17:43
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Georgi Tunjovi jaoks ajalooline päev on käes. Talletame selle algkoosseisu ka siia:
18:04
Külastaja Voolaid kommentaar
Kahtlemata on tegemist suure saavutusega, kuid eelkõige ootaks mehelt tõestamist esiliiga B-s ning muidugi u-21 koondises. Ei pea õigeks teisi mängijaid koondisest välja jätta, kuna nemad on ka pingutanud, aga neil pole õnne olnud ja nad pole Serie Asse jõudnud.
18:12
Külastaja Zelinski kommentaar
Ma ei nõustus absoluutselt sinu kommentaariga Voolaid, Tunjov on ennast tõestanud ja üles ehitanud end ise, väljamaal peadki sa oma koha eest võitlema.Ma ei hakka nimesi nimetama, aga paljud meie noored põruvadki väljamaal suure ego ja suurte nõudmiste tõttu!
18:12
Külastaja asd kommentaar
Küll ta sõprusmänguks Itaaliaga vast ikka kutse teenib siis vähemalt ei pea kaugele reisima irw
18:12
Külastaja Kus kommentaar
Kust näeb?
18:12
Rasmus Voolaid: Kahjuks ei Setanta ega Kanal 12 mängu ei näita ehk kõik see mees peab endale ise netist õige lukuaugu leidma.
18:16
Külastaja 999ISA kommentaar
Tunjov maladetš :)
18:17
Rasmus Voolaid: SPAL on võrreldes kolma päeva taguse kohtumisega (kodus 0:3 Udinesele) algkoosseisus kuus vahetust. Võrreldes karikamänguga AC Milani vastu saab Tunjov tõenäoliselt mängida endale loomulikul positsioonil ehk keskväljal. Mäletatavasti seal pidi ta toimetama ääre peal.
18:18
Rasmus Voolaid: Tabeliseis on SPAL-i jaoks karm, aga mitte veel lootusetu. Kui täna õnnetuks 18. kohal asuv Genoa kotti pista, siis tõustaks viimaselt positsioonilt koha võrra kõrgemale ja päästev 17. koht oleks kuue punkti kaugusel. Pärast tänast on minna veel kuus vooru.
18:19
Rasmus Voolaid: AVAVILE!
18:21
Rasmus Voolaid: Tundub, et Tunjov tegutseb ikka vasakul äärel.
18:23
Külastaja joppenpuhh kommentaar
Äkki lõpetaks Voolaiu kallal ilkumise? Elu on vähe teistmoodi edasi läinud, kui olukord siis lubas? Aga no eks eestlased olegi siuke butthurt rahvas rohkem
18:25
Rasmus Voolaid: Genoa nimekiri on tegelikult päris kuulus - algkoosseisus on täna näiteks Makedoonia igiliikur Goran Pandev, 83 korda Šveitsi koondist esindanud Valon Behrami, Ajaxiga Meistrite liigas hullu pannud ja iluvärava löönud Lasse Schöne jne.
18:27
Rasmus Voolaid: 8 minutit mängitud ja SPAL teenis karistuslöögi, mida Tunjov andma saadeti. Kahjuks läks tema sissekeriv tsenderdus selgelt kõigist meestest üle ja otse auti. Samas on see ikkagi näitaja, et kohe noorele poisile selline usaldus anti.
18:28
Külastaja hm kommentaar
SPAL-il ka mõni suur mängija meeskonnas on?
18:29
Rasmus Voolaid: Nii kuulsaid mehi pole, aga näiteks Napolist on laenul Andrea Petagna, kel Itaalia koondise debüüt tehtud. Atalantast on laenatud Poola koondislane Arkadiusz Reca ja Eesti jalgpallisõprade jaoks võiks tuttav olla ka Lucas Castro, kes jaanuaris laenati Cagliarist.
18:30
Rasmus Voolaid: Tunjov oli kaitses nüüd mehe eest väljas, kui pika võitluse järel Genoa paremäärelt palli kätte sai.
18:33
Rasmus Voolaid: Mingit aukarust 19-aastasel Eesti poisil ei ole. Võttis veaga ääres enda vastase maha. Tundub, et Genoa taktika on täna selgelt tema ääre kaudu rünnata - kas see just Tunjovi pärast on või niisama, ei oska öelda.
18:37
Külastaja Pohlaku Parem Käsi kommentaar
See on ikka täiesti uskumatu, et sellist meest A koondisesse ei taheta lasta. Keegi ei usu seda U koondises tõestamise vajaduse jama, siin on mingid muud põhjused.
18:39
Rasmus Voolaid: Selle teema lõpetuseks võtan ka ise sõna ja olen üpris kindel, et kui asi nii edasi läheb, siis ta on juba järgmine kord Eesti koondises. Karel Voolaid ütles äsja ka ise välja, et Tunjovi ta jälgib ja temaga suhtleb.
18:40
Külastaja To urodid kommentaar
Lõpetage see jauramine koondise teemal. Tunjov saab kutse ja asi vask. Mõttetud klounid olete.
18:41
Rasmus Voolaid: SPAL oli kenasti kontrasse tõusmas ja Tunjov soovis alt tõusnud kaaslasele jätta, aga sööt oli natuke ebatäpne. Esimesed 23 minutit muidu on olnud klassikalised relegation battle'id, kus kumbki liialt ei soovi palliga mängida ja riske võtta. Sirgjoonelised lahendused.
18:41
Rasmus Voolaid: Värav Ja kohe näitab Genoa võimu! Goran Pandev paneb paremaga vasakusse nurka ära, kes muu!
