Kristjan Remmelkoor: Tere, Cagliari keskkaitsja Ragnar Klavan alustab kohe oma kolmandat hooaega Itaalia Serie A-s.
Kristjan Remmelkoor:
18:55
Kristjan Remmelkoor:  Selline on Cagliari avavooru põhikoosseis.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Vastaseks on Cagliari uue peatreeneri Eusebio Di Francesco endine tööandja Sassuolo. Eelmisel hooajal tegid Sassuolo ja Cagliari omavahel mõlemas liigamängus viigi.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Itaalia koondise peatreener Roberto Mancini on ka tribüünil mängu vaatamas.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Tundub, et kuskilt Eesti kanalitelt mängu ei näe, jah.
19:00
Kristjan Remmelkoor: Sassuolo algkoosseis: Consigli; Toljan, Chiriches, Ferrari, Rogerio; Locatelli, Djuricic, Obiang; Berardi, Caputo, Haraslin.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Cagliari pani palli mängu.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Klavan mängib neljases kaitseliinis vasakpoolset keskkaitsjat, teiseks keskkaitsjaks on Walukiewicz.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo pääses juba esimese minuti lõpus kasti tagant löögile, napilt mööda.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Klavan alustas järgmist rünnakut tagant pika palliga.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  3. minutil Sassuolo esimene löök kastist raamide vahele, aga otse Cragnole kätte.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo nurgalöök löödi kastist välja, aga kaugelt sai kohe vajutada Berardi, õnneks mööda.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSassuolo lükkas pikalt oma poolel ja keskväljal söötu, lõpuks mindi vasakult äärelt rünnakule ja Farago (Cagliari) pidi võtma esimese kollase kaardi.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Haraslin (Sassuolo) lõi terava nurga alt karistuslöögist otse peale, rikošetiga läks löök korneriks. Nurgalöögi jätkulöök lendas mööda.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo domineerib täielikult ja pääses söötudega trahvikasti välja ja Caputo sai seal löögile, Cragno püüdis.
19:18
Kristjan Remmelkoor: Cagliari üritas kontrarünnakust nõelata, aga Nandezi sööt läks Simeone jaoks liiga ette.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus16. minutil võttis Nandez (Cagliari) kollase kaardi.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Klavani madal sööt tagant ründajaid üles ei leidnud.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo jõudis taas palliga Cagliari karistusalasse, tsenderduse blokeeris äärekaitsja ära.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Simeone teenis 25-30 meetrilt karistuslöögi, Lykogiannis lõi selle raamide vahele, aga Consigli püüdis kindlalt.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Cagliari nurgalöök Klavanini ega tema tiimikaaslasteni ei jõudnud, Sassuolo puhastas.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  26. minutil tehakse joogipaus.
19:32
Kristjan Remmelkoor: 28. minutil sai joogipaus läbi ja Klavan söötis tagasi väravavahile, kes lõi pika ette.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Nandez kaotas keskväljal palli ja Berardi läks kaugelt löögile, pehme palli Cragno püüdis.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Klavan blokeeris õlaga kauglöögi, aga rünnak jätkus ja Haraslin sai veel lähedalt löögile, aga tulistas üle.
19:39
Kristjan Remmelkoor: Sassuolo pikk pallivaldamine lõppes Haraslini ebaõnnestunud tsenderdusega.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Joao Pedro madala kauglöögi Consigli rahulikult püüdis.
19:43
Külastaja Huvitav kommentaar
Kristjan, mis sa arvad kas Godin mängib Klavani pingile või kellegi teise? (Läbi neutraalsete prillide õeldes)
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Raske öelda. Kellegi ta ilmselt pingile mängib küll.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Caligara tegi väga konkreetse vea, kuid pääses kaardist.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Berardi tsenderdas, Haraslin sai peaga löögile, Cragno tõrjus!
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolajale lisati 3 minutit.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Rogerio kauglöök oli ebatäpne.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Nandez sai karistusalast terava nurga alt löögile, lajatas mööda.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Farago tsenderdas, Simeone pealöök läks napilt mööda!
