Paide reedeses trennis oli Toom olemas. Seega ennustan et puhkuse andmine. Veel väike vihje- Paides reedeses trennis treenis ka 2 väga huvitavat meest
Siim Pulst: Ragnar Russ on varemgi kommenteerinud, vähemalt esiliiga mänge.
13:03
Külastaja R kommentaar
Caprioli kohta pole endiselt mingit infot?
13:05
Siim Pulst: 4. minutil esimene hea šanss Sinilaiu nurgalöögi järel, kui Lubega võttis viiel meetril peapalli Kase eest ära ja pall põrkas üle värava.
13:06
Siim Pulst:   Nagu graafiline koosseis lubas, mängibki Kalev täna kahe ründajaga (Anier ja Golovljov) ees, loobudes oma tavapärasest 3-4-3 skeemist. Velijev vasakul äärel paistab küll veidi segaduses, millal ja kui palju ta kõrgemale või keskele peaks liikuma.
13:08
Siim Pulst:  7 minuti täitudes chippas mees kastijoonelt pehme palli üle Vallneri ning Paide sai oma tahtmise.
13:09
Külastaja asd kommentaar
väga ok on jah, pole mõtet vinguda. Kõvasti parem kui Kalevi meeskond
13:09
Siim Pulst:  Väravasöödu saab enda nimele Mošnikov.
13:11
Külastaja aaa kommentaar
Kommentaator natuke ebamugav jah minu kõrvale, aga see lihtsalt isiklik arvamus, on kindlasti teisi, kellele ta väga meeldib. Eks kannatab ära tänase mängu, ei ole hullu. #GoPaide
13:12
mis see temperatuur on paides?
13:13
Siim Pulst:  26 on protokolli kohaselt.
13:14
Siim Pulst: Värav  Frolov 2:0 14. minutil!
13:16
Siim Pulst:  Frolov läks kasti vasakust äärest terava nurga alt löögile ja pall leidis läbi tiheda liikluse tee väravasse.
13:16
Siim Pulst:  Värav Ja 16. minutil kolmas! Lubega!
13:17
Siim Pulst:  Pikk läbisööt ette, Lubega võttis palli maha ja Kaljumäe ette ning saatis palli väravasse.
13:17
Külastaja R. kommentaar
Vaadates kalevi koosseisu siis ei ütleks, et enam noore meeskonnaga on, kes alles kohanevad. Siin ikka muu probleem
13:17
teiseks poolajaks kõik vanad väsinud mehed välja ja noored sisse Paidel, see mäng on tehtud juba.
13:22
Siim Pulst:  Luts saatis vahepeal äärelt ootamatu palli lati alla, aga Vallner oli valmis.
13:22
Siim Pulst:  Mina kruttisin samal ajal väravaolukordi tagasi, et sööduautorid selgeks teha - Frolovile söötis Tur ning Lubegale andis pika püstsöödu vist Frolov.
13:23
Külastaja uudiseid euroopast kommentaar
FC Flora Tallinn - FK Suduva Marijampole
13:28
Sudova oli selles valikus pigem tugevam v nõrgem loos võrreldes teistega?
13:29
Siim Pulst: Peamine oli Moldet vältida, aga eks lihtsaid vastaseid Meistrite liigas ei ole.
13:29
vähemalt flora mäng kodus
13:29
Siim Pulst:  29. minutil sooritas Anier peaga Kalevi esimese pealelöögi, aga see lendas ohutult üle värava.
13:30
Millal Euroopa Liiga loos on?
13:32
Siim Pulst:  Homme.
13:32
kes ja kas üldse nendest eurovoorudest otseülekannet tohib toota?
13:33
Siim Pulst: See peaks olema koduklubide kätes.
13:34
Siim Pulst: Paide ülekaal ei ole tegelikult olnud nii tormiline nagu märtsikuises 8:1 mängus, aga kvaliteet ja enesekindlus pääsevad maksvusele iga kord, kui paidekad rünnakule tõusevad.
13:35
Siim Pulst: Hoiatus  Tamberg võtab mängu esimese kaardi 35. minutil vea eest Kauberile.
13:37
Külastaja asd123 kommentaar
kas Kauber platsi kõrvale ei oleks pidanud tulema?
13:43
Siim Pulst:  Luts konksutab kasti vasakus pooles efektselt, aga tsenderdus langeb Vallneri saagiks. Üldiselt on mäng kolme värava järel päris pingevaba ja rahulik.
13:43
Siim Pulst:  Sinilaid proovib 30 meetri pealt õnne. Selgelt üle.
