Laupäev, 1. august 2020
15:55
Kristjan Remmelkoor:  Tere, peagi on algamas Tallinna Legioni ja Paide Linnameeskonna kohtumine.
15:55
Külastaja Sensitiiv kommentaar
Paide võidab 3-2
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Paide poolel on üllatav see, et mängukeelu ära kandnud keskkaitsja Mikel Gurrutxaga pole saanud tagasi kohta põhikoosseisus, vaid alustab Kristjan Pelt. Paide läheb väljakule täpselt sama algrivistusega nagu eelmise vooru võidumängus Tallinna Levadia vastu.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Legioni kolmest uuest täiendusest kaks - Aleksandr Dmitrijev ja Nikita Andrejev - alustavad põhikoosseisus, Albert Prosa alustab pingilt.
15:59
Kristjan Remmelkoor:  Legioni tavapärane kapten Deniss Vnukov, kes on kõik varasemad voorud põhikoosseisu kuulunud, on täna pingil. Kaptenipaela kannab Andrei Sidorenkov.
16:00
Kristjan Remmelkoor: Pall pandi mängu!
16:00
Külastaja Aet kommentaar
No kullakene, kõigepealt ütleb et lubega pole kiire ja siis A.dmitrjev on ehitav mängija :D
16:01
Kristjan Remmelkoor:  Pingile on jäänud ka German Ussov, kes on olnud kõik varasemad mängud põhis, välja arvatud üks kord, kui pidi kaartidega kõrvale jääma.
16:03
Kristjan Remmelkoor: VäravPaide läheb teisel minutil juhtima! Legionil oli nurgalöök, Paide läks kontrasse, Lubega pääses Mošnikovi söödu järel Londakuga silmitsi ja lükkas palli alla nurka!
16:05
Külastaja Kristjan kommentaar
Kus on Volodin?
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Volodini kohta ei oska öelda.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Turi kauglöök läks väga mööda.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdus läks liiga pikaks.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev tõstis pehmelt Paide karistusalasse jooksu peale Andrejevile, pall kukkus Andrejevi pea peale ja ründaja seda kontrolli alla ei saanud.
16:13
Kristjan Remmelkoor: Eile öeldi, et Paides on vigastatud ainult Luts ja Sanneh.
16:15
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögile keegi peaga pihta ei saanud, ka Paidel kiiret kontrarünnakut ei õnnestunud seejärel teha.
16:17
Kristjan Remmelkoor:  Toom andis päris riskantse, aga täpse söödu Andrejevi jala alt oma kaitsjatele.
16:18
Külastaja Üllar kommentaar
Kuuldavasti Caprioli niidab Paides muru järgmiseks mänguks
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdus jõudis Toomi näppude vahele.
16:20
Kristjan Remmelkoor:  Paide on 1:0 eduseisus väga rahulikult taga kaitseliinis palli kõigutanud ja pole kiirelt käike ettepoole otsinud.
16:20
Külastaja Joosep kommentaar
Kristjan, mis arvad kumb rohkem väravaid lööb hooaja lõpuks, kas Andrejev v Prosa
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Ma pakun, et Andrejev lööb rohkem.
16:21
Külastaja Toomas kommentaar
Kas gurrurxaga järgmine mäng olemas v miks ta üldse ei mängi, las ikka mängukeeld?
16:21
Kristjan Remmelkoor: Gurrutxaga on juba täna keelu alt tagasi pingil olemas. Ju Zahovaiko ei tahtnud eelmises voorus võitnud koosseisu vahetada.
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Paide sai nüüd kolm kolme vastu kontrarünnakule, aga Legioni kaitsjatel olid vajalikul hetkel jalad vahel.
16:25
Kristjan Remmelkoor: Värav  Lubega sai äärel palli Šarninilt kätte ja söötis Pihtile, kes lükkas 2:0 Paide kasuks!
16:26
Kristjan Remmelkoor:  Mõlema värava puhul olid Paide rünnakud Legioni jaoks nii ootamatud, et tagala oli päris tühi.
16:28
Kristjan Remmelkoor:  Lubega tegi nüüd keskväljal hea eeltöö ja andis läbisöödu Möölile, kes pääses palliga karistusalasse jooksma ja lööma, Londak tõrjus esiposti äärest!
16:29
Külastaja riko kommentaar
legion esiliigasse tagasi!
16:30
Kristjan Remmelkoor: Tänu kogenud Dmitrijevi lisandumisele on Legioni algkoosseisu keskmine vanus täna 29 aastat ja 10 kuud.
16:30
Külastaja Kadriorg kommentaar
Artjunin mängib end olukordadest ise efektiivselt välja ja korra üritas suht süütus olukorras palli oma väravasse susata, et... tekitab küsimusi.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev lonkab ja tahab vahetust.
16:31
Vahva ka see, et Legion üritab ühe ruuporiga vanamehega ja makilindilt tuleva skandeerimisega Paide fänne summutada.
16:31
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus32. minutil Legioni sunnitud vahetus: Mašitšev välja, Arhipov sisse.
16:32
Külastaja Lasnamägi kommentaar
No raha juurde vaja teenida ju, peabki ehitama endale.. kõrge kaitseliin(teada et Paidel kiired mehed) pole kahtlustki et võib täna lasta endale lüüa
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi karistuslöök tabas müüri.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Arhipovi esimene tsenderdus kaldus otse üle otsajoone.
