Neljapäev, 13. august 2020
21:07
Kris Ilves: Tere õhtust, head jalgpallisõbrad. Täna selgub Meistrite liigas teine poolfinalist, kui Lissabonis mängivad RB Leipzig ja Atletico Madrid. Koosseisud on uudises olemas, aga lisame need siia samuti.

Leipzig: Gulacsi, Angelino, Upamecano, Sabitzer, Poulsen, Klostermann, Nkunku, Halstenberg, Olmo, Laimer, Kampl.
Varus: Mvogo, Tschauner, Orban, Haidara, Forsberg, Adams, Lookman, Schick, Mukiele, Novoa Ramos, Borkowski, Wosz.

Atletico: Oblak, Lodi, Gimenez, Savic, Trippier, Carrasco, Saul, Koke, Herrera, Llorente, Costa.
Varus: Adan, Arias, Thomas, Felix, Morata, Lemar, Šaponjic, Felipe, Vitolo, Hermoso, Sanchez, Moya.
21:07
Kris Ilves:
21:07
Kris Ilves:
21:08
Külastaja skeptik kommentaar
Kui ma ei eksi siis alates 13-14 hooajast on Atletico CL teekonna ühe erandiga alati lôpetanud meeskond kelle ridades Ronaldo. Erandiks siis see hooaeg kui võideti Euroopa Liiga ning teatavasti on Ronaldo nûüdseks juba rannamõnusid nautimas irw ...
21:33
Külastaja skeptik kommentaar
AIK jãtkab ka taandarengut? Kodus Òstesrundi vastu 64 min järel ikka 0:1 taga ...
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust ka minu poolt! Avavileni on jäänud juba vähem kui pool tundi.
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Aga AIK elu ei ole sel hooajal kiita tõesti, praeguse seisuga oldaks vooru lõppedes tagantpoolt kolmandad ehk üleminekumängudele viival real ...
21:43
Külastaja kx kommentaar
kas 0:0 tulemas?
21:44
Kristjan Jaak Kangur:  Välistada ei julgeks! See on üsna selge, et ega Atletico siin kiirelt lööma ei lähe, vaid ikka tasa ja targu nagu neile kombeks.
21:55
Külastaja R kommentaar
Atelticol täna väga magus koef
22:00
Kristjan Jaak Kangur:  Meeskonnad väljakul ja kohe alustamegi!
22:01
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKS!!
22:02
Külastaja tiktoker kommentaar
tahaks selle penaltiseeria ka lõpuks ära näha see hooaeg Euroopas, äkki nüüd? 0-0 ja penaltid
22:03
Kristjan Jaak Kangur:  Kui oleks pidanud enne veerandfinaali ennustama, millises mängus penaltitele minnakse, siis jah, see siin oli selge soosik.
22:05
Kristjan Jaak Kangur: Lähedal! Leipzig saab nurgalöögi, jätkuolukorrast on Halstenbergil löögikoht, aga paneb taevasse!
22:11
Kristjan Jaak Kangur:  Kümme minutit saab mängitud, kui Atletico jõuab ka esimese löögini. Gulacsi püüab siiski rahulikult.
22:12
Külastaja burksimugija kommentaar
Päris kummaline üldse, et Werner enne hooaja lõppu lahkus, hea õnne korral oleks võinud selle tiimiga CLis veel hullu panna ju, eriti arvestades formaati. Ei tea, kas ta ise ei tahtnud jääda või leping ei olnud võimalik lepingut nt paariks kuuks pikendada?
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Werner on üldiselt olnud vait ja lasknud agendil rääkida, aga pigem on seni jäänud mulje, et mees ise ei tahtnud. Küllap olnuks kõik võimalik, kui oleks soovi olnud.
22:13
Kristjan Jaak Kangur:  Lodi tõuseb vasakult äärelt pika spurdiga ja Carrasco saab eesmise posti suunas tuld anda, kuid Gulacsi tõrjub!
22:15
Kristjan Jaak Kangur:  Nurgalöök, Gimenez kerkib hüppel pealtnäha umbes nelja meetri kõrgusele, aga löök ebaõnnestub! Midagi nõutakse ka, aga kohtunik Marciniak näitab, et läheme edasi.
