Reede, 21. august 2020
21:08
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Täna saab selgeks esimene eurosarja meister, Meistrite liiga finaal peetakse pühapäeva õhtul. Aga kes keda? Sevilla vs Milano Inter.
21:09
Rasmus Voolaid: Milano Interi algkoosseis:
21:09
Rasmus Voolaid: Ja Sevilla oma:
21:11
Rasmus Voolaid: Ja siit ka küs viktoriiniküsimus. Kui vastust guugeldada soovid, siis võta lihtsalt teadmiseks, aga ära siin vasta. :)

Kes oli enne Ashley Youngi viimane Inglismaa jalgpallur, kes mängis välismaa klubi eest eurosarja finaalis? (Lisapunkti saab klubi ja finaali nimetamise eest)
21:23
Rasmus Voolaid: Nii on! McManaman sekkus 2002. aastal Meistrite liiga finaalis pingilt. Viimane algkoosseisu mängija oli aga aasta varem Owen Hargreaves Müncheni Bayerni eest. Ashley Young lõpetab pika ootuse!
21:27
Külastaja Huvitav kommentaar
Rasmus, mis sa arvad, kes võidab?
21:27
Rasmus Voolaid: Asetaks favoriidikoorma Interile, aga millegi pärast ütleb sisetunne, et Sevilla näpistab nad ära.
21:31
Kui juba inglastest ja eurofinaalidest juttu teha, siis... Euroopa liiga (või UEFA karika) on võitnud kokku 76 inglast. Aga seda nimekirja Young täna mõistagi enam täiendada ei saa (:
21:33
Külastaja tiktoker kommentaar
Kohati üllatavalt suureks favoriidiks peetakse Sevillat, Atleticoga La Ligas 3. kohta jaganud meeskonnas ei ole ka ju mingid mahlamütsid. Arvan, et Sevilla ja Bayern on finaalides max 55-45% favoriidid. Täna jääb 1-1 ja läheb penaltitele ja Inter võidab :p
21:53
Rasmus Voolaid: Oleme pildiga juba staadionil. Karikas pannakse täpselt õige nurga alla seisma, et kõik ikkagi vinks-vonks oleks.
22:00
Rasmus Voolaid: AVAVILE!
22:02
Rasmus Voolaid: D'Ambrosio tegi juba esimesel minutil ohtliku vea, kui Reguilonil käega üle näo käis.
22:03
Rasmus Voolaid: LUKAKU ON LOOM! Jookseb Diego Carlose jõuliselt ära, pääseb karistusalasse ja penalti on ilmselge! Interi mehed tahavad lausa punast.
22:04
Rasmus Voolaid: Carlos hakkas sikutama juba mitu meetrist kastist väljas, aga Lukaku ei kukkunud. Kukkus alles kastis. Tõeline loom!
22:04
uskumatu, tundus Lukaku juba mängust väljas, nii suur mees, aga võtab ja läheb veel mööda kaitsjast, kõva vend
22:05
Rasmus Voolaid: Värav LUKAKU ISE LÖÖMA JA SEES! Ebareaalne mees! 34 väravat oma debüüthooajal.
22:12
Rasmus Voolaid: Värav LUUK DE JONG! 12. MINUTIL SEIS JUBA 1:1. ÜLIM FINAAL!
22:14
22:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus Conte läks käima ja võttis endale juba kollase ära. Inter tahab penaltit, aga seda ei saa.
Külastaja Var kommentaar
Var võib ikka metsa minna, üks päev on käe laiendus penalti, teine päev mitte, krt, otsustagu ära, mis on mis, mitte tõlgendama iga päev erinevalt, seda suutsid kohtunikud ka ilma valuta teha :)
22:28
Rasmus Voolaid: TV3 Sport kannab Eestis mängu üle!
22:31
Külastaja fänn kommentaar
Kas fännid tribüünidele lubatud? Kuulda on chantimist. Ja lisaks, kes on tv6s kommentaatorid? Väga mõnus kuulamine, jutt sujub
22:32
Rasmus Voolaid: Tribüünid on tühjad, nagu viimasel ajal kombeks. Kommenteerivad Sander Jürjens ja Gert Kams.
22:32
Külastaja Imbi Ppjeng Sidur kommentaar
Tere, Rasmus! Kellele ise muidu pöialt hoiate?
22:34
Rasmus Voolaid: Värav LUUK DE JONG ON KUNINGAS! 33. minutil paneb mees peaga uuesti palli võrku! Üsna kaugelt ja mitte üldse lihtne koht, aga võimsalt tahanurka!
22:34
Interi viimased tiitlid jäävad aastasse 2010. Nälg on tõesti suur.
