Laupäev, 22. august 2020
18:20
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtupoolikut Kadriorust, kus Kalev ja Tammeka kümne minuti pärast palli mängu panevad!
18:21
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisudest üllatusi ei leia, seekord suutis Soccernet.ee ennustuste-eeldustega tabada lausa jackpoti: 22st 22 pihta!
18:25
Kristjan Jaak Kangur: Nonii, Facebook keeldub täna koostööst, seega teeme lihtsamalt: algrivistused leiate uudisest!
18:30
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME!
18:31
Kristjan Jaak Kangur: Koos avavilega keerati Kadriorus ka vihmakraanid lahti, nii et liiga mõnus ilm täna mängimiseks ei ole. Aga mõlemale võrdne!
18:33
Kristjan Jaak Kangur:  Esimesed minutid lähevad puhtalt Tammeka pallivaldamise tähe all.
18:36
Kristjan Jaak Kangur:  Aga kui Kalev nüüd viie minuti järel lõpuks esimest korda ise tuleb, siis saadakse kohe ka nurgalöök kätte. Dõmov annab ... aga keerutab Pechterile täpselt kätte.
18:39
Kristjan Jaak Kangur:  Kümme minutit saab kohe Kadriorus mängitud ja rapoteerida pole muust kui et Kalevile nüüd teine nurgalöök.
18:41
Kristjan Jaak Kangur: Mehi on kastis maas lausa mitu tükki, lõpuks saab Ivkic ka päris korralikult peaga löögile, aga jälle Pechterile sülle.
18:42
Kristjan Jaak Kangur:  Aloe trikitab üle ja Dõmov võtab talt palli ära, söödab keskele Reimaale, kes otsib liini tagant Anieri, aga pall läheb liialt keskele ja on Pechterile lihtne saak.
18:47
Kristjan Jaak Kangur:  Laabus leiab oma poolelt ilusa diagonaalsööduga paremale äärele vabaks jäänud Slaštšjovi, kes otsib ühe puutega eest Koskorit, ent kaitsjad on jaol. Kohe seejärel saab Tammeka karistuslöögi, aga kasti riputatud pallist ei tule midagi.
18:48
Kris Ilves: Tere õhtust minu poolt! Toon teieni Kuressaare - Paide Linnameeskond mängu, mille alguseni on jäänud umbes 10 minutit. Koosseisud on uudises olemas.
18:49
Kristjan Jaak Kangur:  Võimalus mängida liini taha, aga täpselt Veelma ja Koskori vahele ning liiga tugev. Kalevil on nüüd kaks korda järjest oma poole peal palli hoidmisega probleeme ja Tartu on jälle kontrolli enda kätte saanud. Samas lükatakse palli keskväljal, viimasel kolmandikul napib ka Tammekal seni teravust.
18:50
Kristjan Jaak Kangur: Seevastu Kaidio Koppel on kenasti mängus sees: neljas kohtunik peab korraks käima meelde tuletamas, kus tehnilise ala piirid on.
18:51
Külastaja Andreas R kommentaar
Mis ilm praegu Saaremaal ka teeb?
18:52
Kris Ilves: Pilves ja tuuline. Kohe algab otseülekanne, siis saame targemaks.
18:52
Külastaja ee kommentaar
Tuuline ja veidi tibutab praegu. Julgen pakkuda et varsti tuleb paduvihma
18:52
Kristjan Jaak Kangur:  Paju teeb kenasti vasakul äärel kaitsjale jalge vahelt ja tuleb lubavalt mööda otsajoont värava poole, aga siis kuidagi koperdab.
18:52
Kristjan Jaak Kangur: Värav  KOSKOR!!!
18:55
Kristjan Jaak Kangur:  Tammeka suurim väravakütt teeb 23. minutil oma ära ja viib tartlased juhtima. Laabus tuli keskväljal mitme mehe vahelt läbi, leidis paremalt Slaštšjovi ning Koskor sai veel karistusala joonel palli rahulikult peatada ja siis võrku saata. Liiga vabaks jäi, Kalevi seisukohast vaadates.
18:56
Kristjan Jaak Kangur:  Kalev suudab audiviske järel tekitada Tammeka värava all mõõdukat sorti segaduse, aga mitte midagi enamat.
18:57
Kris Ilves: KURESSAARES PALL MÄNGUS!