22:15
Külastaja Tv6 kommentaar
Jõle halvasti kommentaatoreid kuulda, staadionil olev kisa käib üle
22:15
Kristjan Jaak Kangur:  No Simeonel kopsumahuga probleeme pole, ju see tema seal peamiselt on. Aga telekal on VOL-kirja juures + ja - nupud õnneks olemas.
22:17
Kristjan Jaak Kangur:  VAR tegi nüüd mängu ajal mingi kiire penaltikontrolli ka, aga ei olnud seal midagi. Saul nõudis, imepisike kontakt oli küll, aga jäi sinnapaika.
22:20
Kristjan Jaak Kangur:  Kampl kukutab Herrera ja Atleticole karistuslöök. See pannakse kasti, Halstenberg peaga vahel ja küljeaut. Aga kokkuvõttes ei tule sealt ikka midagi. Atletico hoiab pärast Leipzigi tulist algust palli, aga seni tulemusteta.
22:21
Kristjan Jaak Kangur: 20 minutit mängitud, seni üsna kinniselt.
22:22
Kristjan Jaak Kangur:  Et oleks ka selge, miks Leipzig täna pigem soosik pole:
22:22
Külastaja aaa kommentaar
Vana hea Kruus võimaliku penalti üle. "Äkki Gulacsi köhis" :D :D :D
22:23
Kristjan Jaak Kangur:  No seal oli tegelikult kontakt kanda, mille peale ründajal läksid jalad risti ja mees kukkus. Ehk päris tühjast kohast ei tulnud, aga kui VAR vaatas ja leidis, et penaltit ei ole, siis ei ole.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Leipzig tuleb kiire kontraga ja jõuab lõpuks kasti välja, kus antakse veel kannasööt värava alla, aga seal ühtegi oma meest ei olnud.
22:27
Kristjan Jaak Kangur:  Saul proovib õnne, aga lootusetult üle jala ja mööda.
22:32
Kristjan Jaak Kangur:  Saul hüppab Sabitzerile pähe ja vaidleb seejärel tulutult. Pool tundi möödas, päris munaveeretamine pole õnneks olnud, aga ettevaatlikkus on küll seni olnud selle mängu märksõna.
22:36
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd hüppavad Savic ja Halestenberg peadpidi väga kõvasti kokku. Siin on pikemalt tohterdamist, Savicil vist kulm ka päris puruks.
22:36
Kristjan Jaak Kangur: Felipe läheb igaks juhuks juba sooja tegema. Kui ikkagi verejooksu kinni ei saada, siis pole midagi teha: vahetus.
22:38
Kristjan Jaak Kangur: Väga hullu õnneks siiski ei ole, Savic saab endale omase rulli teipi ümber pea ja läks jälle.
22:40
Kristjan Jaak Kangur:  See statistika võtab ka mängu omal kombel hästi kokku. Nüüd küll sai Llorente oma seitsmenda puute ka kirja.
22:46
Kristjan Jaak Kangur:  Upamecano hakkab nüüd ISE tagant minema, hästi läheb ja lükkab äärele, aga sealt antud tsenderdus ebaõnnestub. Leipzig proovib julgelt ja kohati ka väga hästi, aga puudu on ... noh, Wernerist.
22:46
Külastaja aaa kommentaar
Leipzig võiks proovida kastist väljast ka paar korda peale lüüa.
22:48
Kristjan Jaak Kangur:  Tähelepanu, pealelöök!!! Nurgalöök sätitakse ilusti Upamecanole pea peale, aga lööb täpselt Oblakile sülle.
22:49
Kristjan Jaak Kangur:  Neli üleminutit juba käivad, Carrasco niidetakse maha ja Atleticol veel hea karistuslöök äärelt.
22:49
Kristjan Jaak Kangur:  Seotud peaga Savic pääseb ka peaga löögile, aga selgelt mööda.
22:50
Kristjan Jaak Kangur:  Esimese poolajaga kõik! Väravateta, üllatus-üllatus. Mõlemad siiski tahtsid ja üritasid, aga lõputeravust jäi samamoodi võrdselt puudu. Äkki teisel poolajal paremini? Väikese pausi järel vaatame.
