Paplavskisel kõik kontrolli all.
16:33
Kristjan Jaak Kangur:  Lilander tormab kasti, Piht jookseb ta pikali, aga penaltit pole. Gurrutxaga kaotab seejärel väga ohtlikult palli, nurgalöök.
16:33
Kristjan Jaak Kangur: Ohtlik! Sinjavski saab tagapostis lüüa, aga Saliste on peaaegu joone peal ees! Toom käib kohtunikuga kurjustamas, sest tema meelest takistati teda määrustevastaselt.
16:34
Kes Paidelt pingilt teravuseks v6i kindlustama tuleks peale Kauberi. 0
16:34
Külastaja ... kommentaar
Pink lyhike kuna 3 põhimeest vigased, kasutage veidi oma taipu!
16:34
Külastaja R. kommentaar
Piht ikka kohati nii hooletu kaitsetöös
16:35
Kristjan Jaak Kangur: Frolov ja Pürg saavad jõuliselt kokku, Flora mees vajab natuke tohterdamist. Aga kõik korras mõlemal.
16:35
Ise kohal olles saab öelda norm koduvile
16:35
Pelt heal päeval võib täitsa õnnestunult tulla pingilt kindlustama
16:35
Kristjan Jaak Kangur: Mošnikov tõuseb hästi, aga jääb siis ootama ja söötu otsima ning kaotab palli.
16:37
Kristjan Jaak Kangur:  Platsi ääres toimub - Flora paneb Maksim Paskotšit valmis. Pürg sai ilmselt ikkagi liialt haiget.
16:37
Paide pooldajaid ka kohal on?
16:38
Kristjan Jaak Kangur: Kindlasti on. Aga kui korraks "PAIDE!" kõlas, siis see tuli nende enda loožist.
16:40
Kristjan Jaak Kangur:  Flora nurgalöögi järel üritab Paide sööduga oma kasti juurest tulema hakata, aga kaotab juba mitmendat korda VÄGA ohtlikult palli. Sinjavski teeb Sinjavskit ehk lõikab keskele ja lööb vasakuga, seekord siiski meetreid mööda.
16:40
Paidels söödupraaki liiga palju TOP meeskonna kohta
16:41
Kristjan Jaak Kangur: Tänane sünnipäevalaps Raio Piiroja saab sobivalt 41. minutil Flora fännidelt oma laulu. Lipp tema pildiga on niigi juba tribüünidel.
16:41
Külastaja Cp kommentaar
Kuidas siuke vend nagu alliku on 2020 ikka veel pohis? Ma pole ju ainuke kes ei näe temas meistermeeskonna kvaliteeti?
16:41
Kristjan Jaak Kangur:  Alliku on sel hooajal olnud väga hea. Täna, jah, on seni varjus.
16:42
Külastaja to cd kommentaar
vist oled siiski
16:42
Kristjan Jaak Kangur:  Kaks viga järjest Paidelt - üks keskväljal Kreida vastu. Teine juba karistusala servas, kui Mööl jääb hätta Sinjavskiga. Ja see on ohtlik.
16:43
Kristjan Jaak Kangur:  Vassiljev põrutab otse peale, napilt üle!
16:43
Kristjan Jaak Kangur: Piht saab karistusalast lüüa, aga tõstab siiski pehmelt üle värava.
16:44
Kristjan Jaak Kangur: Tur tuleb nüüd äärelt keskele ja saab üsna vabalt löögile, siiski selgelt üle.
16:45
Kristjan Jaak Kangur: Poolaja viimane minut käib ja juurde tuleb üks. Ühtlasi on sellega selge, et Pürg mängib poolaja siiski lõpuni, eks pausi ajal vaadatakse, kuidas tema jalg on ja kas saab jätkata või tuleb Paskotši Premium liiga debüüti tegema.
16:45
Kristjan Jaak Kangur: Lubegale jooksu peale, Kuusk saab keha vahele ja Paide ründaja teeb vea.
16:46
Kristjan Jaak Kangur:  Avapoolaeg läbi! Floral selgelt paremad võimalused, aga 0:0 püsib.
17:03
Kristjan Jaak Kangur: TEINE POOLAEG LÄKS! Paskotši debüüti siiski veel ei tule, jätkatakse samades koosseisudes.
17:05
Kristjan Jaak Kangur: Paplavskis pudistab natuke, aga saab siiski lõpuks palli kätte.
17:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav FLORA JA VASSILJEV!!!
17:10
Kristjan Jaak Kangur: Sappinen saab karistusalasse söödu, mängib selle ühe puutega Vassiljevile ette ja kapten lajatab mõnuga lati alla!
17:11
Paide maksimum oli siit 0:0, ehk nüüd oleneb kui suurelt Flora võidab
17:13
Kristjan Jaak Kangur:
Värav JA TEINE KOHE OTSA! SEEKORD SAPPINEN ISE! 2:0!

17:14
Kristjan Jaak Kangur: Vassiljevi nurgalööki ei suuda Paide kaitsjad korralikult puhtaks lüüa, kõrge pall põrkab Alliku jalast Sappinenile ja liiga suurim väravakütt sellise koha pealt ei eksi!
