Teisipäev, 27. oktoober 2020
19:44
Kristjan Jaak Kangur:  Tere õhtust! Meistrite liiga maraton läheb kohe jälle käima, otsa teevad lahti Lokomotiv-Bayern ja Šahtar-Inter.
19:47
Kristjan Jaak Kangur: Koosseisudest ka. Lokomotiv on pidanud tegema viimase hetke muudatuse, Bayernil jagub jõudu nii platsile kui ka pingile küllaga.
19:50
Kristjan Jaak Kangur: Koroona küüsis olnud Šahtar läheb täna peale täpselt sama algkoosseisuga nagu Reali vastu. Interil on tagasi Hakimi, kellele UEFA üritas ka vahepeal koroonat pähe määrida.
19:55
Kristjan Jaak Kangur:  Mis on tänaste esimeste mängude juures kõva: publik on trubüünidel! Muidugi mitte täismaja, aga atmosfäär on siiski hoopis teine kui täielikus vaikuses ja tühjuses.
19:56
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME!
19:59
Kristjan Jaak Kangur:  Smolov! Kaks ja pool minutit mängitud, kui Mirantšuk riputab palli ründajale pea peale, aga täiesti vabaks jäetud Smolov paneb peaga otse Neuerile sülle.
20:04
Kristjan Jaak Kangur:  Lewandowski vastab samaga! Lööb mõne meetri pealt täiesti vabalt peaga endale vastu põlve ja pall veereb posti kõrvalt mööda.
20:07
Kristjan Jaak Kangur:  Kiievis on samuti kümme minutit mängitud ja seis ikka nullis. Šahtar on kodumeeskonnale kohaselt natuke aktiivsemalt alustanud.
20:09
Kristjan Jaak Kangur:  Värav 13 minutit ja Bayern lööb 1:0! Goretzka!
20:10
Kristjan Jaak Kangur:  Lihtne värav: pall ääre peale Pavardile, sealt tsenderdus ja Goretzka hüppab rahulikult kaitsjad üle.
20:11
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Kiievis peab Šahtar tegema juba sunnitud vahetuse, kui viga saanud Dentinho asemele tuleb Taison.
20:16
Kristjan Jaak Kangur:  Interi värav lähedal! Kõigepealt püüab Trubin Martinezi pealöögi, siis pääseb Lukaku väravavahiga silmitsi, aga Trubin päästab uuesti. Pall jääb Interile ja Barella kõmmutab kasti joonelt - latti!
20:21
Kristjan Jaak Kangur:  Coman lööb posti! Bayern lükkab äkitselt käiku juurde, Pavard tsenderdab jälle paremalt ja pall kukub kastis Comani jalale. Suunamine on peaaegu täpne, aga ainult peaaegu.
20:23
Kristjan Jaak Kangur:  Kiievis on mäng nüüd läinud täiesti Interi kätte, neil on vähem kui poole tunniga kirjas juba seitse peaelelööki, aga Lukaku, Martinez ja teised ei ole palli ikka võrku saanud.
20:25
Külastaja Huvitav kommentaar
Huvitav kes kommenteerib sport 3 pealt Bayerni mängu?
20:26
Kristjan Jaak Kangur: Dannar Leitmaa ja Ivan Špol on selle mängu kommentaatorid.
20:29
Külastaja skeptik kommentaar
Mis? Petersoo ei kommenteerigi Bayerni kohtumist või - mis ime see veel on ...
20:32
Kristjan Jaak Kangur:  Bayern pakub tegelikult kaitses Lokomotivile üsna palju võimalusi ohtlikke rünnakuid ehitada, aga enamasti ei saa kodumeeskond sellega lihtsalt hakkama.
20:38
Kristjan Jaak Kangur:  Inter lööb Kiievis juba teist korda latti! Seekord Lukaku. Aga ikka ei lähe sisse.
