Pühapäev, 9. august 2020
15:49
Kristjan Remmelkoor: Tere, Paide Linnameeskond tõusis just teisele kohale, aga Nõmme Kaljul on võimalus see kohe algavas kodumängus Narva Transi vastu tagasi võtta.
15:50
Kristjan Remmelkoor: Kalju on teinud eelmise vooruga võrreldes algkoosseisus ühe muudatuse: keskkaitses alustab Reintami asemel Lobai.
15:52
Kristjan Remmelkoor:  Transil on muudatusi kolm. Eelmises voorus said viga ja vahetati välja Nesterovski ja Škinjov, lisaks nendele on täna puudu Irie. Põhikoosseisu on lülitatud kõik kolm meest, kes nädal tagasi vahetusest sekkusid: Novruzov, Tšerezov ja Tounkara.
16:00
Külastaja tiktoker kommentaar
Tere päevast ka tiktoki lainetelt, õues on tappev leitsak, nii et Remmelkoor ja ka kõik teised mängu vaatajad, hoidke klaas külma vett kogu aeg ligidal. Trans võidab 2-1!
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Trans pani palli mängu.
16:02
sport.err katki või asi minus?
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Appiah kaotas oma karistusala lähedal palli, aga Tšerezov sai seejärel Pauri madalale pallile jala vahele.
16:03
Külastaja Paide kommentaar
Minu andmeil treenis reedel Paidega ei keegi muu kui Henri Anier!
16:04
Kristjan Remmelkoor:  Paur kukkus Transi karistusalas, aga viga ei olnud ja tõusis kiiresti püsti.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Esimese 15 vooruga Premium liigas kõige rohkem pealelööke teinud Geoffrey proovis 20 meetrilt, aga löök jäi väga nõrgaks ja Meerits noppis rahulikult.
16:06
Minu andmeil oli Paides tänasel mängul kohal üks aafriklane, kes pole Hadji Drame. Rääkis Kristofer Pihiga juttu.
16:07
Kristjan Remmelkoor:  Tšerezov mängis käega ja Kalju teenis 25 meetrilt karistuslöögi, Natho tsenderdas, narvalased klaarisid peaga.
16:10
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on käinud peamiselt Transi väljakupoolel. Paur keerutas palli karistusala joone tagant mõne meetri jagu tagumisest nurgast mööda.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko söödu järel pääses Geoffrey kontrarünnakul üks-ühele ja lükkas palli Meeritsast mööda, aga vastu posti!
16:19
Kristjan Remmelkoor: Paur proovis jälle kaugelt ja lõi üle.
16:19
Külastaja Como estas kommentaar
Minu andmetel treenis Tallinna Kaleviga David Silva kes Cityst lahkub
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Natho puges mitme narvalase vahelt läbi ja tõstis palli karistusala keskele Tamme pea peale, aga ründaja pealöök jäi pehmeks ja Matrossov noppis.
16:24
Kristjan Remmelkoor: Tounkara nurgalöök läks veidi liiga pikaks, Mihhailovi jätkutsenderdus teiseltpoolt läks veel pikemaks ja lendas üle otsajoone.
16:25
Külastaja Minu kommentaar
Andmeil Treenis Ott Järvela mingi satsiga kes jutu järgi kõva vana väljakul
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Tounkara lõi palli väravasse, aga kas see loeb? Peakohtunik läks äärekohtunikuga arutama.
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Jaanovits ja Roos otsustasid, et oli suluseis.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Kuigi tundus, et Homutovi tagasisööt oli see, millest Tounkara palli sai, mitte Geoffrey sööt. Geoffrey ja Homutov seal kahevõitluses olid, enne kui pall Tounkarale värava alla jõudis.
16:29
Külastaja Asd kommentaar
Viga vist oli. Värav poleks tohtinud lugeda, aga valel põhjusel võttis kohtunik ära
16:29
Lugesin just Paide-Kalevi kokkuvõtet ja seal kirjas, et teadmata põhjustel puudus Toom. Toomi põhjus oli tegelikult selles, et ta oli Rauno Alliku pulmas
16:30
Kristjan Remmelkoor:  Zakarljuka lõi Kalju nurgalöögi peaga minema.
