Siim Pulst: Tere! Kalju ja Trans asuvad peagi teineteise kulul oma võidunälga kustutama.
Siim Pulst:  Kalju rivistusest puudub Lobai, kelle asemel alustab keskkaitses Reintam. Pingile on jäänud Homutov ja Puri ning sealt leiame üle hulga aja ka brasiillasest ründaja Odilavio, kes kuulus viimati Premium liigas koosseisu mais.
14:09
Siim Pulst: Transi koosseisust puudub Mihhailov, kelle asemel alustab Plotnikov. See ei ole aga positsiooniliselt üks-ühele vahetus, sest Plotnikov on märgitud tippu ning Geoffrey äärele.
14:51
Siim Pulst: Pärast Legioni võitu Tammeka üle edestab Trans üleminekumängudele viivat eelviimast tabelirida ainult ühe punktiga. Nii vajavad mõlemad selle mängu osalised praegu hädasti punktilisa.
14:59
Külastaja R. kommentaar
ETV kommenteerijatest jäi mulje, et top3 saavad euroopasse? Või siiski top2?
14:59
Siim Pulst:  Top2 kindlasti, kolmas sõltuvalt karikavõitjast.
15:01
Siim Pulst:  Trans pani palli mängu!
15:02
Siim Pulst:  Plotnikov alustab siiski vasakul äärel ja Geoffrey tipus.
15:08
Siim Pulst: Mäng on alanud lahtise sirgjoonelise jalgpalliga, palju palle võitluse peale, mis pealelöökideni pole viinud.
15:09
Siim Pulst: Värav  1:0! Pedro Victor 9. minutil peaga Natho nurgalöögist!
15:10
Siim Pulst:  Mängu esimene pealelöök jõudis rikošeti kaudu väravasse.
15:17
Siim Pulst: Transil on juba neli suluseisu, Geoffrey on seni kaitsjate poolt neutraliseeritud.
15:18
Siim Pulst: Hoiatus  17. minutil Tounkara saab kokkupõrkes Pedro Victoriga ise vigastada, aga teenib ka kaardi.
15:22
Siim Pulst:  Transi esimene pealelöök 20. minutil, kui Plotnikov proovis ca 30 meetri pealt karistuslöögist õnne, aga saatis palli kõrgustesse.
15:23
Siim Pulst:  Teises väljakuotsas kohe palju ohtlikum olukord, kui Usta mängis Pauri kastis hästi löögile, aga löök ei tabanud märki.
15:24
Siim Pulst:  Ja nüüd jättis Volkov neljalt meetrilt uhkes üksinduses löömata, kõksates Pauri tsenderduse jalaga taevasse.
15:26
Siim Pulst:  Geoffrey kuldne võimalus 25. minutil - läbijooksu järel vajutas ta 11 meetri pealt ühe puutega palli tagapostist mööda. Meerits ei hakanud vastu tulema, mis oli küsitav otsus.
15:27
Siim Pulst: Vahetus  26. minutil Tounkara välja, Novruzov sisse.
15:27
Külastaja Asd kommentaar
No suur tänu tounkarale, fantasys 0p
15:27
Siim Pulst: Värav Subbotin 27. minutil 2:0!
15:28
Siim Pulst:  Tjapkin pikendas audisisseviske peaga esimese posti juurde ning Subbotin koksas sealt segamatult peaga palli võrku.
15:29
Külastaja Spud kommentaar
Kus Vaikla on?
15:29
Siim Pulst:  Käis millalgi mitte väga ammu operatsioonil. Täpsemalt ei oska kommenteerida.
15:33
Siim Pulst: POST! Reintami pealöök Natho tsenderduse järel tabas posti ning jätkulöök Matrossovit.
15:34
Siim Pulst:  Matrossovilt teine hea tõrje järjest. Kui üks Geoffrey võimalus välja arvata, siis on Kalju senist mängu totaalselt valitsenud.
15:35
Siim Pulst:  Ja nüüd suunas Volkov järjekordse Natho väärt tsenderduse napilt mööda. Võimalus võimaluse järel Kaljule.
15:36
Siim Pulst:  Ja teises väljakuotsas nõelas kohe jälle Geoffrey, kes sai palju ruumi, aga pidi sooritama löögi üsna terava nurga alt ega suutnud tagumist nurka üles leida.
15:44
Siim Pulst:  Pooltunni järel on Trans mõnevõrra mängu tasakaalustada suutnud. Meenub kohe Kalju eelmine mäng Tartus, kus nad 20 minutit kõvasti üle olid, aga järgmised 70 minutit üsna võrdsed.
15:44
Siim Pulst:  Eduseisus on selline rahunemine aga muidugi ka mõistetav ja isegi ootuspärane. Ega Transil tõsiselt ohtlikuks muutuda pole lubatud.
15:46
Siim Pulst:  1 lisaminut.
15:47
Siim Pulst:  Poolaeg 2:0! Kalju teenitud eduseis.