18:57
Kristjan Jaak Kangur:  Koppel teeb väljaku ääres jälle kõva häält. Tundub, et ei ole rahul oma poolkaitsjate liikumisega olukorras, kus Tammeka hakkab tagant sööduga tulema.
18:57
Kristjan Jaak Kangur:  Koskorile mööda äärt jooksu peale, aga suluseis.
18:57
Külastaja Op kommentaar
Kus Paide uus kaistja
18:58
Kris Ilves: Teda koosseisus ei ole, jah. Ta on nüüd Esiliiga B-s saanud mänguaega, aga täna on välismängijate piirang talle saatuslikuks saanud. Caprioli on näiteks tagasi pingil.
18:59
Kristjan Jaak Kangur:  Ivkic laseb keskväljalt tulnud tsenderduse üle pea, aga Vallner on esimesena jaol.
19:00
Kris Ilves: Paide oli juba ohtlik, kui rünnati vasakult äärelt. Karofeld puterdas natuke ja Mošnikov sai löögile, aga seal oli müür ees.
19:00
Kristjan Jaak Kangur:  Reimaa pääseb nüüd kasti, taas Kalevile nurgalöök. Liivo Leetma tuletas vahepeal paremäärele Velijevile häälekalt meelde, et too on ründaja. Ees on tõesti teravusest puudu jäänud.
19:01
Kristjan Jaak Kangur:  Esimest korda ohtlikum olukord ka Tammeka värava all, Anierile leitakse läbisööt ja tsenderdus võtab rikošeti, aga lõpuks on siiski kõik tartlaste kontrolli all.
19:02
Kris Ilves: Luts murdis karistusalasse, misjärel sai Lubega löögile, aga löök oli liiga nõrk ja Karofeldil ei olnud raskusi.
19:03
Kristjan Jaak Kangur: Dõmov mängib ilusa kaarpalliga Reimaa üks-ühele võitlusesse Toomsaluga, kuid Tammeka kaitsja jääb õnnega pooleks peale. Siiski - Dõmovi klass annab Kalevile selgelt rünnakul käigu juurde.
19:03
Külastaja aaa kommentaar
kõikides mängudes kohtunikud olnud/on mustas vormis mingi kuldse embleemga, sellele mingi põhjendus ka või juhuslik?
19:03
Kristjan Jaak Kangur:  Vaevalt nüüd juhuslik, aga täpse vastuse jääme küll hetkel võlgu. Uurime asja.
19:04
Kristjan Jaak Kangur:  Koppelilt tuleb nüüd ports selliseid sõnu nii eesti kui ka välismaa keeles, et loodetavasti lapsed tribüünil ei kuulnud. Oli oma kaitsjate lohakuse peale tulivihane.
19:05
Kris Ilves: Sinilaid riputas karistuslöögist palli karistusalasse, see löödi sealt minema, aga Frolov paugutas kohe kaugelt peale. Mehi oli aga liiga palju ees. Kuressaare on nüüd päris tugeva surve alla jäänud.
19:08
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  38. minutil tõuseb Kadriorus esimest korda kollane kaart. Veelma pääseb äärelt jooksu ja Velijev tõmbab ta selgelt maha. Tammekale vasakult äärelt karistuslöök.
19:08
Kristjan Jaak Kangur:  Aga ei sünni sellest midagi, keerutatakse pall lihtsalt väravast mööda.
19:09
Kristjan Jaak Kangur:  Palutaja annab väga ilusa kaarpalli liini taha, mida Anier proovib otse õhust tabada, aga napilt ei ulata.
19:10
Kris Ilves: Paide proovib äärte kaudu rünnata ning on seeläbi teeninud kolm nurgalööki. Suurt asja pole nendest saanud. Aga Kuressaarel on raskusi.
19:11
Kristjan Jaak Kangur: Vallner teeb nüüd enda elu põnevaks, kui Koskor talle peale jookseb, aga saab siiski palli minema löödud.
19:13
Kris Ilves: Sisuliselt kõik mängijad on Kuressaare väljaku viimasel kolmandikul, ainult Toom vaatab mängu kaugemalt. Korralik surve on Paidel ikka peal.
19:13
Kristjan Jaak Kangur:  VALLNER!!! Ise teeb käki, ise lapib!
19:14
Kris Ilves: Frolov sai nurgalöögist löögile, aga mehi on karistusalas nii palju, kuidagi jõuab ikka pall ilusti Karofeldi kätte.
