Pühapäev, 4. oktoober 2020
12:45
Siim Pulst:  Tere pärastlõunat! Premium liiga mängudepäev algab kahe samaaegse Soccernet.ee otseülekandega.
12:45
Siim Pulst:  Teksti kujul hoian mina silma peal Kalju ja Legioni mängul ning Kristjan Jaak Flora ja Tuleviku mängul.
12:46
Siim Pulst: Kalju algkoosseis vastab täielikult ootustele, aga Legionil alustab Nikita Andrejevi mängukeelu ajal tipus mitte Albert Prosa, vaid Marek Šatov.
12:48
Siim Pulst: Kui jutt juba puudujate peale läks, siis Kalju poolelt on mängukeelu all Igor Subbotin ja Andreas Raudsepp, vigastatud Vladimir Avilov. Legioni poolelt on vigastustega audis Artjom Artjunin ja Kirill Nesterov.
12:49
Külastaja Artur kommentaar
Kus on Peeter Klein? mis temaga on
12:50
Külastaja Artur kommentaar
Odilavio?
12:50
Siim Pulst:  Odilavio jäeti koos Veremejeviga välismängijate piirangu tõttu välja. Kleini kohta ei oska kommenteerida.
12:54
Külastaja Artur kommentaar
Lobay eile m'ngis 1 poolaeg kalju u21 eest ja t'na alustab - veidi suur koormus keskkaitsjale
12:54
Kristjan Jaak Kangur: Tere ka minu poolt! Lillekülaski läheb pall õige pea mängu. Floral üllatusi pole: kui, siis vaid selles osas, et mängu alustab parim võimalik koosseis. Ken Kallaste ravib endiselt jalga, nii et eurosarjas hästi hakkama saanud Marco Lukka jätkab äärekaitses. Martin Milleri eelistamine Rauno Allikule pole samuti ootamatu. Tulevikul on kaartidega väljas Sander Kapper ja Kristjan Kask, mistõttu koha algrivistuses saavad Gustav-Hendrik Seeder ja Jude Barrow. Pink koosneb seevastu kolmest noormängijast ja Jeremiah Dabrowskist, nii et lisakäike Viljandi meestel ülemäära palju pole.
12:54
Külastaja Juhan kommentaar
Henri Välja.. eelmine hooaeg 2700 min, see hooaeg 900min, millest 300 esiliigas. Aasta halvim üleminek kindlalt, kui isegi sellise koosseisuga Tuleviku vastu peale ei panda, siis kuna veel?
12:56
Kristjan Jaak Kangur: Nõus, et oleks olnud meeldiv teda täna näha. Välja senised mängud algkoosseisus Premium liigas: Kalevi, Kuressaare, Legioni ja uuesti Kalevi vastu. Vähevõitu. Vahetusest on minuteid tulnud Legioni, veel korra Kalevi ja Tuleviku vastu.
13:00
Siim Pulst:  Legion pani palli mängu!
13:01
Kristjan Jaak Kangur:  Läks ka Lillekülas!
13:03
Külastaja Artur kommentaar
Miks Markus Soomets on juba flora KTM? Ta on floras ainult 9 kuud ... selles reeglis pole mõtet kui staatus jagatakse nii ja naa
13:03
Külastaja Artur kommentaar
Michael Lilander sama kTM? paide ja nõmme united kasvatasid teda 3 aastat vähemalt ja flora ühe aastaga sai temast KTM
13:03
Külastaja Artur kommentaar
ma tõmban siit ära - ei taha sellist jalgpalli kus mafia kõik otsustab jalgpalliliidus
13:04
Siim Pulst: Sidorenkovi hea nurgalöök lõppes sellega, et mängijad langesid võitluses loogu, aga kohtunik Roomer Tarajev näitas lihtsalt väravalööki. Võrdsed ja võitluslikud avaminutid.
13:05
Kristjan Jaak Kangur: Oodatult käib kohe Tuleviku värava all kõva sagin, mitmeminutilise rünnaku lõpetuseks otsitakse liini tagant üksinda jäetud Sappineni, aga ründaja ei ulatu napilt pallini.
13:06
Kristjan Jaak Kangur: Lilanderi ja Soometsa osas, et kunstlikuks KTM-iks tegemise võimalus on kogu aeg olemas olnud ja paljud klubid on seda ka kasutanud. Iseasi, et Floral on KTM-e hetkeseisuga niigi piisavalt palju, aga ju siis on tahetud selle lükkega tulevikku kindlustada. Midagi kahtlast selles käigus igatahes pole.
