Kolmapäev, 28. oktoober 2020
21:41
Kris Ilves: Tere õhtust! Esimesed kaks mängu on kohe-kohe lõppemas, seejärel stardivad kell 22.00 kuus kohtumist, sealhulgas Juventus-Barcelona, millele eelkõige keskendume.
21:43
Kris Ilves:
21:44
Kris Ilves:
21:51
Kris Ilves: Kaks mängu on nüüd lõppenud, kui Pariisi Saint-Germain avas punkti- ja võiduarve, alistades võõrsil Istanbuli Basaksehiri 2:0. PSG mõlemad väravad lõi Moise Kean. Londoni Chelsea sai seekord võõrsil Krasnodari üle 4:0 võidu. Chelsea eest skoorisid Callum Hudson-Odoi, Timo Werner, Hakim Ziyech ja Christian Pulišic, Jorginho eksis penaltil.
21:51
Külastaja Dex kommentaar
Manu alg 11 ka väga huvitav, nii Bruno, kui Marcus pingil.
Külastaja Krudu kommentaar
Alagrupi mängud on ühe mängulised see aasta?
21:54
Külastaja Aam kommentaar
Keda huvitav kalev kruus ja toomas vara kommentaarivad? Mis mängu?
21:54
Kris Ilves: Krudu, mida sa silmas pead? Kõik mängivad ikka omavahel kaks korda läbi ehk igal meeskonnal kokku kuus mängu.
21:55
Kris Ilves: Kruus ja Vara kommenteerivad TV3 Sport kanalil Juventus-Barcelona mängu.
21:55
Külastaja Irw kommentaar
Tv 6 valitud mängud...irw:-D
21:59
Külastaja To irw kommentaar
TV6 tänasel valikul pole midagi viga. Vãhemalt ei näidata ManU või Barca pela lol
22:00
Külastaja Mart kommentaar
Kes see teine tüüp TV6s on?
22:00
Kris Ilves: LÄKSIME!
22:01
Kris Ilves: Demiral söötis palli Messile jala peale, aga Barcelona staar ei kasutanud šanssi ära, Bonucci jõudis blokeerima.
22:02
Kris Ilves: GRIEZMANN POSTI!
22:02
Kris Ilves: Enne seda pidi Szczesny juba Barcelona kauglöögi tõrjuma.
22:05
Kris Ilves: Nüüd eksis Barcelona lubamatult kaitses, aga Kulusevski ei suutnud ära lahendada.
22:05
Mart Poom kommenteerib Tv3Sport 2 mängu?
22:06
Tv6es kommenteerib veel Karl Rudolf Õigus
22:09
Jah Poom.
22:10
Kris Ilves: Alba leidis karistusalast Pedri, kes teenis Barcelonale nurgalöögi. Juventus sai esimese ohu klaaritud.
22:10
Külastaja luikent kommentaar
MAtS on viigastatud?
22:12
Kris Ilves: Cuadrado pani palli Barcelona karistusalasse, aga seal jäi Morata kaugele. Hea tempo on mängus.
22:13
Kris Ilves: VäravDEMBELE! Dembele sai paremmal äärel palli, murdis karistusala poole, pani parema jalaga peale ja rikošetist ristnurgas.
22:15
Kris Ilves: Morata pääses üks-ühele, aga rikkus ise oma võimaluse ära, aga sai kuidagi palli väravasse. Tõsi, kordusest on näha, et Morata oli suluseisus.
22:16
Lazio ka juhib 1:0
22:16
Kris Ilves: Värav Jah, Joaquin Correa on 14. minutil Lazio võõrsil Club Brugge vastu juhtima viinud.
22:16
Kris Ilves:
22:17
Kris Ilves: Alba on juba mingi kolm-neli viga Cuadrado vastu teinud, aga kollast kaarti pole veel saanud.
22:19
Kris Ilves: Bentancur riputas palli karistusalasse, kus Morata sai palli omaks ja ka löögile mindud, aga vea hinnaga.
22:21
Greenwood 1:0
22:22
Kris Ilves: VäravJah, Mason Greenwood lõi kodus Manchester Unitedi Leipzigi vastu 1:0 juhtima.
22:22
Kris Ilves: Griezmann mängis Messile suurepäraselt ette, aga Messi ei löönud ära.
22:23
Või suluseis?
22:24
Kordust vaadates tundus, et tegu oli suluseisuga. Aga Vari kohtunik oli manu poolt.