20:44
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg mõlemas mängus läbi! Mõneti üllatav, et väga rahulikult tegutsenud Bayern justkui ei üritanudki Moskvas mängu avapoolajal ära lõpetada, aga õnneks jätab see põnevuse õhku. Inter on Kiievis tabanud kaks korda väravaraame ja pani vahepeal Šahtari värava korraliku tule alla, kuid sihile ei jõutud ja poolaja lõpp oli jälle tasavägisem.
20:56
Külastaja asd kommentaar
See shakhtari väravavaht tegi vist aasta tõrje Lukaku lati olukorras
20:58
Kristjan Jaak Kangur:  Supertõrje Trubinilt tõepoolest: selline pomm, aga sai käe vahele!
20:58
Kristjan Jaak Kangur:  Goretzka värav Lokomotivi võrku ka:
21:00
Kristjan Jaak Kangur:  Vahetus Lokomotiv vahetab enne teise poolaja algust, avapoolaja lõpus viga saanud Corluka asemele tuleb Rajkovic.
21:01
Kristjan Jaak Kangur:  Teine poolaeg läks!
21:01
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus Vahetus Ka Hansi Flick teeb suisa topeltvahetuse: Müller ja Goretzka ära, Gnabry ja Javi Martinez sisse.
21:03
Kristjan Jaak Kangur: Lucas Hernandez põhjustab karistuslöögi, saab kollase kaardi ja vigastada ka. Smolov pääseb jälle löögile, siiski Neuerile sülle. 
21:04
Külastaja Mehhanisaator kommentaar
Kas CLis pealtvaatajad lubatud ?
21:05
Kristjan Jaak Kangur: Sõltub, kus mängitakse. Venemaal ja Ukrainas on praegu lubatud. Aga võimalik, et sealgi mitte kauaks, sest näiteks Venemaal on viirusega seoses olukorda viimasel ajal kõvasti halvenenud.
21:08
Kristjan Jaak Kangur:  Ja eelmises voorus oli näiteks nii, et Pariisis mängiti tühjade tribüünide ees, sest linnas kehtis juba õhtune komandanditund, aga Rennes'is vaatas mängu 5000 inimest. Avaringi 16 mängust pooled toimusid publikuga, pooled ilma.
21:11
Külastaja asd kommentaar
Lautaro tõhjast mööda, uskumatu
21:12
Kristjan Jaak Kangur:  Müstiline eksimus! Jõuab tühja värava ees esimesena pallini, aga ei löö ära. Kas täna on Interi jaoks neetud päev? Ammu võiks olla juba 3:0 ja mäng tehtud.
21:13
Kristjan Jaak Kangur:  Kimmich jätab samuti löömata! Mängitakse värava ette vabaks, tundub vormistamise küsimus, aga suudab kuidagi lüüa palli mitte väravasse, vaid ees seisnud Rajkovici jalgadesse ja sealt korjab juba Guilherme palli üles.
21:17
Kristjan Jaak Kangur:  Lautaro Martineze eksimus. Uskumatu.
21:18
Kristjan Jaak Kangur:  Penalti Bayernile! Lewandowski kukub ja läheb seejärel ise lööma ka.
21:18
Kristjan Jaak Kangur: Aga kas oli ikka karistusalas? VAR vaatab.
21:19
Kristjan Jaak Kangur:  Ei ole penalti!
21:20
Kristjan Jaak Kangur:  Tundub, et kohtunik luges simuleerimiseks. Segane olukord igatahes, sest pall läks hoopis Lokomotivile.
21:20
Kristjan Jaak Kangur:  Ei, olukord toodi tagasi ja leiti, et oli suluseis. Selge pilt.
21:22
Kristjan Jaak Kangur:  Ze Luisil on mõne minuti järel teist korda pall kenasti jalal, aga sätib nii kaua lööki, et jääb ilma.
21:22
Kristjan Jaak Kangur:  Kena rünnak Lokolt, Ignatjev lööb, aga Neuer korjab ristnurgast rahulikult ära.
