Kristjan Jaak Kangur: Üks lõppes õnneks täpselt enne teise algust, nii et kõik on kontrolli all :)
Kristjan Jaak Kangur:  Aga kõik on valmis, kohe võime minema hakata. Barcelonal on täna siis 17-aastane poiss paremal ja 17-aastane poiss vasakul äärel... Võimalik, et näeme siin uue vägeva põlvkonna pealetulekut.
Kristjan Jaak Kangur: Realil on vastu panna vanameistrid Ramos ja Benzema, hulk kogenud mehi veel. Põnev lahing tuleb!
Kristjan Jaak Kangur: LÄKSIME!
17:05
Kristjan Jaak Kangur: Ansu Fati saab esimest korda läbisöötu taga ajada, kuid Courtois on jaol.
17:06
Kristjan Jaak Kangur: Värav VALVERDE!!!! Real kiirelt ette! Benzema lükkab söödu keskele, Valverde jookseb täiesti takistamatult keskelt läbi ja lööb ära!
17:06
Kristjan Jaak Kangur:  Meeletu auk laiutas praegu Barcelona keskkaitses.
17:08
Kristjan Jaak Kangur:  Viniciusel on kohe šanss teinegi lüüa, aga põrutab taevasse.
17:09
Kristjan Jaak Kangur:  Värav ANSU FATI JA 1:1!!!
17:10
Kristjan Jaak Kangur: Äärelt leitakse läbisööduga Jordi Alba, hea pall värava alla ja Fati paneb lihtsalt neljalt meetrilt jala vastu.
17:12
Kristjan Jaak Kangur: Nüüd on Reali kaitse omadega täitsa laiali, kuniks Varane palli minema lööb. Barcelona on kiirest viigiväravast selgelt enesekindlust juurde saanud.
17:13
Kristjan Jaak Kangur: Fatist sai ühtlasi El Clasico rekordimees, läbi aegade kõige noorem väravalööja.
17:16
Kristjan Jaak Kangur:  Coutinho proovib eemalt, aga see pall Courtois'le raskusi ei valmista. Kohe jääb Messil napilt puudu, et sööduni küündida.
17:20
Kristjan Jaak Kangur: Hoiatus  Messi pääseb Reali järjekordse pallikaotuse järel pealelöögile, aga Courtois püüab. Casemiro jõuab siiski enne keskväljal Messile jalgadesse sõita ja saab mängu esimese kollase kaardi. 20 minutit mängitud.
17:21
Külastaja Barca kommentaar
See oli pennal? Ei?
17:23
Kristjan Jaak Kangur: Real saab nüüd kaks nurgalööki järjest, teisest pääseb Ramos ka peaga löögile, aga väravavahile sülle.
17:24
Kristjan Jaak Kangur:  Courtois! Messi mängib elegantselt Ramose üle, aga madala löögi ette posti võtab belglane ära!
17:25
Kristjan Jaak Kangur:  Ja nüüd hiilgab Neto teises otsas! Benzema ei saa temast palli mööda. Pool minutit oli ehk kahel olukorral vahet. Raamilöögid juba 4:3 ja meil pole veel poolt tundigi mängitud.
17:28
Kristjan Jaak Kangur: Messi kukub kastis, aga väga riskantse liigutusega võttis Casemiro palli puhtalt ära.
17:29
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Lenglet teeb keskväljal jõulise bloki Valveredele ja saab Barcelona meestest esimesena hoiatada.
17:35
Kristjan Jaak Kangur:  Mendy tsenderdus tabab karistusalas Desti kätt, aga see on vastu keha ja võimalikku penaltit ei hakata isegi VAR-iga kontrollima.
17:37
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Nacholt võrdlemisi küüniline viga ja teenitud kollane kaart.
17:38
Kristjan Jaak Kangur:  Üks mees teeb täna peale Fati veel ajalugu. Hollandis sündinud ja kasvanud, aga Dest esindab USA koondist, nii et võib ameeriklaseks pidada küll.
17:39
Kristjan Jaak Kangur: Seesama Dest on teinud viimastel minutitel kaitses väga head tööd, nüüd paneb ta kinni Viniciuse tuleku.
17:39
Ma ütleks, et Dest on esinenud väga hästi!
17:40
Kristjan Jaak Kangur:  Täpselt :) Eriti arvestades, et mees toodi tegelikult pikema plaaniga, mitte kohe põhimeheks. Aga olude sunnil mängib ja mängib hästi.
17:40
Kristjan Jaak Kangur: Ühe tulemuse võttis Fati veel nii muuseas enda nimele. 400. värav, mille Barca on Realile löönud.
17:43
Minu arvates see Roberto on ära vajunud ja oligi vaja paremat RB kui tema ja Dest seda ka on!
17:43
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Real vahetab! Nacho asemele tuleb 43. minutil Lucas Vazquez.
17:44
Kristjan Jaak Kangur:  Otseselt näha ei olnud, et Nachot oleks miski vaevanud, aga mingi vigastus pidi olema, muidu ei tehtaks vahetust paar minutit enne poolaja lõppu.
17:48
Kristjan Jaak Kangur:  Avapoolaeg läbi! Vägev algus, poolaja lõpupoole mäng veidi rahunes, aga väga tempokas kolmveerandtund ja jääme põnevusega teist poolaega ootama.