19:14
Kristjan Jaak Kangur:  Koskor andis pöördelt supersöödu liini taha, Vallner tuli äärele vastu, aga pallini ei jõudnud ja jäi eikellegimaale. Reinkort leidis madala sööduga keskelt Slaštšjovi, kellel oli maa ja ilm aega lööki sättida, kuid sättis tagasi postide vahele jõudnud Vallnerile pihta. Värava järel selgelt Tammeka kõige ohtlikum olukord.
19:15
Kris Ilves: Kuressaare sai vahepeal ühe rünnku ning Sinilaid tegi Lahe vastu vea. Laht proovis karistuslöögist otse peale lüüa, natuke läks üle värava.
19:15
Kristjan Jaak Kangur:  Tammekale veel ka nurgalöök, aga see lüüakse klaariks.
19:15
Külastaja asd123 kommentaar
Kuidas Paide algkoosseis välja võiks näha euromängus, kus pole välismängijate ja KTM piiranguid? Hirmus raske valik,eriti keskväljal...
19:16
Külastaja skeptik kommentaar
Kas Piht saab euromänguks terveks
19:16
Kristjan Jaak Kangur:  Kadriorus esimene poolaeg läbi! Üleminuteid ei tulnud, mehed pääsevad 15 minutiks kuivama. Palju pole avapoolajast rääkida, mäng oli suhteliselt samasugune nagu ilm - jättis soovida. Palju võitlust,  vähe ilu, aga ühe korra Kalevi kaitsjad eksisid ja Koskor karistas ära.
19:16
Kris Ilves: Loodetavasti saame pärast tänast mängu nendele küsimustele mingisugused vastused.
19:18
Kris Ilves: Pall põrkas üsna õnnelikult karistusalas Turile, aga mees ei suutnud reageerida ja Karofeld jälle püüdis.
19:18
Külastaja romario kommentaar
Esimese veerandtunni pallivaldamine oli 87-13 Paidele. Selliseid numbreid naljalt ei meenugi.
19:18
Kris Ilves: Päris pöörane! Mäng on selgelt Paide käes, aga kindlaid väravavõimalusi pole nagu olnud.
19:19
Külastaja R kommentaar
Ega seal väga erinev vast ei olekski algkoosseis ma arvan. KTM-id Tur ja Luts ikka mängivad ju?
19:19
Piht - praeguse seisuga valik number kolm pärast Lubegat ja Anieri või pigem mitte?
19:20
Kris Ilves: Arvestades seda, et Piht on üsna pikalt eemal olnud ja mängupraktikat pole olnud, siis on ta kindlasti praegu valik number kolm. Muidugi ei ole teada, mis seisus Piht on praegu.
19:20
Pihti vigastusest tõesti kahju, minu selle aasta üks lemmik tipumängijaid, kõva sammu edasi astunud noor poiss. Sama hooga jätkab, kutsuks ta juba koondisesse ka.
19:22
Kris Ilves: Frolov riputas palli karistusalasse ja tundus, et Karofeld kontrollis olukorda, aga tegelikult Kuressaare väravavaht puterdas selle maha. Tur proovis seda kätte saada, aga kohtunik määras vea.
19:24
Mulle samuti on Piht-i mäng see hooaeg sümpaatne tundunud ja korraks nagu oli kahju, et Anier toodi, kes loogiliselt võttes oleks temast eespool. Aga eks see annab Pihtile ma loodan täiendava motivatsiooni ja areng jätkub uue hooga:)
19:24
Kris Ilves: Mošnikov purjetas karistusalasse, aga Karofeld tõrjus terava nurga alt tehtud löögi.
19:26
otsisin ka pallivaldamise statistika üles (livescore.com näitab), praegu 16-84
19:30
Kristjan Jaak Kangur: Kadriorus pall jälle mängus! Vahetusi ei tee Kalev ega ka Tammeka.
19:30
Kris Ilves: Frolov virutas jälle nurgalöögi-olukorras kaugelt peale, seekord otse õhust, aga Karofeld tegi päris korraliku tõrje ja hoidis praegu Kuressaare värava puutumatuna.
19:30
Külastaja Ee kommentaar
Kure väsis ära, Rinkek vilistas paari min jooksul kõik olukorrad tagasi
19:30
Kui nüüd uskuda LiveScore-i, siis löögid väravale 3-0 Paidele ja väravast mööda 1-1 ehk pole palju kasu olnud sellest pallivaldamisest.
