Teisipäev, 20. oktoober 2020
19:38
Kristjan Jaak Kangur: Tere õhtust! Meistrite liiga on tagasi!
19:43
Kristjan Jaak Kangur:  Pall läheb umbes veerand tunni pärast alustuseks mängu Peterburis ja Kiievis. Venemaa viimase kahe aasta meister Zenit võtab vastu Club Brugge. Ukraina nelja viimase aasta hõbe Kiievi Dinamo võõrustab Juventust, kellel on Andrea Pirlo, aga ei ole Cristiano Ronaldot.
19:46
Kristjan Jaak Kangur: Zeniti särgis saab täna lisaks ründeduole Artjom Dzjubale ja Serdar Azmounile näha ka vana tuttavat Dejan Lovreni, algkoosseisu kuulub ka kunagise Narva Transi peatreener Adam Kuzjajevi poeg Daler. Philippe Clementi juhendatava Brugge ridades suuri tähti pole, aga see meeskond on Meistrite liigas alati kõigile korralik vastane olnud.
19:47
Külastaja tiktoker kommentaar
Tere, Kristjan, kas ütleksid omalt poolt soovid, mida Meistrite liiga hooajalt ootad? Nõustun Ott Järvelaga, et tahaks play-off'is näha ka väiksemate liigade meeskondi kui top 5 liigadest. Lisaks ootaks Hispaania klubidelt taas suuri tegusid
19:50
Kristjan Jaak Kangur: Üllatusi tahaks küll, jah. Minu poolest võivad need olla isegi suurliigade meeskonnad nagu Atalanta ja Leipzig, niivõrd-kuivõrd nende edu saab üllatuseks lugeda. Väljastpoolt top 5 liigasid oleks samuti tore näha kedagi play-off'is kaugele jõudmas, aga kes see olla võiks? Ajaxil korra õnnestus, aga neil olid ka väga andekad mehed koos. Kohe-kohe mängima hakkavas Dinamos on põnevaid noori ukrainlasi, aga saada edasi grupist, kus on ka Barcelona ja Juventus ... no pigem ei juhtu.
19:53
Kristjan Jaak Kangur: 75-aastase ja juba viiendat kümnendit peatreenerina töötava Mircea Lucescu ning tema käe all kunagi alustanud, teist aastat treenerina töötava Andrea Pirlo valitud algkoosseisud on täna sellised:

19:54
Külastaja Kristjanjaako Ronaldo kommentaar
omalt poolt ütleks, et ootaks, et see koroona sellest kuninglikust sarjast eemale hoiaks. Ei tahaks, et see sari farsiks muutuks, kus antakse nt tehnilisi kaotusi ja mängitakse duubelmeeskondadega kohati jne. Selguma peab Euroopa parim jalgpallimeeskond, mitte parim koroonaviirusest pääseja
19:54
Kristjan Jaak Kangur: Sellega on ilmselt kõik igati nõus.
19:56
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME!
19:59
Kristjan Jaak Kangur: Kiievis pakub rõõmu ka see, et rahvas on tribüünidele lubatud, muidugi teatud nõudeid järgides, aga neid on seal siiski päris palju. Ja Peterburis sama seis.
20:02
Kristjan Jaak Kangur: Kiievis on täna platsil hulk mehi, kes Ukraina koondise särgis samal staadionil alles hiljuti Hispaaniat šokeerisid. Näiteks noor keskkaitsepaar Mõkolenko-Zabarnõi, kellel kahe peale kokku vanust tervelt 39 aastat. Ehk teisel pool keskkaitses seisev Chiellini võiks oma 36 eluaastaga poistele peaaegu isa eest olla.
20:04
Kristjan Jaak Kangur: Vaatan Juventuse omapärast musta-oranžikirjut võõrsilsärki ja tahes-tahtmata tuleb pähe mõte, et Dinamol peaks olema end üsna lihtne täna motiveerida: justnagu Šahtari vastu mängiks!
20:06
Külastaja skeptik kommentaar
Flashscores mängude eelvaateid vaadates oli iga kohtumise juures märgitud "no spectators" - nii hull see asi vist ikka pole jah ...
