Kolmapäev, 29. juuli 2020
22:41
Otto Kase:  Nii, kohe-kohe on algamas õhtu teine mäng, kust võtab osa eestlane. Seekord on siis platsil Ragnar Klavan ja Cagliari ning nende vastu tuleb ei keegi muu kui Cristiano Ronaldo ja Torino Juventus.
22:43
Otto Kase:
22:43
Otto Kase:
22:44
Otto Kase:  Siin siis tiimide algkoosseisud. Kas on üllatusi? Mõned mängijad on tõesti sellised, keda muidu väljakul ei näe, kuid võttes arvesse, et kummalgi pole sisuliselt mitte kui midagi enam mängus, siis olekski loogiline kui peatreenerid pisut katsetavad.
22:47
Otto Kase:  Kõik on valmis ja läksime!
22:49
Otto Kase:  Klavan sai esimese puute tehtud ning pani sellega koheselt Rugani pikali! Okei, tegu polnud ikkagi eestlase trikiga vaid vastase libastumisega.
22:50
Otto Kase:  Noor Mattiello trikitas trahvikasti ääres ning lõi ka peale, kuid Buffonist nii lihtsalt mööda ei saa.
22:50
Külastaja Joonas kommentaar
Kus videopilti naeks
22:51
Otto Kase:  Otseülekannet teeb näiteks Postimees või Kanal12.
22:53
Külastaja kommentaatorile kommentaar
kas sulle meeldib rohkem juve selle hooaja või eelmise hooaja särk
22:54
Otto Kase:  Kuigi Juve ise mulle üldse ei meeldi, siis pean ütlema, et ajaloolised triibud näevad siiski minu arvates paremad välja.
22:54
Otto Kase:  Higuain sai peale lüüa, kuid Cragno päästis hetkel!
22:55
Otto Kase:  Senimaani on Cagliari saanud üllatavalt palju rünnakule tõusta ning sugugi pole siukest tunnet nagu vastamini oleksid liiga teise poole meeskond ning tabeliliider.
22:56
Otto Kase:  Värav Kus hundist juttu... Luca Gagliano lõi oma debüüdil koheselt Gianluigi Buffonile ära ning Cagliari juhib 1:0!
22:59
Otto Kase:  Kohe näha, et Juventus ikkagi kaotama ei tulnud: musta-valged hakkasid peale väravat aktiivselt ründama ning tekitasid ohtlikke olukordi.
22:59
Külastaja Asjatundja kommentaar
Debüüdi tegi mõned päevad tagasi.. Aga ilus rünnak, tuleb ehk põnev mäng.
23:00
Otto Kase:  Tõepoolest, oleks pidanud täpsustama, mees tegi debüüdi algkoosseisus. Aga põnevat mängu tuleb loota sellegipoolest!
23:03
Otto Kase: Bernadeschi tegi Klavanile ära ning lõi Ronaldo puutest väravasse, kuid äärekohtunik näitas, et portugallane oli suluseisus.
23:04
Otto Kase:  Hoiatus 17. minutil juba esimene kaart: Marko Rog käitus vastasega pisut jõuliselt ning sai oma nime kirja kohtuniku märkmikusse.
23:04
Tundub, et Klavan saab täna päris palju personaalselt härra Ronaldo vastu proovida, siiani on enam-vähem õnnestunud?
23:05
Otto Kase:  No kuna seljataga on endiselt null, siis võib öelda küll, et midagi hullu pole. Samas liiga palju mehed ikkagi kohtunud pole ka, kuna Ronaldo on vasakul äärel ning Klavan paremal.
23:06
Otto Kase:
23:06
Otto Kase:  Siin siis ka Cagliari avavärav.
23:07
Vaatasin ka, et vahetas kohe tagasi vasakule äärele peale küsimuse saatmist 😅
23:09
Otto Kase:  Viimastel minutitel on kordamisi rünnakule tormatud, aga võimalused on jäänud vaid poolikuteks.
23:12
Otto Kase:  Vot, aga nüüd oli Ronaldo jälle paremal pool - tundub, et ta võib täna olla, kus hing ihkab. Mees tegi paar petet, kuid löök lendas otse vastu vastase jalga.
23:12
Külastaja eh kommentaar
Muutke uudis ära, Cagliari ei mängi Juventuse, vaid Ronaldoga, Juve eesmärk on täna Ronaldo top scoreri tiitlile lähemale aidata, ega ta täna ise ka ei sööda
23:14
Otto Kase: Rogilt päris ohtlik sööt Ceppitellile, aga õnneks hüppas kaitsja pikali ning Ronaldole vilistati viga.
23:14
Otto Kase:  Hoiatus Eelnevalt jäi mainimata, kuid Miralem Pjanic sai oma kollase kätte ka.