17:14
Külastaja noorfänn kommentaar
Paide fännid jõudsid kohale ja Flora lõi minut hiljem ära
17:14
Lubega tundub v2ga tujukas m2ngija olema. J22b ryndaja nina puudu. Liiga kergej6ustiklane
17:16
Külastaja urmar kommentaar
kuusk vist söötja
17:16
Kristjan Jaak Kangur: Raske öelda, kas sai sealt Kuusk ka veel vahepeal puute.
17:18
Kristjan Jaak Kangur: Frolov proovib eemalt, Paplavskis püüab.
17:19
Kristjan Jaak Kangur:  Alliku kukub võitluses Froloviga, karistuslöök Florale. Vassiljev mängib selle äärele lahti, aga lõpuks joostakse omadega ummikusse.
17:20
Kristjan Jaak Kangur:  Järvelaid vajab veidi tohterdamist.
17:24
Kristjan Jaak Kangur: Värav PAIDELT ÜKS TAGASI!!! TUR LÖÖB 2:1
17:25
Kristjan Jaak Kangur:  Lubega lükkab kaitsjate vahelt läbi ja Tur lahendab üks-üks olukorra ära! Flora kaitsjad nõuavad ka suluseisu, aga seda polud. Pinge jälle üleval!
17:25
Kreida üks liiga parimaid ujujaid
17:25
Külastaja saabas kommentaar
Paide ei jõua rohkem palli järel joosta. Moshnikov, Sinilaid on viletsad. Muudel pole ka kõige parem päev.
17:26
Aland oleks tõrjunud
17:26
Pürg oli see, kes proovis offside trapi teha aga lubas hoopis Turi läbi?
17:30
Kristjan Jaak Kangur: Mõned fotod Lillekülast, autoriks Jana Pipar.

17:31
Kristjan Jaak Kangur: Mošnikov proovib eemalt, Paplavskis ei söanda püüda ja lükkab üle lati. Nurgalööki saab peaga suunata Lubega, napilt eest postist mööda!
17:32
Kristjan Jaak Kangur: Lubega üritab Mošnikovi teravat söötu kannaga värava poole tõmmata, pall veereb tagumisest postist napilt mööda. Paide otsib! Minna veel 15 minutit.
17:34
Kristjan Jaak Kangur: Lilanderi madal tsenderdus tekitab Paide värava all segadust, Gurrutxaga lööb palli vastu Mööli. Lõpuks siiski Toom nopib.
17:35
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Kreida niidab karistusala ja otsajoone ristumiskoha lähedal Turi maha ning saab mängu esimese kollase kaardi.
17:35
Kristjan Jaak Kangur:  Mängitakse lühidalt lahti, pall veereb mööda viiekasti joont värava eest läbi ja jõuab Pihtile, aga pöördelt tehtud löök ebaõnnestub!
17:39
Kristjan Jaak Kangur:  Hirmus palju kurje hääli tuleb viimastel minutitel igalt poolt. Ja nüüd on alust ka, käsi Flora meestel kastis! Aga mitte penaltivääriline.
17:40
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus 82. minutil Flora esimene vahetus, Liivak sisse ja Alliku ära.
17:41
Kristjan Jaak Kangur: Sinjavski teeb pika soolo, tuleb äärelt keskele ja lööb, aga üle.
17:43
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Gurrutxaga kukutab küljejoone juures Sappineni ja saab hoiatada.
17:43
Ei saa aru, miks ei ole selline käega mäng penaltivääriline, kui takistab ilmselgelt käega palli teekonda värava ette
17:43
Kristjan Jaak Kangur: Käsi oli loomulikus asendis. Polnud Lilanderil seda kuskile mujale selles olukorras panna.
17:44
Kristjan Jaak Kangur:  Värav KUUSK!!! 3:1 ja see mäng on tehtud!
17:44
Kristjan Jaak Kangur:  Flora fännid on Mait Toomile just laulnud "lase nurka", kui nurgalöök keerutatakse taha posti ja Kuusk suunab posti kõrvale.
17:44
Toom on see aasta praak
17:46
Toom ei saa aru, et ta ei saa neid palle kätte 5kasti joonel, aga ta ikka üritab. Ja meisterdab ise 2 korda, hea poiss
17:46
Külastaja Irw kommentaar
Vassiljev on haige vend ikka.. Järjest mingi ulmetäpne karistuslöögi tsenderdus ja siis nurgalöök ka. Vot see on klass!
17:46
Kristjan Jaak Kangur:  Kuuselt sel hooajal juba neljas värav. Väga suur oht standardite ajal igale vastasele.
17:47
Kristjan Jaak Kangur: Kaks lisaminutit.
17:49
Kristjan Jaak Kangur:  Paide üritab lõpuni, aga löögid lendavad üle värava.
17:52
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Florale järjekodne võit, taas seljatatakse Paide 3:1
17:53
Külastaja asd kommentaar
kreidal siis mängukeeld vs levadia jah
17:53
Kristjan Jaak Kangur:  Nii on, Kreida jättis end selle kaardiga järgmisest mängust kõrvale.
17:53
Kristjan Jaak Kangur: Mina siit lõpetan, aga püsige lainel - järelkaja on Lillekülast tulekul!