Pühapäev, 20. september 2020
17:40
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! 50 minuti pärast kõlab Stamford Bridge'il avavile ja omavahel hakkavad madistama Chelsea ning Liverpool.
17:40
Rasmus Voolaid:
17:41
Rasmus Voolaid: Algkoosseisud: kõige olulisem on ehk see, et Liverpoolil on ainult üks terve keskkaitsja - Virgil van Dijki kõrval alustab täna Fabinho, nii Joe Gomez kui Joel Matip on vigastustega väljas. Uued poisid Tsimikas ja Thiago on mõlemad pingil. Diogo Jota veel täna mängida ei saa.
18:02
Külastaja realist kommentaar
Kas on juba juskil ka kuulda olnud, et millal premieris lõpetatakse tühjade tribüünide ees mängimine - kindlasti on nad ainus tippliiga kes seda teevad siiani ja vb üldse ka ainus liiga terves euroopas ...
18:02
Rasmus Voolaid: Mingit ametlikku otsust pole vastu võetud, aga sahistatakse, et ehk oktoobris.
18:28
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on Londonis platsile jalutanud ja peagi läheb käima!
18:29
Ma ennustan, et 3:2 Chelsea võidab Liverpooli , mäletan et Liverpool oli hädas Leeds Unitedi vastu
18:30
Rasmus Voolaid: Äsja lõppes veel üks Premier League'i kohtumine, kui Brighton alistas võõrsil 3:0 Newcastle Unitedi. Väravad Neil Maupaylt (2) ja Aaron Connollylt.
18:30
Rasmus Voolaid: Avavile!
18:37
Külastaja To Rasmus kommentaar
Kõlakad viivad semedo wolvesisse ja Desti ajaxist barcasse olete kuulnud?
18:37
Rasmus Voolaid: Olen.
18:38
Rasmus Voolaid: Seni mäng vägagi rahulik. Liverpool aktiivsem olnud ja vallanud rohkem palli, aga pealelöökideni pole veel kumbki pool jõudnud.
18:42
Klavani mängudest otseülekande puudumise tõttu livesid see hooaeg ei tehta jah ...
18:42
Rasmus Voolaid: Teeme ikka. Iga hetk ilmub uudis ja saate seda ka nautida. :)

18:44
Rasmus Voolaid: Liverpooli võimalus! Kepa luges olukorda valesti, Salah jõudis enne teda pallini ja söötis värava ette Firminole, kuid kaitsja on kohal.
18:48
Külastaja siil kommentaar
Chelsea on see hooaeg ikka väga head täiendused toonud, lisaks Lambard eelmise hooajaga kogemust saanud. Kindlasti on Chelsea tiitlisoosik, aga ise pakun ikka 1.Liverpool, 2.Man City, 3. Chelsea, 4. loomulikult Arsenal, 5. Tottenham, kah head täiendsed saanud, 6.Leicester ja 7. õnnetuse hunnik Manu.
18:58
Rasmus Voolaid: Jätkuvalt kulgeb mäng nii, et Liverpool valdab palli ja Chelsea loodab vasturünnakutele. Jätkuvalt pigem võimalusteta.
19:03
Rasmus Voolaid: Werner mängib end vasaku jalaga löögile, aga see veereb veidi postist mööda.
19:04
Rasmus Voolaid: Salah võttis keerulises olukorras hästi palli maha, aga järgnenud terava tsenderduse peale polnud Liverpooli ründajaid minemas.
19:07
Rasmus Voolaid: Löögiüritused seni 6:1 Liverpoolile. Mäng olnud punaste käes.
19:08
Rasmus Voolaid: Werner jättis suurepärase võimaluse löömata, kuigi enne oli rahvuskaaslane Havertz suluseisus. Samas tuli pealelöök enne kohtuniku vilet ehk Werner oleks pidanud igal juhul selle ära lööma.
19:13
Rasmus Voolaid: Ongi avapoolaeg vaikselt lõppemas. Vaadates siin ka lugejate kommentaaride arvu, siis on vist pigem olnud tegu igava lahinguga?
19:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus Mane oli juba värava peale jooksmas, aga Christensen võtab ta selja tagant maha. Kas äkki hakkab ka VAR sekkuma, et kaardi värvi muuta?
19:14
Rasmus Voolaid: Näidataksegi, et VAR vaatab.
19:15
Rasmus Voolaid: Pilt, mida eelmisel aastal ei näinud - kohtunik läheb ise telekat vaatama!
19:15
Rasmus Voolaid: Eemaldamine Christensen läheb duši alla!
19:16
19:17
Rasmus Voolaid: Aga karistuslööki läheb ilmselt Trent Alexander-Arnold lahendama.
19:17
Rasmus Voolaid: Selgelt mööda.
19:17
Rasmus Voolaid: Sellega esimene poolaeg ka lõppeb! Väga kompav mäng, aga teisel poolajal saab Liverpool olla ülekaalus.
19:29
Rasmus Voolaid: Siin siis olukord, mille eest andis kohtunik Paul Tierney esmalt kollase, aga ekraanilt üle vaadates otsustas punase kasuks.