21:23
Kristjan Jaak Kangur:  Coman lööb üliheast kohast üle! Seinasööduga mängiti värava ette, kuid eksib.
21:23
Kristjan Jaak Kangur: Vahetus  Võetakse selle peale kohe ära ja pannakse Douglas Costa sisse.
21:23
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ANTON MIRANTŠUK!!! 1:1!!!
21:25
Kristjan Jaak Kangur:  Ze Luis tõuseb äärelt, seekord söödab ja täiesti vabaks jäetud Mirantšuk lükkab posti kõrvale! Ühel päeval mängid Levadias, teisel lööd Meistrite liigas Bayernile...
21:26
Kristjan Jaak Kangur:  Meenutame Mirantšuki värava puhul natuke klassikat ka:
21:27
Külastaja noorfänn kommentaar
Veidi kõrvalinfot, Bartomeu astus tagasi Barcast
21:27
Kristjan Jaak Kangur:  Jutud tõesti käivad, et mees on läinud.
21:28
Kristjan Jaak Kangur:  Lewandowski, kuhu mõttetöö jäi?! Bayernil karistuslöök kasti lähedalt, Lokomotiv paneb müüri ette ja ühe mehe selle taha pikali, Lewandowski ... lööb madalalt. Ja otse loomulikult müüri. 
21:29
Kristjan Jaak Kangur:  Bartmoeu kohta veel täpsustuseks: ametlik kinnitus seni puudub.
21:31
Kristjan Jaak Kangur:  Mirantšuki värav ka. Torkab silma, et Bayerni kaitsjatel olid asjad üsna sassis: osad tõusid, osad hoidsid liini ja lõpptulemusena sai mitu Lokomotivi meest vabalt lööma.
21:32
Kristjan Jaak Kangur:  Ze Luis saab jälle jooksu, aga jätab õigel hetkel löömata ja olukord läheb raisku. Kohe saab joosta Mirantšuk, löök blokitakse. Bayerni kaitse pole üldse kindel!
21:33
Kristjan Jaak Kangur:  Värav KIMMICH!!! VAIGISTAB KOGU STAADIONI JA 2:1.
21:34
Kristjan Jaak Kangur: Võtab karistusala kaare juures palli alla ja vajutab üle puusa, Guilherme saadab palli ainult pilguga.
21:35
Kristjan Jaak Kangur: Vahetusest tulnud Žemaletdinov saab ka proovida, aga paneb jala mättasse ja löök läheb täitsa aia taha.
21:37
Kristjan Jaak Kangur:  Kimmich. Stiilne värav, stiilne tähistus.

21:39
Kristjan Jaak Kangur:  Siin on nüüd nii palju toimunud, et Šahtar-Interi heitlus on täitsa tagaplaanile jäänud. Aga seal on ka endiselt väravad löömata. Kas Inter alustab tõesti kahe viigiga?
21:45
Külastaja G kommentaar
Realile peaks viik sobima rohkem , kui kellegi võit
21:45
Kristjan Jaak Kangur:  Realile meeldiks kindlasti, jah, kui Kiievis seis nii jääkski. Üleminutid juba alanud mõlemas mängus.
21:45
Külastaja G kommentaar
Ennustuamängus 100% täna , kui kõik nii jääb
21:49
Kristjan Jaak Kangur: Krychowiak eemalt, Neuer lükkab üle otsajoone! Guilherme tuleb ka veel viimaseks nurgalöögiks Bayerni kasti, aga ei sünni sealt midagi.
21:50
Kristjan Jaak Kangur:  KÕIK! Ka Kiievis, nii et Šahtar ja Inter lepivadki 0:0 viiki. Bayern võtab aga Moskvast kaasa oodatust keerulisema 2:1 võidu.
21:50
Kristjan Jaak Kangur:  Ent kolmveerand tänastest mängudest ootab alles ees! Kiire paus ja kümne minuti pärast jätkame.
