Esmaspäev, 17. august 2020
21:55
Kristjan Jaak Kangur:  Tere õhtust! Euroopa liiga teine poolfinaal on Düsseldorfis kohe-kohe algamas.
21:56
Kristjan Jaak Kangur:  Inter ja Šahtar selgitavad, kes saab juba reedel Sevillaga finaalis karika peale mängida.
21:57
Kuuldatavasti on Kalju vs Mura ETV+ eetris seega siis Soccernetile jäävad Levadia ja/või Paide võõrsil toimuv(ad) euromäng(ud) jah ?!?
21:57
Kristjan Jaak Kangur:  Anname kindlasti teada, kui on selles vallas häid uudiseid.
21:58
Külastaja tiktoker kommentaar
sellisteks mängudeks tuleb ka suurematel sõltlastel sotsiaalmeediast paariks tunniks ära tulla, tahaks lõpuks penaltiseeriat ka näha, ent Inter võidab 3-2. Muuseas veidi on hinges kurbus, et pikk ette nii hilja ilmus, nüüd saabki seda alles öösel kuulata :( Kuna enne mängu ei jõua ära kuulata
21:59
Kristjan Jaak Kangur:  Sedapuhku jah, elu sundis peale hilisema salvestusaja. Aga võtkem nii, et tänu sellele on ka homme, mida kuulata!
22:00
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKS!
22:01
Kristjan Jaak Kangur: Conte kontrollib veel mängupalle, ei ole vist päris tema maitsele vastavad, aga kohtunikku ei huvita ja laseb ikkagi mängu käima.
22:01
KKK, kust mängu vaatad? Vaatan go3 äpist telekast ning seal pole mäng veel alanud. Kui vaatad telekast, siis on äpi pilt lihtsalt maas
22:02
Kristjan Jaak Kangur:  Mul on, jah, TV3Sport telekast lahti.
22:06
Kristjan Jaak Kangur:  Viis minutit mängitud ja Interil nüüd karsitusala küljejoone juurest ohtlik karistuslöök. Keritaks üle kõigi meeste pea, aga vist natuke liiga terav, igatahes ükski mees pead vahele ei saanud.
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Interil on olnud päris pikk ootamine. Kümme aastat tagasi Meistrite liigat võites ja kuldset duublit tehes vaevalt keegi oskas oodata, et nii kaua läheb.
22:10
Kristjan Jaak Kangur: Kümme minutit möödas. Seni on olnud mõnevõrra uimane ja ettevaatlik algus, mõlemalt poolt. Eilses poolfinaalis oli selleks ajaks skoor juba avatud.

22:15
Kristjan Jaak Kangur:  Lukaku saab esimest korda tulla, aga annab keskele ohtliku valesöödu. Tema õnneks jõuavad kaaslased tagasi ja Šahtari tulek pannakse keskväljal kinni. Selgelt rõhub Inter praegu kaitsele, veerandfinaali videot on ilmselt hoolega vaadatud.
22:16
Kristjan Jaak Kangur:  Šahtari rünnakud on esimese veerandtunniga olnud täitsa null. On proovitud lühikese sööduga ja on proovitud pika palliga, aga Itaalia klubi kaitse on kindel.
22:18
Kristjan Jaak Kangur: Värav  LAUTARO MARTINEZ!!!
22:19
Kristjan Jaak Kangur:  Palju ei olegi vaja - Pjatov üritab tagant sööduga avada, aga annab kehva palli keskväljale, Barella lõikab selle vahelt, läheb äärele ja tsenderdab suurepäraselt värava alla, kust Martinez ära suunab.
22:21
Kristjan Jaak Kangur:  D'Ambrosio paneb Hotšolavaga pead kokku, saab vastase pikali, aga endal kulmust vere lahti. Kohtunik Marciniak laseb huvitaval kombel mehel siiski platsil jätkata, vähemalt praegu.
22:26
Kristjan Jaak Kangur:  Müstika! Vasakult tsenderdus, kaks Interi ründajat värava all, aga palli ei saa mõne meetri pealt kumbki sisse!
22:30
Kristjan Jaak Kangur: 29 minutit on mängitud, kui esimest korda leitakse liini tagant Dodo ja äärekaitsja söödab keskele Moraesile, aga löök blokitakse ning järgnenud nurgalöögist ei sünni midagi.
22:31
Külastaja Vänn kommentaar
Barella ja Kams on nagu kaks tilka vett
22:32
Kristjan Jaak Kangur:  Pool tundi mängitud, Inter lükkab rahulikult söötu ja kontrollib mängu.
22:35
Kristjan Jaak Kangur:  Barella saab jälle paremalt joosta ja lööb seekord ise peale, Pjatov tõrjub.
22:36
Kristjan Jaak Kangur:  Šahtar liigutab kenasti palli, aga kui vastase kasti juurde jõutakse, on seal juba jälle üheksa meest vastas. Tsenderdusega leitakse isegi Moraes üles, aga kahe kaitsja vahelt tehtud pealöök läheb meetreid mööda.
22:37
Kristjan Jaak Kangur:  19. minut, üks löök, üks värav. Ega palju polegi sellistes mängudes vaja.
22:39
Kristjan Jaak Kangur:  Bastoni jälitab Marlost keskjooneni, teeb ka vea, kuid Šahtari meestele ei anta sentimeetrit ka hingamisruumi. Conte võib praegu oma meestega küll rahul olla.
22:44
Kristjan Jaak Kangur: Ohtlik! Nüüd otsib Šahtar pikalt-pikalt sööduga kohta ja lõpuks lajatab Marcos Antonio kasti joonelt, aga pisut üle!
22:46
Kristjan Jaak Kangur: Šahtar kaotab palli ja Interil on võimalus tulla, kuid keskväljal antakse valesööt. Lukaku on hirmus kuri, et pall talle jala peale ei tulnud.
