Laupäev, 1. august 2020
21:42
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Mäng Milanos on kohe-kohe algamas ning Cagliaril võimalus panna kenasti alanud, kuid aastanumbri vahetumise järel rappa kiskunud hooajale ikkagi ilus punkt. Samas tuleb selleks teha midagi, mida juuni keskpaigast pole teinud mitte keegi. Ehk võita Milani.
21:43
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisud ka: Cagliari oma traditsioonilisemas, Milani oma "vaadake, kui palju tulesid ja vilesid meil on" võtmes.

21:46
Kristjan Jaak Kangur: LÄKS!
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Mattiello leiutab oma kastis mingi imeliku lahenduse, aga saab ikkagi palli minema löödud. Aga pall jääb ohutsooni ja Klavan peab klaarima, nurgalöök.
21:48
Külastaja Ummi kommentaar
Kanal12 kannab üle?
21:48
Kristjan Jaak Kangur:  Kannab.

21:52
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd minnakse esimest korda tõsisemalt ka teise väljakuotsa ja Cagliari saab esimese nurgalöögi.
21:52
Kristjan Jaak Kangur:  Ei sünni siiski midagi ohtlikku.
21:54
Kristjan Jaak Kangur:  Zlatan teeb ohtlikke liigutusi, aga kõik lõppeb vaid Milani nurgalöögiga, kust otseselt midagi ei sünni.
21:57
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ohjah. Madal tsenderdus põrkab postist tagasi värava ette ja meetri pealt ei jõua Klavan enam reageerida - tema jalast läheb pall oma väravasse.
22:00
Külastaja Sander kommentaar
ja Klavan omale
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Selline ta oli: 
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Castillejo saab healt positsioonilt lüüa, aga ei tule väga hästi välja.
22:04
Kristjan Jaak Kangur:  Hea võimalus 19, minutil Cagliaril, aga tsenderdus värava all oodanud Simeonele on napilt-napilt liiga kõrge!
22:05
Kristjan Jaak Kangur:  Skoori on tehtud ka teistes mängudes, juhivad nii Juventus, Napoli kui ka Inter.
22:07
Külastaja sd kommentaar
läbi aegade esimene top5 liigades löödud omavärav eestlse poolt?
22:08
Kristjan Jaak Kangur:  Sajaprotsendiliselt nüüd pead ei julge anda, aga peaks nii olema vist küll? Ei mäleta, et Klavan näiteks Saksamaal oleks mõne kirja saanud.
22:08
Kristjan Jaak Kangur:  IBRA! Proovib eemalt, nurgalöök. Siis saab proovida juba väga lähedalt, aga selle võtab Cragno ära!
22:08
Külastaja Sander kommentaar
Kas mõni nädal Silm Peale saade ei võiks olla kellegist teist Soccernetis? :)
22:09
Kristjan Jaak Kangur:  Otsi üles koroona-aegne "Kõõrdsilm peale!" ja näed kõiki saate tegijaid ühekorraga :)
22:10
Kristjan Jaak Kangur:  Leao proovib - latti!!!
22:11
Kristjan Jaak Kangur: Ja nüüd joogipaus. Täna kulub marjaks ära ka, sest Itaalias on täna, pange nüüd tähele - 36 kraadi sooja!
22:13
Kristjan Jaak Kangur:  Samal ajal mujal: Roma on viigistanud Juve vastu, Inter läinud Atalanta vastu 2:0 ette. Ja Immobile on põrutanud oma selle hooaja 36. värava, viigistades Napoli vastu.
22:13
Külastaja ee kommentaar
Väga meeldiv et kanal12 kommentaatorid hoiatavad ennem kui teisi tulemusi ütlevad
22:17
Külastaja Tüng kommentaar
Milles see meeldivus on kui sa siit ju nagunii ära näed tulemused
22:22
Kristjan Jaak Kangur:  Mängutempo on ilmast tulenevalt üle keskmise loid ja asjaolu, et Leao lihase ära tõmbab, ei aita aktiivsuse tõusule kaasa.
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Ionita käkib ära väga hea viigivõimaluse! Saab imelise läbisöödu, läheb Donnarummat petma ja kaitsjad jõuavad jaole.
22:23
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Bonaventura tulebki 38. minutil Leao asemele.
22:28
Kristjan Jaak Kangur:  Ibrahimovic teenib 43. minutil Milanile penalti! Walukiewicz mängib käega. VAR küll vaatab.
22:30
Kristjan Jaak Kangur:  CRAGNO PÜÜAB!!! Polnud parim löök, aga mees saab nüüd CV-sse "olen tõrjunud Zlatani penalti" kirja panna.
22:31
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Farago võtab kollase kaardi. Ennist jäi mainimata, et ka Pereirol on kollane kirjas.
22:34
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaeg läbi! Täielik Milani domineerimine, aga kõigest 1:0, paraku meie mehe õnnetust omaväravast. Näis, kuidas teisel kolmveerandtunnil.
22:38
Külastaja Olavi kommentaar
Kas Klavani lepingupikenduse osas on uudiseid olnud ja kas löödud omavärav võib olla kabelimats lepingupikendusele?
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Selles võib küll kindel olla, et lepingu osas see ei muuda midagi. Tööõnnetus. Aga uue lepingu osas ei ole tõesti jätkuvalt mitte mingeid uudiseid - ei sellest, et pikendataks, ega ka sellest, et mehel minna lastaks.
22:49
Kristjan Jaak Kangur:  Ja läksime jälle. 45 minutit nende kahe klubi hooaja lõpuni.
22:52
Kristjan Jaak Kangur:  Zlatan saab jooksu, söödab värava ette Calhanoglule ja teine ... ei ole olemas. Sest Calhanoglu oskab sellise koha pealt üle lüüa.
22:53
Kristjan Jaak Kangur:  Lykogiannis tõuseb rünnakule ja saab nurgalöögi, mis on Cagliarile alles kogu mängu teine. Aga kolmas saadakse kohe otsa.
22:58
Kristjan Jaak Kangur: Värav  IBRA! Nüüd sahiseb, 2:0.
22:59
Kristjan Jaak Kangur: Esimesele söödule saab Klavan jala vahele, aga teised mehed enam Ibrahimoviciga hakkama ei saa. Lajatas mõnuga.
22:59
Külastaja burksimugija kommentaar
Ma ei oska Klavanis mängus küll põhjust näha, miks klubi ei peaks teda tahtma, tegu ju selgelt kaitseliini tugitalaga. Iseasi, mis lood on palgasoovides
23:00
Kristjan Jaak Kangur: Jah, kui ulmepalka ei küsi, peaks Cagliari tema teenetest jätkuvalt huvitatud olema küll. Muidugi ei saa välistada ka varianti, et mees soovib ise mujale, aga ka sellele on põhjendusi raske leida. Eks näis.
23:02
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Castillejo ja kolm!!! Zlatan tuleb pallile vastu, lükkab Klavani pikali ja Bonaventura söödab värava ette, kust Castillejo kenasti pöördelt ära lööb.
23:02
Kristjan Jaak Kangur:  Väike tõuge Klavanile selga ehk oli, aga mitte veavääriline. Meistri oskused ...
23:04
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Cragno sai kolmanda värava järel sõimamise eest kollase ka.
23:04
Külastaja burksimugija kommentaar
La Ligas võiks ka veel ära käia, seal pole eestlane mänginud. Kuuldavasti pidavat ka soojem kliima ning väiksem vigastusteoht olema
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Väike unistus see tal on olnud, või vähemalt on ajakirjanikud sellise mõtte talt välja pressinud.
23:06
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Ja 62. minutil saavad läbi nii Klavani mäng kui ka tänavune hooaeg. Puhkama!
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Oli suisa kolmikvahetus. Ceppitelli ja Pereiro ka ära, sisse Ladinetti, Carboni ja Paloschi.
23:12
Kristjan Jaak Kangur:  Üks võlg on õiendada: nii tulid teine ja kolmas värav. Esmalt Ibrahimovic ja siis Castillejo kohe otsa.

