15:06
Siim Pulst:  Tere päevast! Mängu algkoosseisud on lisatud käesolevale uudisele.
15:10
Siim Pulst: Paide keskväljakolmiku ankruks on Sinilaid, mitte vigastusest paranenud Caprioli.

Levadial on üllatusi mõnevõrra rohkem - kaitseliinist on jäänud pingile Podholjuzin ja Jürgenson, keskväljalt vigastusega hädas olnud Lepistu. Eile duubli eest mänginud Manucho puudub üldse koosseisust. Võimaluse põhirivistuses saab Karl Rudolf Õigus, ligi kahekuulise vahe järel on alustamas ka Robert Kirss.
15:43
Külastaja leo kommentaar
gurrutsaga puudumisel oleks just manucho olnud hea
15:49
Siim Pulst:  Paberi peal on Levadia tipuründesse märgitud Gando, keda toetavad keskelt Vaštšuk ja Kolomojets ning äärtelt Kirss ja Õigus.
16:02
Siim Pulst:  Kaks nädalat tagasi ütles Zahovaiko, et ootab kuu aja pärast tagasi. Uuemat infot ei tea.
16:04
Paidel puudub liider kaitses täna, see võib kättemaksta
16:04
Siim Pulst:  Reaalsuses on Levadia tipuründajaks Kolomojets, äärtel Gando ja Kirss ning keskväljal Õigus ja Vaštšuk.
16:09
Külastaja R. kommentaar
Ma arvan, et Kase ja Toom suudavad kahepeale seda kaitset kenasti juhendada
16:09
Siim Pulst:  9. minutil sai Vaštšuk mängu esimese hea võimaluse, aga löögiüritusele sai Kase pea vahele.
16:10
Siim Pulst:  Esimese kümne minuti jooksul teenis Levadia kolm lubavat standardolukorda, aga Paide sai nende klaarimisega hakkama. Levadia on senimaani üritavamaks pooleks.
16:10
Külastaja poliitik kommentaar
Kas Levadia võit täna võiks Slava tooli kõikuma panna?
16:11
Siim Pulst: Vaevalt. Pole ka mingit põhjust enne euromänge niimoodi rapsima hakata.
16:13
Tundub et kaitses Mööl toetab Pelti keskel ja Mošnikov on Mööli asemel ääres
16:13
Praegu on Paide tulemused jäänud pigem lühikese pingi taha ja vigastuste. Pingilt pole võtta väärt asendust alati meestele
16:14
Siim Pulst:  Justkui on ka, aga ebaõnn oli selles suhtes, et kõik vigastused sattusid samale ajale.
16:14
Külastaja hmm kommentaar
Pihti puude on täna väga puine, aga positiivselt aktiivne ikkagi.
16:15
Siim Pulst:  Piht hoolitses 15. minutil esimese Paide pealelöögi eest, aga saatis kastijoonelt palli kõrgustesse.
16:17
Siim Pulst:  Paide on kosunud ja ise mitu standardolukorda teeninud. Midagi ohtlikku neist siiski pole sündinud.
16:19
Siim Pulst:  19. minutil Mošnikovilt kasti taga imeilusad konks ja tõste tagumisse ristnurka, aga Kotenko suutis ühe käe näppudega palli nurgalöögiks tõrjuda.
16:20
Siim Pulst:  Ja 29. minutil sai Mošnikov 10-lt meetrilt täiesti vabalt peaga löögile, aga ei tabanud väravat.
16:21
Siim Pulst: Värav  0:1! Gando!
16:22
Siim Pulst:  Kolomojets pääses trahvikastis vasakult läbi ja saatis täpse söödu värava ette, kus Gandol jäi üle pall vaid sisse kõksata.
16:22
Siim Pulst:  Penalti Paidele!
16:23
Siim Pulst:  Peetson tuli trahvikastis Turile sisse... lööma asub Piht.
