Hiiule jalutades on endiselt hea vaadata, et mitu koera su peale haukuma hakkab.
15:47
Siim Pulst: On! Tere päevast, Premium liiga 12. voor läheneb lõpule ning Nõmme Kalju on valmis vastu võtma Tallinna Kalevit.
15:49
Siim Pulst:  Kalju saab täna keskkaitsesse ennistada Pedro Victori, kes natukenegi leevendab nende vigastusprobleeme. Meeskonna vahetusmeestepink on siiski üsna tagasihoidlik ja sisaldab vaid kuut mängumeest.
15:59
Külastaja Fuuu kommentaar
Veremejev vigastatud?
15:59
Külastaja piff kommentaar
Kalju peab ikka oluliselt kindlamat võidu võtma kui Kure vastu, et natukenegi top2 nägu näidata
16:01
Siim Pulst: Kalev pani palli mängu!
16:02
Siim Pulst:  Esimese minutiga juba kaks päris karmi viga. Annab aimu, et oodata on võitluslikku andmist.
16:06
Siim Pulst:  5. minutil Homutov jätab löömata! Kalju võidab vastase kasti juures palli, Paur leiab värava eest Homutovi, aga ukrainlase üritus kuuelt meetrilt põrkab paar meetrit tagumisest postist mööda.
16:11
Siim Pulst:  Kalju hiilis, hiilis ja torkas siis järsku. Kasti lähistel palli saanud Kalju ääreründaja pööras end passiivsete kalevlaste keskelt löögile ja saatis tugeva löögi posti kõrvale. Hetkel jäi tuvastamata sööduautor.
16:16
Siim Pulst:  Natho tõmbas end kastis Tanel Tambergist mööda ja läks löögile, aga Vallner tõrjus esipostist. Kaljul on olnud 15 minuti jooksul kolm varianti, aga need kõik on olnud üliohtlikud.
16:16
Külastaja ajakirjanik kommentaar
kaugel Lepmetsa ja Kalju diil on?
16:16
Siim Pulst: Hoiatus  Usta 15. minutil mängu esimene hoiatus. Peade kokkupõrge, aga Kalju mees jäi murdosa hiljaks.
16:17
Külastaja Vas kommentaar
Peale m2ngu UstaTV vaatab kas kaart oli 6igustatud!
16:20
Siim Pulst:  Jakob Tamberg sai Usta vea tõttu ninast vere lahti ja Kalev veetis ligi viis minutit arvulises vähemuses, aga midagi ohtlikku selle ajaga ei sündinud.
16:23
Külastaja to cd kommentaar
kes söötis siis?
16:23
Siim Pulst:  Subbotin sai väravasöödu endale.
16:26
Siim Pulst:  Kalju tekitab tagaliinis lohakate söötudega ise endale probleeme, aga Kalev ei suutnud kahel katsel seda ära kasutada.
16:30
Siim Pulst:  Tundub, et Pedro Victori jaoks jäi tagasitulek üürikeseks - brasiillasest keskkaitsja hoidis juba varem paremat sisereit kinni ning pärast kokkupõrget Anieriga ei ole ta enam võimeline jätkama.
16:31
Siim Pulst: Natho kaunis chip andis Homutovile veel ühe hea šansi, aga taaskord tulistas ukrainlane väravast mööda.
16:32
Siim Pulst: Vahetus  Pedro Victori asemele sekkus Volkov. Tjapkin läheb keskkaitsesse ja Homutov langeb ilmselt siis keskväljale.
16:34
Siim Pulst: Kalevil oli kasutada oma esimene nurgalöök, aga esimese pealelöögini veel ei jõutud.
16:34
Külastaja wtf kommentaar
Kas Pedro alles polnud vigastatud?
16:34
Siim Pulst:  Jah, täna oligi tema tagasituleku-mäng.
16:35
Siim Pulst: Hoiatus  Paur üritas väravavahi väljalööki takistada.
16:37
Siim Pulst:  Markovitši tsenderduse järel päästis Vallner palli Volkovi varba eest. Kalju jaoks juba viies hea võimalus täna.
