Kolmapäev, 19. august 2020
21:09
Kris Ilves: Tere õhtust! Kuigi Flora-Suduva 2020-21 hooaja Meistrite liiga esimese eelringi mäng praegu käib, on selgunud 2019-20 hooaja teise poolfinaali Lyon-Bayern koosseisud. Selliseks on Euroopa jalgpall muutunud. Avavile kõlab Lissabonis kell 22.00.
21:10
Kris Ilves:
21:10
Kris Ilves:
21:12
Kris Ilves: Koha finaalis on taganud Pariisi Saint-Germain. Täna selgub, kas Lyon suudab finaalist teha Prantsusmaa klubide siseasja või läheb PSG-ga madistama Müncheni Bayern.
21:13
Kris Ilves: PSG - Lyon või PSG - Bayern. Kumb finaal oleks vingem?
21:17
Külastaja kuuno kommentaar
Võitvat koosseisu ei vahetata.
21:36
Kris Ilves: Pealkirjas on sõnapaar "hirmtugev Bayern" põhjusega. Oivaline statistika.
21:38
Kris Ilves: Huvitavat statistikat veel. Esimest korda Meistrite liiga ajaloos kohtuvad poolfinaalis meeskonnad, kes on hooaja keskel vahetanud peatreenerit.
21:52
Kris Ilves: Mängu alguseni jäänud vähem kui 10 minutit.
22:04
Kris Ilves: Kui paar sõna Lyon-Bayern mängust rääkida, siis esimesed neli minutit on olnud kompavad. Neljandal minutil tekkis Depayl suurepärane võimalus, mees oli sisuliselt üks-ühele Neueriga, aga lõi küljevõrku.
22:11
Kris Ilves: Goretzka pääses karistusalas löögile, aga ei tabanud palli hästi ning Lopes tõrjus nurgalöögiks. Esimene ohtlikum olukord Bayernil.
22:11
Kris Ilves: Kohe järgmisel rünnakul oli Lyonil hea võimalus, aga Ekambi ei küündinud peaga pallini.
22:13
Kris Ilves: Lyon teeb kõrgelt päris head pressingut ja seeläbi teeninud paar head võimalust, aga Bayerni kaitsjad on jalgadega vahel.
22:16
Kris Ilves: EKAMBI LÕI POSTI!
22:17
Kris Ilves: Ekambi sai kaitseliini taha jooksu ja sinna suurepärase söödu, kaotas karistusalas korra palli, aga võitis selle tagasi ja virutas vasaku jalaga posti.
22:17
Kris Ilves: Värav GNABRY KARISTAS KOHE VASTU!
22:18
Kris Ilves: Gnabry sai paremale äärele hea söödu, purjetas keskele, jäi jalgadele ja virutas vasaku jalaga palli ristnurka. Gnabry kaheksas värav sel hooajal Meistrite liigas.
22:20
Kris Ilves: 20 minutit mängitud.
22:21
Kris Ilves: Thiago mängis Mülleri suurepäraselt standardolukorrast löögile, aga Müller ei tabanud korralikult palli.
22:25
Kris Ilves: Gnabry sai veel vasaku jalaga vajutada, aga seekord Lopes tõrjus.
22:33
Kris Ilves: VäravGNABRY LÕI TEISE!
22:33
Kris Ilves: Gnabry leidis vasakult äärelt Perišici, kes andis palli värava ette, kuid Lopes tõrjus Lewandowski löögi. Esimesena oli jaol Gnabry, kes lõi tühja ja Bayern läks 2:0 ette!
22:35
Kris Ilves: HoiatusMarcelo tegi Lewandowskile haiget ja sai kollase kaardi.
22:38
Kris Ilves: Gnabry andis suurepärase tsenderudse, pall läks juba Lopesest mööda, aga Lewandowski ei saanud jalga pallile vastu.
22:41
Külastaja Rainer kommentaar
Ühesõnaga liigu sinnapoole,et taaskord pannakse suurte puhul väikesed kotti ja peale paari aastat ML finaal ei huvita.
22:43
Kris Ilves: Goretzka virutas kaugelt peale, aga tabas Lewandowskit.
22:46
Kris Ilves: Poolaeg! Müncheni Bayern juhib Serge Gnabry kahest väravast 2:0. Lyonil oli esimesel poolajal kaks head võimalust, aga Memphis Depay ei realiseerinud üks-üks olukorda ja Karll Toko Ekambi lõi posti.
