Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Ragnar Klavani ja Cagliari duell Lazioga Rooma olümpiastaadionil algab kohe-kohe.
Kristjan Jaak Kangur: Algkoosseisud on täna niisugused:

Huvitav kui reaalne see variant on, et septembris ei näe koondises ei Klavanit ega ka mitte Anieri näiteks ...
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS!
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Võimatu see kindlasti pole, kui Anier endale varsti klubi ei leia.
22:48
Kristjan Jaak Kangur: Karistuslöök Cagliarile, Joao Pedrole tullakse jõuliselt sisse.
22:49
Kristjan Jaak Kangur: Pall väravas, aga see oli siiski vabalöök, mida otse sisse lüüa ei tohtinud! Võetakse iluvärav Cagliarilt ära!
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Samas näib, et just vabalöögi, mitte karistuslöögi määramine jäi ka Cagliarile arusaamatuks - muidu poleks Joao Pedro ju läinud otse peale lööma.
22:53
Kristjan Jaak Kangur: Väga hea võimalus taas Cagliaril, Joao Pedro lööb tsenderduse jooksu pealt peaga üle! Hästi on alustatud.
22:55
Kristjan Jaak Kangur: Lazzarile jäetakse kannaga ette ja tuleb ka terav löök, aga Cragnole sülle.
22:56
Kristjan Jaak Kangur: Ja taas on Cragno sunnitud tõrjuma, ehkki vist oleks eesmisest postist napilt mödöa läinud.
22:57
Kristjan Jaak Kangur: Ja veel üks tõrje! Tuleb kohe uus tsenderdus, Cragno pillab selle, kuid lõpuks on pall siiski Cagliari jagu. Ebameeldivad minutid elati üle.
22:58
Külastaja Küss kommentaar
kus naingollan on?
22:59
Kristjan Jaak Kangur: Lihasevigastus. Zenga avaldas hiljuti arvamust, et tema hooaeg on läbi, sest ega enam polegi ju palju mängida, Cagliari viimane liigamäng on kümne päeva pärast.
23:00
Külastaja protseduuriline küsimus kommentaar
Kas soccernet teeb alati laivi, kui Tunjov vôi Klavan alustab?
23:00
Kristjan Jaak Kangur: Kui vähegi võimalik, siis üritame küll, jah.
23:01
Kristjan Jaak Kangur: Cragno saab täna tööd teha täie raha eest! Pomm eemalt Luis Albertolt, aga tuleb paraadtõrje.
23:04
Kristjan Jaak Kangur: ULME, Cragno!!! Halb pallikaotus Faragolt äärel, tsenderdus läheb üle Klavani pea Immobilele, aga Cragno võtab Immobile lähilöögi ära!
23:09
Külastaja ... kommentaar
Kas kusagil LIVE mängu saab vaadata?
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Kanal 12 täitsa näitab.

23:11
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on mäng päris selgelt Lazio kätte läinud. Natuke murettekitav, kui Cagliari poolt vaadata. Korraks saab Klavan ka rünnakut algatada, aga Mattiello ei saa püstsöötu kätte.
23:11
Külastaja poliitik kommentaar
Kas on mingit infot Klavani tuleviku kohta ja kui ei, siis kui tõenäiliseks hindad Klavani jätkamist? Tundub, et on siiski meeskonnale oluline mees
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Kui ma ei eksi, siis Cagliari pole tegelikult ametlikult isegi tema praegusest lepingupikendusest teatanud, veel vähem sellest, mis edasi saab. Kõik järgnev on seega puhas spekulatsioon, aga ilmselt sõltub üht-teist sellestki, kui palju ta on näiteks nõus palgas järele andma. Samas ei ole võimatu ka Saksamaale naasmine või muu selline käik. Ja lõpuks ei tea keegi, mida Klavan ise otsustab. Tasub meenutada, et isegi Cagliarisse minek selgus päris viimasel hetkel, veel päev enne tundus täiesti selge, et mees jätkab Liverpoolis.
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Acerbi hüppab üle Rogi, aga maandub õnnetult Rogile korkidega jala peale. Võis päris valus olla.
23:20
Kristjan Jaak Kangur: Mõlemad on platsi kõrval, Acerbi ise väänas samas olukorras jalga. Nii et korraks käib mäng kümme kümne vastu.
23:26
Kristjan Jaak Kangur: Cagliari saab vahelduseks vastase kasti ka, esmalt karistus- ja siis nurgalöök. Midagi ohtlikku siiski ei sünni, ent seejärel võidetakse teine pall ja Joao Pedro üritab värava ette mängida, blokk siiski ees.
23:27
Kristjan Jaak Kangur: Oi-oi Simeone!!! Värava ees täiesti vaba, aga ajastab pealiigutuse valesti ja üle!
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Klavan paneb Caicedol otsustavalt tee kinni. Lazio rünnak siiski jätkub, Immobile saab proovida, aga Walukiewicz saab jala ette.
23:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav  SIMEONE!!! CAGLIARI 1:0!!!
23:32
Kristjan Jaak Kangur: Ionita keerutab karistusalas vastaste vahel ja lükkab siis Simeonele, kes lööb peale. Kaitsja tugev rikošett viib palli hoopis teise väravanurka ja eest ära kukkunud Strakosha ei päästa midagi.
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Jony saab vaidlemise eest kollase kaardi ja viskab seejärel niisuguse kõrge kaarega audi, et Klavanil on puhtaks löömisega tükk tegemist. Kõva kisa ja vaidlemine veel pooaja lõppu, aga kohtunik annab vile ära.
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Natuke õnne ka, kuid esimese kolmveerandtunni järel on Cagliari ees ja Klavanil seljatagune puhas. Nii hoida!
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Liikuvat pilti väravast ka:

