Pühapäev, 1. november 2020
14:06
Siim Pulst: Tere jalgpallipühapäeva. Kell 15 algav FC Flora ja Nõmme Kalju lahing lõpetab Premium liiga 26. mängudevooru.
14:09
Siim Pulst: Flora algkoosseis on täis ootamatusi. Marco Lukka kannab mängukeeldu ja Ken Kallaste puudub koosseisust ilmselt vigastusega, mistõttu alustab Märten Kuusk täna vasakkaitses ning Vladislav Kreida laskub keskväljalt keskkaitsesse! Samuti saab puhkust Rauno Sappinen, kelle asemel alustab tipuründes Mark Anders Lepik.
14:10
Siim Pulst:  Kalju koosseis nii palju kõneainet ei paku, aga ründemängu dirigent Natho naaseb mängukeelult ning lülitab algkoosseisust välja Aleksandr Volkovi, mille tulemusel alustab Kalju ilma naturaalsete ründajateta.
14:58
Siim Pulst:  Tundub, et nii tõesti on. Kuusk ja Kreida siis ikka tavalistel kohtadel. Keskväli on niimoodi oluliselt paremini tasakaalus.
Külastaja tiktoker kommentaar
Üks on selge, raudteederbi ajal tuleb olla teleka ees, mitte tiktokis. Aga selge tundub olevat ka see, et raudteederbis pole vist aastaid olnud nii selget favoriiti kui Flora täna on. Näen Kalju ainsa lootusena seda, et neil on mängus väga palju ja Floral sisuliselt mitte midagi, ehk annab tahtmise pealt natuke mängus püsida
15:03
Külastaja 11 kommentaar
Lepik 3vs1 olukorda sööt näitab teravalt Eesti liiga taset muu maailma ga võrreldes, kohutab lahendus
15:04
Siim Pulst: Jah. Lepik viis hästi palli üles, aga otsustav lahendus ebaõnnestus selgelt.
15:04
Siim Pulst:  Usta jätab löömata!
15:05
Siim Pulst:  Homutov mängis Usta löögile, kaitsja libastus tema teelt ära ning Kalju äärepoolkaitsja pääses Igoneniga silmitsi, aga ei olnud piisavalt otsustav.
15:06
Kas Kalju ja Flora ka juba valmistuvad uueks hooajaks uute lepingute näol või mis ...
15:06
Siim Pulst:  Küllap ikka. Floral näiteks pole kombeks lepingupikendusi kommunikeerida.
15:06
Külastaja Papa kommentaar
Kuradi Karka. Oleks seal üks kõik kes olnud, oleks 0-1 kah
15:08
Külastaja njaa kommentaar
Mõnusalt munes Usta ära selle olukorra :)
15:10
Siim Pulst:  Igonen pillas Natho nurgalöögi järel palli, aga tema õnneks ei olnud ühtegi ründajat jaol.
15:11
Kordan küsimust. Kuidas publikut on?
15:13
Siim Pulst: Nagu ikka, on seda suurel staadionil silmaga raske hinnata. Pigem vast ikka üle keskmise, mis on Floral sel aastal üsna kõrge - üle 600.
15:17
Siim Pulst:  Homutov sooritas 15 minuti järel 25 meetri pealt väga hea kauglöögi, mis siiski napilt postist mööda keeras. Paraku jäi ta löögi järel ise murule lebama ja vajab ilmselt vahetust.
15:19
Siim Pulst: Vahetus  Paar minutit arvulises vähemuses vastu pidanud Kalju teeb 19. minutil vahetuse ära: Volkov sisse, Homutov välja.
15:25
Siim Pulst: Vassiljev võttis kasti lähistel karistuslöögi välja. Poom läks sealt otse löögile, aga ei saanud palli müürist mööda.
15:27
Siim Pulst: Lepik kerkis Vassiljevi tsenderduseni, aga pall jäi suuamise jaoks liiga kõrgeks. Floral on olnud mitmeid selliseid poolvõimalusi, aga lähemale on seni jõudnud Kalju.
15:30
Siim Pulst: Pooltund hakkab täituma ja tuleb tõdeda, et Natho on seni täiesti pildilt väljas olnud. Suured teened on selles kindlasti Vladislav Kreidal.
15:31
Siim Pulst: Kuusk tõi karistuslöögi keskele tagasi ning Miller pääses kümnelt meetrilt peaga löögile, aga Meerits päästis palli tagumise posti eest.
15:32
Siim Pulst:  Ja järgnenud nurgalöögi järel susas Kuusk palli väravaesisest segadusest palli ka võrku, aga värav tühistati suluseisu tõttu!
15:33
Siim Pulst: Eemaldamine  31. minutil saadeti Kalju abitreener Sergei Terehhov meeskonna pingilt tribüünile.
15:38
Külastaja Karl Richard Raig kommentaar
Mis ta tegi?
15:39
Siim Pulst: Küllap suupruukimise eest. Peakohtunik sai esmalt neljandalt kohtunikult sisendi ja võttis seejärel kaardi taskust.
15:40
Siim Pulst: Mäng on poolaja edenedes üha selgemalt Kalju väljakupoolele koondunud. Flora muutub ka üha ohtlikumaks, samas kui Klaju kontrad pole juba tükk aega ohtu tekitanud.
15:40
Külastaja Rain kommentaar
Norm kohtunik 🤓
15:42
Siim Pulst: Hoiatus 41. minutil Pürg libastus keskväljal palliga ja lappis oma eksimuse sihiliku veaga Volkovi vastu.