16:30
Külastaja asdfggh kommentaar
Söödu hetkel polnud Tounkara sulus igal juhul. Vot nüüd saab öelda et transile tehti liiga
16:30
Külastaja küsimärk kommentaar
kas seal võeti siis viga või sulg? Sulgu ei saanud mitte mingil juhul olla ja viga ka ei näinud pigem
16:30
Külastaja realist kommentaar
Isegi kui Anier oli tõesti Paide trennis siis neil pole teda vaja kuna Piht ja Lubega juba olemas ja neil kahel pole skoorimisega raskusi erinevalt nt Manuchost kelle võiks küll Anieriga asendada. Kalju sobiks ka talle vast aga vaevalt Henri on ûleliia vaimustatud võimalusest mängida iganädalaselt Hiiu kunstmurul ...
16:34
Kristjan Remmelkoor: Natho eeltöö järel pääses Tamm keskelt üks-ühele, jäi löögiga viivitama ja Matrossov sai tema jala pealt palli kätte.
16:34
Külastaja Appii kommentaar
Palun Kalju otsige endale normaalne ryndaja, see ikka klounaad
16:35
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTransi treener Kurotškin rääkis endale 35. minutil kollase kaardi välja.
16:35
Külastaja to küsimärk kommentaar
Millegi pärast võeti sulg, pigem oleks viga olnud kui sulg jah
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Mihhailov lõi 20 meetrilt, Kalju kaitsja sai peaga blokeeritud.
16:36
Külastaja Kohtunik kommentaar
Suluseis - ei. Viga - ei. Värav võeti ära.
16:37
Kristjan Remmelkoor:  Tounkara tsenderduseni Novruzov napilt ei ulatanud.
16:37
Külastaja Peeter kommentaar
Kus otse pildi ülekannet vaadata
16:37
Kristjan Remmelkoor:  ETV+ kannab üle.
16:38
Kristjan Remmelkoor:  Tammega kokku põrganud Matrossov sai haiget.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Vaikla on vigane, nii et Transi jaoks oleks väga kehv lugu, kui Matrossov vigastada saaks. Aga ta saab mänguga jätkata.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Pauri järjekordne kauglöök, päris ohtlik oli, aga lendas veidi mööda.
16:42
Koondise nimekirjani on vast 2-3 nädalat ja kui praeguse seisuga võib oletada, et Henri Anier on kindlasti väljas siis hyvitav kes oleks kolmas väravavaht Meeritsa ja Igoneni järel? Hein või mingi suva vend Meisttiliigast ?!?
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov ikkagi lonkab veidi.
16:45
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdus jäi Subbotini jaoks kõrgeks.
16:45
Kristjan Remmelkoor: Avapoolajale lisati 2 minutit.
16:46
Kristjan Remmelkoor: Hiiu staadionil on kokku loetud 344 pealtvaatajat.
16:47
Külastaja roland kommentaar
Kolmas koondise väravavaht võiks olla Nõmm. Tõi eile Legioni vastu hiilgava tõrjega penalti ära. Suva vendasid Meistriliigas ei olegi.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Transil oli avapoolaja üleminutitel paar nurgalööki, aga poolaeg lõppes 0:0.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Mõlemad tipuründajad jätsid avapoolajal üks-üks olukorra realiseerimata ja Transil tühistati üks värav ära.
16:53
Külastaja Õiguseeest kommentaar
Kohtunikud jälle püüavad Transi hea mängu rikkuda
16:58
See hooaeg on igal klubil väga hea põhiväravavaht olemas, mõnel neid isegi rohkem ja pole kuhugi teise ML klubisse ka saata laenule et saaks mängida
17:02
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Kalju teeb vaheajal vahetuse: Tamm välja, Volkov sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:04
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušin ei oodanud Zakarljuka söötu Kalju otsajoone suunas ja Transi rünnakuvõimalus läks kaotsi.
17:05
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  Homutov oli peaaegu kaitseliinist keskelt läbi pääsemas, aga Tšerezov tegi talle vea ja sai 48. minutil kollase kaardi.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Matrossov tõi Natho karistuslöögi hüppega ristnurgast välja!
17:07
Külastaja ütleks, et kommentaar
Eestis on väga heal tasemel väravavahid, tänu Poomi ja Lukjanovi süsteemsele tööle. Loodan, et Oper ründajatega ehk sama teeb.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  VäravVolkov on platsil olnud alla kuue minuti ja viib Homutovi söödust Kalju 1:0 juhtima!
17:09
Kristjan Remmelkoor:  Natho söödu järel võitis Homutov kastis kahevõitluse Appiahi vastu ja söötis värava ette, Volkovil polnud sealt raske ühe puutega võrku sahistada.