22:28
Kris Ilves: Värav Kiievi Dinamo haaras võõrsil Ferencvarosi vastu Viktor Tsõgankovi penaltist 1:0 juhtohjad.
22:29
Kris Ilves: Morata sai jälle palli väravasse, Cuadrado tsenderdas, aga Morata oli jälle suluseisus. Kaks ei jää kolmandata?
22:32
Kris Ilves: Barcelona pani korraliku tika-taka käima ja Alba pääses karistusalast löögile, aga selgelt mööda.
22:35
Kris Ilves: Barcelonal oli suurepärane väravavõimalus, aga Dembele ja Griezmann käkkisid kahe peale selle olukorra ära.
22:37
Külastaja Simsa kommentaar
Kas Poom on Manu ja RedBulli mängu kommenteerimas?
22:37
Kris Ilves: Enne öeldi siin, et jah, Poom kommenteerib.
22:38
Külastaja nike kommentaar
Väga palju näeb seda raiskamist tipptasemel :)
22:40
Külastaja Punane Pull kommentaar
ManU värav oli pigem suluseis ju? Mis sellest VARist kasu on kui pimedad seda vaatavad
22:41
Kris Ilves: VäravKiievi Dinamo asus Carlos De Pena väravast enne poolajavilet Ferencvarosi vastu 2:0 juhtima.
22:42
Kris Ilves: VäravHans Vanaken realiseeris Club Brugge eest Rooma Lazio vastu penalti, seis Belgias on 1:1.
22:42
Külastaja Vastus kommentaar
Ter Stegen on juba pikemat aega põlvevigastusega väljas neh.
22:45
Kris Ilves: Araujo on murul pikal, sai avapoolajal juba teise hoobi vastu jalgu. Küsimärk, kas teda näeme üldse teisel poolajal, aga tundub, et praegu saab edasi mängida.
22:45
Peale väravat on Manu üsna kaitsesse vajunud.
22:48
Kris Ilves: TORINOS POOLAJAVILE!
22:53
Kris Ilves:
23:03
Kris Ilves: LÄKSIME UUESTI! VahetusBarcelona tegi esimese vahetuse, kui Busquets tuli sisse ja Araujo läks välja. Kuidas Barcelona nüüd kaitsliini mehitab? Busquets keskkaitsesse?
23:03
Kris Ilves: De Jong läks hoopis Araujo kohale keskkaitsesse. Huvitav valik.
23:07
Kris Ilves: Bentancur läks kaugelt löögile, aga libastus ja selgelt mööda.
23:08
Kris Ilves: Pedri mängis Albale karistusalasse söödu, Messi oli juba värava ees söötu ootamas, aga tuli kõigest nurgalöök.
23:09
Kris Ilves: Lenglet teenis Barcelonale päris korralikust kohast karistuslöögi.
23:10
Kris Ilves: Messi pani korraliku palli karistusalasse, aga Morata klaaris peaga. Barcelona on nüüd teisel poolajal päris hea surve peale pannud.
23:11
Manu jääb penaltist ilma, hetk hiljem pääseb Matic teisest kollasest ja punasest.
23:13
Kris Ilves: Juventusel on raskusi, et enda väljakupoolelt minema saada. Barcelona saab kõik pallid endale.
23:13
Kris Ilves: Värav MORATA! Bonucci pani vasakule äärele oivalise söödu Chiesale, Cuadrado lükkas edasi värava ette, kus Morata pani palli väravasse.
23:14
Kris Ilves: VAR vaatab olukorra üle. Kas Morata jääb ka kolmandast väravast suluseisu tõttu ilma!?
23:15
Kris Ilves: JUVENTUSE VÄRAV EI LOE!
23:16
Kris Ilves: VäravLuuk de Jong on Sevilla kodus Rennes'i vastu juhtima viinud. VäravTokmac Nguen on kodus Ferenvarosi eest ühe Kiievi Dinamole tagasi löönud.
23:18
Kris Ilves: HoiatusRobertole kollane kaart, esimesel poolajal sai kollase Kulusevski.
23:20
Kris Ilves: Messi leidis karistusalast Dembele, kes ei läinud löögile, vaid otsis Messile söötu, aga käkkis hoopis olukorra ära.
23:22
Kris Ilves: Messi mängis nüüd Pedri karistusalas löögile, aga Pedri teenis ainult nurgalöögi. Fati tuleb.