19:32
Kristjan Jaak Kangur: Pall on korraks Kalevi karistusalas lahti ja siis teeb Vallner huvitava liigutuse, kui võtab Koskorile mõeldud söödu jalgadega ründaja eest ära. Pelgas ilmselt tagasisöödu vilistamist, sest pall tuli oma mehelt. Lõpuks siiski kõik Vallneri kontrolli all.
19:33
Siuke tunne nagu kurekad oleks fännidele ka meeskonna vorme jaganud ja lasknud neil kaitsesse appi seisma hiilides tulla. Kure kast nii kollane koguaeg, et isegi rohelist murulappi ei näe nende vahelt, ei kujuta ette kuidas Paide sealt ära peaks lööma. Vb peaks mängu nats Kurele andma, et ruumi tekitada.
19:34
Kris Ilves: Kusjuures mõtlesin umbes kümme minutit tagasi täpselt sama asja. Korralik kamp on seal Kuressaare karistusalas koos.
19:34
Kristjan Jaak Kangur:  Ohtlik! Kalevile keskväljalt karistuslöök, Pechter tuleb välja, aga hindab olukorda päris lootusetult valesti. Keegi saab ka peaga löögile, aga mööda.
19:35
Kris Ilves: HoiatusSeeman tegi 38. minutil Lubega vastu vea ja sai kollase kaardi. Lubega pääses kontrarünnakust jooksma ja Seemanil ei jäänud muud üle - mees tuli lihtsalt maha võtta. Aga tuleb tunnistada, et oli oranžikas see kollane praegu.
19:36
Kristjan Jaak Kangur: Koppel töötleb oma mehi jätkuvalt, eriti kõvasti tundub saavat Järviste. Aga noh, kes on kõige arenemisvõimelisemad, neilt ka tavaliselt nõutakse kõige rohkem.
19:37
Kristjan Jaak Kangur:  Kõrge pall on nüüd ohtlik, Reinkort läbi, kuid Vallner tuleb hästi vastu. Teises otsas teeb pika soolo Reimaa, proovib ka lüüa, see siiski blokeeritakse.
19:37
Kristjan Jaak Kangur:  Dõmov proovib ise eemalt - kõrgelt üle.
19:37
Külastaja Si kommentaar
ma ei näinud ühtegi põhjust, miks see viga punane kaart, aga mitte kollane polnud!
19:37
Külastaja suht rõve kommentaar
Kure lihtsalt terve mäng plaanib vist bussi parkida :D
19:38
Kris Ilves:  Luts tegi vasakul äärel kahele mehele ära ja murdis karistusalasse. Seal olid juba uued mehed ees ja Paidele nurgalöök. Taas sai Frolov proovida, aga jälle Kuressaare mehed ees.
19:39
Kristjan Jaak Kangur:  Tammeka saab vasakult äärelt karistuslöögi - Aloe tõmmati maha. Kaitsjad saavad pea vahele ja nurgalöök otsa, Järviste läheb sedagi andma.
19:39
Kris Ilves:  Frolov tegi nüüd Paide poolel vea ja Kuressaare sai palli karistusalasse riputada. See lahendus aga ebaõnnestus.
19:40
Külastaja asd kommentaar
Selge punane küll mitte. Suht 50-50, oli veidi külje peal ja kure mängijad oleks äkki julgestama jõudnud.
19:40
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Nurgalöök mängitakse lahti ja Dõmov tõmbab kohe Aloele piki jalgu. Mängu teine kollane, 55. minutil.
19:40
Kris Ilves: KURESSAARE LÕI POSTI!
19:41
Kris Ilves: Miil andis küljesisseviske, pall tuli talle tagasi ja Miil virutas kohe peale, aga tabas posti. Võimalus nagu välk selgest taevast.
19:41
Kristjan Jaak Kangur:  Tammeka hoiab palli Kalevi värava all, riputatakse uuesti sööt kasti, kuid Vallner püüab.
19:42
Kalevi mängul 207 pealtvaatajat. Ega keegi ei tea öelda, mis seni on neil kodumängude keskmine olnud?
19:42
Kris Ilves: 45 minutit on Kuressaares mängitud. Poolajavile!
19:43
Kristjan Jaak Kangur: 299 oli seni keskmine. Natuke läheb nüüd alla.
19:44
Tänud:)
19:44
Kristjan Jaak Kangur:  Vallner mängib väga ohtlikult madala palli keskele, sealt siiski Tammeka mehed proovida ei saa.