15:49
Siim Pulst:  Pealelöögid 10:3 (neist raami 4:0), pallivaldamine 61-39, nurgalöögid 7:1.
15:49
Külastaja xxx kommentaar
Vaikla on pealtvaataja staadionil
15:53
Külastaja xD kommentaar
Huvitac intekas oli Burdakovil :D peale poolaega ütles, et kaotavad täna juba :D
15:59
Külastaja Rainer kommentaar
See koroona jama tõonäoliselt võis minna maksma hõbeda Kaljule...eks näis aga Paide on hoos ja kalju kaotanud 5 punkti.
16:02
Siim Pulst: Teine poolaeg!
16:07
Siim Pulst: Mõlemas väljakuotsas mõned poolohtlikud olukorrad. Trans on tulnud sihikindlalt välja ega ole kaugeltki veel murtud.
16:14
Siim Pulst: Mängutempo on oluliselt madalam kui avapoolajal. Transil on muidugi kiire, aga Kalju võtab rahulikult.
16:15
Külastaja Eurohuviline kommentaar
On mul õigus, et kui Flora peaks Zagrebi penaltiteni viima, siis säiliks Eestile 4 eurokohta?
16:16
Siim Pulst: Ma ei ole küll kindel, aga eelmise euromängu aegu jäi kõrva, et Flora peaks selleks siiski ka Zagrebit võitma.
16:17
Külastaja Vunts kommentaar
Neljanda eurokoha jaoks on vaja jõuda alagruppi!
16:18
Siim Pulst:  Natho karistuslöök külvab taaskord ohtu, aga olukord lõppeb tühja värava eest läbi lendava palliga.
16:19
Siim Pulst:  Geoffrey proovis vasturünnakul palli peaga üle väljarutanud Meeritsa tõsta, aga mitte piisavalt kõrgelt.
16:19
Siim Pulst: Vahetus  62. minutil Natho välja, Homutov sisse.
16:19
Külastaja Ok kommentaar
Flora jaoks zagreb ületamatu missioon kahjuks.
16:22
Siim Pulst: Vahetus  64. minutil Plotnikov välja, Kondrattsev sisse.
16:23
Külastaja Õiguseeest kommentaar
Kohtuniku töö on kohutav.Mõnikord tundub, et tema käitub nagu Nõmme noorema meeskonna mängija. Omadele kõik vastasele mis jääb.
16:25
Flora võidu korral (normaalajal) oleks eestil võrdselt punkte 50. kohal oleva Montenegroga (viimane koht mis annab 4 euroopa liigade kohta). Viigi korral vadatakse viimase hooaja punkte. Ka need oleks võrdsed siis. Järgmisena vaadataks hooaega enne seda ja montenegrol on üleelmise hooaja punktid suuremad.
16:26
Siim Pulst:  Transil kaks nurgalööki järjest ja lõpuks sai Novruzov ka peaga löögile, kuid Meerits püüdis.
16:28
Siim Pulst:  Sobtšenkol vasturünnakul väga hea võimalus Novruzovi söödu järel, aga löök terava nurga alt lendas küljevõrku.
16:30
Siim Pulst: Vahetus  73. minutil Paur välja, Tamm sisse.
16:31
Siim Pulst:  241 pealtvaatajat on protokolli märgitud.
16:33
Järjekordselt kohtunik jättis karisruslöögi määramata. Kindel see, et kui Narva lööb ünhe tagasi, siis saab punast või penalt
16:34
Siim Pulst: Vahetus  Kalju viimane 77. minutil: Raudsepp sisse, Tjapkin välja.
16:37
Siim Pulst:  Homutov jõudis Volkovi nurgalöögi järel lähedale, kuid rikošetist põrkas pall uueks korneriks.
16:40
Siim Pulst:  Geoffrey otsustas kiirrünnakul kauglöögi kasuks, aga Meerits püüdis jälle kindlalt.
16:42
Siim Pulst:  Markovitšilt löök, Matrossovilt tõrje. Trans võtab riske ja mäng on üha lahtisem. Viis minutit minna.
16:44
Siim Pulst: Värav  Appiah 2:1! 87. minutil!
16:45
Siim Pulst:  Pall põrkas Ghana mehele õnnelikult ette, aga seejärel näitas ta klassi, tõmmates palli Meeritsast mööda ja lükates palli tühja võrku.
16:45
Ootan põnevusega!
16:48
Appiah on väga tehniline, sobib ründajaks ka sinna narva, Geoffreyga koos tipus, ülikõva
16:48
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
16:50
Siim Pulst:  Kõik! Kalju hoidis 2:1 edust kinni, olgugi et lõpp läks närviliseks.
16:51
Siim Pulst: Pealelöögid 13:10 (neist raami 6:5), pallivaldamine 57-43, nurgalöögid 10:3.
16:51
Siim Pulst:  Tänan jälgimast, kohe avaldub ka ülevaade ja natukese aja pärast järelkajad.