Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Oleme oma kaamerate, mikrofonide ja kommentaatoritega jõudnud Narva, kus tõmbame joone alla Premium liiga 17. voorule.
19:01
Rasmus Voolaid: Avavile!
19:01
Külastaja tiktoker kommentaar
tere tere ka minu kui tiktoki esindaja poolt, no Kalevile tahaks väga seda punktilisa näha, sest püsimajäämine kipub raskeks muutuma, samas Narvas vähemalt viiki Kalevile näha on suht võimatu. Trans võidab 6-0
19:03
Külastaja rallikas kommentaar
Kes kommenteerib? Uus hääl kõlab olevat.
19:04
Rasmus Voolaid: Ongi meie uus (aga vana) töötaja Kris Ilves. Meie kasvandik, kes oli paar aastat laenul Postimehes, aga nüüd tagasi Soccernetis. Oma teise tulemise esimest mängu teeb täna.
19:05
Rasmus Voolaid: Aga koosseisudest kah: Kalevil on täna esmakordselt Premium liigas algkoosseisus 16-aastane Hugo Palutaja, kes pallib vasakkaitses. Eduard Golovljov jääb mängust eemale haiguse (oluline märkida, et mitte koroonaviiruse!) tõttu.
19:05
Külastaja hmm kommentaar
Kas Soccernet ja Postimees tegis Kris Ilvese ja Meinhard Pulki vahel vahetustehingu v
19:06
Rasmus Voolaid: Tõden, et välja näeb küll kangesti nii, aga pigem on see asjade kokkulangemine.
19:07
Rasmus Voolaid: Mängu paremini alustanud Transi algkoosseisus nii ägedaid üllatusi pole. Põneva faktina võib välja tuua, et kumbki ei täitnud pingil kõiki seitset kohta ja jäid pidama kuue peale.
19:12
Külastaja skeptik kommentaar
Mingi eksootiline vend nagu Sandor Dino Franch Kalevi pingile ära eksinud või ?!?
19:13
Rasmus Voolaid: Kui 14 mängus koosseisu kuulunud mängija pingile mahtumist "eksimiseks" tituleerida, siis jah.
19:13
Rasmus Voolaid: Esimesed tosin minutit on kulgenud Narva domineerimise tähe all, aga mitte midagi ohtlikku pole sündinud.
19:14
Külastaja käisin Esiliiga B vaatam kommentaar
käisin Esiliiga B vaatamas Paide vs Viimsi. Nägin toda Yusifit.. Väga kindel mängumees, sai umb 5 x pea/jalaga löögile , kahjuks ära ei löönd. Kas soccernet uurib ka , mis seisus on Luts?
19:15
Rasmus Voolaid: Mihhailovilt hiilgav sööt, aga Sobtšenko jätab üks-ühele lahendamata. Suurepärane kombinatsioon!
19:15
Fantastiline sööt Mihhailovilt
19:16
Rasmus Voolaid: Geoffrey latti! Matrossovilt vägev lahtimäng ja Geoffrey pääses kohe kaitsjate eest jooksma, aga tõstab palli üle Vallneri latti!
19:16
Külastaja pole pede aga kommentaar
Kris Ilvesel on nii seksikas hääl, selline mahe ja helisev
19:23
Külastaja Si kommentaar
see Yusifit pidi keskkaitsja olema, kas sellelt positsioonilt sai 5x lõõgile?
19:24
Rasmus Voolaid: Trans on vahepealse äkilise perioodi järel tuurid maha võtnud ja oodatakse oma korda. Mäng jälle selline nagu kohtumise alguses.
19:26
Rasmus Voolaid: Värav 26. ALEKSANDR ZAKARLJUKA! Vallner tegi Geoffrey löögile väga hea tõrje, aga pall jäi karistusalasse pidama. Zakarljuka löök polnud sugugi lihtne, aga raskest asendist paigutab vasakuga palli ristnurka.
19:28
Rasmus Voolaid: Söödupunktid Nurlan Novruzovile.
19:28
Rasmus Voolaid: Anier teeb vahepeal esimese korralikuma löögiürituse Kalevi poole pealt, aga Matrossov püüab suuremate probleemideta.
19:29
Külastaja Geoffrey kommentaar
Geoffrey realiseerimine on juba halenaljakas ikka. Seal on ikka peas midagi väga kinni.
19:32
Külastaja ee kommentaar
Varsti näeb Anier vs Anier duelli, pakun, et uuem Anier lööb ja teine ei löö värava selles mängus
19:35
Rasmus Voolaid: Tamberg päästab! Sobtšenko mängiti hea sööduga Vallneriga üks-ühele, mängis end väravavahist mööda, aga terava nurga alt Kalevi kaitsja päästab.
19:35
Rasmus Voolaid: Nurgalööki siiski ei tulnud ehk järelikult läks Sobtšenko löök mööda.
