Pühapäev, 27. september 2020
12:50
Kris Ilves: Tere! Legion - Tammeka koosseisud on uudises, avavile Kadrioru staadionil kümne minuti pärast.
12:50
Külastaja nonoh kommentaar
TAMMEKA!
12:51
Kris Ilves: Tammeka väravasuul seisab Carl Kaiser Kiidjärv, sest Karl Johan Pechter sai eelmises mängus Nõmme Kalju vastu vigastada.
12:56
Külastaja ats kommentaar
live ülekannet ka on ve
12:56
Kris Ilves: EJL-i koduelehet või Premium liiga Youtube'i kanalilt leiab.
13:01
Kris Ilves: Mäng algas.
13:05
Kris Ilves: Paju purjetas umbes 10-15 meetrit palliga ja virutas kaugelt peale, aga tema löök blokeeriti.
13:08
Kris Ilves: Tammeka otsis Legioni kaitseliini taha jooksnud Uljanovit, kuid mees ei saanud palli omaks.
13:09
Kris Ilves: Dmitrijev proovis kaugelt peale, aga löök läks natuke üle jala.
13:09
Külastaja ee kommentaar
Kadriorus oleks nagu keeld peal, et ei tohi vaatama minna.
13:09
Kris Ilves: HoiatusSidorenkov sai mängu esimese kollasekaardi, jalad läksid Uljanoviga risti.
13:09
Külastaja Krudu kommentaar
Legionil kogukonnajuht ka üldse on praeguse tribüünil oleva pildi järgi on?
13:10
Kris Ilves: Järviste lõi palli karistusalasse, aga Londak sekkus rusikatega.
13:13
Kris Ilves: Pankov purjetas 10-15 meetrit palliga ja virutas parema jalaga peale, aga Kiidjärv oli valmis ja tõrjus palli üle lati.
13:14
Kris Ilves: Pankov otsis karistusalast Andrejevit, kuid pall põrkas hoopis Laabuse põrkest Kiidjärveni.
13:15
Kris Ilves: Hoiatus Andrejevile kollane kaart keskväljal Dudarevile tehtud vea eest.
13:17
Kris Ilves: Sidorenkov on lühikese aja jooksul andnud kaks nurgalööki, kuid need ohtlikud ei olnud.
13:20
Kris Ilves: Aloe sai karistusalas palli ja pani parema jalaga rikošetist küljevõrku.
13:21
Kris Ilves: 20 minutit mängitud. Väga ohtlikke väravavõimalusi pole olnud.
13:25
Kris Ilves: Hoiatus Järvistele keskväljal tehtud vea eest kollane.
13:26
Kris Ilves:  HoiatusVeel üks kollane. Seekord Pajule. 25 minutiga neli kollast kaarti, mõlemal meeskonnal kaks.
13:26
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Järvistele oleks vaja mingit viharavi.
13:29
Kris Ilves: Pajul oli ruumi ja mees proovis kohe kaugelt peale, aga natuke üle värava.
13:31
Kris Ilves: Koskor pääses tsenderdusest peaga löögile, aga midagi ohtlikku ei tekkinud, Londak püüdis.
13:34
Kris Ilves: Andrejev jooksis Dudareviga võidu ning jäi seekord kaotajaks. Sellele eelnenud Tammeka rünnakul sikutas Šarnin natuke Veelmad käest, aga viga ei määratud.
13:36
Kris Ilves: VäravANDREJEV!
13:38
Kris Ilves: Legionil oli küljesissevise ning Šarnin viskas palli karistusalasse, kuid Kiidjärv eksis palli klaarimisel ja Andrejev kasutas Tammeka väravavahi eksimuse ära.
13:39
Kris Ilves: HoiatusŠarninile kollane kaart Veelma vastu tehtud vea eest.
13:42
Külastaja urmar kommentaar
Šarninile ilmselt sööt, kuna vahele jäi vaid vv tõrje
13:42
Kris Ilves: Ei lähe kellelegi resultatiivne sööt kirja.
13:44
Kris Ilves: Andrejev proovis kaugelt, aga selgelt üle värava.
13:46
Kris Ilves: Esimene poolaeg mängitud. Legion 1, Tammeka 0.
13:57
Külastaja Kaids kommentaar
Piiroja, kuna kala ära tood?
13:59
Kris Ilves: Legioni värava löönud Andrejevil jääb järgmine liigamäng, mis toimub 4. oktoobril võõrsil Nõmme Kalju vastu, mängukeelu tõttu vahele. Andrejev sai esimesel poolajal kollase kaardi, kokku nähti avapoolajal viite hoiatuskaarti.
