Siim Pulst: Premium liiga jätkub Paides vooru ühe põnevusmänguga.
14:58
Siim Pulst:  Algkoosseisud on üldjoontes ootuspärased, aga Paide vasakul äärel alustab Lutsu asemel Deabeas ja Levadia keskkaitses Otšigava asemel Lakic Pešic.
15:00
Siim Pulst: Vigastustega puuduvad Paide poolelt Caprioli ja Anier, Levadial Peetson, Lipp ja Žurahhovski ning lisaks on mängukeelu all Gando ja Kolomojets.
15:00
Siim Pulst:  Levadia pani palli mängu!
15:04
Külastaja aga kommentaar
miks Luts koondises on kui ta Paideski mängu ei saa??
15:05
Usta oleks pidanud olema, tõsi!
15:05
Siim Pulst:  Õigus pööras end kasti tagant löögile, aga ei valmistanud Toomile probleeme. Mõnusalt tempokas algus mõlemalt poolt.
15:09
Bruno vigastatud?
15:10
Siim Pulst:  Jah, kahjuks on tema Paide-karjäär vigastuste poolt oluliselt häiritud olnud.
15:14
Siim Pulst: Õigus vajutas palli latti! 14. minutil meisterlik sissekeriv pall kasti vasakust äärest, Toom oli täiesti mängust väljas, aga Paidel vedas!
Külastaja R. kommentaar
Huvitavalt asi välja kujunenud. Saliste kes pidi keskväljakul mängima see hooaeg on kindel äärekaitsja ja nüüd Mööl möllab ise poolikus :D
15:20
Siim Pulst:  Ja Sinilaid on ühe euromängu õnnetu poolaja tõttu nii kiiresti valikujärjekorras alla vajunud... Tippsport on karm.
15:20
Mööl mängib täiesti teises kohas, Salistele lubati teist kohta üldse
15:23
Ja Gurruxtaga? Mis see mees teeb? Pingile oleks täna mahtunud, aga ei võetud sinna isegi. Eile ei käinud U21 mängul ka, tavaliselt on käinud
15:24
Külastaja Mees Rahulikult kommentaar
Caligari sai korralikult tala! Atalanta näitab kõigile, et kuidas väravaid lüüa 😁
15:27
Siim Pulst:  Ei oska öelda, kus Gurrutxaga on, aga mingil määral võiks Paide temast täna puudust tunda küll, sest Levadia on Premium liiga kõige edukam meeskond standardolukordadest. Peamäng ei ole Peldi ja Yusifi esmane trump.
15:28
Siim Pulst: Manucho sooritas Yusifi seljatagant sukelduva pealöögi, aga Toom võttis löögi suurepärase tõrjega ära.
15:28
Koppelil läheb mäng vaikselt lappama juba, seletamist on väga palju
15:33
Siim Pulst:  Paide eksis oma kastis mänguavamisega, Vaštšuk noppis palli ja tegi ka ohtliku tsenderduse tahaposti, aga Yusif jõudis seal klaarima.
15:34
Siim Pulst:  Nüüd proovib Vaštšuk 20 meetrilt peale lüüa. Paar meetrit mööda.
15:36
Tuur, Yusuf, Toome - ETV kommentaatoritel veidi raskusi nimedega?
15:40
Siim Pulst: Lubega jättis kastijoonele Mošnikovile löögile, kuid Paide mängujuht saatis vabalt positsioonilt palli üle värava.
15:41
Siim Pulst:  Minut hiljem võidab Lubega ise vastaste kasti juures palli ja vajutab kohe peale - Kotenko päästab Levadia kiire hüppega.
15:41
Siim Pulst: Hoiatus  41. minutil teenib Õigus mängu esimese kaardi.
15:42
Siim Pulst: Hoiatus Podholjuzin takistas trahvikasti murdvat Deabeast. Levadia pääses siiski penaltist, karistuslöök joone pealt.
15:43
Siim Pulst:  Karistuslöök mängiti aga lahti ja Frolovi pealelöök blokeeriti.
15:44
Siim Pulst:  Kirss küsib teises kastis penaltit, kuid kohtunik ei määra viga. Korralik andmine käib värava alt värava alla.
15:45
Siim Pulst:  Poolaeg 0:0! Võrdne, tempokas, võimalusterohke. Kõige lähemale jõudis Levadia, kui Õigus tabas latti.
15:45
Krt, peale seda kui Tur koondise huviorbiiti on saanud ja ka kutse on mees kuidagi lahjemaks jäänud
15:56
Külastaja Ju kommentaar
Drame ka ükskord Paidesse jõuab?
