Laupäev, 24. oktoober 2020
14:53
Kristjan Jaak Kangur: Tere ilusat pärastlõunat! Tabeli teise poole seisukohalt ülitähtis mäng saab Kadriorus kohe-kohe avavile!
14:55
Kristjan Jaak Kangur: Meeskondade algkoosseisud leiab uudisest, aga olgu nad siin ka veel korra ära toodud:

Legion: Pavel Londak, Artur Šarnin, Aleksandr Volodin, Dmitri Kovtunovitš, Andrei Sidorenkov, Deniss Vnukov, German Šlein, Albert Prosa, Stefan Tšendei, Giorgi Gvinašvili, Nikita Andrejev.

Tagasi on tervenenud Andrei Sidorenkov, puuduvad aga nii Aleksandr Dmitrijev kui ka Daniil Pankov. Mõlema puhul põhjuseks mängukeeld, seega alustab täna Albert Prosa ning äärel võtab koha sisse Stefan Tšendei.
14:56
Kristjan Jaak Kangur: Kalev: Karl Andre Vallner, Reinhard Reimaa, Markus Allast, Dominik Ivkic, Ralf-Sander Suvinõmm, Marek Kaljumäe, Tanel Tamberg, Eduard Golovljov, Pavel Dõmov, Murad Velijev, Hannes Anier.

Kalevil erilisi üllatusi pole. Aga sellest, et väravat on vaja, annab aimu Eduard Golovljovi edutamine algkoosseisu.
15:01
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME!
15:01
Külastaja krudu kommentaar
kadrioru derbi. jea!
15:03
Kristjan Jaak Kangur: Legionil esimene nurgalöök ja Andrejev otsib tsenderdusega tagumisest postist omasid, aga sinna jõuab esimesena Vallner.
15:06
Kristjan Jaak Kangur:  Seni üsna kinnine ja võitluslik algus, nagu sellisest mängust oodata võibki.
15:08
Kristjan Jaak Kangur: Tšendei koputab Tambergile vastu jalgu ja Kalev saab paremalt äärelt karistuslöögi. Dõmov keerutab hästi Kaljumäe pea peale, aga löök läheb mööda.
15:14
Kristjan Jaak Kangur: Sidorenkov näitab vasakul tsenderdades oma head vasakut jalga, Andrejev lööb peaga üle, aga oli ka suluseisus.
15:18
Kristjan Jaak Kangur:  Andrejev pöörab end kaitsjate tagant terava nurga alt löögile, see läheb kuljevõrku, aga Allasti jalg oli vahel ja nurgalöök Legionile. Sellest siiski mitte midagi ei sünni.
15:19
Kristjan Jaak Kangur: Hoopis Kalev pääseb ootamatult kaks-kahe vastu rünnakule, aga Anier otsustab varase löögi kasuks ja lööb mööda! Legioni tagala oli nüüd küll ootamatult tühi.
15:22
Kristjan Jaak Kangur: Legionil lubava koha pealt karistuslöök, Sidorenkov proovib madalalt, aga see ei ole Vallnerile liiga raske pall. 20 minutit mängitud, Legion on natuke rohkem Kalevi värava all käinud, aga väga ohtlikke võimalusi pole olnud kummalgi meeskonnal.
15:26
Kristjan Jaak Kangur: Tamberg saab jälle natuke pihta ja vajab tohterdamist, aga on nüüd platsil tagasi.
15:30
Kristjan Jaak Kangur: Värav  VNUKOV!!! Kaugelt ja postipõrkest sisse!!! Legion 1:0 ees.
15:31
Kristjan Jaak Kangur:  Vallner on tegelikult kenasti palli juures, aga põrge oli selline, et suutis vaid posti ja sealt väravasse suunata.
15:32
Kristjan Jaak Kangur: Kalev proovib kohe vastu lüüa, karistuslöögist saab pea vahele Kaljumäe, aga lööb napilt mööda. Londak on kaitsjate peale kuri, sest Kalevi kapten oli päris vabaks jäetud.
15:32
Kristjan Jaak Kangur: Söödupunkti keegi Vnukovi värava eest ei saa, sest pall jõudis tema jalale Suvinõmme ebaõnnestunud puhtakslöömisest.
15:39
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Ivkic hoiab kastis hästi-hästi natuke Andrejevist kinni, ründaja viskab end pikali ja saab hoopis ise 38. minutil teesklemise eest kollase kaardi.
15:42
Kristjan Jaak Kangur:  Kalev ei saa tükk aega pressingu alt välja, kuid siis astub Tšendei palli peale ja kalevlased saavad tulla. Kiirrünnakust siiski asja ei saa ja võetakse rahulikumalt rünnakul kohad üles. Lõpuks teeb Šarnin äärel vea Velijevi vastu.
15:42
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus 42. minutil selle eest Šarninile ka kollane kaart. Astus Velijevile jala peale - iseasi, et tundus pigem õnnetu juhus.
15:43
Kristjan Jaak Kangur:  Karistuslöök tekitab natuke Legioni kastis segadust, aga lõpuks on pall Londaku käes.
15:44
Kristjan Jaak Kangur: Kalevi lubava rünnaku lõpetab suluseisulipp. Golovljov patustajaks.
15:45
Kristjan Jaak Kangur: Üks üleminut avapoolajale.
15:47
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Legion jõuab siit veel kolmanda kollase võtta. Tšendei sõidab vastasele jalgadesse, kannatajaks jälle Tamberg.
15:47
Kristjan Jaak Kangur:  Avapoolaeg läbi!
16:02
Külastaja Si kommentaar
Hein-le Arsenal23 eest täna punane kaart.
16:02
Kristjan Jaak Kangur: Teine poolaeg algas! Vahetusi pole kummalgi.
16:08
Kristjan Jaak Kangur:  Kalevi nurgalöök kukub karistusalas maha, aga esimesena on jaol Legioni kaitsjad ja lõpuks kõlab ka vile.
16:10
Kristjan Jaak Kangur: Mõned värsked fotod Kadriorust, autoriks Jana Pipar.