13:59
Külastaja Piiroja kommentaar
Ei toogi
14:01
Arvata oli, Pärnu vuti juba keerasid pekki, nüüd valetasid ka mulle veel.
14:01
Kris Ilves: Teine poolaeg algas.
14:02
Kris Ilves: Andrejev hoiab endiselt oma õlast kinni, esimesel poolajal oli tal halb kokkupõrge Dudareviga.
14:06
Kris Ilves: Kiidjärv tõrjus Pankovi löögi. Suurepärane tõrje.
14:07
Kris Ilves: Andrejev oli karistusalas Andersoniga võitluses. Andrejevil jälle mingid mured.
14:08
Kris Ilves: Legion sai lühikese aja jooksul kaks nurgalööki ja ühe küljesisseviske, aga väga ohtlikuks need Tammekale ei saanud.
14:09
Kris Ilves: Kiidjärv tegi jälle korraliku tõrje.
14:10
Kris Ilves:
14:16
Kris Ilves: Tammeka on seni olnud teisel poolajal domineerivam pool, aga väravavõimalusi pole olnud.
14:17
Kris Ilves: Vahetus Andrejev lahkus 61. minutil, Gvinašvili tuli tema asemele.
14:19
Kris Ilves: VäravDUDAREV!
14:20
Kris Ilves: Veelma teenis Tammekale nurgalöögi, Järviste andis palli karistusalasse, Koskor jättis selle osavalt ja Dudarev pani palli nurka.
14:21
Kris Ilves:  VahetusTammeka tegi kaks vahetust korraga: Reinkort tuli Uljanovi ja Tammik lonkava Andersoni asemele.
14:25
Kris Ilves:  HoiatusDudarevile kollane kaart Tšendei vastu tehtud vea eest. Legionile karistuslöök, aga see viga oli tehtud ohtlikus kohas, võib-olla isegi karistusalas sees või joone peal. Siiski karistuslöök Legionile.
14:27
Kris Ilves: VahetusTšendei mäng sai läbi, Vnukov tuli tema asemel. Praegu ei saanud aru, kas Tšendei vigastus või oligi vahetus planeeritud.
14:27
Kris Ilves:  VäravVNUKOV TULI, NÄGI JA TEGI!
14:27
Kris Ilves: Vnukov tuli vahetusest ja läks kohe Legioni karistuslööki sooritama. Sooritas nii hästi, et keerutas palli üle müüri ette nurka väravasse.
14:30
Kris Ilves: VahetusLegioni vahetus: üsna nähtmatu olnud Prosa välja ja Šatov sisse.
14:32
Kris Ilves: Pealtvaatajaid on EJL-i kodulehekülje andmetel Kadrioru staadionil 76 - see peaks olema madalaim number sel hooajal Premium liigas.
14:33
Vnukov tõstis palli suht julgelt edasi, või eksin?
14:33
Kris Ilves: Huvitav. Ei pannud seda ise esimese hooga tähele. Võimalik.
14:35
Kris Ilves: Slaštšjov tsenderdas palli karistusalasse, Veelma pääses peaga löögile, aga Londak tõrjus.
14:35
Kris Ilves: Järgmises olukorras pääses Veelma uuesti karistusalast löögile, seekord jalaga, aga rikošetist värava suunas läinud palli päästis joonelt Volodin ära.
14:38
Kris Ilves: Gvinašvili purjetas kasti ja mängis end löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda. Legionil oli suurepärane võimalus mäng ära otsustada.
14:40
Kris Ilves: VahetusTammeka vahetas: Veelma välja, Mõttus sisse. 84 minutit mängitud.
14:45
Kris Ilves: Šatov pääses palliga Tammeka karistusalasse, aga sööt Gvinašvilile ei jõudnud kohale. Seejärel sai Vnukov löögile, aga üle värava.
14:45
Kris Ilves: Reinkort pääses nurgalöögist peaga löögile, ent ei midagi ohtlikku. 89 minutit mängitud.
14:46
Kris Ilves: Neli üleminutit.
14:48
Kris Ilves: VäravGVINAŠVILI!
14:48
Külastaja Oooo kommentaar
Kas see mis Pajule tehti kas see ei oleks pidanud peanalt olema korgid ees hüppekasse?
14:48
Külastaja Ok kommentaar
2020 pidi tammeka medalitele mängima...
14:51
Kuidaz väravavaht mänginud? Liiga toores veel ja vajab aega, et premmi samm edasi teha?
14:51
Kris Ilves: Mõned eksimused, üks suur eksimus esimese värava puhul, aga muidu enam-vähem korralik mäng.