Reede, 14. august 2020
21:06
Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad. Käes on järjekordne õhtu ja ees ootab järjekordne lahing Meistrite liigas. Täna selgub kolmas poolfinalist paarist Barcelona - Müncheni Bayern. Milline maiuspala. Siin on koosseisud:

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen, Nelson Semedo, GerardPique, Clement Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Arturo Vidal, Sergio Busquets, Frenkie de Jong, Lionel Messi, Luis Suarez.
Varus: Ronald Araujo, Ousmane Dembele, Ansu Fati, Antoine Greizmann, Firpo Junior, Oscar Mingueza, Neto, Inaki Pena, Ricard Puig, Ivan Rakitic, Ludovit Reis, Monchu Ramon.

Bayern: Manuel Neuer, Joshua Kimmich, Jerome Boateng, David Alaba, Alphonso Davies, Leon Goretzka, Thiago Alcantara, Ivan Perišic, Thomas Müller, Serge Gnabry, Roert Lewandowski.
Varus: Kingsley Coman, Philippe Coutinho, Mickael Cuisance, Lucas Hernandez, Ron-Thorben Hoffmann, Javi Martinez, Jamal Musiala, Alvaro Odriozola, Niklas Süle, Corentin Tolisso, Sven Ulreich, Joshua Zirkzee.
21:07
Kris Ilves:
21:08
Kris Ilves:
21:09
Messi saab taas Boatengiga Twisterit mãngida ning samuti ei imestaks kui Lewa saatuseks selles pelas on M.I.A ehk missing in action ...
21:18
Kas Umtiti andis täna koroona positiivse proovi? lugesin enne just kusagilt
21:20
Kris Ilves: Jah, Umtiti oli vigastuspausil ega treeninud samal ajal meeskonnaga. Ta taastus vigastusest kodus. Ehk tänast mängu tema positiivne koroonaproov kuidagi ei mõjuta.
21:20
Külastaja Asd kommentaar
Thiago müller on hea vend
21:26
Külastaja Mel kommentaar
Tekkis just sama küsimus, et millise mängijaga on tegu Thiago Mülleri näol?
21:26
Kris Ilves: Bayerni tulevikustaar. Aga aitäh, viga parandatud.
21:41
Kris Ilves: See duell tuleb vägev.
21:52
Kui tõenäoline on et mäng läheb täna lisaajale ? ma arvan , et normaalaeg lõpeb 2:2 ja lisaajal lööb Barcelona 3 väraga ehk siis Barcelona võidab Lisaajal 3:2 :) :)
21:54
Kris Ilves: No selles mängus on väga-väga keeruline midagi ennustada. Selge on see, et Bayern on soosik, aga jah, sisuliselt võimatu öelda, mis seis jääb. Palju õnne neile, kes oma raha mängu panevad ja ennustamisega teenivad. Väga raske ülesanne!
21:55
Kris Ilves: Viis minutit avavileni.
22:00
Kris Ilves: Läksime! Pall mängus!
22:03
Kris Ilves: 3. minut: Barcelonal tekkis juba ohtlik võimalus, kui paremalt äärelt tuli pall karistusalasse, aga seal olid varbad vahel ja Neuer lõi Suareze eest palli minema.
22:03
Kris Ilves: Värav 4. minut: Müller avas skoori!
22:04
Kris Ilves: Bayern tuli vasakult äärelt, tsenderdus karistusalasse, Lewandowski jättis Müllerile, kes oli täiesti ära unustatud ja mees lõi palli kindlalt ter Stegeni selja taha.
22:07
Kris Ilves: Värav7. minut: oi-oi-oi, Alaba... Alba sai kaitseliini taha hea söödu, proovis karistusalast leida Suarezt, aga Alaba pani jala vahele ja tõstis palli üle Neueri.
22:07
Külastaja tiktoker kommentaar
Alaba oli sulus!
22:09
Kris Ilves: 9. minut: Semedo leidis hea läbisööduga karistusalast Suareze, aga Neuer tuli vastu ja tõrjus.
22:09
Külastaja Tüng kommentaar
Aasta omavärav
22:09
Külastaja burksimudija kommentaar
tervitused Järvelale, kes vutikohtus soovitas panna panust, et lüüakse vähemalt 5 väravat selles mängus
22:10
Kris Ilves: 10. minut: Barcelona leidis Bayerni väraval posti üles! Lenglet riivas nurgalöögi-olukorras palli ja see lendas posti.