23:16
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd käib ikka üsna selge veeretamine. Mäng ammu tehtud, kummalgi ei ole enam suurt huvi teravaid liigutusi teha. Teoorias võiks selline olukord anda Cagliarile võimalust vähemalt auväravaks, aga tehnilist praaki tehakse ise nii palju, et selle ohtu ülemäära ei ole.
23:18
Kristjan Jaak Kangur:  Joogipaus. Umbes-täpselt veerand tundi veel.
23:22
Kristjan Jaak Kangur:  Jälle üks lubav rünnak Milanilt, aga Bonaventura põrutab üle.
23:23
Kristjan Jaak Kangur:  Tehakse veel vahetusi, mõlemal hea võimalus noortele meestele mänguminuteid anda.
23:30
Kristjan Jaak Kangur:  Milanil tuleb lakkamatult võimalusi skoori kasvatada, aga viimased lükked jäävad alatasa tegemata.
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Farago on auväravale lähedal, aga Donnarumma teeb supertõrje! Kuidagimoodi ulatub sõrmeotstega pallini ja toob selle ristnurgast välja!
23:36
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK!
23:36
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Zenjovi omavãrav dortmundi vastu on kehvem kui klavani tãnane ?!? Viidates eespool küsitule ...
23:36
Kristjan Jaak Kangur: Ma julgeks siinkohal öelda, et kõik meie meeste omaväravad lähevad kategooriasse "kehv". Või noh, üleüldse kõik omaväravad...
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Sellega siitpoolt kõik! Cagliari jääb oma täpset lõppkohta ootama homsest Udinese mängust, aga see on kas 13. või 14.
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!