Ivar Lepik:  Tere pühapäeva pärastlõunat!
Ivar Lepik:  Saaremaal on tavapäraselt tuuline ja FC Kuressaarel külas FCI Levadia.
14:58
Ivar Lepik:  Mehed väljakul ja valmis igatahes!
14:59
Külastaja Krudu kommentaar
Uus kord jälle, et meeskonnad ei tule korraga sisse vaid nagu UEFA mängudel oleme näinud? Selline asi jh?
15:00
Ivar Lepik: Ei ole ausaltöeldes kõrvu jõudnud, et nii olema peab. Aga võibolla tõesti, siin natuke korrigeeriti "seaduseid" äsja jälle.
15:01
Sest eile flora ja kalevi mängus midagi sellist küll ei olnud, seepärast tekkis huvi.
15:01
Ivar Lepik:  Läksime!
15:03
Ivar Lepik:  Koosseisudest ka. Saarlastel on U21 koondisest Männilaan ja Soomre jäänud pingile ning Miil puudu.
15:04
Ivar Lepik:  Hoiatus 3. minutil teeb Roosnupp vea Kaldmale ja esimene kollane kirjas.
15:04
Ivar Lepik:  Vabandust - Miil ikka olemas, paremkaitses lihtsalt. Konspektid sassis!
15:05
Kuressaares tuleb kodu meeskond see hooaeg vähemalt, kogu aeg tribüüni poolsest hoonest ja vastas võistkond teisest hoonest. Nad ei ole samas hoones
15:06
Nagu Tiisleril kukub arvuti, siis varsti vist väravad lendavad ka mööda staadionit.
15:06
Kas tuul mängu ka mõjutab?
15:06
Ivar Lepik:  Mõjutab, piisavalt. Levadia hetkel vastutuult. Kohanemiseks läheb kindlasti aega.
15:08
Ivar Lepik:  Levadial täna Jürgenson alustab (450. mäng Premium liigas!) ja Elhi pingil paremkaitses, keskkaitses Rasmus Peetson auku täitmas. Muud suurt üllatavalt pole.
15:10
Ivar Lepik: Värav ESIMENE! 9. minutil Bogdan Vaštšuk kõmmutab!
15:10
Ivar Lepik: Roosnupp mängib fantastilise tsenderduse kaitseliini taha, Vaštšuk laseb korra maha põrgata ja virutab siis otse õhust. 1:0!
15:11
Külastaja Artur kommentaar
kui mäng nõmme klaju - levadia lükatakse edasi siis kas ma sain õigesti aru et tänased kollased kaardid levadia meestel lähevad järgmisele mängule ehk tänased mängukeelu ohus Gando,Juri Kolomojets,Rasmus Peetson,Bogdan Vaštšuk kui tahavad flora vastu mängida ei pea kollast saada?
15:12
Ivar Lepik:  Jah, just nii. Kes täna endale mängukeelu hangib, jätab vahele järgmise mängu, misiganes see Levadial siis on.
15:14
Ivar Lepik:  Roosnupp lükkab kõrvale löögile Kolomojetsile, aga ukrainlase sooritus jääb pehmeks.
15:17
Ivar Lepik:  Värav Ei lähe kaua, 2:0! 17. minut, Gando Biala!
15:19
Ivar Lepik:  Keerutatakse karistusala kohal, Roosnupp pääseb karistusala servalt löögile, Karofeld saab näpud vahele ja tõrjub latti, aga Gando on esimesena tagasipõrkunud pallil jaol.
15:21
Ivar Lepik:  Podholjuzin sai väikese kõksu vastu nina ja tundub, et vere ka lahti. Aga küll korda tehakse.
15:23
Ivar Lepik:  Lepistu-Peetson nüüd keskkaitsepaar, kuni Podholjuzinit remonditakse.
15:25
Ivar Lepik:  Tundub, et Podholjuzinil vist hoopis sai mujalt vere lahti. Tõmmati teibiring ümber pea.