21:51
Külastaja Keitsik kommentaar
Uskumatu kui sitt vile Kiievis täna oli
21:51
Külastaja Hmm kommentaar
Kui reaalne oht on et meistrite liiga pooleli jääb jälle koroona pärast?
21:52
Kristjan Jaak Kangur: Raske ennustada, sest pole teada, milline on olukord Euroopas näiteks kahe kuu pärast. Aga kui peaksin pakkuma, siis miskipärast arvan, et mängida õnnestub ikka. Publikuga on muidugi hoopis teised lood.
21:53
Kristjan Jaak Kangur:  Ei maksa unustada, et alagrupiturniir lõpeb ju juba 9. detsembril, sest graafik on tavapärasest tihedam. Ja play-off läheb käima praeguse plaani järgi alles veebruari keskel.
21:55
Kristjan Jaak Kangur:  Mõned koosseisud. Real läheb parima võimaliku pundiga, aga näiteks Liverpool kasutab kõvasti varumehi.
22:00
Kristjan Jaak Kangur:  LÄKSIME JÄLLE!
22:04
Külastaja skeptik kommentaar
Mida see Liverpooli Tsimikas üldse teeb ...
22:07
Külastaja Barca kommentaar
Barcelona president astus tagasi ametist
22:08
Kristjan Jaak Kangur:  Nüüd on ametlik, jah. Mees annab kohe ka pressikonverentsi, tsitaadid jõuavad peagi siia aknasse.
22:10
Külastaja E. kommentaar
Alles täna lugesin artiklit, kus ta ütles, et ei kavatse tagasi küll astuda :D
22:11
Kristjan Jaak Kangur:  Lühidalt kokku võttes peaks seal olema selline olukord, et Bartomeu võitles pikalt vastasleeri õiguse vastu talle umbusaldust avaldada. Kui sai selgeks, et umbusaldus tuleb, siis oli mõttekam ise tagasi astuda, mitte lasta end maha võtta - mage ikka, aga natuke vähem piinlik.
22:12
Kristjan Jaak Kangur:  Kümme minutit mängitud ja skoorid veel avamata, aga...
22:12
Kristjan Jaak Kangur: Värav  ... aga palli saab esimesena väravasse Porto! Fabio Vieira viib meeskonna kodus Olympiacose vastu ette!
22:13
Kristjan Jaak Kangur:  Bartomeu uudis on siin ja täieneb jooksvalt!
22:14
Külastaja Bussijuht kommentaar
Muidu keegi teab mis sellest Melwoodist saab alates novembrist ... Lammutatakse maha või ?!?
22:15
Kristjan Jaak Kangur:  Jah, Liverpool kolib uude Kirkby treeningkeskusesse ja Melwoodi maa peale ehitatakse uued majad. Kuuldavasti mitte rikastele, vaid sinna tulevad taskukohased elamispinnad.
22:20
Kristjan Jaak Kangur: Värav  FERRAN TORRES! Viib Man City pärast Kevin de Bruyne söötu Marseille vastu 1:0 juhtima. Päris kiirelt sai City oodatud värava kätte.
22:21
Kristjan Jaak Kangur: Et City võõrsil juhib, pole muidugi üllatav, sest neil lähebki Euroopas tavaliselt hästi.
22:21
Külastaja noorfänn kommentaar
Kas see võib tähendada, et Messi siiski jääb Barcelonasse edasi peale seda hooaega?
22:22
Külastaja Hmm kommentaar
Kui bartomeu astus tagasi, huvitav mida messi teeks? Kas lahkub ikka barcast?
22:22
Kristjan Jaak Kangur: Seda ei oska vist keegi praegu ennustada. Võimalus Messi jäämiseks igatahes Bartomeu lahkumisega kasvas küll.
22:27
Kristjan Jaak Kangur:  Vooru värava oleks siit juba kätte saanud, aga Joao Felix pani käärid latti! Atletico ja Salzburgi vahel ikka 0:0, nagu veel kolmes mängus.