16:37
Külastaja A kommentaar
Kas keegi oskaks viidata reeglitele, kuidas see viga oli. Kas on sarnane reegel nagu, et kui pall väravavahi käes või käe ja maa vahel, siis väravavahi pall. Kas väravavahi õhku visatud pall on ka tema oma?
16:38
Siim Pulst:  Reeglile viidata ei oska, aga meenub, et Zlatan teenis kunagi ammusel-ammusel ajal Meistrite liigas samamoodi kollase kaardi, olgugi et tema sai palli puhtalt jätte, puudutamata väravavahti üldse.
16:38
Vabalöök määratakse vastasvõistkonnale ka siis, kui kohtuniku arvates mängija • mängib ohtlikult; • takistab vastase liikumist; • segab väravavahil palli käest lahti mängimast; • sooritab mõne muu 12. reeglis seni nimetamata rikkumise, mille tõttu mäng peatatakse mängija hoiatamiseks või eemaldamiseks. Vabalöök sooritatakse kohalt, kus rikkumine tehti (vaata 13. reegel – karistus- ja vabalöögi asukoht).
16:40
Siim Pulst:  Natho keerutas karistuslöögi meeteri jagu üle ristnurga, aga Vallneril oli olukord ka kontrolli all.
16:40
Siim Pulst: Hoiatus  Džumadil 40. minutil astus Homutovile jalale.
16:44
Siim Pulst:  Kinnitus on vist küll ainus asi, mis veel puudu on sellest.
16:45
Siim Pulst: Värav  2:0! Homutov saab lõpuks värava kirja!
16:46
Siim Pulst:  Natho nurgalöök lendab mängijatemassist ja Vallnerist läbi tahaposti, kus Homutov selle lihtsa vaevaga võrku lükkab.
16:47
Külastaja kops kommentaar
imelikult kaua hakkas palvetama pärast väravat
16:48
Siim Pulst:  Poolaeg 2:0! Võttis aega, mis ta võttis, aga poolajavile eel otsustas Kalju mängu saatuse sisuliselt ära.
16:48
Külastaja palvetajaritsikas kommentaar
kas võib ülekande kinni panna?
16:49
Siim Pulst: Kalev vajab väikestviisi imet, et kaks väravat tagasi lüüa, sest seni pole neil olnud võimalusepoegagi.
16:52
Külastaja omg kommentaar
Kuidas suudab Kangur kahte premmi mängu kommenteerida ja õhtuks veel Premium liigat ka kommenteerima minna? Imeline Mees
17:00
Siim Pulst:  Pealelöögid 7:0, neist raami 3:0, nurgalöögid 4:1, pallivaldamine 60-40. Aga statistikast olulisemgi on see, et Kaljul oli tõesti väga palju ohtlikke olukordi ja teisel päeval võiks Kalevi kaotusseis juba praegu hävitav olla.
17:01
Siim Pulst: Marko Kristali lai naeratus poolajal räägib ka nii mõndagi. Kalju on juba tagasi väljakul, Kalev laseb end veel oodata.
17:03
Siim Pulst: Teine poolaeg!
17:06
Siim Pulst: Kalju kohe ähvardas jälle, aga Volkovi löök tabas maas lebavat Pauri.
17:10
Siim Pulst:  Sõtšugov näitab Kalevi poolt vahelduseks otsustavust, murdes end keskele löögile. Tegemist oli Kalevi esimese pealelöögiga üldse, aga värava peale see siiski ei lennanud.
17:14
Siim Pulst: Viimasel viiel minutil on Kalev oluliselt parem välja näinud. Rünnatakse täitsa kenasti.
17:17
Külastaja Are kommentaar
Selle hooaja põhjal olen hakanud mõtlema, et äkki 12 satsi oleks premmis täitsa OK.. tase nõrgematel tunduvalt tõusnud
17:18
Siim Pulst: Samas ju tore, kui 10 tasemel klubi garanteeritud on ning Esiliiga tippu ka intriigi jagub. Ei pea tingimata kõik vähegi kaela kandvad tiimid meistriliigasse mahutama. Mõni aasta võib siis jälle mõni Ajax sisse lipsata.