19:38
Rasmus Voolaid: Transi mängijad oleksid juba nagu trennis ja järjest joostakse kiirrünnakuid. Nüüd Zakarljuka ja Geoffrey segasid üksteist ehk nigeerlase löögi sai Vallner muretult tõrjuda.
19:44
kumb on "uuem" Anier, kas see, kumb on värskem väljalase emakast või see, kes on värskem premium liigaga liituja?
19:44
Kui Trans oma poolvõimalusi nii edasi lahendab, siis on seis varsti mitte 2:0, aga 1:1.
19:46
Rasmus Voolaid: Kalev teenis poolaja lõpetuseks nurgalöögi ja platsil ollakse praegu enamuses, sest Ivanjušinil oli veri lahti.
19:47
Rasmus Voolaid: Ei tulnud midagi, ei tulnud ka Velijevi kauglöögist. Esimene poolaeg lõppes Transi 1:0 eduseisus!
19:52
Külastaja Põhja-Kõrvemaa LKA kommentaar
Kas premmi fantasys on tasuta üleminekute periood ka tulemas?
19:52
Rasmus Voolaid: Tasuta üleminekute perioodi eest vastutab iga mängija eraldi - ühe korra saab seda žetooni kasutada enne 21. augustit ja ühe korra pärast.
19:57
Külastaja To tiktoker kommentaar
Uuem on see kes viimasena liigasse tuli
20:01
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on tagasi platsil. Paistab, et lähme uuesti vahetusteta.
20:02
Rasmus Voolaid: Läks käima!
20:04
Rasmus Voolaid: Irie pääses Zakarljuka antud nurgalöögi järgsest olukorrast kastis vabalt löögile, aga pani napilt postist mööda!
20:08
Rasmus Voolaid: Geoffrey on tõesti ikka väga palju raisanud! Sobtšenkolt paremal äärel supertöö, lasi värava ette ideaalse palli, aga Geofrey jätab löömata.
20:09
Rasmus Voolaid: Anierile tekkis priima võimalus viigistamiseks, aga keegi sättis end pallile hästi ette. Kalevile kõigest nurgalöök.
20:13
Rasmus Voolaid: Kaupmees ja Matrossov põrkasid pahasti kokku ja väravavaht sai kõvasti rohkem haiget. Vaiklat ju pole ...
20:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus 57. Kaupmehele sealt ka kollane.
20:15
Rasmus Voolaid: Vahetus 58. Üllatav vahetus Kalevilt: Tanel Tamberg puhkama ja Markus Allast platsile.
20:15
Rasmus Voolaid: Allast esimese hooga platsile ei pääsenud ja pidi (vist) sõrmuse kinni teipima.
20:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus 61. Vasakule äärele liigutatud Sobtšenkolt vinge soolo ja Dõmovile kollane.
20:22
Rasmus Voolaid: Mida teeb Sobtšenko?! Ise kaotab palli, ise võidab palli, pöörab ja vajutab 20 meetrilt ristnurga suunas, aga Vallneri imetõrje lükkab palli posti!
20:23
Rasmus Voolaid: Vahetus 67. Murad Velijevi mäng saab läbi ja Sõtšugov platsile.
20:28
Rasmus Voolaid: Hoiatus 71. Geoffrey pole üldse rahul, aga astus Sõtšugovile jalale ja sai kaardi.
20:36
Rasmus Voolaid: Mäng liigub praegu väga salakavalalt selles suunas, et Trans on küll kogu mängu domineerinud, aga ei suuda mängu ära otsustada ja Kalev võib vabalt vastu karistada.
20:36
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Ramol Sillamaa teeb oma Premium liiga debüüdi ja vahetas pingile Romet Kaupmehe.
20:36
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Sobtsenko peaks jalgpalli asemel mõne muu ala valima.
20:39
Rasmus Voolaid: Hoiatus 83. Kalev vaikselt ohustab, aga Sobtšenko võtab pallikaotuse järel kontra maha.
20:42
Rasmus Voolaid: Narvas on 372 pealtvaatajat.
20:44
Rasmus Voolaid: Trans raiskab ikka jubedalt! Sobtšenko löök/sööt läheb värava eest läbi nii, et ei ohusta Vallnerit, aga Geoffrey ei ulatu.
20:46
Rasmus Voolaid: 90. minut hakkas ja Kalev teenis nurgalöögi! Kõik jõud ette, välja arvatud Vallner.
20:47
Rasmus Voolaid: Appiah klaarib ja rünnakust tõsist jätku ei saa. Kolm lisaminutit!
20:49
Rasmus Voolaid: Kalevile üks võimalusepojuke veel tekkis, aga Džumadili tsenderdusest asja ei saa. Viimane minut!
20:50
Rasmus Voolaid: Kõik! Trans hoidis oma eduseisu kindlalt ära ja Kalev alistati 1:0.
20:50
Rasmus Voolaid: Tunni ja kümne minuti pärast kohtume juba Manchester United - Sevilla Euroopa liiga poolfinaali LIVE-ülekandes, eksju? Seniks kõike paremat. Aitäh ja head õhtut!