23:16
Otto Kase:  Tehti umbes kaheminutiline joogipaus, kuid Ronaldot see väga ei huvitanud. Mees võttis ühe väikse lonksu ning jooksis kohe tagasi positsioonile.
23:19
Otto Kase:  Juventus otsis pikalt teed läbi Cagliari kaitse, kuid Ragnar Klavan hoidis koos tiimikaaslastega vastased ilusti eemal. Lõpuks lõi Ronaldo suhteliselt lootusetust kohast peale ning teenis nurgalöögi.
23:21
Otto Kase:  Cagliaril tekkis suurepärane kontrarünnak, aga Simeone jooksis otse vastu Ruganit.
23:24
Otto Kase:  Klavan blokeeris osavalt Bernardeschi kannalöögi peale mida itaallane pikali kukkus ning omadele karistuslöögi välja võlus.
23:26
Otto Kase:  Lööma läks ikka Ronaldo, kuid tabas müüris seisnud Mattiello pead. Olukorrale järgnenud nurgalöögi lõi Higuain puusalt taevasse.
23:26
Pehme viga ikka, ronalts läheb kindlasti proovima 😅
23:26
Külastaja Benzu kommentaar
Kes Higuaini veel tahta võiks?
23:27
Otto Kase:  Klavan päästab jälle! Eestlase peanupp lükkas palli Higuaini eest minema.
23:28
Otto Kase:  Cuadrado! "Paremkaitsja" sai Klavanist mööda ning lõi peale, aga löök põrkas napilt väravast mööda.
23:32
Otto Kase: Suurepärane rünnak Juventuselt! Esiteks hüppas Ronaldo tunduvalt kõrgemale Klavanist, seejärel jõudis pall Bentancurile, kelle pealelöögi Cragno osavalt ära võttis.
23:32
Otto Kase:  Kaks lisaminutit veel jäänud.
23:34
Otto Kase: Värav OHSA!! Simeone pani poolaja lõpetuseks mõnusa pommi Buffoni seljataha.
23:34
Teine ka riietusruumi kaasa, vägev!
23:35
Otto Kase:  Pall jõudis paari puutega argentiinlasele ning mees lajatas mõnusa kuuli vastaste võrku - 2:0!
23:35
Otto Kase:  Kaks minutit on nüüdseks juba möödunud, kuid Ronaldo saab veel korra karistuslöögist täpsust proovida.
23:36
Otto Kase:  Aga läks lööma hoopis Pjanic ja oi, kui ohtlik see üritus oli.
23:37
Otto Kase:  Sellega aga poolaeg ka lõppes ning senimaani on erinevalt SPAL-ile näidanud Cagliari ikka supermängu. Iga liin on täielikult oma töö ära teinud.
23:38
Otto Kase:
23:49
Otto Kase:
23:49
Otto Kase:  Selline huvitav statistikakild teise poolaja alguseks.
23:53
Otto Kase:  Vahetus Teise poolaja alustuseks tegi Cagliari väga kaitsva vangerduse: väravalööja Gagliano pingile ning kaitsja Lykogiannis platsile.
23:53
Otto Kase:  Aga teine poolaeg on ka alanud!
23:54
Külastaja jessjess kommentaar
Väga mõnusad kommarid on kanal12 endale leidnud see aasta, eika ja tofoa on Itaalia liiga spetsialistid ja huvitav on neid kuulata ning Sarap ka suht muhe, kuigi veidi palju vaidleb ja vingub, aga keskeas mehe puhul on see tavaline. Loodan, et uuel hooajal näeb ka Serie Ad eesti kanalilt, palvetan selle nimel
23:54
Otto Kase:  Vahetus Väga huvitav, 90 sekundit peale poolaja algust võeti ka Rog välja ning sisse toodi Cagliari number üheksa ehk Paloschi.
23:56
Otto Kase:  Klavan trikitas natuke Higuainiga ning söötis lõpuks palli ettepoole.
23:57
Otto Kase:  Cagliari teeb jälle hea rünnaku! Noor Paloschi ei saanud palli kontrarünnakule kaasa võetud ning söötis Joao Pedrole, kes momendil veel väravast mööda lõi.
23:58
Külastaja serieb kommentaar
Rog tõmbas munnilihase ära mänguväliselt
23:59
Otto Kase:  OI PAGAN! Cagliaril tekkis veelgi parem šanss! Simeone hüppas õhku ning lõi suurepäraselt volley't, kuid Buffon seekord päästis. Hiljem selgus, et värav poleks niikuinii lugenud, kuna argentiinlane oli suluseisus.
00:00
Otto Kase:  See võib ootamatult kõlada, aga hetkel on küll Cagliari värav lähemal kui Juventuse oma.