22:47
Minu viimane kommentaar tõonäoliselt....Tulemas viimase 15aasta mõttetuim finaal psg-bayern.... hoi an pöialtpsgle aga bayern võidab.Isiklikult finaali ei taha vaadata :)
22:59
kle, Rainer, hoia eesleid veits, miks peaks kedagi kottima sinu sümpaatiad või mida sina vaatad. Väga äge finaal, kaks suurt meeskonda, kaks väga näljast meeskonda ning kaks väga hea ründeliiniga meeskonda, sellest tuleb thriller
22:59
Külastaja Tahter kommentaar
Ei kujuta ette, miks Bayern-PSG mõttetu finaal oleks. Bayern pole ammu võitnud ja PSG pole kunagi finaaligi jõudnud.
23:01
Kris Ilves: Teine poolaeg algas.
23:04
Kris Ilves:  VahetusMõlemad meeskonnad tegid poolajal ühe vahetuse: Lyonil Bruno välja, Mendes sisse - Bayernil Boateng välja, Süle sisse.
23:06
Külastaja burks kommentaar
Kris kumba finaalis favoriidiks pead, PSG või Bayern
23:06
Kris Ilves: Enne tänast mängu oleksin öelnud Bayern, aga nähes, kuidas Lyon esimesed 15 minutit mängis, siis enam ei teagi. 55-45 pigem ikka Bayernile.
23:07
Kris Ilves: Perišic ei löönud üks-üks olukorda ära.
23:12
Kris Ilves: Lyon nõuab käega mängu, aga Sülel oli käsi ilusti vastu keha ega mõjutanud palli suunda. Järgnenud nurgalöögi olukorras tekkis Lyonil võimalus, aga Neuer oli valvel ja püüdis.
23:13
Kris Ilves: Vahetus Lyon teeb teise vahetuse: Depay välja, Dembele sisse.
23:14
Kris Ilves: SUUREPÄRANE VÕIMALUS LYONIL!
23:15
Kris Ilves: Süle tegi kaitses prohmaka, Aouar andis mõõdetud söödu Ekambile, kes lõi palli vastu Neuerit. Ekambi ei löönud ära, kuid Neuer tegi väga hea tõrje.
23:16
Kris Ilves: Ekambi virutas seekord kaugelt peale, aga löök läks selgelt mööda.
23:19
Kris Ilves: VahetusBayern vahetab: Perišic välja, Coman sisse.
23:23
Kris Ilves: Aouar purjetas Bayerni karistusalasse, aga Alaba lükkas palli nurgalöögiks.
23:23
Kris Ilves:  VahetusLyon vahetab: Ekambi välja, Reine-Adelaide sisse.
23:26
Kris Ilves: 70 minutit mängitud. Bayern kontrollib mängu, aga ei imestaks, kui Lyon ühe ära nõelab. Tegelikult oleks Lyoni väravat siia mängu vaja, siis läheks kindlasti põnevaks.
23:28
Kris Ilves: Reine-Adelaide on Lyoni mängu selgelt teravust toonud. Värsked jalad ja kombineerib hästi meeskonnakaaslastega Bayerni karistusala lähistel.
23:28
Kris Ilves: Vahetus Lyon vahetab: kaitsja Marcal välja, ründaja Cherki sisse.
23:31
Kris Ilves: Aouar murdis jälle Bayerni karistusalasse ja leidis sealt just mängu sekkunud Cherki, aga noormehe löök ebaõnnestus.
23:31
Kris Ilves: Vahetus Bayern vahetab: Gnabry välja, Coutinho sisse.
23:32
Külastaja Uuujj kommentaar
Rainer, keda sa lollitad. Me kõik vaatame finaali. Isegi kui seal mängiks Stoke vs Schalke.
23:34
Kris Ilves: Neuer leidis suurepärase viskega vasakult äärelt Coutinho, kes sihtis tagumist nurka, aga Lopes sai näpud vahele.
23:36
Kris Ilves: Coutinho sai palli väravasse, kuid oli suluseisus.
23:36
Kris Ilves: 80 minutit mängitud.
23:38
Kris Ilves: Goretzka paugutas kaugelt hirmkõva löögi Lyoni värava suunas, aga Müller jäi ette. Esimesel poolajal oli Goretzkal sarnane olukord, kui tabas Lewandowskit.
23:39
Kris Ilves: VahetusBayern vahetab: Thiago ja Goretzka välja, Tolisso ja Pavard sisse.
23:40
Kris Ilves: Aouar sai karistusalajoone juurest lüüa, aga Neuerile sülle.
23:42
Kris Ilves: HoiatusMendes tegi Kimmichi vastu vea.
23:43
Kris Ilves: Alaba lõi karistuslöögist palli müüri.
23:44
Kris Ilves: VäravLEWANDOWSKI!
23:44
Kris Ilves: Kimmich andis suurepärase nurgalöögi ja Lewandowski kerkis kõige kõrgemale - pall posti kõrvale ja 3:0.
23:50
Kris Ilves: Kõik. Tehtud. Lyon 0, Bayern 3. Pühapäeval näeme PSG - Bayern finaali.