20:08
Kristjan Jaak Kangur: Eks see pannakse ilmselt automaatselt. Prantsusmaal ehk Rennes'is ja Pariisis peaks ka täna näiteks publik tribüünile pääsema, kui ei eksi.
20:08
Kristjan Jaak Kangur:  Juventusel esimene hea võimalus, aga Buštšan tõrjub Chiesa terava nurga alt tehtud löögi.
20:09
Kristjan Jaak Kangur:  Kohe seejärel eksib väravavaht üsna rängalt nurgalööki rusikaga rünnates ja peab õnne tänama, et pall Chiellini peast mööda lendas.
20:09
Külastaja hmm kommentaar
Ennustan dynamo kiievi ja juve mängus 0:3 võitu juvele ning Zenit ja brüggae mängua 2:1 zenitile
20:09
Külastaja nike kommentaar
Kiiev on üks neist kes võib see hooaeg üllatada!
20:09
Külastaja Krufu kommentaar
Veider värk, kui alagrupi turniir algab alles oktoobris
20:10
Kristjan Jaak Kangur:  Uuesti Chiesa - seekord keerutab tagumise posti suunas, aga mööda! Juve hakkab mängu vaikselt enda kätte võtma.
20:13
Kristjan Jaak Kangur:  Statistikutele - esimese kollase kaardi tänavusel alagrupiturniiril võtab Brugge mees Clinton Mata. No vähemalt milleski ollakse esimesed. 12 minutit läks aega.
20:15
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Ja esimene vahetus tuleb Kiievist. Chiellini mäng jääb vähem kui 20 minuti pikkuseks, endale viga teinud keskkaitsja asemele tuleb Merih Demiral. Koroona ja muude hädade küüsi jäänud Juventus tuli tänasele mängule ainult seitsme varumehega. Tõsi, pingilt on võtta näiteks Dybala, Bernardeschi ja Arthur, nii et enam-vähem koosseis on ikkagi kokku saadud.
20:15
Külastaja tammeka kommentaar
chiellini vigastatatud
20:19
Kristjan Jaak Kangur: Kui korraks tundus, et Juventus hakkab kruvi keerama, siis paari viimase minuti jooksul on ka Dinamo päris kenasti palli liigutanud. Ühtegi väga ohtlikku olukorda ei ole siiski Szczesny värava all tekitatud.
20:28
Kristjan Jaak Kangur:  Zabarnõi eksib väga halvasti sööduga ja Juventusel on hetkeks kolm kahe vastu olukord, kuid see lahendatakse üsna halvasti. Nurgalöök küll tuleb, aga sellest ei sünni midagi.
20:29
Kristjan Jaak Kangur:  Peterburis on Brugge mehed samal ajal korjanud esimese 33 minutiga juba kolm kollast kaarti. Aga seis on nullis ka seal.
20:30
Kristjan Jaak Kangur: Ramsey teeb äärelt hea soolo ja leiab värava alt Kulusevski, aga Buštšan tõrjub alla nurka suunatud lähilöögi.
20:38
Kristjan Jaak Kangur:  Suprjaga on Dinamo rünnakul üsna üksi jäänud. Korra proovis ise ette võtta, aga nelja kaitsja vastu ikkagi ei saanud.
20:41
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Bentancur tõmbab Šaparenko maha ja Dinamo saab poolaja lõpus ohtliku karistuslöögi. Tsõgankov sätib oma ürituse posti kõrvale, müür laseb palli läbi, kuid Szczesny on õiges kohas.
20:44
Kristjan Jaak Kangur:  Mõlemas mängus avapoolaeg läbi! Väravaid pole seni tulnud, Peterburis on ka raamilöögid kõigest 1:1. Juventus on raamide vahele saanud kolm ja Dinamo ühe löögi, aga liiga lähedal ei ole värav olnud ka siin.
20:57
Kristjan Jaak Kangur:  Teine poolaeg läks!
20:57
Külastaja asd kommentaar
Kiiev kõige hullem pole, barca ja juve ka kehvemad kui tavaliselt. Äkki juhtub ime ja saavad edasi? Ei välistaks
20:58
Kristjan Jaak Kangur:  Värav MORATA! Alla minuti läks Juventusel aega.
