Pühapäev, 27. september 2020
21:34
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Mänguni on veel vaid kümmekond minutit, algkoosseisud on täna sellised: 
21:35
Kristjan Jaak Kangur:  
21:42
Külastaja Krudu kommentaar
Mõistan, et kanal12 kaotas serie a ülekandeõigused ära jah? :D
21:43
Kristjan Jaak Kangur: Nii ta on, jah, et Eestis on Serie A telerist nägemine tänavu nõks keerulisem. Setanta kanalid näitavad tegelikult Itaalia liigat kõvasti, aga paraku enamjaolt Setanta teisel kanalil, mis Eestis valikusse ei kuulu.
21:48
Kristjan Jaak Kangur: Juventusel on puudu Matthijs de Ligt, samuti Alex Sandro, Federico Bernardeschi ja Sami Khedira. Romal puuduvad aga Javier Pastore, Diego Perotti ja Nicolo Zaniolo.
21:48
Külastaja järvelaiu kollane kommentaar
santon? davide santon? roma on nagu vanadekodu oma pedro ja mikitarjani ja dzekoga
21:49
Kristjan Jaak Kangur: Ikka sama mees, jah. Kas nüüd 29-aastane päris vanadekodu kandidaadiks kvalifitseerub, ei julge samas öelda.
21:50
Kristjan Jaak Kangur: Mängule eelneb leinaseisak: nädala algul tapeti Lecces jalgpallikohtunik Daniele de Santis ja tema elukaaslane Eleonora Manta. De Santis vilistas enamjaolt madalamaid liigasid, aga ka Serie C-d.
21:50
Kristjan Jaak Kangur:  Pall mängus!
21:52
Külastaja eh kommentaar
kust ise siis mängu vaatad?
21:52
Kristjan Jaak Kangur:  Tuleb loov olla ja netist striime otsida, ega muud.
21:52
Külastaja Krudu kommentaar
ja tore näha, et pesi meeskonnad saavad kokku, mitte fifa :D
21:52
Külastaja Siim kommentaar
Kui suured on tõenäosused, et Eesti telekanalid siiski hakkavad sel hooajal Seria A-d ülekandma?
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Isiklikult hindan võimalust väikeseks, praegu ilmselt loetakse meediamajades iga senti.
21:53
Kristjan Jaak Kangur: Pedro laseb juba esimese kõrge palli äärelt Džeko pea peale, aga kaitsjad on kindlad. Juvel täna legendaarne paar Bonucci-Chiellini tagalat kindlustamas.
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Ronaldo-Morata-Ramsey kolmik tuleb juba rünnakule ja waleslane pääseb ka löögile, aga suluseisulipp on üleval.
21:57
Külastaja Siim kommentaar
Mida arvad Pirlost, kas suudab meeskonna üle aasta taas mängima panna? Eelmise aasta Juventus oli kohutav.
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Väga raske ennustada, mehel on ju sisuliselt olematu treenerikogemus, mille pealt mingeidki hinnanguid jagada. Eks talle alguses aega antakse, aga õige pildi saab alles siis ette, kui esimesed raskused tekivad.
21:58
Külastaja mc kommentaar
Huvitav, miks siis Setanta teine kanal Eesti valikusse ei kuulu?
21:58
Kristjan Jaak Kangur: Seal peaks olema see konks, et samal kanalil on ka ülekandeid, mille õigused kuuluvad Eesti territooriumil teistele kanalitele.
22:00
Kristjan Jaak Kangur: Kümme minutit mängitud, seni võrdlemisi otsivalt. Kumbki pole ohje veel enda kätte saanud.
22:02
Kristjan Jaak Kangur: Oioi! Mhitarjan tuleb nagu tank Juve liinidest läbi ja on äkitselt Szczesnyga silmitsi, poolakas läheb varakult pikali, aga Mhitarjan ei tõsta temast üle, vaid lööb sülle!
22:02
Kristjan Jaak Kangur:  Müstika, kuidas lasti mehel niimoodi kõigist mööda astuda. Eriti pehmeks jäi viimane mees Bonucci.
22:06
Kristjan Jaak Kangur: Kulusevski riputab karistuslöögi Morata pea peale, aga selgelt liiga madal pall ja löök läheb üle.
22:07
Kristjan Jaak Kangur: Roma tuleb suurte jõududega vasturünnakule, korraks ollakse isegi viiekesi kolme vastu, aga lõpuks otsustab Spinazzola ise peale lüüa ja see pole parim lahendus - kaitsjad blokeerivad.
22:10
Külastaja Siim kommentaar
Spinazzola ja Cancelo mõlemad Danilost peajagu üle. Miks tehti Juventuse poolt sellised diilid?
22:14
Kristjan Jaak Kangur:  Juvel järjest kaks nurgalööki, Ronaldo saab ka peaga proovida, aga väravavahile täpselt peale.