22:11
Kris Ilves: Davies tõmmati keskväljal Messi poolt maha, aga sedapuhku kollast kaarti ei näidatud. Messi pääses.
22:11
Külastaja Dex kommentaar
See oli kõige ilusam omavärav mida näinud olen.!
22:14
Kris Ilves: Bayern on pärast kerget ehmatust mängu tagasi sisse saanud ja otsib Barcelona karistusalas võimalusi.
22:14
Järvela soovitusi tasubki tõsiselt võtta, soovitas ka kure levaadia viigile panna :D
22:17
Külastaja Jussikese koorekaramell kommentaar
Kas premmi fantasys tuleb millalgi tasuta üleminekute aeg?
22:18
Kris Ilves: Bayern on surve peale pannud, lühikese aja jooksul juba kolmas nurgalöök, aga suurt ohtu need Barcelona väravale ei ole tekitanud.
22:20
Kris Ilves: 20. minut: Messi purjutas päris kaugelt karistusalasse välja, aga löök ebaõnnestus, sest läks keskele ja Neuer püüdis.
22:21
Kris Ilves: Värav 21. minut: Perišic lõi Bayerni teise!
22:22
Kris Ilves: Roberto kaotas keskväljal palli, mille napsas ära Gnabry, kes leidis vasakult äärelt Perišici, kes omakorda lõi suhteliselt terava nurga alt vasakuga peale ja ter Stegeni jalast lendas pall võrku.
22:24
Kris Ilves: 24. minut: Thiago virutas kaugelt peale, aga selgelt üle värava.
22:24
Kris Ilves: Müllerile meeldib Barcelona vastu mängida.
22:26
Kris Ilves: 26. minut: Barcelona keskkaitsjad Lenglet ja Pique said kordamööda peaga löögile, aga seekord veel mööda. Mäng on väga lahtine!
22:26
Bayern üle itab täna mõlemale poole lüüa ise.
22:27
Kris Ilves: 27. minut: Perišic pani vasakult äärelt palli värava ette, misjärel sai Lewandowski lähedal proovida, aga ter Stegen oli mees omal kohal ja tõrjus löögi.
22:27
Kris Ilves: Värav 27. minut: Gnabry jooksis Lenglet' üle ja lõi ter Stegeni taha juba kolmanda palli täna. Bayern on 3:1 ees!
22:29
Külastaja irww kommentaar
koju ara barca
22:29
Täiesti käsitlematu kuidas sellised meeskonnad ei saa kaitses üldse hakkama, naljanumber, üks hullem kui teine
22:31
Kris Ilves: Värav31. minut: uskumatu-uskumatu ... Müller lõi oma teise ja Bayerni neljanda. Suurepärane sööt paremalt äärelt Kimmichilt ja Müller ennetas kaitsjat - pall võrgus.
22:31
Külastaja jaak kommentaar
keegi on barcale esimese 30 miniga 3 tükki tagunud?
22:31
Totaalne paanika on Barcelonal
22:31
tuleb Saksamaa-Brasiilia meelde
22:34
Külastaja rallikas kommentaar
Bayern ikka hävitab täielikukt Barcelonat. Esimesel poolajal näeme veel kindlasti ühte väravat, vbla isegi kahte.
22:35
Kris Ilves: Gary Lineker on öelnud.
22:36
Messi läheb pensionile. Hakkab Buenos Airese turul matet, kinoad ja alpaka villast sokke müüma. Öösiti näeb õudusunenägusid Bayernist.
22:37
Kris Ilves: Ja Barcelona näeb õudusunenägusid Müllerist.
22:38
Kris Ilves: 39. minut: Lewandowski pääses nurgalöögist peaga suunama, aga täpselt ter Stegenile sülle.
22:42
Kris Ilves:  Hoiatus42. minut: Boateng võttis Barcelona lubava kontrarünnaku maha ja sai kollase kaardi. Enne seda tegi Suarez vea Thiagole, aga seda kohtunik ei märganud.
22:45
Kris Ilves: 45. minut: Suarez vajutas karistusala lähistelt peale, aga löök Bayerni väravale ohtu ei kujutanud, Neuer püüdis kindlalt.