20:59
Kristjan Jaak Kangur:  Kulusevski saab karistusala joonelt lüüa, Buštšan suudab tõrjuda vaid enda ette ja Morata on esimesena jaol. Tänavuse alagrupiturniiri avavärav löödud!
21:04
Kristjan Jaak Kangur: Morata värav ka siin. Kena eeltöö vasakult äärelt, terav löök ja siis on ründaja seal, kus ründaja peab olema.
 
21:07
Külastaja Bussijuht kommentaar
Kas Kiiev on seni ainult kaitses istunud või ka ise rünnata proovinud ?!?
21:07
Kristjan Jaak Kangur:  Proovinud on. Välja ei ole veel liiga palju tulnud. Mingist umbkaitsest on asi siiski väga kaugel.
21:08
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Juve teeb juba 55. minutil teise vahetuse, Kulusevski asemele Dybala. Ilmselt nägi Pirlo ka, et eduseisust hoolimata võiks loovust veel rohkem olla.
21:09
Külastaja Timo Allilujev-Korsten kommentaar
Misasi see täpsemalt on, mida Kiev ja Juventus esitlevad praegu? Jalgpalli moodi nagu, aga...
21:11
Kristjan Jaak Kangur: Dinamo jäi küll kaotusseisu, aga ühe rekordi sai Mircea Lucescu täna juba esimese minutiga enda kätte. Enamiku jaoks on 75-aastaselt kiiktool ja kamin, vanameister paneb reipalt edasi.
21:12
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus Demiral niidab Suprjaga maha ja saab mängu kolmanda kollase.
Vahetus Kiiev vahetab ka esimest korda, de Pena ära ja Rodrigues sisse.
21:12
Kristjan Jaak Kangur: Tund mängitud, kui Kiiev suudab korraks Juventuse värava all karistusalas segadust tekitada, aga õiget lööki ei tulegi.
21:17
Kristjan Jaak Kangur: Värav Brugge läheb võõrsil 1:0 Zeniti vastu ette!
21:20
Kristjan Jaak Kangur:  Emmanuel Bonaventure Dennis tuleb otsajooneni ja Zenit jääb ootama märguannet, et pall läks üle joone, aga tegelikult ei lähe. De Ketelaere saab kaks korda proovida, kaitsjad jäävad mõlemal juhul ette, kuid lõpuks on Dennis ise jaol ja lööb ära.
21:22
Kristjan Jaak Kangur: Nii see sündis. Kusjuures kordusest tundub, et palli jättis täiesti tahtmatult väljakule Zeniti enda mees.
21:23
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetus Kiievilt topeltvahetus, Karavajev ja Tsõgankov ära ning Popov ja Verbic sisse. Kakskümmend minutit veel jäänud.
21:26
Kristjan Jaak Kangur:  Moratas kaheldi hooaja eel kõvasti, aga mees on näidanud, et oskab küll.
21:27
Kristjan Jaak Kangur:  Sõdortšuk proovib eemalt, aga täpselt Szczesnyle sülle. Dinamo on viimastel minutitel tempot tõstnud, samas jääb rünnakul lõppteravusest endiselt kõvasti puudu.
21:32
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Zenit lööb viigi! Lovren (!!!) annab kaugelt kuuma, pall läheb posti ja põrkab sealt vastu väravavaht Horvathi kukalt ning võrku!
21:33
Kristjan Jaak Kangur: Selline pauk!
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MO-RA-TA! Kaks ja tehtud!
21:36
Kristjan Jaak Kangur:  Cuadrado tsenderdus, Morata suunab peaga ära ja nii lihtne ongi. Alla kümne minuti mängida, nii et siit küll Dinamo vaevalt tõuseb.
21:42
Kristjan Jaak Kangur:  Kõva segadus Juventuse kastis, aga lööki ikka ei tule. Lõpuks saab Mõkolenko eemalt proovida, täitsa mööda.
21:46
Kristjan Jaak Kangur:  Sõdortšuk saab veel proovida kauglööki ja Šaparenko karistuslööki, kuid ei midagi.