22:14
Kristjan Jaak Kangur:  Spinazzola keerab äärel jälle Danilol jalad piinlikult sõlme, aga enne kui uuesti pallini jõuab, saab väljak otsa.
22:15
Külastaja mc kommentaar
Kui suur on võimalus, et järgmisel suvel siirduvad nii Ronaldo kui ka Messi PSG-sse ja Mbappé Reali?
22:16
Kristjan Jaak Kangur:  Hetkel saab ennustada täpselt nii palju, et võimalused on 50-50. Kas siirduvad või siis ei siirdu.
22:16
Külastaja To Siim kommentaar
Juvel oli vaja raamatupidamist pisut paremaks saada+ asjaolu, et kaitsefaasis Canceloga rahule ei jäädud.
22:18
Külastaja Madis kommentaar
Kas päriselt on Danilo paremal ja Cuadrado vasakul?
22:19
Kristjan Jaak Kangur:  Nii on.
22:19
Kristjan Jaak Kangur:  Suur otsus kohtunikult, aga õige! Džeko kukub võitluses Chielliniga, aga viga läheb Roma mehele. Võttis kaitsjal särgist kinni ja alles siis kukkus. Oleks olnud teistpidi, olnuks ilmselt punane kaart ja Juve kümnekesi.
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Penalti Romale!!! Rabiot mängib käega.
22:20
Kristjan Jaak Kangur:  Miks oli vaja kastis niimoodi lehvitada, ei tea, aga selge penalti.
22:21
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Veretout viib Roma 1:0 ette!
22:22
Kristjan Jaak Kangur:  Szczesny sai käe justkui korralikult ette, aga kuidas see sisse lipsas?! Pidanuks tõrjuma. Aga Roma on 1:0 ees ja mängule annab see ainult vürtsi juurde.
22:23
Külastaja Asd kommentaar
Hea lahtine mäng
22:24
Kristjan Jaak Kangur:  Ronaldo annab paremalt äärelt hea tsenderduse ette posti, Ramsey saab kahe kaitsja vahelt peaga löögile, aga kaitsja põrkest läheb üle otsajoone! Kohtunikud siiski ei näe ja väravalöök.
22:24
Külastaja mc kommentaar
Kuidas Kulusevski on täna hakkama saanud?
22:24
Kristjan Jaak Kangur: Pisut märkamatu on olnud, Juventus on rünnakul tegutsenud rohkem vasaku ääre kaudu. Aga midagi halba ei ole ka öelda.
22:25
Kristjan Jaak Kangur: Džeko hoiab keskväljal palli, aga Rabiot murrab ta maha. Meenutame, et penaltiolukorrast on prantslasel kollane all.
22:26
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kumbulla tõmbab nüüd Kulusevski maha ja saab samuti kollase.
22:26
Külastaja omg kommentaar
mida fakki west ham korraldab😍😍
22:29
Kristjan Jaak Kangur:  Veretout saab keskväljal palliga näkku ja vajab hetke toibumiseks. Mõlemad meeskonnad on mõnusalt näljased, viimastel minutitel minnakse keskväljal kõikidesse olukordadesse täiega sisse. Aga samas ei ole mingit asjatut lõhkumist.
22:30
Külastaja Asd kommentaar
Spinazzola paneb küll hullu siiani
22:32
Kristjan Jaak Kangur: Penaltiolukord ka. Vahelduseks isegi täitsa okei, kui on mõni selline käsi, mida ei pea 27 minutit VAR-iga vaatama ja mõõtma.
22:33
Kristjan Jaak Kangur: Nagu oleksin ära sõnunud - penalti nüüd Juventusele! Jälle käega mäng, seekord süüdlaseks Pellegrini.
22:34
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ronaldo lööb ära! 1:1!!! Alla nurka, Mirantel ei ole varianti.
22:36
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Roma tuleb kohe vastu!!! Kiirrünnak, Veretout lõpetab, 2:1!!!
22:36
Külastaja hmm kommentaar
Hull mäng 2-1 romale juba
22:37
Kristjan Jaak Kangur:  Mhitarjanilt õigeaegne sööt ja prantslasele jääb vormistamise vaev. Hämmastavalt kehv kaitsetöö Juventuselt.
22:37
Kristjan Jaak Kangur: Oma kasti juurest mindi mõne sööduga Juve värava alla ja löödi ära. Avapoolaeg läbi! Roma läheb pausile eduseisus.
22:40
Kristjan Jaak Kangur:  Poolaja lõpuväravad ka. Esmalt tundus, et Juve saab pausile minekuks viigi kätte, aga Romal oli natuke teine plaan.