23:37
Kristjan Jaak Kangur: Kellel nägemata jäi, siis siin ka Joao Pedro kaunis pomm kolmandal minutil, mis siiski ära võeti - oli vabalöök, mitte karistuslöök, ehk otse sisse ei oleks tohtinud lüüa.
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Läksime jälle!
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Värav  OIOI!!! Milinkovic-Savic lajatab eemalt ja otse risti! 1:1!
23:53
Kristjan Jaak Kangur: Vaat niimoodi. Täpselt niimoodi. Lihtsalt ilus.
23:53
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Lazzari niidab äärel Mattiello maha ja saab mängu teise kaardi.
23:55
Kristjan Jaak Kangur: Lazio saab kolm kolme vastu rünnakule tulla, aga Klavan lööb rahulikult palli minema.
23:56
Kristjan Jaak Kangur: Luis Albertolt terav ja madal löök alla nurka, kuid Cragna tõrjub. Lazio proovib otse nurgalöögist, aga Cagliari saab hädaga hakkama.
23:58
Kristjan Jaak Kangur: Cragno tõrjub Immobile löögi posti!
23:59
Kristjan Jaak Kangur: Superlöök ja supertõrje! Hätta jäi seekord Walukiewicz, kes ajastas hüppe täiesti valesti ja lubas Immobilel pöörde järel löögile minna.
00:00
Kristjan Jaak Kangur: Caicedo-Immobile mängivad seina, aga Klavan paneb jala vahele! Sealt mööda ei minda.
00:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Topeltvahetus Laziol: Jordan Lukaku ja Adam Marusic sisse, Jony ja Lazzari ära ehk mõlemale äärele värskeid jalgu.
00:02
Kristjan Jaak Kangur: Värav IMMOBILE!!! Hooaja 31. kirjas ja Lazio 2:1 ees!
00:03
Kristjan Jaak Kangur: Walukiewicz magas Immobile sööstu maha, jäi korraks palli jälgima ja tehtud oligi.
00:05
Kristjan Jaak Kangur: Nii ta tuli:
00:07
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Veel üks vahetus Laziolt, Caicedo asemele Joaquin Correa.
00:09
Kristjan Jaak Kangur: Hetkel ei paista tõtt-öelda eriti küll, kust Cagliari peaks värava kätte saama. Aga nüüd on ühte juba vaja.
00:09
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Rog ära, Valter Birsa sisse. Cagliari esimene vahetus.
00:11
Kristjan Jaak Kangur: Nandez üritab poolelt väljakult midagi, mis on kas väga ebaõnnestunud pealelöök või veel ebaõnnestunum sööt. Arusaamatu lahendus.
00:12
Kristjan Jaak Kangur: Cagliari pääseb ka korraks rünnakule, aga Mattiello tsenderdab üle oma meeste.
00:14
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Cagliari toob Mattiello asemele Ragatzu ehk läheb üle neljasele kaitseliinile. 20 minutit veel minna, äkki läheb nüüd ründemäng paremaks. Seni on see teisel poolajal üsna olematu olnud.
00:18
Kristjan Jaak Kangur: Viimastel minutitel on Cagliari veidi rohkem mängus sees. Mingi lootus ikkagi veel püsib.
00:19
Kristjan Jaak Kangur: Correa saab liini taha söödu ja lööb ka, kuid taas on Cragno tasemel.
00:24
Kristjan Jaak Kangur: Immobile saab palli, aga Klavan katab söödu ära. Taas hea töö meie mehelt.
00:26
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Cagliarilt topeltvahetus, Pisacane ja Gagliano sisse ning Lykogiannis ja Ionita välja.
00:27
Kristjan Jaak Kangur: Immobile pääseb nüüd peaga Klavani tagant löögile, aga otse Cragnole sülle.
00:30
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Klavanile 87. minutil kollane kaart. Jäi hiljaks ja andis Correale piki jalgu.
00:31
Kristjan Jaak Kangur: Lubav rünnak Cagliaril, aga pall käib vastu Joao Pedro kätt!
00:31
Külastaja mmm kommentaar
õite naljakat juttu ajavad need kommentaatorid, vahel ütleb üks, et ära katsu, siis teine, et ära katsu. Kes neid seal katsub
00:31
Kristjan Jaak Kangur:  Eks ta ole jah selline kvaliteethuumori õhtu, tundub.
00:33
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Lazio meestest korjab 90. minutil veel ka Parolo endale kollase.
00:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  90 minutit sai just täis, aga Laziolt veel topeltvahetus: Immobile ja Luis Alberto ära, Cataldi ja Adekanye sisse. Neli üleminutit tuli ka, aga vahetuste pealt tekib veel veidi lisa.
00:34
Külastaja KTM (kodustehtudmakaron) kommentaar
Klavan võiks uueks hooajaks Juvesse ära minna, Cragnoga koos
00:37
Kristjan Jaak Kangur:  Simeone suudab pikka palli veel peaga edasi suunata, aga väravavahile. Ei ole Cagliari rünnakutes enam õiget usku, et siit viik kätte saadakse.
00:38
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Võit Laziole, Cagliari peab leppima järjekordse kaotusega. Meile siiski nii palju rõõmu, et Klavanilt isiklikus plaanis igati korralik esitus.