21:46
Kristjan Jaak Kangur:  Kiievis kõik! Juventus võidab 2:0.
21:47
Kristjan Jaak Kangur: Värav  DE KETELAERE!!!! Brugge varastab Peterburist kõik kolm punkti!
21:48
Kristjan Jaak Kangur:  Vormer söödab otsajoonelt värava alla ja 19-aastane de Ketelaere vormistab võidu!
21:48
Kristjan Jaak Kangur:  Ja ongi kõik! Draama Peterburis toob külalistele kolm punkti.
21:56
Martti Kallas:  Tere õhtust! Mina toon Teieni ülejäänud tänaõhtused kohtumised. Eelkõige keskendume mõistagi PSG ja Unitedi heitlusele, aga jooksvalt katsume ka teistel silma peal hoida.
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Morata teine tabamus ja De Ketelaere dramaatiline võiduvärav:
21:56
Külastaja kribenski kommentaar
pariisis pole rahvast staadionil?
21:56
Kristjan Jaak Kangur: Ei ole tõesti: Pariisis kehtestati õhtune komandanditund ehk liikumiskeeld. Sealt ka põhjus.
21:56
Külastaja Hmm kommentaar
Nüüd magus mäng tuleb PSG vs Manu , mis arvad Kristjan Jaak mis seisuks jääb? :)
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Pakun PSG võitu. Ütleme 3:1.
21:57
Kristjan Jaak Kangur: Aga nüüd annan järje üle kolleeg Marttile!
21:58
Martti Kallas:
21:59
Martti Kallas:  Meeskonnad on väljakul.
22:02
Martti Kallas:  Ja Pariisis kõlas avavile!
22:03
Martti Kallas:  Teistes tänaõhtustes matšides on vastamisi veel Barcelona ja Ferencvaros, Chelsea võõrustab Sevillat, Lazio Dortmundi, Leipzig Basaksehiri ning Meistrite liiga debütantide lahingus on vastamisi Rennes ja Krasnodar.
22:06
Martti Kallas: Kindlasti soovitan osaleda ka Soccerneti Meistrite liiga ennustusvõistlusel, täpsema info leiad siit. Tänavu on mängus ka auhinnad, seega võit oleks ju eriti magus.
22:07
Martti Kallas:  Neymar jäi korraks keskväljale pikali, aga on nüüd püsti ja saab jätkata. Mehiste meeste mäng, mis muud!
22:08
Martti Kallas: Värav  LAZIO ON EES! Ciro Immobile avab Joaquin Correa suurepärase eeltöö järel skoori!
22:09
Külastaja asd kommentaar
pigem borussia kohutav sööt kui hea Corres eeltöö
22:10
Martti Kallas: Fernandes tsenderdab ja Diallo on peaaegu eksimas, aga Navas saab õnnega pooleks palli kätte.
22:12
Martti Kallas: To asd: ütlen ausalt, et minu teadmine Correa eeltöö kohta pärineb samuti tekstiülekannetest, kuna pilti sellest mängust ei jälgi. Kui eksin, siis palun mõistvat suhtumist :)
22:14
Martti Kallas:  Kurzawa lööb, aga de Gea suudab tõrjuda.
22:15
Martti Kallas: Hoiatus  Krasnodari poolt on vahepeal rootslane Olsson kohtuniku märkmikkusse kirja läinud.
22:15
Martti Kallas: Hoiatus  Ja kaardi saab ka Chelsea poolt Jorginho.
22:16
Martti Kallas: Värav  LEIPZIG ON KA EES! Angelino avab skoori!
22:18
Martti Kallas: Di Maria on nüüd maas pikali. Minul jooksis striim kokku, kuid ehk saame peagi tagasi. Kuuldavasti küllaltki naeruväärne olukord.
22:21
Martti Kallas: Martiali löök lendab üle värava.
22:21
Martti Kallas: Värav  LEIPZIG 2! Jälle Angelino!
22:21
Martti Kallas:  PENALTI UNITEDILE!
22:22
Martti Kallas:  Diallo vea tegijaks. Fernandes lööma.
22:22
Martti Kallas:  NAVAS TÕRJUB!
22:22
Martti Kallas:  Aga ei!