22:34
Külastaja Tv6 kommentaar
Tv6 kannab ka mängu üle
22:35
Rasmus Voolaid: Värav 35. JA KOHE VASTU! DIEGO GODIN karistuslöögi järel peaga. RETS andmine!
22:38
Külastaja Jah kommentaar
Nauditav mäng, huvitav palju koef oli, et poolajaga over 3,5 :D
22:38
Külastaja R kommentaar
Sevilla oli ja jääb euroopa liiga parimaks ( nad lihtsalt oskavad seda sarja võita )
22:39
Rasmus Voolaid: Vaatame väravaid kah järgi. De Jongi teine:
22:39
Rasmus Voolaid: Godin:
22:44
Huvitav, kui palju on mängijaid, kes on nii Euroopa kui Meistrite liiga finaalis värava löönud?
22:45
Rasmus Voolaid: Hoiatus Banega korjas poolaja viimasel minutil kollase. Tuletame meelde, et selle legendi jaoks on täna viimane mäng Sevilla eest.
22:45
Rasmus Voolaid: Külastaja Madis, Godin on kuues!
22:46
Banega kaart on väga oranzikas
22:47
Rasmus Voolaid: Handanovic pidi poolaja viimasel sekundil kõvasti pingutama, et Ocampose pealöök üle lati saata. Vägev mäng, aga nüüd puhkame viisteist minutit!
22:52
Külastaja nojah kommentaar
RIP Kruus kes pakkus et alla 2,5 golli tuleb. Mis tundus ka väga tõenäoline
23:03
Rasmus Voolaid: Läksime taas!
23:03
Rasmus Voolaid: Ja palun vähemalt sama kõva teist poolaega!
23:09
Rasmus Voolaid: Interile oli tekkimas teise poolaja esimene tõeliselt ohtlik võimalus, - Gagliardini pääses küll vabalt lööma, aga see blokeeriti.
23:13
Rasmus Voolaid: Luuk de Jongi vend Siem võttis Twitteris sõna. Kaks pole piisav! Siem, muide, on samuti tunnustatud jalgpallur, kes veel mullu Ajaxis mängis ja ka Hollandi koondises kaks väravat löönud on.
23:16
Rasmus Voolaid: Young läks asju ära otsustama, aga keerutab üle värava. Youngi finaali võiduvärav oleks ikka ikooniline!
23:21
Rasmus Voolaid: Ühtlasi jäin Youngile pikemalt mõtlema: kas võib öelda, et hiljuti 35. sünnipäeva tähistanud Young tegi Manchester Unitedist talvel lahkudes karjääriredelil sammu edasi? United jäi poolfinaali, Inter on sama sarja finaalis.
23:23
Külastaja lorenzo kommentaar
keegi teab miks Vaclik Sevilla väravas ei ole? Põhimees muidu
23:23
Rasmus Voolaid: Bono tegi viimased neli liigamängu ja seni kõik Euroopa liiga kohtumised samuti. Poolfinaalis Unitedi vastu tegi mees lausa sensatsioonilise partii. Põhjust täpsemalt ei tea, aga Lopetegui võib seda meest usaldada.
23:24
Külastaja kx kommentaar
vaclik oli vahepeal vigastatud
23:26
Rasmus Voolaid: Aiaiii! Ocampos on pikali ja Munir paneb end juba valmis. See on Sevillale valus löök, Ocampose osalemine oli juba enne mängu kahtluse all, aga nüüd on kõik! See mees on Sevillat sel aastal kukil tassinud.
23:27
a jah üigus, sai vigastada juuli alguses ja Bono on võimalust hästi ära kasutanud
23:29
Rasmus Voolaid: Uudiseid platsi kõrvalt! Itaalia meedia raporteerib, et Banega olevat Contega konfliktis olnud. Läinud treeneri juurde, katsunud teda juustest ja lausunud: "Vaatame, kas see parukas on päris!"

Kes ei tea, siis Conte on natuke soengut kunstlikult tuuninud küll. Aga päris intrigeeriv seik!
23:29
Külastaja võhik kommentaar
kas normaalaja ja lisaaja vahel on ka sama pikk paus nagu poolaegade vahel? jubedalt tahaks pelmeene praadida
23:30
Rasmus Voolaid: See paus on oluliselt lühem. Peast pakuks, et äkki 5 minutit?
23:31
Rasmus Voolaid: Hoiatus Gagliardini lasi Navase jooksma ja tiris endale särgist kollase välja.
