Kristjan Remmelkoor:  Tere, Udineset võõrustav Cagliari on teinud eelmise vooruga võrreldes algkoosseisus neli muudatust, aga Klavan on jäänud põhisse. Seekord alustab ta kolmeses keskkaitseliinis vasakpoolsena, mitte keskmisena.
Kristjan Remmelkoor: Meeskondade algkoosseisud:

Cagliari: Cragno; Pisacane, Ceppitelli, Klavan; Nandez, Ionita, Ladinetti, Lykogiannis; Joao Pedro, Simeone, Ragatzu.

Udinese: Musso; Becao, De Maio, Nuytinck; Stryger-Larsen, Walace, De Paul, Sema, Zeegelaar; Okaka, Lasagna.
Kristjan Remmelkoor:  Samal ajal alustab Tunjov SPAL-i pingilt, kui tema koduklubi võõrustab Torinot.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Klavan kuulub sel liigahooajal Cagliari põhikoosseisu kokkuvõttes 24. korda, väljakul on ta (kui vahetusest sekkumised juurde lisada) 29. korda.
20:31
Kristjan Remmelkoor: Mäng algas, Klavan pani kohe esimestel sekunditel esimese pika palli ette.
20:34
Kristjan Remmelkoor: Värav  Okaka viis juba teise minuti lõpus Udinese juhtima! Sai paremalt äärelt tsenderduse kasti, sai Ceppitelli vastu pöörata ja lõi seejärel alla nurka.
20:34
Külastaja jobipurse kommentaar
õnneks polnud värav Klvani süü
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Lykogiannise karistuslöök läks päris ohtlikult Udinese värava eest läbi. Järgnes Cagliari esimene nurgalöök, mis klaariti ära.
20:42
Kristjan Remmelkoor: Reaalsuses väljakul paistab, et Cagliari mängib hoopis neljamehelise kaitseliiniga. Klavan on vasakpoolne keskkaitsja.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Lykogiannise karistuslöök lendas seekord otse värava peale, Musso püüdis kindlalt.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  VahetusNuytinck sai võitluses Joao Pedroga haiget ja Udinese pidi tegema 16. minutil esimese vahetuse, Samir vahetati sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor: De Paul vajutas karistusalas terava nurga alt peale, Cragno tõrjus.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Udinesel oli kolm nurgalööki järjest, lõpuks läks pall Cagliari küljeaudiks.
20:52
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLarsen (Udinese) sai 21. minutil käega mängu eest kollase kaardi.
20:53
Kristjan Remmelkoor: Klavan sai Cagliari karistuslöögi järgses olukorras peaga pikendada, aga järgnes suluseis.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Lykogiannise madala kauglöögi Musso püüdis.
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Sema tegi vasakult hea läbimurde ja Udinese pääses kastis löögile, Cragno püüdis.
20:58
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro teenis heast kohast karistuslöögi ja läks ise lööma, Musso püüdis kindlalt.
20:59
Kristjan Remmelkoor: 28. minutil algas joogipaus.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus lõppes.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  Klavan kaotas äärel kahevõitluse ja Udinese sai ohtlikule rünnakule joosta, Cagliari kaitsjad said lõpuks jala vahele.
21:04
Kristjan Remmelkoor: Udinese pani pika palli keskväljale ja Klavan tegi seal Okakale vea.
21:06
Kristjan Remmelkoor:  De Pauli karistuslöögi järel keegi pealelöögini ei jõudnud.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  De Pauli madala tsenderduse lõi Klavan karistusalast minema.
21:10
Kristjan Remmelkoor:  Lasagna lõi palli väravasse, aga oli suluseisus.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  De Pauli kauglöögi tõrjus Cragno posti äärest ära.
21:13
Külastaja küsija kommentaar
Mis probleem Kaljurannal ja Sarapil juba viimased kaks mängu on, pidevalt ütleb emb-kumb, et "ära katsu". Kas ma näen ahistamist?
21:14
Kristjan Remmelkoor: Ju nad räägivad Cagliari mängijast Ragatzust.
21:16
Kristjan Remmelkoor: De Paul lõi jälle kaugelt, seekord mööda.
21:16
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 4 minutit.
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Simeone proovis 20 meetrilt ja tabas palli päris halvasti.