22:23
Martti Kallas: Kas löök läheb kordamisele?
22:23
Martti Kallas:  Katse kaks Fernandesele.
22:23
Martti Kallas:  VäravOLEMAS! UNITED EES!
22:24
Külastaja 11 kommentaar
Jube reegel uefa mehed
22:25
Martti Kallas:  Penalti anti siis VARi abiga.
22:26
Martti Kallas:  VäravLAZIO LÖÖB KA TEISE! Luiz Felipe! Dortmundi elu kisub kibedaks.
22:26
Külastaja Siimi kommentaar
Viimasel ajal päris tihedalt on antud kordus penalteid erinevates liigades
22:26
Martti Kallas:  Seda väravavahtide joonel püsimise reeglit võetakse küll aina tõsisemalt, jah.
22:27
Martti Kallas:  Minul tuli ka pilt nüüd (loodetavasti pikemaks ajaks) tagasi. Fernandes tippis ja pettis Navase ära.
22:28
Martti Kallas: Värav  JA BARCELONA ON KA EES! Messi penaltist.
22:33
Külastaja Dex kommentaar
Mactominy on ikka väga kahvatu. Telles tundub hea leid.
22:35
Martti Kallas: Di Maria pääses läbi ja de Gea tõmbas ta ka maha, aga suluseis.
22:35
Martti Kallas: Hoiatus  Neymarile. Jutustamise eest.
22:37
Martti Kallas: HoiatusMcTominay saab ka kollase.
22:38
Martti Kallas:  Di Maria annab karistuslöögist palli kasti, aga de Gea püüab.
22:39
Martti Kallas:  Fernandes proovib kaugelt lüüa, aga Navas tõrjub.
22:39
Külastaja asd kommentaar
Luis Alberto peaaegu otse nurgalöögist värav. Päris lahtine mäng on.
22:40
Martti Kallas:  Lindelöf saab nurgalöögist löögile, aga napilt mööda.
22:44
Martti Kallas: Värav  BARCELONA 2! Ansu Fati seekord, sööduandjaks de Jong.
22:46
Martti Kallas:  Pariisis kaks lisaminutit.
22:46
Martti Kallas:  Rashford, kes vahepeal haiget sai, on ka platsil tagasi.
22:48
Martti Kallas: Poolaeg PSG ja ManU mängus on lõppenud. Bruno Fernandese 23. minuti penaltist seis 0:1.
22:50
Martti Kallas:  Ka teistes kohtumistes on poolajavile kõlanud. Barcelona Ferencvarose vastu 2:0 ees, Chelsea ja Sevilla jätkavad seisul 0:0, nagu ka Rennes ja Krasnodar. Lazio juhib Dortmundi vastu 2:0, sama skoor on ka Leipzigi ja Basaksehiri vahelises kohtumises.
23:05
Martti Kallas:  Nüüd peaks kõigis mängudes pall taas mängus olema!
23:05
Külastaja vene striim kommentaar
Kuidas dortmundi mängupilt on?
23:06
Martti Kallas:  Dortmundi mängupilti ei oska kommenteerida, kuna pilti ma sellest mängust ei jälgi. Skoori tablool vaadates võib eeldada, et mitte midagi eriti vaimustavat.
23:07
Martti Kallas:  Mida teeb Mbappe! Konksutab Unitedi kaitsjaid nii, nagu ise tahab ja läheb ka löögile, aga de Gea tassib!
23:11
Martti Kallas: Vahetus  Peaaegu oleks kahe silma vahele jäänud, aga PSG vahetas poolajal. Kunagine Juventuse imelaps Moise Kean tuleb Gueye asemele. Selgelt ründava suunitlusega vahetus. 
23:11
Martti Kallas: VäravJA BARCELONAL ON KOLM! Coutinho seekord.
23:14
Martti Kallas: VäravPSG VIIGISTAB! OMAVÄRAV!
23:15
Martti Kallas:  Martial hüppab õhku ja suunab peaga palli endale sisse!