15:56
Siim Pulst:  Drame debüteeris eile duubelvõistkonnas Esiliiga B-s.
16:01
Siim Pulst: Teine poolaeg!
16:02
Siim Pulst: Deabeas alustab teist poolaega võimsa löögiga 20 meetri pealt, mille Kotenko raskustega nurgalöögiks lükkab.
16:03
Siim Pulst:  Konteko särab taas hea tõrjega, kui pall põrkas ootamatult Lakic Pešici jalast oma värava suunas.
16:07
Siim Pulst:  Roosnupult päris hea kauglöök, aga siiski piisavalt ebatäpne, et mitte Toomi muretsema panna.
16:09
Siim Pulst:  Vaštšukilt hea löök, Toom pidi tõrjuma värava ette, aga Manucho ei jõudnud "lauapallini" esimesena.
16:10
Siim Pulst:

16:10
Siim Pulst:  Fotod: Liisi Troska
16:11
Siim Pulst: Hoiatus  Roosnupp 56. minutil.
16:13
Siim Pulst: Hoiatus  Yusif võtab 58. minutil ka Paide esimese kaardi.
16:15
Siim Pulst:  Lepistu kasti tagant päris hea löök esiposti suunas, Toom lükkas igaks juhuks üle otsajoone.
16:16
Siim Pulst:  Manucho oli nurgalöögi järel värava ees kaks korda lähedal, aga pealöök tabas Mööli ja jätkulöök jalaga lendas üle värava.
16:18
Siim Pulst: Raske öelda, mängupilt tervikuna on tavatult lahtine, aga ei saa öelda, et tema pealt kärisenud oleks.
16:18
Siim Pulst: Vahetus  Luts sisse, Lubega puhkama 63. minutil.
16:19
Siim Pulst: Hoiatus  62. minutist jäi veel märkimata Manucho kollane kaart.
16:21
Siim Pulst:  Luts võttis siis sisse tavapärase koha vasakul äärel ning Deabeas liikus Lubega kohale tipuründajaks.
16:22
Siim Pulst: Hoiatus Eemaldamine  Roosnupp teine kollane 67. minutil!
16:23
Siim Pulst:  Astub seljatagant Mošnikovi jala peale. Midagi vaielda ei ole.
16:24
Siim Pulst:  Yusif oli karistuslöögi järel kohe väga lähedal, saates palli terava nurga alt üle värava. Kas siit algab Paide otsustav surve?
16:25
Külastaja Juhan kommentaar
Roosnupp võib seal värava taga edasi seista peale eemaldamist?
16:26
Siim Pulst:  Sanneh löök 15 meetri pealt. Kotenko positsioneerub hästi ja püüab posti kõrvalt.
16:27
Tehnilises alas ta olla ei tohi minu teada peale punast
16:28
Podholjuzin läks pikali ja võttis palli kätte? Tahtlik käega mäng kollane pole?
16:28
Siim Pulst: Värav  73. minutil Deabeas 1:0!
16:29
Siim Pulst:  Paide sai vasakult äärelt vastuolulise vabalöögi, kui Podholjuzin kukkus Lutsu surve all, aga talle määrati käegamäng. Mošnikovi trahvilöök leidis Deabease pea ja väravalukk ongi murtud.
16:30
Külastaja Mart kommentaar
Kuidas see Lutsu viga ei olnud?
16:30
Siim Pulst:  170 pealtvaatajat on vahepeal protokolli märgitud.
16:31
Siim Pulst: Vahetus  76. minutil Levadial Komlov sisse, Õigus välja.
Vahetus Paide vahetab ka: Sinilaid sisse, Mošnikov välja.
16:32
Külastaja Noorfänn kommentaar
Luts pani Podlale ilmselgelt jalaga hargivahele (vast kogemata), kohtunik fikseeris käega mängu. Bože moi
16:33
Siim Pulst: Vahetus  Levadia vahetab 77. minutil ka keskkaitsjaid: Lakic Pešic välja, Otšigava sisse.
16:33
Jalgpalli ABC, mängi kuni vileni Podholjuzini olukord
16:34
Külastaja Vas kommentaar
Paide n2itab 2ra millised seisud hakkavad olema.
16:36
Siim Pulst: Vahetus  Jürgenson sisse, Elhi välja. 81. minutil.
16:38
Siim Pulst: Hoiatus  Otšigava võttis Lutsu vasturünnaku maha.