19:45
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Kalev teeb 60. minutil oma esimese vahetuse, Velijev ära ja Sõtšugov sisse. Läks oma tavapärasele vasaku äärekaitsja kohale, Palutaja tuli sealt paremasse äärde.
19:47
Kristjan Jaak Kangur:  Reimaa pääseb jälle jooksu, läheb pikalt, kuni Järviste tema eest esimese jalasirutusega palli ära lööb, aga siis ka mehe maha võtab. Kalevlased nõuavad häälekalt kaarti, ei anta.
19:48
Kristjan Jaak Kangur:  Kalevi karistuslöök on jälle lubava koha pealt ... ja jälle ei sünni karistusalasse riputatud pallist mitte midagi.
19:49
Külastaja Joonas kommentaar
Mis toimub Paide? Ei suudeta ara lyya oma võimalusi
19:49
Kris Ilves: Pigem on need olnud poolvõimalused. Surve oli esimesel poolajal korralik, aga midagi väga kindlat ei ole Paidel tekkinud, Kuressaare seisab üpris hästi.
19:49
No kuule, kohtunik ei pea selgeltnägijana tulevikku ennustama, vaid peab arvestama vea hetkel mängijate paiknemist. Ilmselgelt oleks kuressaare kaitses pidanud olema Usain Bolt, et seda vahet kinni võtta. Viimane mängija võttis maha värava poole jooksva kaitsja... punane.
19:50
Kristjan Jaak Kangur: Anier hoiab pika palli küll libistamisega väljakul, aga mitte omadel. Tänase märja platsiga on selge, et kui sellised söödud korra juba põrkesse lasta, siis neile järele jõuda on üsna lootusetu üritus.
19:51
Kas Henri ja Hannes Anier on varem mõnes ametlikus liiga- ja/või karikamängus ka omavahel vastamisi läinud ?!?
19:52
Kristjan Jaak Kangur:  Ei tohiks olla. Mõlemad mängisid Eestis vaid Floras, Henri küll korraks ka Valga eest, aga Hannes oli siis veel liiga noor, et sel tasemel kaasa lüüa.
19:53
Külastaja VASTUS kommentaar
Erapooletu vaatajana, väga kole vaadata. KUREL kodumäng ja kaitstakse nagu ma ei tea mida. 11 mehega istutakse!
19:54
Kristjan Jaak Kangur: Kalevi liin on taas väga kõrgel, Koskor jätab rinnaga Reinkortile ja too lööb, aga kõvasti mööda.
19:54
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Davai Kure, istu ära see 45 minti.
19:54
Minuarust pole vahest kuidas mängida, kui see edu toob, kui Kure peaks siit täna Paidelt punkti saama on ülesanne täidetud.
19:55
Külastaja jupi kommentaar
tuleb välja, et mõni meeskond ei tohigi kaitsa, kuna vastane on nii äpu, ei oska ülekaaluga midagi peale hakata
19:56
Kristjan Jaak Kangur:  Sõtšugov üritab survestada Aloet, aga teeb hoopis vea.
19:57
Kristjan Jaak Kangur:  Vallner!! Veelmal lubatakse vabalt ääre pealt keskele tulla ja lüüa, kuid meeste varjust tulnud pommile saab Vallner kenasti käe ette.
19:57
Kristjan Jaak Kangur:  Lubav rünnak Kalevilt, aga suluseisulipp tõuseb ...
19:57
Kris Ilves: Kuressaares algas teine poolaeg. Kumbki meeskond ei ole vahetusi teinud.
19:57
Külastaja Linda NIsa kommentaar
Vabandage noorhärrad, kas see habeme, vesti ja nuiaga mees tribüünil on alati tragi härra Aivar Pohlak?
19:58
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus  Vahetus mõlemalt poolt: 73. minutil tuleb Tammekal ära Reinkort ja tema asemele Artur Uljanov, hetk hiljem tuleb Kalevil Anieri asemele Eduard Golovljov.
19:59
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kollane tõusis Reimaa mahatõmbamise eest, tundus, et Järvistele. 74. minutil.
20:00
Kris Ilves: Paide teenis oma 12. nurgalöögi juba, see mängiti lahti ja Saliste riputas palli Kuressaare värava peale, Karofeld pidi palli üle värava lükkama. Kohe sellele järgnes Paide 13. nurgalöök, aga see ohtlik ei olnud.