18:05
Kristjan Jaak Kangur: Läks jälle! Vahetusi ei tehtud, aga meenutame, et Real avapoolaja lõpus ühe juba tegi, kui Nacho pidi lahkuma.
18:11
Kristjan Jaak Kangur:  Ansu Fati teine on lähedal!!! Konksutab Ramost, aga löök läheb tagumisest postist napilt mööda.
18:13
Külastaja Baby Shark (Dance) kommentaar
Esimese 9 minutiga 2 väravat ... Parem oleks, et kumbki tiim pole oma viimast sõna veel öelnud.
18:14
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd saab Coutinho peaga lüüa, aga küljevõrku! Barcelona otsib teist.
18:19
Kristjan Jaak Kangur:  Ramos tahab Kroosi karistuslöögi järel penaltit. VAR vaatab olukorda ... umbes pool sekundit.
18:20
Kristjan Jaak Kangur:  Ei, siiski natuke kauem. Ramost tiriti särgist küll, aga mees ise lendas täitsa teises suunas.

18:20
Kristjan Jaak Kangur:  Ja kohtunik läheb ise ekraani vaatama!
18:22
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus PENALTI REALILE JA KOLLANE KAART ... KELLELE? Lenglet'le, kes hoidis, oleks teine!
18:22
Kristjan Jaak Kangur: Värav  RAMOS LÖÖB PENALTI ÄRA JA 2:1 REAL EES!!!
18:23
Kristjan Jaak Kangur:  Aga sellest räägitakse veel palju...

18:23
Mis asi see on?
18:23
Jaaa hakkab pihta see Reali VARiga toetamine....
18:24
Külastaja Asd kommentaar
Ei kannata
18:25
Kristjan Jaak Kangur:  Aga kollane kaart käis ka kohtuniku taskust justkui väljas. Kui saaks nüüd selgust, kellele see läks...
18:29
Külastaja madis kommentaar
Albale, ilmselt mölises.
18:30
Kristjan Jaak Kangur:  Hoiatus Klaar sellega. Ei ole ka just üllatav asjade käik.
18:30
Barca fan on väga lamp olla, ainult reali toetatakse....
18:30
Külastaja Ei kommentaar
Mida sa inised seal puhas pennal ja vsjo.Keegi ei toeta Reali nii
18:31
Kristjan Jaak Kangur:  Terav olukord Reali karistusalas, Coutinho löök blokeeritakse ja siis tabab pall kaitsja kätt, aga VAR vaatab seekord kiirelt üle ja otsustab, et midagi pole.
18:36
Kuule 100+ kg lihases mees hyppab särgist hoidmise peale selja taha? Hallo?
18:38
Kristjan Jaak Kangur:  Courtois pudistab, aga Varane päästab tema naha. Nurgalöögist Barcelona midagi ei saa ja hoopis Realil ohtlik kontra õhus, aga seegi võetakse maha. Veidi alla veerand tunni jäänud.
18:40
Kristjan Jaak Kangur:  Barcelona on hakanud järjest nurgalööke noppima. Desti tsenderduse järel on de Jongil löögikoht, aga lükatakse uuesti üle otsajoone. Katse seekord rahulikult ehitada lõpeb Reali meeste jalale söötmise ja pallikaotusega.
18:41
Kristjan Jaak Kangur:  Ennist jäi mainimata ka Reali vahetus, Modric tuli Valverde asemele.
18:43
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Vahetus Vahetus  Nüüd teeb Barcelona lausa kolm vahetust. Fati, Busquets ja kahvatuks jäänud Pedri ära, Griezmann, Dembele ja Trincao sisse. Aga miks alles 83. minutil?! Real toob Asensio asemele vasturünnakuid noolima Rodrygo.
18:43
Külastaja nii kommentaar
73 kg muideks
18:44
Kristjan Jaak Kangur: Hämmastav, et Reali viimasest penaltist sel staadionil on nii palju aega möödas.
18:45
Kristjan Jaak Kangur:  Kroos saab kaks korda proovida, aga Neto mõlemal juhul ees!
18:46
Kristjan Jaak Kangur:  Ramos saab peaga löögile, Netolt suurepärane jalatõrje! Tagasipõrkunud palli saab peaga lüüa Varane, aga mööda.
18:47
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Braithwaite tuleb veel Alba asemele.
18:49
Kristjan Jaak Kangur:  Dembele üritab terava nurga alt üle Courtois tõsta, aga tõstab ka üle värava.
18:50
Kristjan Jaak Kangur: Värav  MODRIC JA KÕIK! Mängib väravast välja tulnud Neto üle ning vormistab elegantselt välisküljega kaitsjate vahelt 3:1.
18:51
Kristjan Jaak Kangur: Real tuleb kiirrünnakusse, Neto suudab Viniciuse jalalt tõrjuda, aga täpselt Rodrygole, kes lükkab kõrvale Modricile ja sealt edasi on juba lihtne.
18:56
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK! Real läheb El Clasicote arvestuses nüüd ühe võiduga ette, aga sellest Ramose penaltist tuleb kindlasti veel päris palju juttu.