18:44
Rasmus Voolaid: Kohe joogipaus ka. Tabelisse vaadates näeme, et kaotus sisuliselt lõpetab SPAL-i lootused ära. Genoa tõuseks ise 17. kohale ja vahe oleks siis juba 11 punkti.
18:47
Rasmus Voolaid: Tunjov andis järgmise karistuslöögi, see oli juba parem. Peaga pikendati edasi, aga midagi ei sündinud.
18:49
Rohkem on kloun see, kes oma negatiivseid emotsioone netis karistamatult teiste peal välja elada proovib.
18:52
Tunjov on tore jne aga millal Henri Anier kavatseb palliplatsile naasta ?!?
18:53
Rasmus Voolaid: Selle kohta pole mingit erilist infot läbi tilkunud. Ei oska vastata.
18:53
Rasmus Voolaid: SPAL-i kaitsjad lihtsalt magavad ja kingivad Cassatale ja Genoale penalti!
18:53
Rasmus Voolaid: Iago Falque lööma.
18:54
Rasmus Voolaid: Väga halb penalti ja Letica tõrjub, peaaegu püüab.
19:01
Rasmus Voolaid: Avapoolaeg hakkab lõppema ja tõesti mitte kuskilt ei paista, kust SPAL viigivärava saama peaks. Löögid on 5:1 ja raami 4:0. Genoale mõistagi. SPAL-i mäng on nutune.
19:03
Ei tea kas väsimusest aga Tunjov natuke liiga passiivne ja sirgjooneline ründesse minnes, mitte et SPAL väga üldse suudakski meeskondlikult rünnata aga siiski.
19:03
Rasmus Voolaid: Natuke elevust SPAL-i mängu ja Tunjov põrutas kaugelt paremaga peale. Tugev löök, aga natuke üle.
19:06
Rasmus Voolaid: Poolaeg läbi! SPAL-i mäng on kehva, Genoa eduseis teenitud. Aga tänu Tunjovi pealelöögile võib öelda, et ta oli oma meeskonna kõige ohtlikum mängija, sest teised ei suutnud sedagi.
19:13
Külastaja Erki kommentaar
Viimase 15 min puhul küll Tunjovi kohta midagi positiivset öelda ei saa. Valesöödud + pealelöök oli ikka kõvasti üle värava
19:15
Rasmus Voolaid: Nõus, aga see probleem on ka üleüldisem. SPAL kogu meeskonnana oli ikka väga kehva, ei tasu ainult üht meest tampida.
19:20
Rasmus Voolaid: LÄKSIME TAAS!
19:20
Rasmus Voolaid: Kumbki meeskond poolajal vahetusi ei teinud.
19:23
Tunjov äärt vahetanud?
19:23
Rasmus Voolaid: Tundub nii. Teist poolaega on ta alustanud paremal äärel. Positsioon muidu tundub sama olevat, lihtsalt äär teine.
19:29
Rasmus Voolaid: Värav 54. LASSE SCHÖNE! VAU! Mida karistuslööki?! Meenutab juba Ajaxi päevi.
19:30
Rasmus Voolaid: Vaatame väravaid järgi kah. Siin Pandevi oma:
19:33
Rasmus Voolaid: Vahetus 58. Ja Tunjovi algkoosseisudebüüt saab läbi! Mirko Valdifiori tuli tema asemele. Oli üsna aktiivne ja pildis, aga sisse tuli ka palju praaki. Samas, kordan, terve SPAL on täna lati alt läbi jalutanud.
19:35
Rasmus Voolaid: Aga vaadake seda. Lihtsalt fantastiline. Lasse Schöne.
19:39
Rasmus Voolaid: Täna on kahtlemata Eesti jalgpallis ajalooline päev, sest Euroopa tippliigas alustab samal päeval kaks Eesti jalgpallurit! 20.30 alustab Cagliari algkoosseisus Ragnar Klavan, kui vastaseks on Lecce. Ka sellest mängust teeme mõistagi LIVE-ülekande.

19:43
Rasmus Voolaid: Aga Genoa - SPAL mäng on jätkunud samas vaimus. Suuremate võimalusteta ja küllaltki rahulik mäng, kus tegelikult kõik Genoa kontrolli all. SPAL-il pole endiselt ühtegi korralikku võimalust.
19:48
Rasmus Voolaid: Kuivõrd pärast tänast on SPAL-i langemine sama hästi kui kindel, siis võib loota, et Tunjov saab hooaja lõpus veel platsile. Viimases kuues voorus kohtutakse Interi, Brescia, Roma, Torino, Hellas Verona ja Fiorentinaga.
19:56
Rasmus Voolaid: Löökide statistika praegusel hetkel 10:2, raami 7:0. Kõnekas. Viimased 10 minutit käivad ja SPAL vajab imet.
20:05
Rasmus Voolaid: SPAL-ile oli üks võmalus lõpuks ometi tekkimas, kuid Cerri jätk ei jõudnud Petagnani. Jõuti ühe täpse söödu kaugusele ohtlikust pealelöögist, muljetavaldav! Aga 90 minutit on täis ja Genoa väravavaht pole pidanud mitte midagi tegema.
20:11
Rasmus Voolaid: Genoa jahtis aktiivselt veel kolmandat, aga jääb 2:0. Õnnetu esitus SPAL-ilt ja tundub, et Serie B on nende jaoks õige koht. Aga vähemalt on Georgi Tunjov oma karjääris astunud järgmise sammu!
20:11
Rasmus Voolaid: 20 minutit pausi ja siis saate kõrvalaknast kaasa elada juba Ragnar Klavani tegemistele!