16:23
Siim Pulst:  Värav Läbi Kotenko näppude 24. minutil 1:1!
16:24
Väga julge otsus lasta Pihil lüüa, suhteliselt ebakindel tundub täna
16:25
Kotenko tundub väravas ikka jube enesekindel. Mees on saanud vist hea hoo sisse
16:26
Külastaja Astro kommentaar
Mul on tunne, et Paide pole Yaod ja Väljat ikka täielikult suutnud asendada.
16:27
Nõustun R.-iga. Kui Levadia korjab Alandi üles, siis ütleks, et Kotenko jääb ikka esiväravavahiks.
16:28
Väga palju eksimusi täna mõlemalpool
16:29
Siim Pulst: Hoiatus 29. minutil Õigus teenib õhuvõitluses mängu esimese hoiatuse.
16:31
Siim Pulst: Hoiatus  Teine penalti? Ei! Lubega viskus kohtuniku hinnangul ise üle väljarutanud Kotenko ning teenis sukeldumise eest kollase kaardi.
16:33
Ei tea millal seda meest oodata on, kellel see paberimajandus oli ajada?
16:33
Siim Pulst: Ei tea.
16:34
Siim Pulst:  Vaštšuk on väga aktiivne olnud ja juba vähemalt kolm-neli korda peale löönud, aga valdavalt ei ole sihik paigas olnud.
16:36
Siim Pulst:  36. minutil Frolovil hea šanss Mööli tsenderduse järel, aga pealöök penaltipunkti juures lendas liiga värava keskele.
16:37
Külastaja Si kommentaar
paberimajanduse probleemidega mees - Drame on prognoositud juulis saabuma.
16:38
Siim Pulst: Värav  2:1! Lubega!
16:40
Siim Pulst:  Salistelt ideaalne kross vasakult äärelt ning Lubega suunas peaga kuuelt meetrilt palli tagumise posti kõrvale.
16:40
Drame paberimajandus ammu korras, lennuliiklus seisis vahepeal Mali-Eesti vahel, aga nüüd on korras ja pidavat jõudma selle kuu lõpus
16:41
Tubli, Lubega!
16:43
Külastaja vao kommentaar
Panin ka ülekande käima ja panin selle sama kiirelt kinni. Päris halvad kommentaatorid, kes seal puldis on üldse täna? Kes teie meelest üldse Eesti parimad jalgpallikommentaatorid on?
16:44
Siim Pulst: Värav  2:2! Vaštšuki nurgalöök ja Lipp peaga kaheksalt meetrilt tagumisse risti!
16:45
Siim Pulst:  Poolaeg läbi! Oli suures plaanis võrdne poolaeg ja resultaat on seega õiglane, olgugi et Paide oli vast veidi näljasem.
16:46
Pane mute ja kommenteeri ise peale
16:55
Külastaja Oo kommentaar
kohapeal oliver jürgensit ka rahva seas näha
16:55
minuarust Marko Pärnpuu on üks parimaid.
17:02
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
17:05
Külastaja Kimmo kommentaar
Mulle ka pärnpuu meeldib, oskab tuua olulisi detaile välja ja avada mängu rohkem televaatajatele, mitte lihtsalt stiilis "kotenko söödab paremale äärele gandole ja gando lööb peale"
17:09
Siim Pulst:  Otšigava sai nurgalöögi järel hästi löögile, aga ei suutnud kuldset võimalust ära kasutada!
17:09
Siim Pulst:  Hoiatus Peetson mängis Pihti vastu ohtlikult.
17:13
Siim Pulst:  Mošnikovi kauglöök võinuks ohtlikuks kujuneda, aga lendas kaitsja selja kaudu üle otsajoone. Nurgalöögi järel pääses Frolov raskest asendist löögile ja saatis palli üle värava.
17:16
Siim Pulst:  Saliste pall kukkus ohtlikult tagaposti juurde, kust Tur tõi palli keskele tagasi, aga Lubegani see ei jõudnud. Paide on mänguliselt ohtlikum pool, Levadia omakorda standardolukordades.