22:29
Kristjan Jaak Kangur:  Ai-ai. Halvad uudised Liverpoolile, sest Fabinho on pikali maas ja jätkata ei saa. Van Dijki esimene asendaja on nüüd ka eemal, näis kui kaua. 19-aastane Rhys Williams saab oma võimaluse.
22:33
Kristjan Jaak Kangur:  Värav MAR-CUS THU-RAM!!! Reali kaitse mängitakse ribadeks ja Thuram vajutab pommi lati alla! Gladbach Reali vastu 1:0 ees!!!
22:34
Kristjan Jaak Kangur:  Või ... Sest teadagi, VAR vaatab.
22:35
Kristjan Jaak Kangur:  LOEB! Gladbach ees ja Real hädas.
22:36
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ka Atletico saab esimese kätte, Marcos Llorente teeb Salzburgi vastu 1:0! Kohe on samal mehel ka 2:0 võimalus, aga paneb napilt mööda.
22:36
Külastaja Asd kommentaar
Tadic panenka laadne toode
22:37
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Nii on, Dušan Tadic realiseerib Atalanta vastu 30. minutil penalti. Ajax 1:0 ees.
22:38
Külastaja Jah kommentaar
Kurat, nagu kommentaator ütles, siis tegeikult jah, kui inglased näitavad VAR-i olukordi videokordustest kogu aeg, siis nüüd Meistrite liigas ei näidatud. Inglismaa on saanud palju kriitikat, aga praegu oli Meistrite liiga suht nigel...
22:39
Kristjan Jaak Kangur:  See oli üsna halb tõesti. 30 sekundit kõik ootavad midagi ja keegi ei saa isegi aru, mida üldse vaadatakse.
22:41
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Tuleb ka Ajaxi teine ja nüüd on Atalantal juba jama! Marco Sportiello teeb ränga muna, pudistab palli käest lahti ja Lassina Traore lükkab pikali maas olles varbaga üle joone!
22:42
Kristjan Jaak Kangur:  Värav SALZBURG! Dominik Szoboszlai läheb Oblakiga silmitsi ja teeb 1:1!
22:45
Kristjan Jaak Kangur:  Niimoodi lõi Traore Ajaxi teise ja niimoodi kõmmutas Thuram Gladbachi kodus Reali vastu ette:

22:47
Külastaja Jah kommentaar
Kui keegi esimesel poolajal ei näinud, siis vaadake teisel poolajal Mönchengladbachi number 6 ehk Cristoph Kramerit. See vend hoidis kaitseliini ees kõik lukus.
22:50
Kristjan Jaak Kangur: Esimene poolaeg kõigis kuues mängus läbi! Ajax on ainus, kes poolajaks kaheväravalise edu kätte sai; Liverpool ja Midtjylland ainsad, kes 45 minutiga üldse ei löönud.
22:54
Külastaja G kommentaar
Kui real täna ka kaotab, vaevalt saavad edasi alagrupist. Järgmised voorud tulrvad 2x inter ja ega sealt ka midagi head loota pole
23:01
Külastaja G-le kommentaar
Real on suuteline võitma ülejäänud neli mängu ning 12 punkti on koos. Inter võib koost laguneda. Kui Inter ühe võidab Reali vastu, siis läheb küll seis huvitavaks.
23:02
Kristjan Jaak Kangur:  Kunagise Prantsusmaa koondise legendi Lilian Thurami poeg Marcus on viimaste aastatega võimsalt pildile tõusnud. Eelmisel hooajal kümme väravat Bundesligas, nüüd on Meistrite liigas ka esimene kirjas.
23:02
Külastaja Hmm kommentaar
Tal võitis Barcelonat ning kui täna jälle kaotab kas Zidane vallandatakse?