22:58
Külastaja juust kommentaar
jäin poolaja keskel magama ja ärkasin nüüd reklaami peale üles
23:00
Kristjan Jaak Kangur:  Rõhutame siis korra veel - Oblak on teinud rohkem puuteid kui Llorente ja Costa kokku. Ning ei saa öelda, et tal oleksid käed-jalad just tööd täis olnud. Atleticol viis ja Leipzigile neli pealelööki, raami aga vastavalt kaks ja üks.
23:03
Külastaja Oskar kommentaar
Hiiumaa - Keila oli kõvem andmine
23:03
Kristjan Jaak Kangur:  Kui esimese poolaja parimat meest otsida, siis võib auhinna rahumeeli sellele härrale anda. Võimas on olnud, igatepidi.
23:06
Külastaja mees kommentaar
Savicile pandi konkreetne Mäkaiveri teip ümber pea, see tuleb ainult koos juustega ära niiet Atleticol varsti oma Pepe olemas
23:06
Kristjan Jaak Kangur:  Läks jälle!
23:11
Kristjan Jaak Kangur: Värav  DANI OLMO!!!! LEIPZIG 1:0!!!
23:12
Kristjan Jaak Kangur:  Lükati pikalt söötu, siis andis Sabitzer paremalt palli kasti, Olmo paneb pea vahele ja olemas!
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd läheb põnevaks, sest enam Atletico niisama passida ei saa.
23:15
Külastaja Astro kommentaar
Keegi kommentaariumis tahab bänni saada
23:16
Kristjan Jaak Kangur:  Natuke rehitsetud, nüüd on ehk parem.
23:16
Külastaja Astro kommentaar
Kas Atletico mängib tõesti llorente ründes?
23:16
Kristjan Jaak Kangur:  Nii on, Marcos Llorente.
23:16
Kristjan Jaak Kangur:  Liverpool peaks seda meest mäletama.
23:17
Kristjan Jaak Kangur:  Upamecano proovib eemalt, miks ka mitte! Oblak siiski püüab.
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Nii ta tuli. Väga ilus söödumäng, Olmo paneb pea vahele ja Nagelsmann laseb pingi kõrval looma välja:
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Atletico esimene vahetus: Joao Felix sisse, Herrera välja! Llorente nihkub madalamale, noor portugallane läheb tippu.
23:20
Külastaja Asd kommentaar
Liverpool võiks upamecano osta
23:21
Kristjan Jaak Kangur:  Olmo proovib lööki, aga seekord läheb päris mööda - napilt veel üle otsajoone, mitte Tafka pommina küljeauti.
23:22
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Lodi kukub kastis, vile ja ... daiv. Kordus näitab hästi, et õige otsus.
23:24
Kristjan Jaak Kangur:  Laimer tõmbab äärel Joao Felixi maha, karistuslöök. Klostermann klaarib, nurgalöök kohe otsa. Mängitakse lahti ja kiirelt üks veel.
23:25
Kristjan Jaak Kangur:  Pall korraks lahti, Gimenez tahab lüüa, aga lööb hoopis Nkunkule piki jalgu. Viga ja pall Leipzigile. Alla poole tunni on Atleticole veel jäänud, et seda mängu päästa.
23:26
Kristjan Jaak Kangur: Costa annab kahe sekundi jooksul kaks korda Upamecanole selja tagant piki jalgu ja saab noomida, aga üllataval kombel mitte veel kollast kaarti. Aga vähemalt pääses korraks telepilti, täna asi seegi.
23:28
Kristjan Jaak Kangur:  Poulsen hoolitseb nüüd selle eest, et üks Tafka pomm ikkagi ära ka tuleks. Pall läks kuskile Lissaboni taevasse ja justkui enam alla ei kukkunudki, vähemalt kaamerad ei näidanud.
23:29
Kristjan Jaak Kangur: Carrasco teeb pika soolo vastase kasti, kuid Upamecano mängib palli osavalt tema jala kaudu üle otsajoone. Ikka ei midagi.
23:30
Kristjan Jaak Kangur: Meeskonnamäng! 