20:00
Kristjan Jaak Kangur:  Kalevile nurgalöök, millest siiski midagi ei sünni. Kadriorus kisub juba päris hämaraks. Huvitav, mis peaks ikkagi juhtuma, et siia staadionile ka ükskord korraliku valgustuse saaks?!
20:01
Kris Ilves: Mööl suunas palli peaga posti kõrvale, aga Karofel tõrjus. Karofeld on seni päris korralikult mänginud.
20:02
Kristjan Jaak Kangur:  Kalev on nüüd väikeste fännide marulise kaasaelamise toel suruma hakanud. Eemalt tuleb löök/tsenderdus, mis läheb jälle nuraglöögiks. Selle järel üritab Sõtšugov eemalt - mööda.
20:02
Kris Ilves: Värav LUBEGA!
20:03
Kris Ilves: Paide sai oma tahtmise ja üsna kiiresti teisel poolajal, 50. minutil. Luts tekitas vasakul äärel teravust ja tsenderdas palli värava ette, kus Lubega kerkis kõige kõrgemale ja lükkas palli peaga võrku.
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Kalevi kolmas ja viimane vahetus 79. minutil, Ramol Sillamaa sisse ja Kaupmees ära.
20:04
Kris Ilves: Pajunurm lõi kaugelt peale, aga täpselt Toomile sülle.
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Värav  PAJU!!!!! TAMMEKA 2:0!!!
20:04
Kris Ilves:  HoiatusRass rippus Mööli küljes ja sai kollase kaardi.
20:05
Kristjan Jaak Kangur:  Pääses äärelt jooksu ja sättis palli täpselt Vallneri jala kõrvalt tagumise posti juurde!
20:05
Kristjan Jaak Kangur:  Kaitsest pika palli ette mänginud Aloe saab siit väravasöödu kirja.
20:05
Kui Levadia oma uue staadioni valmis saab, siis vist pole põhjust Kadriorus ka uue valgustuse peale mõelda?
20:05
Mu mõte oli euromänge silmas pidades, et keegi saaks seal mängida, aga Levadia nii ehk naa seal ei mängi seega palun kommentaari ignoreerida:)
20:06
Kristjan Jaak Kangur: Mõte on tegelikult õige suunaga, sest Tallinnas kolmandat euromängudeks sobivat staadionit peale Lilleküla ja Kadrioru ju ei ole. Kuluks ära küll.
20:07
Paidel mingi 15nurgalööki olnud ja 0ohtlikku. Neid vist trennis ei harjutada, nad harjutavad pendlaid ainult
20:07
Kristjan Jaak Kangur:  Sillamaa üritab kauglöögiga, aga Pechter püüab suurema vaevata.
20:07
Aga kas Levadia on omale staadionit ehitamas või?
20:08
Kristjan Jaak Kangur:  Isiklikult pole sellistest plaanidest kuulnud. Neil hetkel muidki muresid, staadioni ehitamine on kole kallis töö.
20:08
Kris Ilves: Tur oli karistusalas täielikult ära unustatud - terava nurga alt tehtud löök läks siiski mööda. Paide on käigu juurde pannud.
20:09
Kristjan Jaak Kangur:  Pall käib Slaštšjovi söödust üliohtlikult Kalevi värava alt läbi, aga keegi jalga vahele ei saa.
20:09
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Koppel teeb seisu kindlustava vahetuse: 84. minutil Veelma ära ja Dominic Laaneots sisse.
20:09
Kris Ilves: Paide poolel on sooja tegemas Anier ja Deabeas.
20:11
Kristjan Jaak Kangur:  Mis veel Kadrioru staadionit puudutab, siis just valgustuse puudumise tõttu algab ka näiteks Kalju ja Mura euromäng siin juba kell 17.30. Tööpäeval. Aga midagi pole parata, sest see mäng võib ju ka lisaajale ja penaltitele minna.
20:12
Kris Ilves:  HoiatusLuts sai kollase keskväljal tehtud vea eest.
20:12
Kris Ilves: MIIL VIRUTAS LATTI!
20:13
Kristjan Jaak Kangur:  Veel üks terav pall paremalt äärelt värava alla, kuid Pechter püaüb jälle. Tahtmisest Kalevil kindlasti puudu ei tule, aga rünnakud jäävad paraku hambutuks.