23:15
Külastaja , kommentaar
Marial unustas ära, et nurgalöök oma kasti tuli
23:17
Martti Kallas: Värav Värav  RENNES JA KRASNODAR LÖÖVAD MÕLEMAD! Esmalt viib Guirassy Rennes'i juhtima, kuid Ramirez viigistab!
23:18
Martti Kallas:  Martial saab peaga löögile, aga üle.
23:25
Külastaja nike kommentaar
Ramirezi koll korralik maiuspala
23:25
Martti Kallas:  Eemaldamine BARCELONA ON KÜMNEKESI!
23:25
Martti Kallas:  Pique saab duši alla ära minna.
23:25
Martti Kallas:  Ja penalti ka.
23:27
Martti Kallas:  VäravFERENCVAROS SAAB KIRJA! Haratin lööb paremale alla, Neto teisele poole!
23:28
Martti Kallas: Värav  JA DORTMUND LÖÖB KA ÜHE TAGASI! Haaland!
23:28
Martti Kallas:  VahetusManU vahetas. Pogba tuli Tellese asemele.
23:32
Martti Kallas: Hoiatus  Tuanzebe saab kollase kaardi.
23:33
Martti Kallas: Värav  AGA LAZIO EI LASE DORTMUNDI MÄNGU TAGASI! JEAN AKPA AKPRO LÖÖB KOLMANDA!
23:35
Martti Kallas:  Tuanzebe põrkas kollase kaardi olukorras õhuvõitluses Mbappega kokku.
23:39
Martti Kallas: Vahetus Vahetus  PSG teeb kaks vahetust. Herrera ja Florenzi välja, Rafinha ja Dagba sisse.
23:40
Martti Kallas:  ManU sai väga hea koha pealt löögile, aga Navas tõrjub.
23:43
Martti Kallas: De Gea tegi väga hea tõrje. Lööjaks Neymar.
23:43
Külastaja Neeme kommentaar
Pedri lõi barca 4
23:43
Külastaja Dex kommentaar
Man of the mach vist hetke De gea/Navas
23:43
Külastaja Rainer kommentaar
Barcapani vähemuses 4:1...Dembele tegi hea eeltöö.
23:44
Martti Kallas:  VäravTÕESTI, NII ON! VAHETUSEST SEKKUNUD PEDRI LÖÖB BARCELONA NELJANDA!
23:44
Martti Kallas: Hoiatus  Danilo murrab keskväljal Fredi maha.
23:45
Martti Kallas: Vahetus Vahetus  PSG-lt veel kaks vahetust. Sarabia tuleb Di Maria ja Bakker Kurzawa asemele.
23:46
Martti Kallas:  VäravBARCA VIIS! DEMBELE LÖÖB KA!
23:46
Martti Kallas: Värav  MANU KAKS!
23:47
Martti Kallas:  Rashford postipõrkest!
23:47
Külastaja Rainer kommentaar
Messi sööt ja Dembele 5:1 Barcale
23:47
Külastaja Dex kommentaar
Marcus lööb!
23:47
Külastaja Neeme kommentaar
Dembele barca 5
23:49
Martti Kallas:  Vahetus VahetusKaks vahetust ka ManU-lt. Van de Beek ja James pääsevad põllule, Fernandes ja Martial ära.
23:49
Martti Kallas: Hoiatus  Kean saab kollase.
23:50
Martti Kallas:  Astus vastasele varba peale.
23:50
Martti Kallas:  Lisaminuteid anti kolm.
23:51
Martti Kallas: Roomas on kõik! Lazio alistab Dortmundi 3:1!
23:53
Martti Kallas: Ja Pariisis kõlab lõpuvile! United alistab PSG võõral väljakul 2:1! Samuti saab Barcelona Ferencvarosest 5:1 jagu.
23:54
Martti Kallas:  Ja kõik on ka Leipzigis, kus kohalik meeskond alistab Basaksehiri avapoolaja väravatest 2:0!
23:55
Martti Kallas:  Nüüd on lõpuvile kõlanud ka kahes ülejäänud mängus. Rennes ja Krasnodar lepivad viiki seisuga 1:1, Chelsea ja Sevilla 0:0.
23:55
Martti Kallas:  Aitäh kõigile, kes jälgisid ja kaasa mõtlesid! Head ööd!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!