Esmalt Ronaldo viigivärav penaltipunktilt:
22:41
Kristjan Jaak Kangur: Ja siin ka Veretout teine tabamus, mis viis Roma uuesti ette. Algas kõik seejuures Juventuse enda karistuslöögist, aga siis oli äkitselt oma poole peal üks kaitsja kolme Roma mehe vastu:
22:41
Külastaja mc kommentaar
Morata tuleks välja võtta ja Dybala tema asemel sisse tuua
22:41
Külastaja Asd kommentaar
Pirlo päris ründava stiiliga. Nii sampi vastu kui täna, suht jookseviska mäng.
22:42
Kristjan Jaak Kangur: Juventus on rohkem palli hoidnud, aga neil on vaid üks löök raamidesse Roma kolme vastu - Ronaldo täpne penalti. Pealelöögid muidu 4:4 viigis.
22:54
Kristjan Jaak Kangur:  Ennist sai räägitud, et Pirlo tase treenerina saab ilmneda ainult siis, kui on rasked hetked. Praegu vist natuke juba ongi? Morata on igatahes tagasi väljakul ja jätkab, vahetusi kumbki meeskond kohe ei tee. Romal pole muidugi ka vaja.
22:55
Kristjan Jaak Kangur:  Esmapilgul näib olevat muutunud see, et minnakse kolmese kaitseliiniga. Cuadrado on veidi kõrgemal.
22:56
Kristjan Jaak Kangur:  Rabiot astub Pellegrinile valusalt jala peale. Kollast väärt pole, aga kui selliseid vigu järjest aina teha, siis võib kohtuniku kannatus ühel hetkel katkeda. Vähemalt kaks korda on ta nüüd pärast kollase saamist veel määrusi rikkunud.
22:57
Kristjan Jaak Kangur:  Džekolt rünnaku ülesehitamisel imeline puude, aga Mhitarjan raiskab selle kehva sööduga Spinazzolale. Ja kohe tuleb jälle Juventus, ehkki Roma surub nad lõpuks sööduga tagasi keskjoonele.
22:58
Kristjan Jaak Kangur:  Mhitarjan tõmbab Danilo väga küüniliselt käega pikali, aga pääseb kollasest.
23:00
Kristjan Jaak Kangur: Roma mängib nurgalöögi lühidalt lahti ja Szczesny peab oma kaitsjad väravaposti kolkides äratama. Pedro proovib eemalt, poolakas lükkab kaarpalli üle lati. Uus nurgalöök, Džeko pealöök aga ebaõnnestub.
23:02
Kristjan Jaak Kangur:  Muide, täna on sünnipäev Roma legendil Francesco Tottil. Võit oleks väärt kingitus ...
23:03
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Pellegrini niidab keskväljal Ramsey maha ja pääseb ka kohtuniku märkmikku. Pallini jõudis, aga sai mehele ka kõvasti pihta.
23:04
Kristjan Jaak Kangur:  Džeko ja Bonucci panevad põlved kokku, kaitsja jääb pikali maha ja pall Juventusele. Roma fännid, keda on täna käputäie jagu tribüünidele lubatud, lasevad kuulda, mida nemad sellest kukkumissest arvavad.
23:05
Kristjan Jaak Kangur:  Džeko ... lööb mööda?!!?
23:05
Kristjan Jaak Kangur: Saab karistusalas palli, petab suurepäraselt kaks kaitsjat istuli, sisuliselt on vormistamise vaev - ja keerutab siis posti kõrvalt vastu posti väliskülge ning reklaamplakateid. Szczesnyl poleks olnud variantigi.
23:06
Kristjan Jaak Kangur:  Ja nüüd jätab Ronaldo löömata!!! Moratal on võimalus, Ibanez saab kuidagi jaole ja siis põrkab pall Ronaldole, kes annab üle puusa tuld, aga täpselt väravavahile sülle.
23:07
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Topetlvahetus Pirlolt. McKennie ja Morata tulevad ära, Arthur ja Douglas Costa sisse.
23:10
Kristjan Jaak Kangur:  Nii jättis Džeko Roma kolmanda löömata:
23:12
Kristjan Jaak Kangur: Eemaldamine  Marco di Bello pole kuus aastat punast kaarti näidanud, aga nüüd Rabiot'le näitab!!! Juba tükk aega teise kollasega flirtinud prantslane lööb Mhitarjanile, noh, seda ei anna teistmoodi öelda - otse munadesse. 
23:12
Kristjan Jaak Kangur:  Ja siin on nüüd küll koht, kus Pirlol tuleb peeglisse vaadata. Rabiot teine kollane oli juba tükk aega õhus, saanuks mehe välja võtta, aga hoidis platsil ja karistus on nüüd käes. Peaaegu pool tundi tuleb vähemuses mängida.
23:14
Kristjan Jaak Kangur:  Džekol TAAS väga hea võimalus ja taas lööb ta palli Szczesnyle sülle. Ei taba korralikult Santoni head söötu.