13:07
Kristjan Jaak Kangur:  Tulevikule samuti esimene nurgalöök, Tossou pääseb eemalt peaga löögile, aga kaitsjad klaarivad rahulikult.
13:08
Külastaja Mihhaiiil kommentaar
Artur, tänane tabeliseis on süsteemi vili... Loodetavasti elame nii vanaks, et meie silmad kunagi näevad muutust paremuse poole..
13:08
Kristjan Jaak Kangur: Sinjavski lastakse väga vabalt löögile, aga täpselt keskele. Nõmm tõrjub enda ette, kuid kaitsjad jõuavad napilt enne Sappineni pallini.
13:10
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd lükkab Sinjavski Poomile söödu ette, Poom läheb parema jalaga posti kõrvale sättima, kuid Nõmm teeb korraliku tõrje.
13:10
Siim Pulst: Hiiul on mänguline ülekaal ehk pisut kodumeeskonna poole kaldunud, aga esimesed kümme minutit on möödunud ainsagi väravaohtliku olukorra ja pealelöögita.
13:12
Külastaja Jeesus kommentaar
Maga kaineks. Igal kulbil on õigus hooajaks nimetada kolm kunstlikku KTMi alla 23 aastaste eesti mängijate hulgast.
13:14
Kristjan Jaak Kangur: Jälle tuleb Flora, Sappinen leiab Vassiljevi ja too Sinjavski, kes söödab aga palli lihtsalt värava eest läbi.
13:16
Kristjan Jaak Kangur:  Värskelt koondisekutse saanud Marin teeb keskväljal Vassiljevile jalgevahelt ja viib Tuleviku lubavalt rünnakule, millest küll lõppkokkuvõttes asja ei saa, ent paaris episoodis on ka külalised näidanud, et võivad ohtlikult nõelata.
13:17
Külastaja Mihhaiiil kommentaar
Kunstlikud/naturaalsed; alla 23 või üle 23-aastased.. vahet pole, kogu see reegel pigem nõrgendab liigat... ETM reeglist on rohkem kui küll
13:18
Kristjan Jaak Kangur:  Ping-pong Tuleviku kastis, lõpuks saab Tossou äärelt jooksu, kuid selle tuleku paneb Kreida väga veenvalt seisma.
13:19
Siim Pulst:  Hiiult pole jätkuvalt raporteerida midagi peale selle, et Legion on tublisti mängus sees ja heitlus võrdne. 17 minuti täitudes proovis vist Šlein 30 meetri pealt õnne, ohtu kujutamata. See oli mängu esimene löök.
13:21
Kristjan Jaak Kangur: Allik tõuseb rünnakule ja sätib kaua lööki, aga lõpuks kaitsjatest rikošetid ja Igonen püüab.
13:23
Siim Pulst: Vahetus  Kalju vahetab 23. minutil: viga saanud Homutov välja, Puri sisse.
13:25
Kristjan Jaak Kangur: Paremalt tulevat tsendedust ei taba värava ees Sappinen, Sinjavski saab suunata, kuid vasaku jalaga tehtud löök ei lähe raamidesse.
13:25
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Lukka tõmbab Marini karistusala joone taga maha ja Tulevik saab ohtliku karistuslöögi. Allik keerutab aga üle eesmise nurga.
13:27
Siim Pulst:  26. minutil sooritab Volkov Kalju esimese pealelöögi. Natho tsenderduse järel jalaga penaltipunkti juurest, aga ei tabanud korralikult. Üldjoontes on Kalju üha selgemalt initsiatiivi haaranud.
13:29
Külastaja Mihhaiiil kommentaar
No hard feelings, Kristjan Jaak, aga "üle nurga keerutamine" kõlab ikka tugeva ilukiriandusliku liialdusena selle freekick-fiasko kohta 😅
13:30
Kristjan Jaak Kangur:  Püüdsin leebelt sõnastada, jah :) Tegelikult läks löök tõesti täiesti untsu. Aga viimastel minutitel on mäng olnud üsna võrdne, mõlemal on viimasel kolmandikul teravust puudu jäänud, et väravale ohtu tekitada.
13:32
Siim Pulst: Volkov mängis end Pauri söödu järel väga hästi kastis löögile, aga jäi terava nurga alla ning saatis palli värava eest läbi.