23:02
Kristjan Jaak Kangur:  Tänase mängu järel kohe kindlasti mitte. Aga jää läheks jalge all kohe jälle õhemaks küll.
23:04
Kristjan Jaak Kangur:  Pall jälle mängus!
23:07
Kristjan Jaak Kangur:  Senise ainsa nullimängu kohta ka statistikat. No Salah-Mane-Firmino, no party? Ilma nendeta liiga hästi ei ole läinud küll.
23:08
Külastaja Siga kommentaar
Wijnaldum mängu
23:09
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Salzburg!!!! Kohe teise poolaja alguses teeb mergim Berisha 2:1. Kas Atletico kaitse ei olegi nii kõva? Kahe mänguga juba kuus palli välja võetud...
23:12
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Aga kohe tagasi! Joao Felix ja 2:2!
23:14
Külastaja Els kommentaar
Liverpool ees
23:16
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Nüüd tuleb ridamisi - Liverpool avab skoori! Wijnaldum algatab keskväljalt rünnaku, Alexander-Arnold mängib Shaqiriga kokku ja lükkab keskele Diogo Jotale, kellel on võrku suunamise vaev.
23:16
Külastaja Siga kommentaar
liverpooli ajaloo 10 000 värav
23:17
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Gladbach 2, Real 0! Õigemini Thuram 2, Real 0!!! Ääre pealt tuleb pall, Mendy jääb sinna jalutama, katab ära suluseisu ja Thuram suunab tema jalale põrkunud palli rahulikult sisse!
23:18
Kristjan Jaak Kangur: Värav Värav  Atalanta teeb kuue minutiga 0:2 kaotusseisust Ajaxi vastu 2:2 viigi! Mõlemad Duvan Zapatalt.
23:18
Külastaja kaitz kommentaar
real 0 saksamaa2
23:18
Külastaja kaitz kommentaar
3:0 oli lähedal
23:19
Kristjan Jaak Kangur:  Plea pääseb Courtois'ga silmitsi, aga nüüd belglane päästab.
23:19
Külastaja Els kommentaar
Saneh ja Mane tulevad mängu, Origi ja minaino välja
23:19
Külastaja E. kommentaar
Atalanta on kõva! Teine hooaeg Meistrite Liigas! Juba eelmine hooaeg pakkusid väga häid mänge.
23:20
Kristjan Jaak Kangur:  Marseille jõudis vahepeal City vastu posti kolistada, aga viigini veel ei jõudnud.
23:22
Külastaja Els kommentaar
Minamino*
23:23
Kristjan Jaak Kangur:  Real on väga lähedal, et teist Meistrite liiga mängu järjest 0:3 taha jääda, sest Stindli löök keerab napilt tagumisest postist mööda.
23:24
Kristjan Jaak Kangur:  Eespool juba märgiti ära, aga tõesti, Liverpoolil on nüüd kõigi sarjade peale läbi aegade 10 000 väravat kirjas. Ainult 128 aastat läkski aega!
23:24
Külastaja Jah kommentaar
Kordan uuesti, sest 30+ minutit on veel mängida ja Real võib kõike teha, aga Gladbachi Kramer on kunn keskväljal, isegi kui nüüd Real peaks nüüd kuidagi üllatama... Aga Kramer on igal pool.
23:25
Külastaja janar kommentaar
pigem on jah gladbachi 3s värav lähemal kui reali esimene
23:25
Külastaja Jah kommentaar
Kramer võiks Realis Kroosi kohta mängida, aga Gladbach on praegu lihtsalt parem meeskond :D
23:26
Külastaja Della kommentaar
Mabil välja ning Anderson sisse
23:30
Kristjan Jaak Kangur:  Vaatame natuke väravaid ka. Zapata esimene ja teine, mõlemad vasturünnakust, ning Thurami teine, mis on Reali keerulisse seisu pannud. Ja boonuseks Jota tabamus samuti.
23:30
Külastaja Mehhanisaator kommentaar
Tänud vastamast KJK!