23:17
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Juventuse viimane ja Roma esimene vahetus. Ramsey asemele tuleb Rodrigo Bentancur, Romal asendab Santoni Bruno Peres.
23:17
Külastaja mc kommentaar
Pirole näidatakse juba pärast tänast mängu ust ja tuuakse Pochettino teda asendama
23:17
Kristjan Jaak Kangur:  Värav RONALDO!!!! 2:2!!!
23:19
Kristjan Jaak Kangur: See mees üldse on midagi gravitatsioonist kuulnud?! Kerkib kaitsjate vahelt ebareaalsesse kõrgusesse ja juba langemise pealt suunab Danilo tsenderduse peaga posti kõrvale.
23:20
Külastaja irv kommentaar
Polegi midagi öelda. Ronalts ikka tassib igat tiimi kus mängib.
23:21
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Vastu tahtmist kuulsaks saanud Diawara tuleb Pellegrini asemele. Nüüd peaks ta õigesse kohta registreeritud ka olema ...
23:22
Külastaja Madis kommentaar
Juve on alustanud hooaega ka kahe kaotuse ja viigiga, et isegi kui täna nt kaotataks, siis vaevalt kedagi minema kohe saadetaks. Võõrsilmäng Roma vastu pole pea kunagi kerge.
23:23
Kristjan Jaak Kangur: Ronaldo värav teiselt korruselt:

Ja Rabiot punase olen ka võlgu:
23:25
Kristjan Jaak Kangur:  Spinazzola riputab ilusa palli kasti, mitu Roma meest viskub selle suunas, aga keegi ei ulata!
23:26
Kristjan Jaak Kangur: Natuke vähem kui veerand tundi veel jäänud. Kas Roma suudab kümne mehe vastu veel korra väravani jõuda? Kaks korda on nad ette läinud ja kaks korda on Ronaldo selle ära nullinud.
23:30
Kristjan Jaak Kangur:  Roma surub, kõva maadlus käib pidevalt, aga kohtunik ei taha liiga jõulist tegutsemist ka läbi lasta. Juve üritab endiselt tagant lühikese sööduga tulla ja kohati eksitakse päris ohtlikult. Seni siiski veel mitte saatuslikult.
23:32
Kristjan Jaak Kangur:  Džeko jätab Pedrole, aga kõrgelt üle. Rikošett oli siiski ka ja Romale nurgalöök. Danilo käsi oli kõrgel, aga pall tabas hoopis Džeko kätt. Samas seda VAR ümber pöörata ei saa ja mäng jätkub Roma palliga.
23:32
Külastaja Krudu kommentaar
itaalias ikka tühjad tribüünid jah?
23:33
Kristjan Jaak Kangur:  Mingi väike punt publikut on mängule täna lubatud - kui palju täpselt, selle jään hetkel võlgu. Lärmi teevad igatahes piisavalt, et natukenegi mängufiilingut tekitada.
23:34
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Juve vahetab. Kulusevski ära, Frabotta sisse. Kuulutasin enne ekslikult Juventuse kolmanda vahetuse viimaseks, tegelikult on Serie A-s ju endiselt viis tükki lubatud. Küll aga jääb see nüüd viimaseks, sest tegu on kolmanda mängupausiga.
23:35
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Frabotta esimene asi on endale kohe kollane võtta. Julgeks arvata, et selle jaoks teda ei toodud.
23:37
Kristjan Jaak Kangur: Ronaldo töötab üksinda ette jäänuna mehemoodi ja saab nurgalöögi kätte. Kübaratrikk ...?
23:39
Kristjan Jaak Kangur:  Siit siiski ei tule. Danilo suunab küll hästi nurgalöögi edasi, aga Chiellinil läheb pall napilt selja tagant läbi. 
23:39
Kristjan Jaak Kangur:  90 saab täis, kolm üleminutit.
23:40
Kristjan Jaak Kangur:  Kui nii lõpeb, jääb Roma neid Džeko raisatud võimalusi küll vägagi taga nutma. Oli võimalus mäng ära kindlustada, aga ei saanud palli väravasse.
23:41
Kristjan Jaak Kangur:  Juventus on viimastel minutitel hästi mängu kontrollinud ja aega tapnud. 
23:42
Kristjan Jaak Kangur: Chiellini (!) proovib kääre. Mööda.
23:42
Kristjan Jaak Kangur:  KÕIK! 2:2 on Juventusele kindlasti magusam tulemus - kaks korda tuldi kaotusseisust välja, lisaks mängiti viimased pool tundi kümnekesi. Romal jääb Tottile sünnipäevakink tegemata, aga vähemalt saadakse esimene punkt tabelisse.
23:57
Kristjan Jaak Kangur: Aitäh tänaseks, uus nädal ja uued mängud on tulekul. Head ööd!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!