13:33
Kristjan Jaak Kangur:  Tuleviku pika pallikeerutamise lõpuks saab karistusala tagant lööki proovida Komissarov. Kaitsja jalg vahel, nurgalöök. 
13:33
Siim Pulst: Vahetus  33. minutil teeb ka Legion sunnitud vigastuse: Šarnin välja, Gvinašvili sisse.
13:33
Kristjan Jaak Kangur:  Barrow triblab karistusalasse, kukub Kreida jalasirutuse järel, aga Külljastinen laseb mängul jätkuda. Järelikult oli puhas.
13:35
Siim Pulst: Šatov pääses Sidorenkovi nurgalöögi järel jalaga löögile, aga Meerits oli valvel. Lõpuks on hakanud midagi juhtuma ka, mõlema värava all. 
13:36
Külastaja sms kommentaar
Tuleviku mäng on ikka väga nauditav. Hea meel, et Marin koondisesse kutsuti.
13:36
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Markus Poom viib 35. minutil Flora 1:0 juhtima!!!
13:37
Kristjan Jaak Kangur:  Tulevikul oli tegelikult väga hea rünnak käimas, aga Lukka võttis Allikult palli ära, viis mängu diagonaalsööduga paremale äärele ja Lilander leidis keskelt Vassiljevi, kes jätkas omakorda Poomile. Ruumi oli palju ja madala alla nurka suunatud löögi vastu oli Nõmm võimetu.
13:37
Külastaja sms kommentaar
no kurat vastu mängu käiku täiesti! :D
13:38
Külastaja Sepo kommentaar
Mis arvad, millal Usta lõpuks välja võetakse? Kruus viimati poolnaljaga väitis, et kuus minutit pidi temale palju olema.
13:38
Siim Pulst:  Viimasel ajal võetakse pigem Paur varem välja, Usta ei lange sugugi ansamblist välja.
13:39
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Kas Soccernet.ee on Flora hääletoru? Kasper võiks väheke neutraalsem olla! Meeletu Flora kiitmine käib.
13:39
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
FC EJL/Flora see mäng seda eduseisu väärt ei ole.
13:41
Kristjan Jaak Kangur:  Marin võtab Kuuse äärel üks-ühele ette, annab väga hea tsenderduse karistusalasse, kuid lööjat ei ole ja teise pallini ei jõua ka ükski Tuleviku mees.
13:43
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Atalanta on alustanud Caligari hävitamist 😁
13:43
Külastaja juss kommentaar
Marin on hetkel parim m2ngija v2ljakul
13:44
Kristjan Jaak Kangur:  Külljastinen annab nüüd Flora audi esmalt Tulevikule, sest mängupaneku kohaga varastati. Ja siis annab tagasi Florale, sest Tulevik rikub samuti määrusi. Suhteliselt ennenägematu olukord.
13:45
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Soccernet.ee peaks hakkama tõsiselt analüüsima Eesti kohtunike eksimusi. Tase on ikka nii kehvaks läinud. Tundub, et iga koll võib kohtunikuks hakata
13:45
Külastaja juss kommentaar
marin v6tab yks yhele ette yksk6ik kelle ja v6hma/kiiruse poolest pakuks ka et yks parimaid
13:45
Külastaja ee kommentaar
Kasper Eestis üks suurimaid Vassiljevi fänne ja tänu selle kommenteerib igat flora oluorda ka väga häälekat
13:45
Külastaja Dex kommentaar
Sinjavski kvaliteet on tegelikult Eesti liiga jaoks liiga hea, mees võiks lähiajal välismaal oma võimaluse saada.
13:45
Siim Pulst:  Meerits tuli kõhklevalt oma kastist välja, aga tema õnneks said kaitsjad ise kontrarünnaku pidurdamisega hakkama.
13:46
Siim Pulst:  3 lisaminutit.
13:47
Kristjan Jaak Kangur: Lillekülas avapoolaeg läbi! Markus Poomi väravast on florakad 1:0 ees, aga Tulevik on väga südilt vastu hakanud. Samas pole nad seni veel väga head väravavõimalusteni jõudnud. Ent kõik on siiski veel lahtine, nii et teist poolaega tasub oodata.
13:47
Siim Pulst:  Vnukov sai kastijoonelt hea löögivõimaluse, aga löök ei olnud piisavalt tugev, et Meeritsale muret valmistada. 
13:47
Külastaja skeptik kommentaar
Huvitav kas Sinjavski saaks näiteks kusagil kesk-euroopa liigas hakkama ...