17:16
Siim Pulst: Värav  59. minutil Tur 3:2!
17:17
Siim Pulst:  Tohutu segadus, mis algas Mošnikovi läbisööduga Pihti suunas. Lõpuks klaaris aga Otšigava palli vastu Turi jalga ning pall põrkas sealt väravasse, nii et väravasöötu keegi ei saa.
17:18
ERR kommentaatoril, vist oli ta nimi Ragnar, tal vahepeal meeskonnad juba sassis. Ju loeb koosseise pidevalt paberi pealt, kuna Otšigava ja Pelt lähevad tal segamini.
17:18
"Karl Mööl on õigeaegselt väravast väljas" Selge siis
17:18
Paide peab ikka kõvasti juurde panema nende standarite kaitsmise puhul. Iga mäng vähemalt üks lüüakse
17:18
Külastaja vänn kommentaar
Tore näha, et ERRi kommentaatorid erapooletud ja kritiseerivad ka kohtunikke, erinevalt soccernetist, kelle puhul jääb mulje, nagu tantsitakse EJL ja Flora pilli järgi. Aga head tööd tehakse siiski
17:18
Külastaja Mel kommentaar
See Ragnar ei saa mitte mõhkugi aru seal, ajab minigt sit*a
17:18
Külastaja vaataja kommentaar
Soccerneti tänases naisteülekandes oli veel hullem kommentaator, väga aeglase ja uimase jutuga, Kaasik teeb ERRis täna lihtsalt esimest ülekannet, sellepärast veidi väristab
17:18
Külastaja ju kommentaar
täitsa haige, mis mäng ikka. niimoodi lammutatakse
17:18
Külastaja Turrnurr kommentaar
Paide viies värav iseloomustab väga hästi seda, miks Levadia see hooaeg tiitlist nii kaugel on. Kaitse on esiliiga tase kohati
17:18
Leva ikka täitsa liimist lahti nagu peata kanad terve hooaeg pole kellelgi aimu mis kes kus
17:19
ei ole kaitset ei ole poolikuid ja rünne no palju õnne
17:22
Siim Pulst: Värav 4:2! Lubega!
17:23
Siim Pulst: Pikk sööt ette, Kotenko jooksis valesti vastu, Piht võttis rinnaga palli maha ning Lubega lükkas selle tühja!
17:23
tere tore puujalg lepistu tuleb päästma kujutan ette mis muutuma hakkab mitte midagi
17:23
Siim Pulst: Vahetus  Õigus välja, Lepistu sisse.
Külastaja das.hf kommentaar
Anti edu. Oleks pennu tulnud, kui Lubega poleks sisse löönud.
17:24
Siim Pulst:  Protokolli on märgitud 298 pealtvaatajat.
17:26
Siim Pulst: Jälle oli Levadia Vaštšuki korneri järel väga ohtlik, kui Otšigava sai viiekastist jalaga löögile, aga pall lendas vastu Martin Kaset.
17:27
Siin ei päästa treenerivahetus neid amatööre ei aita enam miski ehtne eesti liiga .Ei taha teada mis euroopas sellise satsiga teha häbi
17:27
Põhimõtteliselt kõik nurgalöögid on ohtlikud paide jaoks
17:29
Külastaja Paidekas kommentaar
Kas Tulevik virtuaalses tabelis kolmas?
17:30
Zaho üle hea meel, kui see võit ära hoitakse. Ilmselgelt pole Paide viimasel ajal halvasti mänginud, aga on need mängud lihtsalt vastaste poole kaldunud
17:30
Külastaja Napoli kommentaar
Ei midagi uut siin, Levadia laskis isegi Transil endale neli lüüa, tuletan meelde
17:31
Külastaja matemaatik kommentaar
Levadia ees, väravatevahe sama, aga Levadial löödud väravaid rohkem
17:31
Siim Pulst: Vahetus  75. minutil Kirss välja, Jürgenson sisse. Jäi täna nähtamatuks.
