Laupäev, 17. oktoober 2020
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Kalev ja Kalju hakkavad peagi mängima. Kalev saadab väljakule täpselt sama algkoosseisu, kes võitis viimati 1:0 Kuressaaret.
15:58
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on puudu Homutov ja Meerits, punase kaardi tõttu ka Lobai. Mängukeelu alt on tagasi põhikoosseisus Subbotin, postide vahel seisab Perk ja Lobaid asendab Reintam, kes kannab kaptenipaela.
15:59
Kristjan Remmelkoor: Kuna Perk on KTM, siis tavaliselt Pauri kõrval teise KTM-ina alustav Usta täna põhikoosseisus alustama ei pea ja põhikoosseisus on Puri.
16:01
Kristjan Remmelkoor: Kalev pani palli mängu.
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Natho virutas teisel minutil kasti tagant mööda.
16:03
Külastaja Hei kommentaar
Kas Odi on mängu ka saanud üldse ? Kuidas mees üldse on? Tehnika ?
16:03
Kristjan Remmelkoor:  Odilaviot on sel hooajal vigastus kimbutanud, aga kaks korda on Premium liigas platsil käinud. Isiklikult ma pole teda eriti mängimas näinud.
16:05
Kristjan Remmelkoor:  Kalev teenis nurgalöögi, mille Velijev karistusalasse toimetas. Seal ei suudetud korralikult klaarida ja tuli pehme jätkulöök, mille Perk püüdis.
16:09
Kristjan Remmelkoor:  Natho karistuslöök jäi pisut madalaks ja Anier lõi peaga palli kastist välja.
16:12
Kristjan Remmelkoor:  Markovitš võttis Velijevi kontrarünnakul veaga maha, aga pääses kaardist.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  VäravVolkov viib 12. minutil Kalju juhtima! Markovitšilt pikk sööt ette, Volkov trügis palliga kahe Kalevi kaitsja vahele ja veeretas palli postipõrkega võrku.
16:14
Kristjan Remmelkoor:  Kordusest vaadates tundub, et pall läks võrku ikkagi Ivkici jalalöögist, nii et Ivkic saab kirja omavärava.
16:16
Kristjan Remmelkoor:  Volkovile lähevad siis Fantasysse söödupunktid.
16:18
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusNatho läks päris valusalt korkidega Tambergile jalga. Kohtunikud otsustasid arupidamise järel Nathole 17. minutil kollase kaardi anda, Kalev nõudis punast.
16:19
Kristjan Remmelkoor:  Natho tegi Tambergile kohe uue selge vea, ta peaks ettevaatlikumalt mängima.
16:20
Kristjan Remmelkoor: Nathol jääb kaardi tõttu järgmine mäng Paidega vahele.
16:21
Kristjan Remmelkoor:  Värav20. minutil läheb Kalju nurgalöögisaginast 2:0 juhtima!
16:22
Kristjan Remmelkoor:  Pedro Victor sai sellest kornerist peaga löögile ja Sõtšugov lõi palli teiseks omaväravaks!
16:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav22. minutil nurgalöögist juba 3:0 Kaljule!
16:24
Kristjan Remmelkoor:  Pall jäi meeste peade vahele põrkama ja seejärel suunas Pedro Victor palli värava alla ja seekord ei löödud omaväravat, vaid skoori tegi Puri!
16:26
Külastaja asdfggh kommentaar
Natho moment selge punase koht. Kristal istus lihtsalt pähe kohtunikele.
16:26
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Tubli Natho! Kalevi vastu mõttetu kollane ja mäng Paidega jääb vahele!
16:27
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi teisest kornerist keegi löögile ei pääsenud.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Kalju nurgalöök põhjustas taas Kalevi karistusalas segadust ja lõpuks sai Puri värava all palli surkida, aga Vallner püüdis.
16:31
Külastaja mel kommentaar
kas teine värav ei peaks Pedro Victori nimele minema? oleks pall ilma Kalevi mängija puuteta joonel ikka sisse läinud
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin tsenderdas ja Natho lõi lähedalt, Vallner tegi hea tõrje!
16:33
Kristjan Remmelkoor:  Teise värava puhul oleks pall Sõtšugovi puudeteta väravasse läinud küll, aga samas see polnud rikošett, vaid Sõtšugovi ebaõnnestunud klaarimine, mis oma võrku lendas.
16:35
Kristjan Remmelkoor:  Perk pillas tsenderduse käest, aga tema õnneks kedagi kalevlastest jaol polnud ja pall ei põrganud ka üle otsajoone nurgalöögiks.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav34. minutil lööb Volkov 4:0 Kaljule! Natho tõstis pehmelt palli karistusalasse, Puri tegi ülepuusalöögi, Vallner tõrjus selle värava ette ja Volkov oli jaol.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  Pauri tsenderdus ebaõnnestus ja lendas üle tagumise küljejoone.