13:47
Kristjan Jaak Kangur: Eks sellega on lihtne - kui läheb ja proovib, saab teada.
13:49
Siim Pulst: Poolaeg 0:0! Mida aeg edasi, seda rohkem hakkas ka juhtuma, aga üldplaanis on väravateta viigiseis hetkel pigem õiglane tulemus. Kalju domineeris pisut pallivaldamist, aga ühtegi tõrjet ei ole Pavel Londak veel tegema pidanud.
13:54
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Selline küsimus, et milline Premiumliiga klubi toetub enim oma kasvandikele?
13:55
Kristjan Jaak Kangur:  Täpseid arve pole käepärast, aga Tammeka peaks selle au küll endale võtma.
14:00
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Flora alustab teist poolaega vahetusega, Sinjavski asemele tuleb Liivak.
14:01
Kristjan Jaak Kangur: Ja pall jälle mängus.
14:03
Siim Pulst: Kalju on tegemas juba teist vahetust, sekkumas on Mikk Reintam.
14:03
Kristjan Jaak Kangur:  Florale kohe ka poolaja esimene nurgalöök, aga Marin lööb selle efektselt kääridega minema.
14:03
Siim Pulst: Vahetus Reintam tuleb Usta asemele.
14:04
Siim Pulst:  Teine poolaeg läks nüüd ka Hiiul!
14:05
Siim Pulst: Hoiatus  Legioni peatreener Deniss Belov räägib endale kaardi välja 47. minutil.
14:07
Kristjan Jaak Kangur:  Marin teenib teravusega Tulevikule nurgalöögi ja saab ka ise peaga löögile, aga Igonenile sülle.
14:08
Kristjan Jaak Kangur:  Nõmm!!! Poomi karistuslöögi järel jääb Sappinen värava ette täiesti vabaks, aga Tuleviku väravavaht lükkab löögi üle lati. Järgnevast nurgalöögist midagi väga ohtlikku ei sünni.
14:10
Siim Pulst:  Kalju vangerdused viisid siis selleni, et Reintam läks keskkaitsesse, Pedro Victor nihkus sealt keskväljale, Deniss Tjapkin nihkus sealt omakorda ründesse ning Aleksandr Volkov omakorda sealt Usta kohale paremale äärele.
14:10
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Seeder niidb Kreida maha ja saab kaardi.
14:11
Kristjan Jaak Kangur: Saadud karistuslöögist läheb Poom ajalugu tegema, aga lööb meetreid üle.
14:11
Siim Pulst:  Sander Puri sooritas Markovitši tsenderduse järel madala ja meisterliku käärlöögi, mis aga lendas siiski kõvasti väravast mööda.
14:12
Külastaja Sepo kommentaar
Usta kestis seega 45 min. Mis arvad tema mängust?
14:12
Kristjan Jaak Kangur:  Pürg ja Igonen jäävad veidi hätta, aga Marin ei saa palli vahelt kätte.
14:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Vassiljev ja 2:0!!!
14:12
Siim Pulst:  Nagu juba ütlesin avapoolajal, siis Usta oli täitsa ansamblis sees. Vahetuse eesmärgid olid eelkõige taktikalised.
14:13
Siim Pulst:  Gvinašvili on teisel poolajal juba kaks korda hästi löögile pääsenud, aga sihik vajav veel timmimist. Igatahes on grusiin Legioni rünnakule teravust lisanud.
14:14
Kristjan Jaak Kangur: Milleri kaarpalli suunab Poom tagasi keskele Vassiljevile, kelle löök läheb kaitsjate jalgadesse. Aga põrkab sealt kuidagi õnnekombel riivakaga vastu Liivaku jalgu ja Vassiljevile ette ning teist korda Kostja enam ei lase paluda. Kusjuures löök muutis väravavahialas olnud mättast selgelt suunda, aga vist oleks niisama ka ikkagi sisse läinud.
14:17
Kristjan Jaak Kangur:  Taas palju segadust Tuleviku värava all, kuid korraliku löögini florakad ei jõua. Praegu on Tulevikul selgelt raske hetk.
14:19
Siim Pulst: Hoiatus 60. minutil Dmitrijev tabas kõrge jalaga Pedro Victorit.
14:20
Siim Pulst:   Kalju krutib tempot ja Legionil jääb kontrarünnakuteks üha rohkem ruumi. Palle ei saada aga kuidagi postide vahele.