20:13
Kris Ilves: See oli umbes 40 meetri kauguselt. Pall tegi õhus igasuguseid vingerpusse ja Toom ei saanud mitte midagi aru. Pall lendas latti.
20:14
Kris Ilves: Lubega pääses nurgalöögi-olukorras peaga löögile, seekord üle värava.
20:15
18s nurgalöök
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Kolm minutit Kadriorus juurde.
20:16
Kris Ilves: HoiatusPajunurm tõmbas Turi karistusalas maha ja Paidele penalti.
20:16
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Ka Tammeka sai veel 89. minutil kollase kaardi, Uljanov rikkus Ivkici vastu määrusi.
20:17
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Tammeka teeb teisel üleminutil ära oma viimase vahetuse, Koskori asemele tuleb Mart Paul Preiman.
20:18
Kristjan Jaak Kangur:  Kadriorus kõik! Tammekale 2:0 võit ja kolm punkti, Kalev jääb taas nii punktide kui ka väravata.
20:18
Kris Ilves: Vahetus Lubega mäng lõppes 67. minutil, Anier tuli tema asemele.
20:19
Kristjan Jaak Kangur:  Mina tänan, Kalev-Tammeka järelkaja ja kokkuvõte tulekul.
20:20
Kris Ilves:  Värav MOŠNIKOV!
20:21
Kris Ilves: Saliste purjetas vasakult äärelt karistusalassse, andis palli värava ette, kus Anier lükkas selle osavalt Mošnikovile, kes palli kindlalt võrku pani.
20:21
Peavad märja palliga penalti löömist ka harjutama
20:21
sellise parkiva bussi vastu mängimine ei näita eriti midagi euromängule mõeldes.
20:21
Külastaja Dex kommentaar
Siim Rinkeni tase on allapoole igasugust arvesust! Algul Lutsu kollane absoluutselt ei olnud kollase koht, siis Kure penalti, esiteks ei teinud Pajunurm viga, mängis palli ja teiseks oli see väljaspool kasti.
20:23
Minuarust oli kastis.
20:23
Kris Ilves: Kuressaares on 176 pealtvaatajat.
20:25
Kris Ilves: Vahetus Kuressaare vahetas: Valmas asendab Tutki, Schjönning-Larsen Tuhkaneni.
20:25
pall oli juba kastis, aga kontakt oli napilt väljas
20:25
kehva rezissöör kuressaares
20:25
Mina arvan ka :D Sa ei saa oma Parimat mängu mängida, kui su vastane kaitseb 11 mehega
20:28
Kris Ilves: Miil tegi Turile selge vea ja Paide teenis karistuslöögi. Värav Mošnikov riputas palli karistusalasse ja Kuressaare segaduse karistas ära Luts. 3:0!
20:29
Kris Ilves:  Hoiatus Kelderile kollane kaart.
20:30
Külastaja Rainer kommentaar
Paide võib päris kenasti hakkama saada Euroopas.Kui Eestis on enamus klubisi kaitseformatsiooniga mängimas,siis Paidele kindlasti sobib enam lahtisem mäng ja seda nad ka Euroopas saavad.Esimese ringi vastane kindlasti võidetav aga Paide nõrgim koht on kaitse,muidu võitleks ta Floraga punkt punktis Eesti meistritiitli eest.
20:31
Kris Ilves:  VahetusDeabeas tuli sisse ja teeb Premium liiga debüüdi, Tur lahkus.
20:32
Kris Ilves: Karofeld tõrjus Anieri lähilöögi.
20:32
nõustun Raineriga
20:33
Kris Ilves: HoiatusMiil sai kollase kaardi Möölile tehtud vea eest.
20:38
Külastaja Huumorinurk kommentaar
Tore vaadata, et siit jututoast leiab palju kohtunike vaatleja kandidaate
20:38
Kris Ilves: 86 minutit mängitud.
20:39
Kris Ilves: Laht pääses Toomiga üks-ühele, aga Kuressaare mees oli suluseisus. Toom oli valvel ja tõrjus löögi.
20:41
Külastaja Andre kommentaar
Nurgalöögid 23-0. Tekib küsimus kas tegu võib olla Premium Liiga rekordiga. Suurim nurgalöökide vahe ühes mängus.
20:42
Kris Ilves: VäravANIER!
20:43
Kris Ilves: Pelt andis suurepärase läbisöödu Anierile kaitseliini taha, Karofeld tuli vastu, aga Anier lahendas külmavereliselt.