22:47
Kristjan Jaak Kangur:  Esimene poolaeg läbi! Interilt võimas taktikaline esitus, ise löödi üks ja seejärel on Šahtar täitsa ära nullitud. Aga vähemalt 45 minutit on veel minna.
22:54
Kristjan Jaak Kangur: Avapoolaja numbrid tõestavad järjekordselt, et pole absoluutselt oluline, palju sa palli valdada. Tähtis on, mida sa selle palliga teed.
23:01
Kristjan Jaak Kangur:  Läks jälle! Vahetusi pole.
23:04
Kristjan Jaak Kangur: Nonii!!! Bastoni lööb palli puhtaks, aga piki oma mehe kätt! Rünnak läheb teise värava alla, siis on seisak ja VAR vaatab ... aga ei ole midagi. Jällegi peame küsima, kuidas siis Meistrite liigas Lyoni vastu anti?! Aga sinnapaika see jääb.
23:05
Kristjan Jaak Kangur:  Martinez ... ja Pjatov!!! Ründaja saab jooksu, üritab üle väravavahi tõsta, aga vanameister saab näpud vahele!
23:07
Kristjan Jaak Kangur:  Lukaku võtab nüüd enda peale ja läheb keerutama, tagant postist siiski napilt mööda.
23:07
Külastaja Roman kommentaar
Uskumatu 100%pennal, milleks see var on
23:08
Kristjan Jaak Kangur:  Jäi mulje, et VAR ei hakanud seda olukorda isegi üldse vaatama. Miks, ei tea ...
23:12
Külastaja asdfggh kommentaar
Kui käed pole kehast selgelt laiali (õlast kõrgemal), siis peab käega mäng olema tahtlik. Ma küsiks Kamsilt/Kruusilt, et miks peaks kaitsja tahtma blokeerida kastist välja löödavat palli? Tõmbab veel keha kokku, et mitte ette jääda. Juve pennal on muidugi müstika siiani
23:14
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd on juba mõnda aega jälle täpselt samasugune mäng nagu esimesel poolajal. Inter seisab kaitses ja võimalusel kohe pressib, Šahtar ei suuda oma söödumängu absoluutselt käima saada. Viimase kolmandiku peal ei toimu sisuliselt mitte midagi.
23:14
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Taisonile tuleb 58. minutil mängu esimene kollane kaart.
23:15
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Sinna otse teeb Šahtar kohe ka mängu esimese vahetuse: Alan Patrick ära ja Manor Solomon tema asemele.
23:19
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd Moraes!!! Saab peaga vabalt kaitsjate vahelt lüüa, aga täpselt Handanovicile pihta! Šahtari kogu mängu parim võimalus.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Värav  D'AMBROSIO JA 2:0!!! Nurgalöögist pea vahele ja teine olemas, Šahtari ees hakkab tee püsti tõusma.
23:22
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Biraghi tuleb Youngi asemele. Interi esimene vahetus.
23:26
Kristjan Jaak Kangur:  Šahtar saab vastase poole peal karistuslöögi, aga see keerutatakse otsaauti. Täna ei tule Ukraina-Brasiilia klubil ikka peaaegu mitte midagi välja. "Süüdi" on selles eeskätt muidugi Interi suurepärane partii.
23:28
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd saab Lukaku lüüa, aga otse keskele ja Pjatov püüab!
23:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MARTINEZ 3:0 JA NÄGEMIST, ŠAHTAR!!!
23:31
Kristjan Jaak Kangur:  Keskväljal võetakse sööt vahelt, Martinez jääb väravavahiga silmitsi ja lahendab külmaverelise löögiga posti kõrvale.
23:34
Kristjan Jaak Kangur: Värav  NÜÜD LÄHEB KÄEST ÄRA! LUKAKU KÜMNENDAT MÄNGU JÄRJEST JA 4:0!
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Šahtar jõudis kahe värava vahel teha ka vahetuse, Marlose asemele Konopljanka, aga ega see enam midagi ei muuda.
23:38
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Conte võib juba hakata põhimehi ära korjama, Moses ja Eriksen tulevad sisse ning väravalööjad D'Ambrosio ja Martinez ära.
23:39
Kristjan Jaak Kangur: Pealelöögid 11:4, löögid raami 8:1 ... Võtab kõik kokku.
23:40
Kristjan Jaak Kangur: Värav  RO-ME-LU LU-KA-KU. Proovige lugeda umbes sellises rütmis nagu kaubarong sõidaks mööda. Sest täpselt niimoodi ta praegu kaitsjad üle jooksis ja ära lõi. Viies!
23:41
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Kübarat ei anta, võetakse puhkama. Esposito tema asemele.
23:43
Kristjan Jaak Kangur:  Esposito saab KOHE supervõimaluse, söötma ei lähe ja ... lööb mööda.
23:47
Kristjan Jaak Kangur:  Marciniak halastab Donetskile ja lõpetab punktipealt 90 minuti täistiksumisel mängu ära. Inter finaalis!
23:51
Külastaja mees kommentaar
Kams ütles et Eriksen olevat vahepeal interi baasis ööbinud ja oma korterit ei olnud. Kas nii rikas mees ei peaks endale kohe korterit suutma osta kui tahab?
23:52
Kristjan Jaak Kangur:  Teoorias peaks, aga sellised jutud käisid tõesti. Võib-olla siis lihtsalt ei jõudnud enne koroonat.

23:53
Kristjan Jaak Kangur:  Kuid tõmbamegi nüüd Erikseni kommunaalprobleemide käsitlusega selle akna kinni. Finaal juba reedel, enne veel aga muidugi Meistrite liiga poolfinaalid. Head ööd!