16:10
Kristjan Jaak Kangur:  Prosa unustatakse karistuslöögi järel vabaks, aga taas kõlab ka Martti Puki vile.
16:13
Kristjan Jaak Kangur:  Kaks korda Londak! Kalevil on järjest kaks suurepärast võimalust viigistada, aga mõlemal juhul saab kogenud väravavaht käe vahele.
16:16
Kristjan Jaak Kangur: Oi-oi!!! Dõmov leiab hea diagonaaliga Anieri, kes lööb terava nurga alt ja nüüd tõrjub Londak ebaõnnestunult enda külje alt posti, kust pall talle kätte veereb!
16:18
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Legion teeb 61. minutil esimese vahetuse, Tšendei ära ja Mašitšev sisse.
16:24
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Vahetab ka Kalev, Tambergi asemel Sõtšugov.
16:26
Kristjan Jaak Kangur:  Vnukov näitab taas, et jalg on terav, aga seekord Vallner tõrjub.
16:28
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Legioni teine vahetus 72. minutil, Šatov tuleb Prosa asemele. Teravust juurde.
16:29
Kristjan Jaak Kangur: Reimaa kaotab ohtlikult palli ja Andrejev on läbi pääsemas, aga kiirustab asjatult ja satub suluseisu.
16:31
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus 75. minutil läheb Legion juba seisu kindlustama. Volodin ära ja teine keskkaitsja Artjunin sisse. Vigastus?
16:34
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Vahetuste karusselli jätkab Kalev, 77. minutil võetakse puhkama Velijev ja mängu tuleb Vaherna.
16:35
Kristjan Jaak Kangur:  Mängutempo on see iga kahe-kolme minuti tagant vahetamine nüüd tükiks ajaks igatahes päris ära tapnud.
16:38
Kristjan Jaak Kangur: Värav ANDREJEV!!! Nüüd on vist tehtud? 2:0 Legionile.
16:40
Kristjan Jaak Kangur:  Kaitsest antud pika palli pikendab Ivkic tahtmatult väga kenasti Andrejevi jala peale ja Vallneriga silmitsi jäänuna lahendab ründaja külmavereliselt olukorra ära.
16:42
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Kalev veel vahetas ka pärast väravat, enne seda hüppeliigesele liiga teinud Suvinõmm ära ja Džumadil tema asemele.
16:46
Kristjan Jaak Kangur:  Šatov pääseb hästi löögile, aga seekord on Vallner mees omal kohal.
16:49
Kristjan Jaak Kangur:  Neli üleminutit Kadriorus. Mõlemad meeskonnad veel ründavad usinalt, aga see mäng on juba tehtud.
16:50
Kristjan Jaak Kangur:  Vahernal kaks korda järjest võimalus avanemas, aga mängib üle!
16:51
Kristjan Jaak Kangur:  KÕIK! Legionile teenitud võit, Kalev jätkab tabeli viimasel real.