14:20
Siim Pulst:  Hiiule on märgitud täna kõigest 175 pealtvaatajat. Ilma vaadates ei ole ka väga imestada.
14:20
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  65. minutil saab Henri Välja platsile, täna värava ja söödu kirja saanud Vassiljev puhkama.
14:21
Külastaja Mihhaiiil kommentaar
Seltsimehed, oleneb kuidas me defineerime "kasvandik".. paistab, et teatud instantsid eesti jalgpallis näevad seda kasvandikuvärki veidi erinevalt
14:21
Külastaja Si kommentaar
Mis Sinjavski-sse puutub, siis minuarust on ta natuke liiga tagasihoidlik, seda nii mänguliselt kui ka käitumise poole pealt, mis minuarust nats pärsiks välisliigas läbilöömist ja ka kiiremat arengut koduliigas.
14:21
Külastaja Sepo kommentaar
Seederis on piisavalt Premium liiga potentsiaali?
14:21
Külastaja Mihhaiiil kommentaar
"Naljakollane" on selle Seederile antud kaardi nimi
14:21
Külastaja Joel kommentaar
Seedri spaaged liiga kvaliteetsed eesti kohtunike jaoks
14:21
Külastaja viiking kommentaar
Huvitav millal Kuusk üheotsa pileti Norra saab ...
14:23
Siim Pulst: Hoiatus  Kulinitš sai 64. minutil Kalju esimese kaardi.
14:24
Külastaja Si kommentaar
Minuarust võiks Vassiljevile anda lepingu järgmiseks aastaks ja paigutada ta selle aasta lõpuni pingile, eeldusel et selle aasta meistritiitel ohtu ei satu. See annaks noorematele rohkem võimalusi ja vastutust.
14:25
Kristjan Jaak Kangur:  Välja proovib pealelööki, aga hea, et küljeauti ei läinud.
14:26
Külastaja ee kommentaar
Järvela on Paide-Levadia mängul kohal?
14:26
Kristjan Jaak Kangur:  On küll.
14:26
Kristjan Jaak Kangur:  Poomi terav löök saab rikošeti, nurgalöök Florale. Ise annab, kuid Nõmm püüab kõrge lennuga.
14:27
Siim Pulst: Natho sai üheksalt meetrilt kastist jalaga löögile, aga tabas Kovtunovitši kogu. Volkovi jätkulöök ei jõudnud samuti värava peale, nii et Londak pole siiani tõrjetööd tegema pidanud.
14:27
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Lilander jääb 72. minutil Marini vastu jalasirutusega hiljaks ning saab hoiatada.
14:27
Külastaja ee kommentaar
Kole ilm paides täna, vihmavarju võttis ikka kaasa? Praegu sajab päris usinalt
14:28
Kristjan Jaak Kangur:  Karastunud mees, saab hakkama!
14:28
Siim Pulst: Hoiatus  69. minutil Kovtunovitš vea eest Nathole. 
14:29
Siim Pulst:  Värav Kalju sai kätte! Pedro Victor!
14:30
Siim Pulst: 70. minutil. Natho karistuslöök ja Pedro Victor suunas tema tsenderduse võrku.
14:30
Kristjan Jaak Kangur:  Sappineni üle jala läinud tsenderdus kerib väga ohtlikult lati alla, aga Nõmm toob kauni tõrjega ära.
14:31
Siim Pulst: Vahetus  72. minutil Maksim Gussev sisse, Pankov välja. Endine Eesti koondise äärepoolik on lõpuks ometi tagasi väljakul.
14:31
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Palun Kasper maha rahustada! Väga valus on teda kuulata! See FC EJL/Flora hullus segab mängu vaatamist!
14:32
Kristjan Jaak Kangur: Kui ise prillidega vaadata, võib see kõrvakuulmist mõjutada küll.
14:32
Kristjan Jaak Kangur:  Tuleviku rünnaku peatab Komissarovile tehtud viga, karistuslöök heast kohast.
14:32
Siim Pulst:  Pall on teistkordselt Legioni võrgus, aga Kulinitši tsenderduse järel oli juba fikseeritud suluseis.
14:33
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Enne teeb Flora aga oma viimase vahetuse, Lepik tuleb Sappineni asemele.
14:34
Kristjan Jaak Kangur:  Allik lööb ... umbes kümme meetrit üle ja viisteist meetrit mööda. Tabas kuidagi täiesti valesti palli.