23:30
Külastaja Della kommentaar
Cristiano andis 3 positiivse koroona proovi
23:31
Külastaja Della kommentaar
Sosto välja ja Evander sisse
23:32
Kristjan Jaak Kangur:  Hazardil hea võimalus Real tagasi mängu tuua, aga lööb küljevõrku!
23:35
Külastaja fff kommentaar
live goll tuli sulust, sootja oli. kas live ainulesena 10000ni joudnud?
23:36
Kristjan Jaak Kangur:  Keskel olnud kaitsja kattis suluseisu ära. Küsimusele jään kahjuks vastuse võlgu, aga äkki keegi meie tarkadest lugejatest teab?
23:36
Külastaja Siga kommentaar
Pooli kaitse üritab meeleheitlikult omale ehitada, taanlased ei löö ära.
23:36
Külastaja Siga kommentaar
Ja Allison madal lahtilöök otse taanlase jala peale...
23:36
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Man City vormistab vist Marseille vastu võidu ära? Gündogan lööb veerand tundi enne lõppu 2:0.
23:40
Külastaja MHM kommentaar
Benzema on borussia 12s mängija täna
23:40
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Ja nüüd on selles mängus küll kõik, Sterling lööb 3:0. Cityle teisest voorust teine võit.
23:44
Kristjan Jaak Kangur:  Värav BENZEMA! Real lööb ühe tagasi!!! 
23:45
Kristjan Jaak Kangur: Korra vaadatakse, kas pall tõesti üle otsajoone ei käinud, aga tundus, et püsis väljakul. Real tagasi mängus ja minna veel kolm minutit pluss üleminutid! Nädala eest jõuti isegi peaaegu viigini, aga üleminutitel võeti värav siiski VAR-iga Realilt ära.
23:47
Külastaja Jah kommentaar
Reali värav selgelt Valverede töö, kes vähesena oma töö täna Realis normaalselt ära teinud.
23:48
Kristjan Jaak Kangur:  Värav Joao Felix viib Atletico 3:2 ette! Kas üks Madridi klubi saab täna ikkagi võidu kätte?
23:48
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Samal ajal lööb Sergio Oliveira Porto 2:0 juhtima. Olympiacose vastu peaks sellest võiduks piisama.
23:48
Külastaja E. kommentaar
Atletico võtab ikka oma ära!
23:49
Kristjan Jaak Kangur: Ka Liverpoolil võimalus teiseks väravaks, Salah tõmmatakse maha ja penalti.
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Värav  Salah lööb ära ja Liverpool 2:0 ees.
23:50
Kristjan Jaak Kangur: Värav  CASEMIRO!!!!! KOLMANDAL ÜLEMINUTIL JÕUAB REAL VIIGINI!!!
23:52
Kristjan Jaak Kangur: KÕIK!!! Real saab ikkagi viimaste minutitega viigi kätte! Väga hull lõpp mängule ja ülivalus õhtu Gladbachile. 87 minutit oli nende jaoks kõik nii ilus...
23:54
Külastaja janar kommentaar
ennustuses 8st mängust 7 täppi
23:54
Külastaja Siga kommentaar
Alagrupi seis on hea sahtar, mönchengladbach ja inter ja real põhjas
00:01
Külastaja Hmm kommentaar
Real võib langeda välja ikka
00:01
Külastaja Hmm kommentaar
Või mis arvad kristjan
00:01
Kristjan Jaak Kangur:  Muidugi võib, neli mängu ju veel minna!
00:03
Kristjan Jaak Kangur:  Benzema ja Casemiro väravad ka veel pildis. Esimese puhul Casemirolt eeltöö, teise eel hiilgas muidugi jälle kes muu kui Ramos!

00:04
Kristjan Jaak Kangur: Mina tänan, oli vägev õhtu ja homme tuleb loodetavasti samasugune!
Nimi:
 
Kommentaar või küsimus edastatud!