15:31
Ivar Lepik: Levadia hoiab asja kontrolli all. Kui hästi lühidalt öelda. Midagi suurt ohtlikku pole ammu tekitatud, samas on Kure ise päris mannetu.
15:31
Ivar Lepik:  Hoiatus Nüüd saab Jürgenson kollase ja Kurel võimalus pall karistusalla mängida.
15:32
Ivar Lepik: Aga ei saa kasti. Laht virutas müüri ja jätkupalli lajatas Miil selgelt üle.
15:34
Ivar Lepik:  Nüüd saab Kaldma proovida, aga Kotenko kontrollib ja veidi mööda ka.
15:36
Ivar Lepik:  Kelder lööb. Üle. Lõpuks on saarlased ka natuke ärganud.
15:40
Ivar Lepik:  Kolomojetsilt terav pall keskele, aga Karofeldil näpud vahel!
15:40
Ivar Lepik:  Ja nüüd väänab Roosnupp, aga mööda.
15:41
Külastaja Tore kommentaar
Hea meel, et kure ultrad võidu võtsid aastalõpuka fänniturniiril eelmine aasta. Muidu on nende elu ikka väga karm, pidevalt tuul, sitt ilm ja kohutav mängupilt/tulemused. Päris raske on ennast väljaku äärde niimoodi ajada...
15:42
Külastaja Jk kommentaar
Mis soomrega? Kure fbs ta algkoosseisus ja saar pingil
15:43
Ivar Lepik:  Ju siis mingi viimase hetke sunnitud muudatus. Kahjuks täpsustada hetkel ei oska.
15:43
Huvitav kas see aasta on ka tulemas aastalõputurniir? :) Usun et kindlasti tuleb
15:44
Ivar Lepik:  Kui olukord seda võimaldab, siis ju ta tuleb! Aga eks ole näha, milliseks elu sügise poole läheb. Viimane aeg otsustada on ~november.
15:45
Ivar Lepik:  Nüüd pannakse Kotenko proovile! Miil vajutab. Aga üsna pehmelt ette.
15:45
Külastaja V2nn kommentaar
Võiks tulla jah fänniturniir, kurel ka jälle lootus mõni võit kirja saada
15:48
Ivar Lepik: Poolaeg!
15:49
Ivar Lepik: Levadia väravavahtide treener Ain Tammus märkis ERR-ile, et peatreener Vladimir Vassiljev jäi Armeeniast saadud kõhuhädaga koju. Sellega vähemalt selgus majas.
15:49
Ivar Lepik:  Aga esimesest poolajast. Levadia kontrollis ja teenitult juhib, kuigi eeldatavalt oli raskem poolaeg. Saab näha, mida teine 45 minutit toob.
15:58
Ochigava ja Lipp on mõlemad vigased või mis ?!?
15:58
Ivar Lepik:  Ei tea. Reedese seisuga oli info, et kõik terved.
16:03
Ivar Lepik:  Teine poolaeg läks!
16:07
Ivar Lepik:  Kolomojets kukub kastis kerge puute peale, aga Tohver näitab palli Kuressaarele.
16:08
Ivar Lepik: Hoiatus Aga Sander Seeman saab kollase varasema vea eest ja seega jääb tal mäng Legioniga vahele. Valus Kurele!
16:09
Ivar Lepik:  Kolomojets pääseb liini taha löögile, Karofeld vastas!
16:09
Külastaja Huvitav kommentaar
Tundus puhas penalt olevat...
16:11
Ivar Lepik: Vahetus Esimene vahetus: Saar välja ja Schjönning-Larsen murule.
16:12
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine  Seeman võtab siis juba varajase duši ka!
16:13
Ivar Lepik:  56. minutil jääb Kuressaare vähemusse. Rumal, rumal viga.
16:15
Ivar Lepik:  Täiesti süütu olukord. Levadial oli oma väljakupoolel küljeaut ja Seeman läks selja tagant Vaštšukile sisse.