13:46
Siim Pulst:  Golovljov! Dõmovi püstsööt leidis välguna selgest taevast kaitseliini seljatagant Golovljovi, kes saatis ühe puutega löögi lati alla. Sapp seisis aga oma ülesannete kõrgusel, tehes oma tänase esimese tõrje.
13:48
Siim Pulst:  Poolaeg 3:0.
13:48
Külastaja Külastaja kommentaar
Millal toimub Preemiumis poolitamine st 1-6 võistkonnad ja 7-10?
13:48
Siim Pulst: Kolme ringi (27. vooru järel). Hetkel on käimas 16. voor.
13:57
Mis kuus see poolitamine siis on?
13:57
vaatasin järele, pärast 8. novembrit toimub poolitamine.
14:06
Külastaja Henri kommentaar
Ot mis meil otsustati lõpuks liiga poolitamise kasuks? Millal see uudis oli, mul täiesti kõrvust mööda läinud.
14:06
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
14:06
Siim Pulst:  Koroonaga seoses, lühem hooaeg, 27 vooru järel eralduvad esikuuik ja tagumine nelik, kes mängivad isekeskis viimase ringi.
14:10
Siim Pulst:  Lubega oli lähedal kübaratriki vormistamisele, aga ta ei ulatunud Kauberi sööduni.
14:10
Siim Pulst:  Kui esimese poolaja lõpp kaldus Kalevi kätte, siis teise poolaja algust valitseb taas Paide.
14:14
Siim Pulst: Vahetus Kaupmees sekkus poolajal Golovljovi asemele.
14:16
Külastaja Rene kommentaar
kollane oli ka vist vahepeal
14:17
Siim Pulst:  Hoiatus Jah, Dõmovile on see märgitud. Otsepildis jäi arusaamatuks, kas tõesti näidati talle seda lahtimänguga kiirustamise eest.
14:18
Siim Pulst:  513 pealtvaatajat on protokolli märgitud. Igati kõva tulemus.
14:23
Siim Pulst:  Lubega jättis 62. minutil kübara varnast haaramata, kui ta lükkas kiirrünnakul küll palli juba väravavahist mööda, aga ei suutnud siis seda tühja võrku suunata!
14:23
Siim Pulst:  Ja minut hiljem oli juba Frolov väga lähedal, aga Vallner suutis tema lähilöögi blokeerida.
14:26
Siim Pulst: Hoiatus  65. minutil sai Kauber ka Paide esimese kaardi.
14:31
Siim Pulst:  Vahetus 71. minutil Palutaja sisse, Sõtšugov välja.
14:32
Siim Pulst: Vahetus  Kauber välja, Gurrutxaga sisse.
14:33
Siim Pulst:  Pelt liigub selle tulemusel paremkaitsesse ja Mööl sealt kõrgemale.
14:39
Siim Pulst: Vahetus  78. minutil Vaherna sisse, Dõmov välja.
14:40
Siim Pulst:  Lubega murrab Kalevi kaitset nii kuis soovib, aga kübar jäi ikkagi sündimuata, sest löök keeras tagumisest ristist mööda.
14:40
Ma hindaks Lubega vaat et liiga parimaks meheks.
14:41
Siim Pulst:  Saaks realiseerimise ka korda, siis miks ka mitte.
14:41
Külastaja realist kommentaar
Kui Soccernet pole veel seda teinud siis loodetavasti võetakse Floralt ka kommentaare selle eurosarja loosi osas ...
14:41
Siim Pulst: Värav  81. minutil 4:0. Omavärav vist.
14:44
Lubega ei raatsi üldse sööta praegu 2vârava pealt
14:45
Siim Pulst:  Protokolli on märgitud autoriks Mööl, väravasöödu saab siis Tur. Mina ei suutnud korduseid kerides aru saada, kas pall põrkas sisse Möölist või Tambergist. Kuni teisi videonurki kasutada pole, peab usaldama protokolli.
14:46
Siim Pulst:  86. minutil sai Vaherna kasti tagant lüüa - üle.
14:47
Siim Pulst: Paide toob 86. minutil nooremad mehed sisse:
Vahetus Luts välja, Palumets sisse.
Vahetus Tur välja, Aer sisse.
14:55
kas Lubega ja McWoodsi võrdlus oleks kohatu?
14:55
Siim Pulst: Sugugi mitte. Aga mäng on läbi!
14:56
Külastaja mhm kommentaar
Ühest kordusest oli hästi näha et Mööli värav oli see
14:56
Siim Pulst:  Paidele kindel ja teenitud võit. Aga Premium liiga jätkub, kell 16 mängivad Kalju ja Trans ning kell 19 Soccerneti telemängus Tammeka ja Levadia. Püsige lainel.