23:30
Kristjan Jaak Kangur:  PENALTI ATLETICOLE! Joao Felix tõmmati maha!
23:31
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Läks Gulacsiga silmitsi ja Klostermann niidab mehe maha. Vanade reeglite järgi olnuks puhas punane, aga läks siiski palli mängima ja pääseb kollasega.
23:31
Kristjan Jaak Kangur: Värav  JOAO FELIX LÖÖB ISE ÄRA! Täpne löök posti kõrvale, Gulacsi aimab küll suuna ära, kuid ei ulatu.
23:32
Kristjan Jaak Kangur:  Viik majas ja 20 minutit minna. Kas näeme lisaaega või pöörab emb-kumb asja enda kasuks?
23:33
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Costa ära ja Alvaro Morata sisse.
Vahetus Oma esimese vahetuse teeb ka Leipzig, Laimer ära ning noor Tyler Adams sisse.
23:40
Kristjan Jaak Kangur:  Ühe värava alt teise alla, aga kumbki ei suuda rünnakuid endiselt korralikult lõpetada. Kümme veel minna ja täitsa võimatu öelda, kummale poole kukub!
23:41
Kristjan Jaak Kangur:  Penaltivärav ka vaatamiseks:
23:43
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Kampl tõmbab Llorente maha ja saab kollase.
23:43
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Topeltvahetus Leipzigil: sisse Patrik Schick ja Amadou Haidara, ära Nkunku ja väravalööja Olmo.
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Haidara alles tuli ja juba korjab kollase.
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Värav  TYLER ADAMS!!!!! Mees, keda keegi ei tea, lööb Leipzigi poolfinaali!!!
23:49
Kristjan Jaak Kangur: Trippier tõuseb, tema tsoon jääb tühjaks, supersööt Angelinole ja sealt keskele, kust tuleb teisest lainest Adams. Noor ameeriklane annab täiesti jõust tuld, Savic paneb jala vahele ja pall üle Oblaki võrku!
23:50
Kristjan Jaak Kangur:  Gimenez hüppab keskväljal Sabitzerile põlvega selga, pall Leipzigile ja aeg kulub.
23:51
Kristjan Jaak Kangur:  Viis üleminutit!
23:52
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Sabitzer võetakse välja, tema asemele Nordi Mukiele. Puhas kaitsja sisse.
Vahetus  Vahetab ka Atletico, Koke asemele tuleb keskkaitjsja Felipe. Minnakse ilmselt kõrgeid palle võitma.

23:54
Kristjan Jaak Kangur:  Ja kohe tulebki võimalus, Lodi annab äärelt karistuslööki ja pall on korraks värava all lahti. Carrasco tulistab eemalt, Klostermannist pall nurgalöögiks.
23:54
Külastaja Krudu kommentaar
Leipzig tahab, et ma magama läheks. Hea!
23:55
Kristjan Jaak Kangur:  Oblak ka vastase kastis, vähe jääb puudu, et saaks lüüa ka! Kohe sätib Morata endale palli löögiks ette, aga liiga palju mehi ümber! Minut veel.
23:57
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kõva pusimine keskväljal, aga Morata teeb vea, Gimenez saab õiendamise eest kollase ja nüüd on vist kõik?!
23:58
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd läheb veel tõuklemiseks ka, Atletico meehd hakkavad juba ilmaasjata lammutama. Marciniak rahustab siiski olukorra maha.
23:59
Kristjan Jaak Kangur: JA NÜÜD ON KÕIK!!! NAGELSMANN ON VIINUD LEIPZIGI MEISTRITE LIIGAS NELJA PAREMA HULKA!!!
00:00
Kristjan Jaak Kangur:  Vaatame lõpetuseks võiduväravat ka. Poolfinaalis seega PSG-Leipzig ehk Tuchel versus Nagelsmann. Õpetaja ja õpipoisi duell, saab olema põnev!
00:05
Kristjan Jaak Kangur: Meistrite liiga ei vea alt: kaks mängu, kaks põnevat lõpplahendust. Tänaseks sellega kõik, minu poolt aitäh ja head ööd, kuid homme juba kavas järgmine veerandfinaal!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!