Õige parandus?
19:29
Külastaja kx kommentaar
Silva lahkus omal soovil psgst?
19:33
Rasmus Voolaid: Vahetus Mõlemad meeskonnad vahetavad! Fikayo Tomori tuleb Chelsea kaitset lappima, aga Liverpooli eest debüüdi Thiago Alcantara! Puhkama vastavalt Kai Havertz ja Jordan Henderson.
19:34
Rasmus Voolaid: Läksime taas!
19:39
Rasmus Voolaid: Liverpool on väga selgelt võtnud eesmärgiks varsti värav kirja saada. Chelsea pole esimesed viis minutit palli saanud.
19:39
Rasmus Voolaid: Värav JA KOHE SAAB! Mane peaga rahulikult tahaposti!
19:39
Rasmus Voolaid: Firmino mängib Salah'ga seina ja riputab Manele pea peale. Kogu ründekolmik ehitas selle värava üles.
19:43
Rasmus Voolaid: Värav KEPA JÄME PROHMAKAS! MANE X2!

Külastaja Haha kommentaar
Kepa on üks läbi argade suurim flop. Maailma kalleim väravavaht.
19:49
Kepa on Premieri kohta ikka juba kehva kvaliteediga. Liiga madalamal sobiks, aga siin küll mitte.
19:54
Rasmus Voolaid: Vahetus Liverpool tegi oma teise vahetuse: 64. minutil teeb oma hooaja esimese mängu James Milner, kes vahetas välja Naby Keita. Liverpoolil on pärast Thiago liitumist üsna palju poolkaitsjaid ja kõik saavad siin järjest minuteid.
19:54
Rasmus Voolaid: Liverpool kombineerib taas hästi, aga Kepa suutis Wijnaldumi löögi ära tõrjuda.
19:57
Rasmus Voolaid: Mount läks kaugelt vägevat väravat otsima, aga kukub tagumisest ristnurgast natuke üle.
20:01
Rasmus Voolaid: Liverpool mängib nüüd turvaliselt ja ei tõtta enam nii maruliselt rünnakule nagu teise poolaja alguses.
20:02
Rasmus Voolaid: PENALTI CHELSEALE!
20:02
Rasmus Voolaid: Thiago tahtis Werneri tagant mööda joosta, aga puudutas siiski jalgu. Kukkudes tegi Werner õlale haiget.
20:03
Rasmus Voolaid: Tundub, et Tierney on VAR-iga suhtluses.
20:03
Rasmus Voolaid: Jorginho on valmis lööma, aga vaadatakse enne suluseisu.
20:03
Rasmus Voolaid: TULEB PENALTI, AGA ALISSON TÕRJUB!
20:08
Rasmus Voolaid: Salah ja Alexander-Arnold kombineerisid karistuslööki, aga keerutas kaitsja jälle veidi mööda.
20:08
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. Mateo Kovacic ja Jorginho puhkama ning Ross Barkley koos Tammy Abrahamiga.
20:09
Rasmus Voolaid: Siin siis penaltiolukord videos. Eksijaks Jorginho, tõrjujaks Alisson.

20:15
Rasmus Voolaid: Vahetus 86. Roberto Firmino välja ja Takumi Minamino sisse. Kõik vahetused nüüd tehtud.
20:19
Arvan, et Chelsea punane on andnud Chelseale hoobi või mis sa arvad Rasmus ise ?
20:20
Rasmus Voolaid: Kindlasti on, aga ka esimesel poolajal oli Liverpool siiski parem. Esimese poolaja pealelöögid olid 9:1.
20:21
Külastaja Hoop tuli ju mujalt kommentaar
Hoobi andis hoopis Kepa ma usun.
20:21
Rasmus Voolaid: Mane jahib kübaratrikki, aga Kepa võtab tema löögi altnurgast ära.
20:22
Rasmus Voolaid: Wijnaldumil oli Kepa tõrje järel tühi värav ees, aga reaktsiooniaeg jäi liiga väikseks.
20:22
Ma arvan, et pärast mängu Kepa nutab ja loobi riietusruumis veepudelit.
20:23
Rasmus Voolaid: Lõpuvile! Valitsev Inglismaa meister võtab tiitlisoosiku Chelsea vastu 2:0 võidu.
20:26
Külastaja Juust kommentaar
kaks maailma kalleimat väravavahti Kepa ja Allison...
20:26
Rasmus Voolaid: See odavam tõrjus penalti, teine on maailma kalleim ja kinkis Manele värava.
20:27
Rasmus Voolaid: Sellega aga praeguseks siit lõpetame. Jälgige veel kõrvalaknast Cagliari mängu. Aitäh kõigile ja kena õhtut!