19:52
Kristjan Remmelkoor:  See Cagliari võimalus jäi avapoolaja viimaseks olukorraks, esimene poolaeg lõppes seisuga 0:0.
19:52
Kristjan Remmelkoor:  Esimest 15 minutit domineeris Sassuolo täielikult, edaspidi sai ka Cagliari mängu paremini sisse.
20:08
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Cagliari tegi vaheajal esimese vahetuse: Klavan välja, Pisacane sisse.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas, ilma eestlaseta.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel poolajal küll aru ei saanud, et tal vigastus oleks olnud. Samas aitas taga nulli ka hoida, nii et äkki ikkagi miski vaevab, loodetavasti hiljem kuuleme põhjust.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusRog (Cagliari) võttis kollase kaardi.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo nurgalöögi järel lõi Rogerio kaugelt mööda.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Berardi otsis väga pikalt kasti tagant löögikohta, aga vastane oli ees ja lõpuks ta söötis äärde Toljanile.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Pedro Obiang tulistas kaugelt, Cragno püüdis.
20:25
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus Simeonet särgist sikutanud Chiriches sai kollase kaardi.
20:25
Külastaja Brenda kommentaar
Kumb klubi hetkel dikteerib mängu? Kahju ,et kuskil üle ei kanna.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo on endiselt dikteerivam pool.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetus Vahetus Vahetus Sassuolol läksid Rogerio, Obiang ja Haraslin välja, sisse tulid Kyriakopoulos, Defrel ja Bourabia. Cagliari vahetas Caligara välja, Zappa sisse.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Sassuolo tsenderdas vasakult, Caputo lõi vastu kaitsjat ja siis kohe jätkulöögi üle värava.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Kyriakopoulose tsenderdus läks liiga värava peale ja Cragno püüdis.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  71. minutil tehakse teise poolaja joogipaus.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Mäng jätkus.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Defrel söötis karistusalasse ja Berardi keerutas ühe puutega napilt tagumisest ristnurgast mööda.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Pisacane klaaris värava eest ohtliku madala tsenderduse.
20:42
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vahetus Vahetus  Sassuolo vahetus: Toljan välja, Muldur sisse. Cagliari vahetused: Rog välja, Sottil sisse; Marin välja, Oliva sisse.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  VäravJoao Pedro tsenderdas ja Simeone viis peaga 77. minutil Cagliari juhtima!
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Nandez vedas sellel kontrarünnakul pikalt palli, leidis vasakust äärest Joao Pedro, kelle tsenderduse suunas Simeone võrku mõnelt meetrilt.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohe oli Caputol võimalus viigistada, oli Cragnoga silmitsi, aga väravavaht jäi ette.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Nandezi söödust tõstis Simeone 81. minutil palli uuesti Sassuolo väravasse, aga oli seekord suluseisus, nii et ei lugenud.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Simeone suluseis oli väga napp, poole kehaga oli sulus sees.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Pisacane klaaris Sassuolo tsenderduse õhust jalaga akrobaatiliselt.
20:52
Kristjan Remmelkoor: Värav  Pisacane tegi Defrelile vea, Sassuolo sai heast kohast karistuslöögi. Bourabia lõi selle üle müüri ristnurka, 1:1!
20:53
Kristjan Remmelkoor:  Viigivärav sündis 87. minutil.
20:54
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Cagliari viimane, viies vahetus: pettunud Joao Pedro välja, Tripaldelli sisse.
20:56
Kristjan Remmelkoor:  Mängule lisati 5 minutit.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Cagliari on surutud üsna madalale seisma, Sassuolo otsib hilist võiduväravat.
21:00
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+5. minutil Sassuolo viimane vahetus: Ayhan sisse, Djuricic välja.
21:01
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile, Cagliari alustas hooaega 1:1 viigiga võõrsil Sassuolo vastu, Klavan mängis väravateta esimese poolaja.