21:20
Kristjan Remmelkoor:  Cagliari ohtlik kontrarünnak lõppes Simeone pallikaotusega ja avapoolaeg lõppes, Cagliari on 0:1 kaotusseisus.
21:36
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks käima.
21:37
Kristjan Remmelkoor:  Udinese pika palliga sai Klavan rahulikult hakkama, kuigi Lasagna tuli talle külge.
21:41
Kristjan Remmelkoor:  Ionita kauglöök läks rikošetiga üle otsajoone, Ragatzu tsenderdus läks liiga pikaks.
21:42
Kristjan Remmelkoor:  Ceppitelli võitis oma karistusalas peapalli.
21:44
Kristjan Remmelkoor:  De Maio jõudis Lykogiannise tsenderduse ajal enne Joao Pedrot pallini.
21:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus54. minutil tegi Cagliari kolm vahetust korraga: Lykogiannis välja, Farago sisse; Pisacane välja, Mattiello sisse; Ladinetti välja, Pereiro sisse.
21:47
Kristjan Remmelkoor:  Klavan klaaris peaga tsenderduse ja blokeeris ka Lasagna jätkulöögi.
21:48
Kristjan Remmelkoor:  Walace lõi kaugelt üle.
21:50
Kristjan Remmelkoor:  Cragno püüdis Udinese nurgalöögi.
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Cagliari nurgalöök jäi kõigi jaoks liiga kõrgeks.
21:52
Kristjan Remmelkoor:  Ceppitelli libistas oma kastis Lasagna jalalt palli ära.
21:54
Kristjan Remmelkoor:  Klavani ettesööt ei jõudnud tiimikaaslasele kohale.
21:55
Kristjan Remmelkoor:  Okaka löök võttis rikošeti ja maandus Cragno kinnaste vahel.
21:55
Kristjan Remmelkoor:  Ragatzu sai tsenderdusele varba vahele, kuid korralikku lööki välja ei tulnud ja Musso püüdis.
21:57
Kristjan Remmelkoor:  Klavan võitis keskväljal duelli ja tema vastu tehti seejärel viga.
21:57
Kristjan Remmelkoor: Cagliari nurgalöök klaariti Udinese meeste poolt peaga ära.
21:59
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Udinese vahetus: Okaka välja, Nestorovski sisse.
22:03
Kristjan Remmelkoor: Udinesel oli superheast kohast karistuslöök, Sema põrutas müüri.
22:03
Kristjan Remmelkoor:  Joogipaus.
22:05
Kristjan Remmelkoor:  Paus sai läbi, 16 minutit jääb normaalaja lõpuni.
22:06
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusIonita tegi De Paulile vea ja sai 75. minutil kollase kaardi.
22:08
Kristjan Remmelkoor: Pereiro mängis end hea triblinguga kasti tagant löögile, aga lõi väravavahile sülle.
22:10
Kristjan Remmelkoor: Vahetus79. minutil Cagliari neljas vahetus: Ragatzu välja, Marigosu sisse.
22:10
Kristjan Remmelkoor:  Nestorovski lõi terava nurga alt, Cragno püüdis kinni.
22:12
Kristjan Remmelkoor: Joao Pedro jättis rinnaga palli Simeonele, kelle ülepuusalöök lendas üle.
22:16
Kristjan Remmelkoor: Cagliari ründab ja otsib viigiväravat, Udinese istub madalal kaitses.
22:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Cagliari viimane vahetus: Ionita välja, Birsa sisse.
22:19
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  89. minutil võttis Nandez kollase kaardi.
22:21
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 6 minutit.
22:22
Kristjan Remmelkoor:  Udinesel oli mitu standardolukorda järjest, viimase nurgalöögi Cragno püüdis.
22:25
Kristjan Remmelkoor:  Simeone tsenderduse suunas Joao Pedro esiposti juurest napilt mööda! Cagliari mehed hoiavad peast kinni, et see sisse ei läinud.
22:27
Kristjan Remmelkoor:  90+6 minutit sai täis ja kõlas lõpuvile! Teise minuti värav jäigi kohtumise ainsaks ning Udinese tõusis tabelis Cagliarist mööda.
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Klavanilt täismäng. Avapoolajal paaris olukorras tegutses eestlane kehvasti, aga üldiselt oli ta kindel ja väravaolukorras temale etteheiteid teha ei saa.