17:09
Külastaja loles kommentaar
Oper oli ka Paides kohal täna. Samuti ka Orgla ja Neemelo
17:10
Külastaja asd kommentaar
Huvitav mis Max Mata Šveitsis teeb ... Viimastel andmetel ei ole ta endiselt sel aastal mitte ainsatki korda isegi oma klubi pingile mahtunud liigamängudes ...
17:14
Külastaja X kommentaar
Tamme koht ja tase pole PL. 4 liigas võiks kuskilt Eston Villas pinki nühkida
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav57. minutil lööb Volkov ühe veel! Kalju juhib 2:0.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš sai Transi väljakupoolel palli kätte, Volkov mängis Nathoga väga hästi seina ja lükkas siis karistusalast palli tagumisse nurka.
17:16
Tamm pidi elu parimas vormis olema, foorumist lugesin paar nädalat tagasi.
17:16
Külastaja rallikas kommentaar
Nato hävitab Narva
17:18
Kohtunik hävitas ja hävitab Narvat
17:20
Kristjan Remmelkoor: Geoffrey kõksis pikalt kastis Kalju kaitsjate vahel, nõmmekad jäid pisut ebalevaks, aga löögile Geoffrey lõpuks siiski ei pääsenud.
17:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAppiah kukkus Kalju kastis ja tahtis saada penaltit, aga sai kollase kaardi.
17:24
Kristjan Remmelkoor:  Volkov oleks saanud kirja ka väravasöödu, aga Subbotin lõi tema söödu järel vabana karistusalas palli mättasse.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Transi esimene vahetus: Novruzov välja, Kondrattsev sisse.
17:25
Kristjan Remmelkoor: Kalju teenib oma liigahooaja esimese penalti! Markovitš selle teenis, Appiah tegi talle vea.
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav Natho realiseeris 70. minutil penalti kindlalt! 3:0. Matrossov hüppas valesse äärde.
17:27
Ootame veel punast
17:27
Kristjan Remmelkoor: Mängupilt pole nii ühepoolne olnud, aga teise poolaja väravatest on Kalju saanud kindlaskoorilise 3:0 edu kätte. Joogipaus.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Natho on täna väga hästi teistele võimalusi loonud ja selles mõttes vääris penaltist jala valgekssaamist.
17:31
Kristjan Remmelkoor:  Geoffrey lõi Mihhailovi söödu järel palli väravasse, aga värav tühistati suluseisu tõttu. Teine tühistatud värav Transile, aga kui esimene oli olukord, mille üle saab vaielda, siis seekord oli suluseis kindel.
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Matrossovilt oivaline topelttõrje! Volkovi ja Lobai lähilöögid võttis järjest ära.
17:33
Kristjan Remmelkoor: Geoffrey söötis värava alla ja Sobtšenko jättis imelise võimaluse realiseerimata! Lõi kuuelt meetrilt palli taevasse.
17:34
Kristjan Remmelkoor: Vahetus77. minutil Kalju teine vahetus: Paur välja, Usta sisse.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Volkov lõi posti! Kübaratrikk oli lähedal.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Natho oli jällegi see, kes Volkovile liini taha palli kenasti ette tõstis.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus83. minutil Transi topeltvahetus: Tšerezov välja, Savenkov sisse; Käos välja, Plotnikov sisse.
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Volkov jooksis palliga karistusala jooneni ja lõi sealt mööda.
17:44
Kristjan Remmelkoor: Vahetus87. minutil Kalju viimane vahetus: Natho välja, Jeršov sisse.
17:46
Kristjan Remmelkoor:  18-aastase Jeršovi jaoks on tegemist Premium liiga debüüdiga.
17:46
Külastaja Uku kommentaar
Kaljul on palju eesti soost vahvaid pallivõlureid!
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 2 minutit.
17:48
Kristjan Remmelkoor: Mihhailov lõi Zakarljuka löögi ja Meeritsa tõrje järel mõnelt meetrilt üle!
17:49
Külastaja Külastaja kommentaar
Käose mime on nii klubis, kui ka koolis, sõprade ringis käänatud ikka KäosE, mitte KäosI. Ehk saaks Zelinskile seda öelda.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kalju võitis teise poolaja väravatest 3:0.
17:50
Kristjan Remmelkoor:  Mõne aja pärast saate portaalist lugeda ka mängu ülevaadet ja järelkaja, kohtumiseni.