Reede, 21. august 2020
15:51
Ivar Lepik:  Tere laupäeva pärastlõunat!
15:55
Ivar Lepik:  Premium liiga 18. voor teemaks ja alustame Viljandi Tuleviku ning Nõmme Kalju madinast. Eelmine kord 0:6, aga täna vaevalt nii ühte auku läheb!
15:55
Külastaja rallikas kommentaar
Punt pantreid tulid Tallinnast jalgratastel Viljandisse
15:56
Ivar Lepik:  Koosseisudest. Tulevikul paberil äärekaitses Sander Kapper, äärel Herol ja kümne peal Nikita Komissarov. Kas üritatakse keskväljal kontrolli saavutada?
15:57
Ivar Lepik:  Kalju poolt Volkov alustab ja üllatusi justkui pole. Sander Puri pingil tagasi.
16:00
Ivar Lepik: Läks!
16:02
Ivar Lepik:  Kaljule esimene korralikum standardolukord, aga Natho pall on pigem ebatäpne.
16:05
Ivar Lepik: Esimene nurgalöök ka ohtu ei too, aga nüüd jätab Volkov löömata! Raiskamine päise päeva ajal!
16:05
Ivar Lepik:  Tuli pall uuesti kasti, Reintam mängib keskele ja Volkov on viiel meetril ihuüksi, aga suunab peaga MÖÖDA!
16:05
Külastaja tiktoker kommentaar
Ivar, hinga sügavalt sisse ning kuula oma südame häält ning ütle, kas Kaljul või Paidel on mingit lootust meistriks tulla veel see aasta ja mis selleks peab juhtuma? Tänane mäng jääb 1-1 viiki
16:06
Ivar Lepik:  Meistriks tulla? Jah. Aastal 2020? Ei. Ei näe varianti, et Flora nii ära laguneks. Ainus variant oleks see, kui Flora peaks kaua Euroopas vastu, aga selle võimalus on nüüd juba grammike väiksem.
16:07
Ivar Lepik:  Ütleme nii, et tiitel on praeguseks Flora kaotada, mitte teiste võita.
16:10
Ivar Lepik:  Viljandi suudab mängida küll. Kümme minutit täis.
16:11
Külastaja ee kommentaar
Kaljul koosseisus ainult 2KTMi? Yhe vahetavad ära ja teine saab viga.
16:11
Ivar Lepik:  Tundub, et mingi error. Tegelikult on pingil KTM-e küll.
16:18
Ivar Lepik:  Ei ole nüüd kumbki suutnud midagi tekitada. Palju lihtsaid eksimusi. Tundub, et kergelt märg ilm natuke mõjutab.
16:20
Ivar Lepik:  Tulevik seisab üsna rahulikult. Esialgu on Kaljul harutamisega raskusi.
16:23
Külastaja taavi kommentaar
norm andmine
16:24
Ivar Lepik:  Pusimist küll! Natho standard kukub nüüd Nõmme kätte üsna lihtsaks noppimiseks.
16:26
Külastaja fänn kommentaar
millal paide, kalju ja levadia euromängud on
16:27
Ivar Lepik:  Kogu punt järgmisel neljapäeval. Õnneks peaks olema nii, et kolmest kahte saab vaadata ilma kattumiseta.
16:28
Külastaja Kas kommentaar
Kas ülekanded ka toimuvad?
16:28
Ivar Lepik: Peaksid kõik otsepildis huvilisteni jõudma küll. Ka Soccernet.ee-s ilmselt midagi. Et publikut ei ole, siis sel aastal ilmselt pole seda probleemi, et kuskilt pilti ei toodetaks.
16:29
Ivar Lepik:  Paur ja Homutov saavad kahepeale Kapperi maha. Kaarti veel ei näe.
16:31
Ivar Lepik:  Pool tundi täis. Kui see üks Volkovi olukord välja arvata, ei ole kumbki suutnud midagi ohtlikku luua.
16:32
Ivar Lepik: Hoiatus 32. minutil tuleb kaart taskust välja. Homutov astus Edurile varbale.
16:33
Ivar Lepik: 30 meetrilt karistuslöök ja Komissarov palli taga. Ei löö, vaid tõstab ... kõigist meestest üle. Halb.
16:34
Ivar Lepik:  OHTLIK! Eduri valesöödust algab rünnak, Volkov võtab hoo üles ja Budic ainult taarub kaasa, aga teravale pallile värava eest läbi pole ühtegi minejat!
16:36
Külastaja Paps kommentaar
Usta praegu ainuisikuliselt hoiab Kalju mängu üleval. Viljandis Nõmm ka ikka super mängu siiani teinud.
16:38
Ivar Lepik:  Saag testib Meeritsat kah vahelduseks. Oli valmis küll.
16:40
Kas saag annab meeritsale lepingu kah?
16:40
Ivar Lepik:  Mina annaks küll!
16:41
Ivar Lepik: Tegelikult on huvitav küsimus, kes meil ülejärgmisel nädalal koondise postide vahel seisab. Meerits või Igonen? Täna mina eelistaks ilmselt Meeritsat.
16:44
Ivar Lepik:  Juhkam sai jalale haiget. Ei tundu kuigi hea.
16:44
Külastaja Einz kommentaar
ärkasin üles viimased 15 minutit oli päris raske silma lahti hoida selle mängu peale
16:45
Ivar Lepik:  Kordus näitas, et korkidega vist sääre pihta. Siis pole ikkagi hullu. Kuigi hüppeliigesele vist pannakse ka külma.