15:46
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
15:47
Siim Pulst:  Kalju teenib poolaja lõpus järjestikuseid standardolukordi. Hetkel määrati Kuusele oma kasti ees õhuvõitluses viga.
15:47
Siim Pulst:  Natho karistuslöök blokeeritakse aga müüri poolt.
15:48
Siim Pulst:  Järgnesid veel kaks nurgalööki, aga löögiüritused kastis blokeeriti.
15:50
Siim Pulst:  Poolaeg 0:0! Usta oleks pidanud Kalju kohe alguses juhtima viima, aga edaspidine mäng kuulus pigem Florale. Suures plaanis siiski väärilised vastased ning 0:0 on õiglane seis.
15:59
Siim Pulst:
16:00
Siim Pulst:  Värsked fotod, autoriks Brit Maria Tael.
16:04
Siim Pulst: Vahetus Kalju teine vahetus: Puri sisse, Usta välja.
16:04
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
16:06
Siim Pulst:  Vassiljevi kõrge kaarega tsenderdus pööras kõigile ootamatult värava peale ja nõudis Meeritsalt üsna ebamugavat rusikatega klaarimist.
16:09
Siim Pulst: Hoiatus  49. minutil Soomets takistas kätega Purit.
16:11
Külastaja nõrk kohtunik kommentaar
Floral lasti terve esimene poolaeg kätega ära lükata Kalju mängijaid - kohtunik ülinõrk
16:13
Siim Pulst:  Teise poolaja algus on olnud võrdne heitlus. Korralikest väravavõimalustest rääkida ei saa.
16:15
Siim Pulst: Aga nüüd saab! 55. minutil Kreida võttis keskväljal Meeritsa väljalöögi vastu ning Kostja ründas trahvikasti joonel ühe puutega tema ettesöötu, aga löök lendas napilt üle lati!
16:16
Siim Pulst:  Lepik sai Milleri löögi "lauapalli" järel ka võimaluse, aga jättis löömata ja pealegi tõusis äärekohtuniku lipp.
16:18
Siim Pulst:  Flora ähvardab kiirete üleminekutega. Viimati jõudis Meerits viimasel hetkel Vassiljevi läbijooksule vastu.
16:21
Siim Pulst: Vahetus  Flora vahetab 62. minutil: Liivak sisse, Sinjavski välja.
16:23
Külastaja Hormoonika Kägu kommentaar
Kalju vorm on pärast koroonakriisi täiesti kohutav. Söödud kohutavalt ebatäpsed. Teisi palle kätte ei saada. Kahevõitlused kaotatakse.
16:26
Siim Pulst:  Nagu avapoolajalgi, nii kandub ka teisel poolajal aja jooksul pallivaldamine üha selgemalt Flora kätesse.
16:26
Siim Pulst: Vahetus  67. minutil Alliku sisse, Vassiljev välja! Miller läheb siis ilmselt keskele.
16:28
Mis Jäägerist saanud on?
16:28
Siim Pulst:  Vigastused...
16:30
Siim Pulst: Kalju relvaks on jäänud standardolukorrad. Kulinitši audisissevise ja Subbotini nurgalöök külvasid pisut ohtu.
16:31
Külastaja Pets kommentaar
Zelinskile. Nu Leva nyyd ka teeb 2 a lepinguid. Ehk õpivad Paide ja Flora käest. Loodame et järgmine aasta ikke asi seeläbi ka tasavägisem.
16:31
Siim Pulst: Vahetus  72. minutil Sappinen sisse, Lepik välja.
16:37
Siim Pulst:  Viimane veerandtund algas ja Flora surve muudkui kasvab. Sappinen on juba mitu korda aktiivselt aktsioonis olnud.
16:41
Siim Pulst:  Alliku ja Sappinen võtsid kahepeale Pedro Victorilt palli ära ning lõpuks sai Alliku 12-13 meetri pealt löögile - Meerits vastas suurepärase tõrjega!
16:44
Külastaja goblin kommentaar
Tervitused Kuu pealt. Sain Liivaku saadetud palli kätte.
16:46
Siim Pulst: Vahetus 87. minutil Natho välja, Raudsepp sisse. Tundub, et Kalju kindlustab viigipunkti, jättes Odilavio pingile.
16:46
Siim Pulst: Protokolli on märgitud 599 pealtvaatajat.
16:48
Siim Pulst:  Sappinen sai Alliku tsenderduse järel värava eest proovida, aga löögid blokeeriti.
16:48
Veel Zelinskile. Paide nüüd küll stabiilse koosseisuga pole.
16:49
Siim Pulst:  Pürg pääses Poomi karistuslöögi järel peaga löögile - üle värava.
16:50
Siim Pulst:  3 lisaminutit juba tiksuvad.
16:53
Siim Pulst:  Kõik! 0:0!
16:53
Siim Pulst: Kumbki ei tohiks selle tulemuse üle otseselt rõõmustada, kuid mängupildi poolelt peab täna punkti üle õnnelikum olema Kalju.
16:54
Siim Pulst:  Ühtlasi tähendab see tulemus, et tõenäoliselt ei selgu Eesti meister veel järgmisel nädalal. Eeldusel, et Paide saab Transist jagu, ei piisa Florale ka enda mängude võitmisest.
16:54
Siim Pulst:  Aga tänan jälgimast ning peagi on tulekul ka mängu järelkajad ja analüüs. Püsige Soccerneti lainel!