00:01
Otto Kase:  Muratore lajatas selle peale vägevalt lati alla, kuid Cragno päästis.
00:06
Otto Kase: Cagliari teenib heast kohast karistuslöögi. Samast kohast tsenderdas palli ilusti kasti Tunjov, kas äkki ka Klavan?
00:07
Otto Kase:  Täna veel mitte. Farago tsenderdus/pealelöök lendas otse vastu Higuaini pead.
00:08
Otto Kase:  Jälle Klavan! Ronaldo pani esiteks ühe sardiinlase pikali, kuid Klavan seisis kindlalt nagu sein ning portugallane mööda ei saanud.
00:09
Otto Kase:  Vahetus Juventusel veel üks mitte nii tuntud mängija sisse: Luca Zanimacchia tuli Pjanici asemel ning samal ajal sekkus ka Matuidi Muratore asemel.
00:12
Otto Kase:  Hoiatus Joao Pedro lendas ohtlikult Cuadradole jalgesse ning sai teise poolaja esimese kaardi.
00:12
Külastaja pedepats kommentaar
Olen viimaseid Cagliari mänge jälle jälginud ja Klavan ikka igas mängus väga hea, lisaks tundub ta ikka väga stabiilne, naljalt ei meenu temalt sellest hooajast halbu mänge. Juve vastu esimeses mägus vist tegi ühe prohmaka. Võiks järgmisel hooajal veel ühe uue suurliiga ettevõtta, La Liga oleks eriti kõva, mingi Eibari sugune sats vms. Usun, et kliima on ka soojem ning vigastusteoht on väiksem
00:15
Otto Kase:  Ronaldo proovib lammutada, aga Cragno tõrjub enda ette palli. Klavan ohlikul olukorral tekkida ei lasknud ning klaaris palli kindlalt.
00:18
Otto Kase:  Nüüd Cagliaril hea olukord! Simeone proovis kahel korral peale lüüa, kuid korra lajatas Bonucci jalgevahele ning korra taevasse.
00:21
Otto Kase:  Väike joogipaus 20 minutit enne lõpuvilet. Kas tuleb tõesti Cagliarile võit? Uurisin välja, et viimati suutsid sardiinlased Juventust võita 2009. aasta 29. novembril, mil seisuks jäi 2:0. Vaadates tänast päeva, siis võib arvata, et 29 on äkki Cagliari õnnenumber?
00:22
Otto Kase:  Juventusele nüüd väga heast kohast karistuslöök. Kas see on Ronaldo tähehetk?
00:23
Otto Kase:  Vahetus Enne lööki kärmelt vahetus ka: Bentancur välja ning Peeters sisse.
00:25
Otto Kase:  Ei tulnud väravat. Ronaldo tabas taaskordselt vastaste müüri ning olukord oli sellega lõppenud.
00:31
Külastaja Kanal12 kommentaar
Mis vennad need kommentaatorid on.. de gea on minu tasemel ja sp manus mängibki ja teine vend paneb aus aus :D
00:31
Otto Kase: Ei oska öelda, ise momendil vaatan mujalt. Äkki siis de Gea ongi kommentaatorite tasemel?
00:32
Otto Kase:  Aga Bernardeschi proovis ka korra kaugelt peale lüüa, kuid tabas vaid reklaame.
00:32
Otto Kase:  Vahetus Teise värava autor Simeone välja, Birsa sisse. Tegemiset Cagliari viimase vahetusega.
00:37
Otto Kase:  Vahetus Tuleb välja, et Cagliaril polnud ikkagi viimane vahetus! Joao Pedro saab ka puhkama, tema asemel Gaston Pereiro sisse. Juventusel lahkub Higuain ja platsile tuleb Olivieri.
00:38
Otto Kase:  Viis lisaminutit! Juventusel on viimasel paariteisel minutil korduvalt üritanud, kuid seni veel tulemuseta. Kas tõesti hoiab Klavan Ronaldo kuival?
00:42
Otto Kase: Oi-oi! Nooruk Zanimacchia tahtis ajalugu teha! Poolkaitsja lajatas paarikümne meetri kauguselt hullema knuckleball'i värava suunas, kuid Cragno siiski napilt päästis omad.
00:44
Otto Kase:  Aga nüüd on lõpuvile kõlanud! See ei olegi unenägu: Ragnar Klavan ei lasknud Cristiano Ronaldol ühtegi väravat lüüa! Kas see on äkki vastus Eesti-Portugali mängule, mil see ülesanne väga ei õnnestunud?
00:45
Otto Kase:  Aitäh kõigile, kes lugesid/kaasa rääkisid ning soovin teile ilusat õhtut.