16:18
Ivar Lepik: Vahetus Kaks passi andnud Roosnupp sai kuskil veii haiget ja võetakse puhkama. Žurahhovski asendab.
16:19
Ivar Lepik:  Aga selgelt on Levadia kontrolli all nüüd asi taas.
16:24
Ivar Lepik: Vahetus Levadia vahetab. Manucho ette, Kirss välja.
16:28
Ivar Lepik: Hoiatus 71. minutil Maksim Podholjuzinile kollane kaart. Tema ohus polnud.
16:28
Külastaja kingo kommentaar
Aland on harjumuspärases positsioonis, varupingil, lihtsalt tiitli asemel saab ehk pronksi, muud vahet ei paista olevat.
16:28
Ivar Lepik:  Alandist on kahju. Natuke oleks ehk oodanud, et täna saab võimaluse, aga ei saanud sedagi.
16:30
Ivar Lepik:  Saarlastel šanss! Nurgalöögist oli Pajunurm õhus, aga napilt jääb peanupust puudu!
16:33
Ivar Lepik: Vahetus Kolomojets välja ja Õigus. 77. minutil.
16:34
eks alandil oli ebaõnne, sai eelmises mängus kures platsile, aga ebareaalsed väravad tuli sisse lasta, eriti esimene
16:34
Mulle näiteks ei meeldi kuidas kotenko mängib,suht palju vigu teeb aga ikka kõva kogemustega mehel on eelis.Usun et saame näha veel Alandi tegutsedes aga julgen pakkuda et järgmisel hooajal levadia eest mängib nii Aland kui ka keegi Pechter/Nõmm ))
16:35
Ivar Lepik:  POST! Ohjah. Õigus murrab rünnakule, leiab Vaštšuki, kes teeb kaitsjale atškoo ja saab täiesti segamatult Karofeldi vastu lahendada. Tundub juba, et veereb nurka, aga tuleb postist tagasi!
16:36
Ivar Lepik: Vahetus  79. minutil Kaldma puhkama ja Elari Valmas saab ka veel peale.
16:36
ei tea miks peaks
16:38
Ivar Lepik: Värav  Kolmas. Žurahhovski!
16:38
Ivar Lepik:  Gando teeb karistusalas tantsuliigutusi ja õnnega pooleks satub pall Žurahhovski jalale, kes üsna lähedalt ei eksi.
16:39
Külastaja hoo kommentaar
kas gandole assist?
16:39
Ivar Lepik:  Jah.
16:40
Ivar Lepik:  Aga vahepeal Karofeld päästab. Levadia ei taha veel leppida.
16:40
kas lelovil oli valmase põhjuse osas õigus?
16:40
Ivar Lepik:  Ei ole õigus. Kogu Kuressaare esindusmeeskond treenib Tallinnas, saarele on jäänud duubel.
16:41
Ivar Lepik:  Valmas rääkis tegelikult juunis ise päris pikalt olukorrast ja sellest, miks olukord selline on.
16:41
Ivar Lepik:  Vahetus Aga viimane vahetus ka. Rass välja ja Daniel Tuhkanenile minutid.
16:45
Ivar Lepik: Värav 4:0, 88. minut. Lihtne. Õigus lükkab keskele ja Manucho oleks võinud selle palli sõna otseses mõttes sisse istuda.
16:47
Ivar Lepik: Värav  90. minut ja viis. Vaštšuk.
16:47
Ivar Lepik:  Žurahhovski leiab keskkaitsjate vahelt Vaštšuki ja seekord paigutab ta posti äärde ära.
16:49
Ivar Lepik:  Hoiatus 90+2. Lepistule veel kaart ja Kuressaarele karistuslöök.
16:49
Külastaja Unarkurg Tööõpetus kommentaar
Kožuhhovski õnnitleb meeskonda vapra võitluse puhul. Kure ultrad laulavad kohtunikule unelaulu ja võtavad Konsumist kambapeale pulgakommi.