23:24
Kris Ilves: VahetusBarcelona tegi teise vahetuse, kui Dembele välja ja Fati sisse.
23:27
Kris Ilves: Morata mängis Kulusevski löögile, aga Neto isegi ei liigutnud, sest see läks selgelt üle värava.
23:27
Kris Ilves: Nüüd mängis Morata hea läbisööduga Rabiot' löögile, aga kohutav löök.
23:28
Kris Ilves: Hoiatus Demiral keskväljal Messile jalgadesse.
23:30
Kris Ilves: Messi jättis Fatile karistusalas söötmata, Barcelonal oli väga hea võimalus minna kahe väravaga juhtima. Fati oleks sisuliselt tühja väravasse saanud lükata.
23:32
Kris Ilves: Hoiatus Cuadradole sukeldumise eest kollane kaart.
23:32
Kris Ilves: Vahetus Juventus tegi esimese vahetuse, kui Kulusevski välja ja McKennie sisse.
23:32
Dortmundi ja Zeniti mängus hull vihmasadu
23:33
Kris Ilves: Griezmann pääses karistusalasse jooksma, läks vasaku jalaga löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda.
23:33
Külastaja E. kommentaar
Üpris väravate vaene õhtu...
23:33
Rashford 2:0
23:34
Kris Ilves: VäravJah, Marcus Rashford viis Manchester Unitedi kodus Leipzigi vastu 2:0 juhtima. Nüüd on Manchesteris otsustatud!?
23:34
Kaitsjatest ees aga oli oma poolel, seega suluseisu ei olnud.
23:35
Vahetustega tundub, et asi on otsustatud 3:0
23:35
Rash jälle
23:36
Kris Ilves: VäravMarcus Rashfordi teine ja Manchester vs. Leipzig 3:0.
23:36
Kris Ilves: Värav Jadon Sancho penaltist ja Dortmundi Borussia on kodus Peterburi Zeniti vastu ees.
23:37
Kris Ilves: Hoiatus Rabiot sikutas Messi pikali.
23:38
UCL kohtunike max vanus on 45. Björn Kuipers vilistab täna ja on 47. Seletage lahti!
23:39
Bruno mängu tulekuga Manu ka pildi järgi mängu kindlalt enda kätte saanud. Ole on jälle suutnud vahetustega mängu ära võita. See võiks OLE skeptikute suud veidikeseks kinni panna.
23:41
Kris Ilves: Vahetus Juventus tegi kaks vahetust korraga, kui Bentancur ja Rabiot välja ning Arthur ja Bernardeschi sisse. Umbes kümme minutit lõpuvileni.
23:43
Kris Ilves: Hoiatus Eemaldamine Demiralile teine kollane ja nüüd duši alla. Juventusel muutus olukord veel keerulisemaks.
23:44
Manule penalt.
23:44
Martial teenis ise lööma ja sisse! 4:0
23:46
Kris Ilves: Manchester Unitedil tuli juba viies värav ka juba, aga suluseis?
23:47
Kris Ilves: VäravFerencvaros on kodus Kiievi Dinamo vastu 0:2 kaotusseisust välja tulnud, Franck Boli ja Ungaris on seis 2:2.
23:47
Uudis on see, et Bruno oli väljakul, aga tema ei löönudki penalti. Cavani sahistas ka vahepeal, aga suluseis!
23:47
Kris Ilves: PENALTI BARCELONALE!
23:47
Kris Ilves: Bernardeschi kukkus Fatile selga.
23:48
Kris Ilves: VäravMESSI! Kindel penalti ja Barcelona võõrsil 2:0 ees. Tehtud.
23:49
Kris Ilves: Värav Dortmundi Borussia lõi kodus Peterburi Zeniti vastu teise, seekord Erling Braut Haaland.
23:49
Rashford hattrick
23:50
Külastaja realist kommentaar
Loodetavasti Messi selles pelas rohkem ei skoori - siis oleks coolbetis tasuta panus kindlustatud - äkki saab ka ratsa rikkaks lol
23:51
Kris Ilves: Fati jättis üks-üks olukorra löömata, otsis karistusalas Braithwaite'i, aga just vahetusest tulnud taanlane ei olnud sööduks valmis ja tegelikult oli Fati sööt väga kehv. Masendav lahendus.
23:52
Esimesed 60 minutit oli võrdne mäng, aga kui põhimehed manul mängu tulid, siis mäng muutus.