14:34
Siim Pulst: Vahetus  Legioni viimane vahetus on jällegi sunnitud: 75. minutil Sidorenkov välja ja Prosa tema asemele.
14:34
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Atalanta alla 4 värava vist ei oskagi lüüa 😁😁
14:35
Siim Pulst:  Šlein võttis selle tulemusel koha sisse äärekaitses ning Prosa läks muidugi tippu.
14:36
Kristjan Jaak Kangur:  Ja nüüd on Nõmmel halvasti. Istub maha ja jääb jalast kinni hoidma.
14:39
Kristjan Jaak Kangur:  Väga imelikus kohas teeb jalale või puusale liiga. Tulevik samas jätkab mänguga, mis on arusaamatu - vahetuse võinuks ju ära oodata.
14:39
Siim Pulst:  Prosa pääses peaga suunama, aga pall riivas vaid väravakatust.
14:39
Külastaja To Mees Rahulikult kommentaar
Elissaar on ainuke kes on viimasel ajal ejl süsteemi kritiseerinud, niiet vaata kust otsast tahad, pole seotud ta vestiga
14:39
Külastaja Jeesus kommentaar
Järjekordne eesti klubi, kes ei tunne reegleid.
14:39
Külastaja spud kommentaar
kus Arhipov on?
14:39
Kristjan Jaak Kangur:  Vigastatud.
14:39
Siim Pulst:  PENALTI LEGIONILE!
14:40
Siim Pulst:  Prosa sai vist Gussevilt söödu ning ta võeti väravaesises saginas maha.
14:40
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Kuusk saab Tuleviku rünnakut peatades kollase kaardi ja jätab järgmise mängu vahele.
14:41
Siim Pulst: Värav 82. minutil Vnukov realiseerib kindlalt! Prosale siis fantasy-färavasööt.
14:41
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Aga Tulevik vahetab nüüd väljakumängijat, Roosalu välja ja Dabrowski sisse. Tundub ka sunnitud vahetus.
14:41
Kristjan Jaak Kangur:  Lõpuks ka Tuleviku karistuslöök, kuid seekord põrutab Komissarov müüri.
14:42
Kristjan Jaak Kangur:  Flora läheb Nõmme testima, Lilander lööb siiski vaid küljevõrku.
14:44
Kristjan Jaak Kangur:  Kuusk proovib eemalt, siiski otse keskele ja Nõmmele sülle.
14:44
Siim Pulst:  Legion on kaotusseisu jäämise järel mängu enda valdusse haaranud, Kalju samm jääb töntsiks.
14:46
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Kaimar Saag!!! Ei ole veel tehtud!
14:46
Siim Pulst:  Šatov pääses Gussevi söödu järel värava eest peaga löögile, aga Meerits päästis Kalju!
14:47
Külastaja mees kommentaar
mitu lisaminti?
14:47
Kristjan Jaak Kangur:  Neli anti Lillekülas juurde.
14:47
Külastaja Kudu kommentaar
Me ei suuda juba võitnud Legioni, siis keda me peaksime võitma.
14:48
Kristjan Jaak Kangur:  Komissarov leiab kastist Saagi ja meister vajutab esimese puutega täiest jõust eesmise posti kõrvale. Ilus värav!
14:49
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
14:50
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Marinil on võimalus pall maha võtta, aga teeb musta puute, läheb ise vastasele jalgadesse ja saab kaardi.
14:50
Siim Pulst: Eemaldamine  90+1. saadetakse Lobai minema, võttes viimase mehena Šatovi maha.
14:50
Külastaja Kudu kommentaar
FC Nõmme Punaste Kalju
14:50
Kristjan Jaak Kangur:  KÕIK! Flora saab lõpuks ikkagi üsna keeruliseks osutunud 2:1 võidu, mille peaarhitekt oli vanameister Vassiljev. Aga südi võitlus Tulevikult.
14:51
Siim Pulst:  Vnukov saatis karistuslöögi üle värava.
14:51
Siim Pulst:  Ja ongi kõik! Kalju kaotab taas punkte, samas kui Legioni kaotuseta seeria pikeneb veelgi.
14:52
Siim Pulst:  Premium liiga mäng jätkub aga Levadia ja Paide heitlusega, mida kannab üle ETV2. Soccernetis aga tekstilaiv ikkagi tulekul.
14:52
Külastaja viiking kommentaar
Lobai sai siis kauaoodatud esimese punase kätte vist ...
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!