16:41
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkinilt võimas karistuslöök posti kõrvale, Vallner tõrjus!
16:43
Kristjan Remmelkoor:  Pedro Victor sai Natho kornerist peaga löögile, aga Vallner püüdis probleemideta.
16:44
Kristjan Remmelkoor:  Natholt hea läbisööt kaitseliini taha trahvikasti Volkovile, Vallner tuli vastu ja tõrjus ning päästis meeskonna.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Kalju juhib kindlalt 4:0.
16:56
Kristjan Remmelkoor: Poolaja üheks võtmemomendiks oli olukord, kus Natho pääses punasest kaardist ja pääses kollasega. Pärast seda löödi Natho poolt karistusalasse saadetud pallide järel kolm väravat.
16:58
Külastaja kiilkiri kommentaar
Mis seal kalju fännide plakati peal kirjas on?
16:58
Kristjan Remmelkoor:  Plakatil on kirjas "Pohlak on aeg. #eurohäbi"
17:02
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi vaheajal vahetuse: Natho välja, Odilavio sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg on alanud.
17:03
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Kadriorus 183.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  Suvinõmm oli lähedal oma karistusala juures pallikaotusele, aga suutis olukorra lahendada, nii et Puri kukkus, aga viga ei olnud.
17:10
Kristjan Remmelkoor:  Volkov tegi paremal äärel eeltöö ja Odilavio lõi viiekasti nurgast üle.
17:12
Kristjan Remmelkoor:  Vallner püüdis nurgalöögi kindlalt.
17:15
Kristjan Remmelkoor:  Volkovi tsenderdusest lõi Odilavio peaga mööda.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Reintam sai Suvinõmmega võitluses viga ja vajab abi.
17:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Kalevi esimene vahetus: Anier välja, Golovljov sisse.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Odilavio jõudis enne Vallnerit pika pallini, aga Ivkic jõudis ka juurde ja klaaris olukorra.
17:23
Kristjan Remmelkoor:  Pedro Victor pääses peaga löögile, aga suunas palli Vallnerile sülle.
17:25
Kristjan Remmelkoor:  Kalev eksis oma poolel ohtlikult söötudega, Volkov lõikas palli vahelt, kuid ei suutnud seejärel vastaste kaitsest mööduda.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Kalju teine vahetus: Volkov välja, Usta sisse.
17:30
Kristjan Remmelkoor:  Kalju audivise põhjustas Kalevi trahvikastis segadust, aga Usta pealelöök takerdus kalevlastesse ja olukord sai sellega läbi.
17:32
Külastaja Timur kommentaar
#PohlakOut
17:32
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Kalevi teine vahetus: Tamberg välja, Palutaja sisse.
17:34
Kristjan Remmelkoor: Purile vea teinud Dõmov sai Pupartilt hoiatava loengu.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini nurgalöök langes Reintami jalale, kuid sealt lõi Suvinõmm palli puhtaks.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Kalju kolmas vahetus: Markovitš välja, Raudsepp sisse.
17:36
Kristjan Remmelkoor:  Värav80. minutil lööb Golovljov 1:4!
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Vallneri pika palli lükkas Pedro Victor ebaõnnestunult peaga oma värava poole, Golovljov pääses seal jooksu, tema esimene löök takerdus Pergi jalgadesse, aga jätkulöök läks võrku.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Palutaja lähilöök jäi pehmeks ja Perk püüdis.
17:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusDõmov sai 82. minutil kollase kaardi.
17:39
Külastaja ee kommentaar
Kalevi turvad plakatit üle ei tahtnud juhuslikult vaadata?
17:41
Kristjan Remmelkoor:
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Siit saab siis Natho kaardiolukorda järele vaadata.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Kalevi viimane vahetus: Velijev välja, Džumadil sisse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  Kalevi kaitsjad eksisid oma karistusala lähedal sööduga, Paur pani madala palli värava ette, seal nõmmekad löögile ei pääsenud.
17:46
Kristjan Remmelkoor: Mängule lisati 1 minut.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  Lõpuvile! Kalju võitis 4:1.
17:48
Kristjan Remmelkoor:  Ka teisel poolajal Kalju domineeris, aga võttis asju pisut rahulikumalt ja teise poolaja ainsa värava lõi hoopis Kalev.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Vaadake ka otsepildist mängujärgseid intervjuusid, head päeva!