17:32
Külastaja Nukker kommentaar
Ulme kuidas Levadia kaitse käriseb. Väga räiged parandused peaks seal tegema et midagi üldse päästa.
17:34
Siim Pulst:  Levadia on aktiviseerunud, aga Elhi saatis heast kohast palli taevasse.
17:35
Kohe näha et selles klubis probleemid ja algusest peale meeskonda pole on ainult mina sellise mänguga ikka raske .See hooaeg no medals
17:36
Siim Pulst:  Tur pääses hästi paremalt läbi, aga otsustas terava nurga all löögi kasuks ja saatis palli väravast mööda.
17:37
Huvitav oleks teada Turi 60m aega, kiirust nagu noorel jumalal
17:37
rääkides treenerist, siis tundub, et Frantsev oleks veel selle tiimi mängima enne euromänge saanud, aga Vassiljev, kes ka ise suht õpipoiss, selle ajaga küll mitte.
17:37
Külastaja Krudu kommentaar
Levada rahakott järgmine aasta ei viitsi enam vist
17:37
Siim Pulst: Vahetus  Mošnikov välja, Caprioli sisse.
17:39
Siim Pulst: Kruglov oli peaga väravat löömas, olnuks see vast haruldane vaatepilt, aga löök läks keskele ja langes Toomi saagiks.
17:39
Ei imesta üldse, kui Levada teatab, et Levadia uuel hooajal ei mängi enam liigas
17:40
Külastaja Sugumürsk kommentaar
Levadial varem on üldse olnud sellist hooaega, kus neile on kolmes eesti liiga mängus löödud neli...
17:41
Siim Pulst:  Peetson tegi kõva eeltöö ja olukord lõppes Gando efektse käärlöögiga viielt meetrilt, aga pall jääb kaitsja taha kinni.
17:42
Siim Pulst: Vahetus 85. minutil Piht välja, Valge sisse.
17:43
Külastaja jah kommentaar
Ei oe Vassiljev süüdi, süüdistage Pareikot ja Levadata, kes ei oska meeskonda komplekteerida ja tekivad sisetülid. Krdi Levada joob oblastis kuskil lauataga viina ja määritakse mingeid mõttetuid Ukrainlasi pähe.
17:44
Siim Pulst:  Nüüd Gando peaga. Toom püüab taas. Levadia mäng näitab lootusekiirt, aga hilja mis hilja.
17:44
Külastaja R kommentaar
Mis arvate kuidas Pelt täna hakkama on saanud täna?
17:44
Siim Pulst:  Täitsa okei, kuigi Gurrutxagast tuntakse ikkagi puudust.
17:45
Siim Pulst: Hoiatus  Lipp teenis kollase 88. minutil.
17:47
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
17:48
Reimil on vähemalt hea meel, et sellest Levadiast minema sai
17:48
Siim Pulst:  Penalti Levadiale!Hoiatus Ja kollane Sinilaiule!
17:49
Siim Pulst:  Pallivälises olukorras sai Peetson Sinilaiult obaduse roietesse. Iseasi, kas pall oli tol hetkel veel väljakul või mitte.
17:49
Külastaja Artur kommentaar
Miks Levadia noored ja infoneti noored on endiselt eraldi.Nad pidi vist ühendama üheks jalgpallikluubiks ...
17:50
Siim Pulst: Kruglov eksib! Toom tõrjub penalti ja sellega on mäng ka lõppenud!
17:50
Normaalne, Tarajeviga mängud alati toidavad :D
17:50
Siim Pulst: Korralik väravatesadu, kõvasti pingeid ja lõpuks väga magus seljavõit Paide jaoks.
17:51
Siim Pulst:  Loodame, et õhtune mäng Transi ja Legioni vahel, mida näitab Soccernet.ee, osutub sama ägedaks. Püsige lainel.