23:32
Rasmus Voolaid: Värav MIDA MIDA MIDA?!?!?! DIEGO CARLOS PANEB KÄÄRE JA SEVILLA ON PEAL! Värav võib tegelikult minna ka Lukakule.
23:32
Rasmus Voolaid: Eksperdid, need mehed on Euroopa liiga eksperdid!
23:32
Rasmus Voolaid: Lukaku väravanina on liiga hea! See löök oleks ilmselt mööda läinud.
23:33
Rasmus Voolaid: Ocampos on pingil pisarates. Õnnepisarates.
23:33
23:34
Rasmus Voolaid: Conte lükkab kõik nupud sisse. Alexis, Eriksen ja keegi oli veel valmis.
23:35
Mida fukki, eesti liigas anti 1 vs 1 mineku eest punane, siim mitte, see mees peaks ammu puhka a, mitte kääre lööma siin Ebaõnnestunud vilepartii kohtuniku poolt...
23:35
Rasmus Voolaid: Vahetus Alexis Sanchez, Christian Eriksen ja Victor Moses - kolm legendi - tulevad sisse, puhkama Martinez, D'Ambrosio ja Gagliardini.
23:37
Rasmus Voolaid: Barellal on kaart all ja ta lendas sirge jalaga Vazquezile sisse. Vedas mehel, kohtunik näitas, et see oli viimane piir.
23:37
Tammeka-Flora mäng, anti tammekale punane sama asja eed3, siin mitte ja nüüd mees, kes peaks ammu puhkama, skoorib... Kurb...
23:39
Rasmus Voolaid: Inter jõudis ülilähedale, aga joonelt päästab veel Kounde! Mitu Sevilla meest on katki ja läheb tõsisemaks ravimiseks.
23:43
Rasmus Voolaid: Vahetus Täna end Sevilla legendiks mänginud Luuk de Jong pääseb puhkama ja tema asemele sekkub Youssef En-Nesyri.
23:43
Rasmus Voolaid: Vahetus Üks vahetus veel: Diego Carlos puhkama ja Nemanja Gudelj sisse.
23:44
Rasmus Voolaid: Viimased neli minutit (+ lisa) normaalaega jäänud.
23:46
Rasmus Voolaid: Barella pääseb uuesti! Nüüd oli küll viimane piir.
23:47
Rasmus Voolaid: Vahetus 90. minut tiksub ja Diego Godin puhkama, Antonio Candreva sisse. Inter kolib neljase kaitseliini peale üle.
23:48
Rasmus Voolaid: Kuus lisaminutit!
23:48
Rasmus Voolaid: Candrevale tekkis kohe hea võimalus, aga Bono tõrjub! Interile nurgalöök.
23:50
Rasmus Voolaid: Inter jõudis ennist nii lähedale, aga Kounde klaaris!
23:52
Rasmus Voolaid: Sevilla on lisaminuteid fenomenaalselt mänginud. Neli minutit mängitud, Inter pole mitte midagi suutnud. Geniaalne mängutapmine.
23:53
Rasmus Voolaid: Viimane minut tiksub ja Interi pikk pall läks liiga pikaks.
23:54
Rasmus Voolaid: KÕIK! Sevilla on vägev punt, müts maha!
23:55
Ütlemata sitt partii kohtunikult, andmata punane sevillale + penalti interile
23:56
Rasmus Voolaid: Hollandi alaliit jälgis mängu ja on Luukiga väga rahul!
00:00
Rasmus Voolaid: Julen Lopetegui üle on ka kahtlemata hea meel. Päris raske karjäär on tal olnud.
00:04
Rasmus Voolaid: Ja Christian Eriksen sai hakkama haruldase duubliga. Aga ilmselt pole ta sellega eriti rahul.
00:06
Rasmus Voolaid: Aga läheb autasustamiseks. Esimesena kohtunikud, kes täna kahtlemata paar vaieldavat otsust tegid.
00:08
Rasmus Voolaid: Kaotajate autasustamine on traditsiooniline. Ceferin ei pea suud lahti tegema, lihtsalt tõstab hõbedaid kaela.
00:09
Rasmus Voolaid: Ja nüüd kullapoisid. Rõõmsaid inimesi on tore näha. Kahju, et fännid telekast vaatama peavad.
00:11
Rasmus Voolaid: Ja karikas on tõstetud! Sevilla - Euroopa liiga kuningad!
00:12
Rasmus Voolaid: Interilt sümpaatne lõppakord.
00:12
Rasmus Voolaid: Aga kõik! Hooaega 2019/20 on järele jäänud vaid ühe mängu jagu. PSG või Müncheni Bayern? Pühapäeva õhtul saab selgeks. Aitäh kõigile ja head ööd!