16:36
Kristjan Remmelkoor: Staadionil öeldi publikunumbriks 234.
16:36
Külastaja Denis Artjuhhov kommentaar
Davai rebjata miks omi noori ei kaasata? Snirnov, Ivanov, Tarassenkov,Nikoljaev ja vb Tõsjatov oleks küll paremad variandid kui need 40-aastased keskeakriisis kaikad
16:37
To lasnamägi Ma arvan, et legionil rahast küll puudust ole, arvestades kui ökorežiimil nkn pannakse
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaidi nurgalöök jäi madalaks ja Andrejev puhastas.
16:39
Küll kaasatakse.. suurte vastu vaja raha teenida.. kaitses kogenud kalad, saab aegluse taha pugeda tegelikult lasti jalg sirgeks.. sellised mehed tahavad palka ka saada ju.. pakun et 4-5 lüüakse täna
16:39
Külastaja Liverpool kommentaar
Legionil on juba ammu vesi ahjus, täiesti alla ootuste mängitud. Ma rahalise külje pealt ei tea, palju raha EJK mis koha eest maksab, aga kindlasti loodeti see hooaeg paremat kohta. Kui nüüd peale kõvasid täiendusi siit vähemalt punkti ei saada on jälle pahasti. Ega nad ilmselt välja ei lange, Kalev on veel sitem.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tegi Sidorenkovile jalgevahelt ja tsenderdas, aga kaaslased jäid suluseisu.
16:42
Külastaja rallikas kommentaar
Legion tuli sama hurraa ja jutuga peale nagu Maardu eelmine aasta. Paraku on Premium liiga taae niivõrd kõrge, et Esiliiga külmalt kinni pannes ollakse kõrgliigas ikka hädised.
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Värav43. minutil lööb Lubega Paide kolmanda värava ja tähistab saltodega!
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Artjunin hakkas Sidorenkovi söötu Šarninile jätma, aga viimane ei olnud selleks plaaniks valmis, Lubega võttis Legioni kaitsjate vahelt palli ära ja saatis lähedalt võrku.
16:45
mis liigat ma vaatan?
16:45
Legioni kaitse ei viitsi
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Paide juhib kindlalt 3:0.
16:50
Artjunin võiks taseme poolest Esiliigas mängida. Ootan huviga Belovi mängujärgseid kommentaare. Mõistliku jutuga mees muidu, peaks koosseisu koha pealt paremaid valikuid tegema, kaitses just.
17:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Pihti löögi tõrjus Londak esinurgast ära.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  50. minutil teenis Paide penalti!
17:06
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusJa Pankov sai kastis käega mängu eest kollase kaardi.
17:06
Kristjan Remmelkoor: Piht lõi penalti posti! Legion pääses neljandast.
17:08
Külastaja helar kommentaar
Kogu Legioni ümber toimuv on telekast vaadates nii piinlik, et panin pilli peale 1.p.a. kinni. Eelmise aasta Maardu tahtis ja võitles ka rohkem, kui Belovi suurte sõnadega üles aetud punt.
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus53. minutil sai kollase Šarnin, kes tegi Lubegale vea.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Pihti söödu järel tulistas Lubega karistusala tagant üle.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus56. minutil võttis kollase ka Andrejev, kes libistas Kasele sisse.
17:16
Külastaja Asd kommentaar
Kolmanda värava Mööli sööt vist küll ei ole?
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest vaadates tundub, et Mööli jala rikošetist jõudis pall Lubegani.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Piht hoiab jalast kinni ja astus väljakult kõrvale ning vajab vist vahetust.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Toom läks kahe Legioni mängija vastu triblama! Lõpuks jäi pallist ilma, aga Legioni mängijad tühja värava suunas lööki teha ei suutnud.
17:20
Mis asja see Toom teeb täna
17:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus65. minutil Paide sunnitud vahetus: Piht välja, Kauber sisse.
17:26
Kristjan Remmelkoor: Äärelt tõusnud Saliste andis madala palli värava alla, Legioni kaitsjad olid vahel.
17:26
Kristjan Remmelkoor: Paide sai Legioni karistusalas seinasööte lükata, lõpuks Turi löök blokeeriti.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus71. minutil Paide teine vahetus: Mošnikov välja, Valge sisse.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus73. minutil Legioni teine vahetus: Tšendei välja, Prosa sisse.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus75. minutil võttis Legioni neljanda kollase kaardi Artjunin.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Andrejev sai 15 meetri pealt ülepuusalööki tulistada, pall lendas väga kõrgelt üle värava.
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Valge sai teises kastis otse õhust proovida, läks napilt üle.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Lubega võttis karistusalas pika söödu rinnaga maha ja lõi, Londak püüdis.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Legioni viimane vahetus: Šlein välja, Lipin sisse.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Šarnin lõi umbes 40 meetri pealt üle.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Paide viimane vahetus: Tur välja, Aer sisse.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus85. minutil sai Saliste kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Legion on korduvalt kauglööke proovinud ja üks oli väga hea löök, aga Toom tõrjus ristnurgast ära.
17:44
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus 89. minutil kollane kaart Arhipovile.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Lubega tsenderdus löödi peaga Legioni kastist välja.
17:46
Kristjan Remmelkoor: Teisele poolajale lisati 3 minutit.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Lipin jõudis läbisööduni enne Toomi kohale, aga samas Toom jõudis piisavalt palju vastu tulla, et pall temast mööda ei läinud.