16:46
Ivar Lepik:  Tulevik klaarib viimase olukorra ka ja poolaeg 0:0!
16:48
Ivar Lepik: Tulevik on kindlalt seisnud, aga rünnakule minimaalselt jõudnud; Kalju oma kaks momenti kasutamata jätnud. Sellest ka 0:0.
16:49
Kuna Nõmm koondisesse saab? Eelmine aasta korra võttis lonksu enne mängu ja nüüd enam Voolaid ei arvesta?
16:50
Ivar Lepik:  Selle taha vaevalt asi jääb. Eks hetkel mulle tundub, et on uks kolmanda väravavahi jaoks lahti, kes Meeritsa ja Igoneni kõrval mahub. Kas võetakse Hein nuusutama? Alternatiivid ongi Nõmm, Pechter ja ... ega väga rohkem täna ei olegi. Paplavskis audis olnud, Aland peab esmalt Levadias tõestama, Vaikla audis, Aksalu klubita ...
16:57
Külastaja to: Paps kommentaar
Kus on väidetud, et Nõmm "lonksu" võttis. Avalikkusele väideti vaid, et nad vaid viibisid peol, kus tarbiti muuhulgas ka alkojooke.
16:58
Ivar Lepik: Volkov tegi enne murule astumist mingi zen-hetke. Nüüd hakkab tulema?
17:02
Ivar Lepik: Vahetus Kalju alustab vahetusega. Tjapkin sekkub, Paur välja. Huvitav.
17:02
Ivar Lepik: Volkov äärele, Homutov ette, Tjapkin keskväljale. Pikkust juurde.
17:04
Ivar Lepik: Hoiatus  48. minutil teeb Natho haiget Juhkamile.
17:08
Ivar Lepik:  Esimese kuue minuti põhjal pole muutunud suurt midagi.
17:09
Ivar Lepik: Hoiatus  53. Kulinitš. Tekib neid jooksukohti. Võttis Komissarovi maha.
17:10
Ivar Lepik:  Lang proovib kaugelt! Mööda ka. Aga midagigi.
17:10
Tulevikul puudu Karel Kübar, kes kahjuks on lõpetanud mängimise. Tema oleks heaks ühendajaks kaitsjate ja ründajate vahel.
17:13
Ivar Lepik:  Tulevikule nurgalöök! Esimene.
17:14
Ivar Lepik:  Ei tule. Aga Tulevik vaikselt saab mängu sisse.
17:16
Ivar Lepik: Värav OLEMAS! Homutov!
17:17
Ivar Lepik:  Kalju mängib 60. minutil nurgalöögi lahti, kõrge pall kasti ja Homutov paneb pea vastu. Ei ole eriti tugev, aga väga täpselt küljevõrku ja Nõmm polnud valmis enam minema.
17:17
Ivar Lepik:  Nathole pass.
17:21
Ivar Lepik:  Kalju otsib teist. Ütleme, et on rohkem õhus kui esimene.
17:22
Ivar Lepik: Usta teeb Marinile vea ja karistuslöök taas 30 pealt, aga Komissarov nüüd proovib lüüa. Müürist auti ja nurk otsa, aga seal on Tjapkin ees.
17:24
Ivar Lepik:  Natholt superpall, aga Kulinitš ei ulata! Täitsa üksi oli jäänud tagumisse viiekasti nurka.
17:30
Ivar Lepik:  Minna 20 minutit. Raske on Tulevikul.
17:30
Ivar Lepik:  POSTI! Kaljul jääb teine saamata!
17:31
Ivar Lepik: Ja tõrjub Nõmm!
17:31
Ivar Lepik:  Tsenderdus tuli paremalt kasti ja Homutov sai pea taas vahele, aga postist sisse seekord ei pigista. Jätkuolukorras sai löögile Kulinitš.
17:31
Ivar Lepik: Vahetus Tuleviku vahetus 75. minutil: Komissarov välja, Jonas Tossou sisse.
17:35
Ivar Lepik:  Veremejev üritab Saagi blokeerida, aga saab hoopis buldooserit tunda.
17:35
Ivar Lepik: Vahetus Homutov välja, Alex Matthias Tamm sisse. 78. minut.
17:40
Ivar Lepik:  Vahetus Kalju vahetab veel. Volkov välja ja Sander Puri on tagasi. 84. minut ehk saab kümmekond enne euromängu proovida.
17:44
Ivar Lepik: Hoiatus 88. minutil võtab Kask maha Markovitši.
17:45
Ivar Lepik:  NÕMM! Natho võtab ette ja vajutab, aga Nõmm saab käe vahele. Purile kukub ette, aga Nõmm jõuab juba tagasi ja Puri löök pole suurem asi.
17:46
Ivar Lepik: Hoiatus 89. minutil Langile kollane. Floraga järgmisel nädalal ei mängi.
17:46
Ivar Lepik:  Aga võttis Veremejevi maha. Karistuslöök Kaljule.
17:47
Ivar Lepik:  Natho. Aga mööda. Kolm lisaminutit.
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Soccernetil või kellegil teisel (nagu nt DELFI) on Levadia/Paide euromängu nãitamise osas mingeid edusamme tehtud ?!? Delfi teoorias saaks ju Paide mängu näidata nii eesti kui ka leedukeelse kommentaariga vms kuna nad vist igas balti riigis olemas. Siiski pole kindel mil nad viimati eesti klubi euromängu näitasid ...
17:49
Ivar Lepik:  Praegu võib vaid öelda, et töö selle nimel käib. Loodetavasti lähipäevil saame häid uudiseid tuua.