22:45
Kris Ilves: Poolaeg. Bayern hullas korralikult, lüües koguni viis väravat. Tõsi, ühe lõi endale. Bayern juhib 4:1.
22:47
Kris, millised Barca võimalused täna veel on? Võib magama juba minna?
22:49
Kris Ilves: Kui sa ei jaksa enam televiisori juures olla, siis mine julgelt voodisse pikali ja loe telefonist meie LIVE-ülekannet edasi.
22:51
Kris Ilves: Ilmselt on mäng tõesti tehtud. Aga samas, kui keegi suudab sellisest seisust välja rabeleda, on selleks Barcelona.
22:54
Külastaja Rainer kommentaar
Barcelona kaitse on ikka nõrk.Ei imestaks,et Messi tõesti jätab Barca.Bayern muidugi hea aga niisugune klassivahe on ikka väga üllatav.Üks peaks küll kindel olema,et kui mingit imet ei juhtu,siis Barca treener võib häbiga ära minna.
22:59
Külastaja realist kommentaar
Bayernilt 4 ja Lewa endiselt kuival irw ...
23:01
Kris Ilves: VahetusBarcelona tegi poolajal ühe vangerduse, kui Robertot asendab Griezmann.
23:01
Kris Ilves:  Teine poolaeg algas!
23:09
Kris Ilves: Bayern on teist poolaega teravamalt alustanud, aga üllatus-üllatus, väravaid polegi löödud.
23:09
Kris Ilves:  53. minut: Bayern lõi viienda, aga sedapuhku suluseisust.
23:11
Huvitav kas Barcelona peatreener vallandatakse peale mängu juba kohe ära või veel mitte
23:11
Külastaja söödik kommentaar
Sellist nalja pole vist ammu juhtunud, et CLi poolfinaalis pole ühtegi Hispaania klubi
23:12
Külastaja Tore uudis kommentaar
Henri Anier liitus Paidega
23:13
Kris Ilves: Värav  57. minut: Barcelona lõi samal ajal ühe tabamuse tagasi. Suarez autoriks.
23:19
Kris Ilves: Värav 63. minut: Davies purjetas vasakult äärelt sisuliselt värava ette ja lükkas palli Kimmichile, kes ei eksinud ja lükkas palli lihtsalt tühja väravasse. Bayern 5, Barcelona 2.
23:20
Külastaja Hull kommentaar
Messi on veel väljakul üldse?
23:20
Kris Ilves: Just läks löögile ja teenis nurgalöögi, aga suures plaanis, jah, Messi on kadunud.
23:23
Kris Ilves:  Vahetus67. minut: Coman asendab Perišicit. See mees on kindlasti näljane ja tahab samuti värava kirja saada.
23:24
Messi nagu ikka suurtes mängudes kadunud erinevalt Ronaldost
23:25
Kris Ilves: Comanil oli kohe suurepärane võimalus, aga praegu mees väravat kirja ei saanud, sest Alba sekkus ja sai ennast ette.
23:27
Kogu Barca on kadunud
23:30
Kris Ilves: Bayern lihtsalt lustib ja otsib tasapisi oma kuuendat. Olgem ausad, see mäng oli juba esimese poolaja keskpaigas tehtud.
23:32
Külastaja lj kommentaar
kes mvp tundub olevat
23:32
Kris Ilves: Müller!?
23:33
Kris Ilves: 77. minut: Messi purjetas kasti ja pääses ka löögile, aga Neuer oli valvel ja püüdis.
23:36
Külastaja Kimmich kommentaar
Kimmich ka üpriski hästi täna mänginud
23:38
Kris Ilves: Värav 82. minut: Lewandowski sai oma värava kätte! 6:2! Bayern on poolfinaalis!
23:40
Kris Ilves: VAR läks olukorda uurima, aga värav loeb. Lewandowski vääris seda.
23:40
Chelsea võib rahul olla, et nad võtsid kahe mänguga 7 samal ajal kui Barca ühes mängus 6
23:42
Kris Ilves: Värav 85. minut: 7:2! Coutinho.
23:42
Külastaja nojh kommentaar
Barca nagu Tottenham.
23:44
Barca vennad kained seal taga?
23:46
Kris Ilves: Värav 88. minut: 8:2. Coutinho. See oli juba ammu inetu, aga nüüd on veel inetum.