17:19
Siim Pulst:  OIOIOI! Džumadil jääb viiekastinurgas täiesti üksinda, aga pealelöök tabab väravajoonel Lobai jalgu! Ülilähedal!
17:21
Siim Pulst:  Teises kastis oli ka kohe ohtlik, kuid Pauri löök blokeeriti ja jätkuolukorras läks Natho konksutamisega natuke liiale.
17:24
Külastaja vänn kommentaar
Siim, kumba mängu soovitad täna vaadata, kas Tottenham-Arsenal või Legion-Levadia?
17:24
Siim Pulst:  Legion-Levadia, nobrainer.
17:25
Siim Pulst:  Paur üllatas terava löögiga esimesse ristnurka vist küll kõiki peale Vallneri, kes oli valvel ja lükkas palli üle lati.
17:27
Siim Pulst: Vahetus Kalevil Kaupmees sisse, Anier puhkama.
Vahetus Kaljul Demidov sisse, Usta välja.
17:27
Külastaja Shparkz kommentaar
On Usta mõne täismängu ka kirja saanud?
17:28
Siim Pulst:  Ei, tänane oli üks tema pikemaid tööpäevi sel hooajal. Vaid kahes mängus on ta hiljem välja võetud.
17:29
Pedro jalad ei talu seda pidevad muru- kunst vahetust ja seet6ttu vigastused
17:30
Siim Pulst:  Volkov jättis löömata! Natholt ideaalne sööt kaitsjate taha, aga Volkovi pealöök ei ole sama hea.
17:30
Külastaja hnm kommentaar
Levadia ja Legion on mõlemad oma liigas top10 tiimid, Arsenal ja Tottenham ei pruugi mõlemad top10 olla see aasta. Ilmselge, kummas mängus kõvemad meeskonnad on
17:35
Siim Pulst:  Volkov raiskas taas ja läks Paurile maksma väravasöödu, suutmata palli Vallnerist mööda lüüa. Jätkuolukorras oli Demidovi löök ebatäpne.
17:35
Siim Pulst: Vahetus  El Aabchi sisse, Golovljov välja.
17:35
Siim Pulst:  Natho otsis efektselt tagumist ristnurka, aga kaarpall langes meetri jagu üle lati. Kalju lustib.
17:37
Siim Pulst: Vahetus  Vetkal sisse, Vaherna välja. Kalev on välja vahetanud kõik kolm eesliini meest.
17:39
Külastaja Pohlaku Parem Käsi kommentaar
Kas Premieri mängudest ka täna ülekannet teete?
17:39
Siim Pulst:  Seekord ei tule, aga ühest teisest mängust tuleb küll!
17:40
Siim Pulst:  Volkov on täna igati terav, aga kui palle ikka kuidagi väravasse ei saa, siis jääb algkoosseisukoht vaid unistuseks.
17:42
Siim Pulst: Vahetus  Kirill Antonov sisse, Paur puhkama.
17:43
Siim Pulst:  Antonov on täna teist korda sel hooajal Premium liiga koosseisus ning esimest korda väljakul.
17:44
Super uudis! Kui nüüd koondisekutset ka ei tule, siis võib peatreeneri kohe lahti lasta.
17:47
Koondisekutse kindlasti tuleb, küsimus kas u21 või muu... :D
17:47
Siim Pulst: Antonov on igati hea mulje jätnud oma nappide minutitega. Praegu andis hea tsenderduse Volkovile, kes aga jättis taas löömata.
17:48
Külastaja huvitav kommentaar
Spali FB kommentaarides ka paar kommentaari, umbes, et “lõpuks Tunjov”! Midagi nähakse temas ka fännide poolt
17:48
Siim Pulst:  Kaks lisaminutit juba tiksuvad.
17:51
Kõva sõna, aga Spal on sisuliselt juba Serie A tiim ja ehk antakse ka noortele juba lihtsalt võimalusi enese näitamiseks
17:51
Siim Pulst:  Läbi! 2:0 ja Kalju jätkab Florast kuue punkti kaugusel.
17:52
Siim Pulst:  Tänan jälgimast, peagi kohtume Soccernet.ee otseülekandes ka Levadia-Legion mängul.