Pühapäev, 8. november 2020
14:54
Siim Pulst:  Tervist! Premium liiga 27. voor jätkub Tartus potentsiaalse tiitlimängugas kui FC Florale piisab meistritiitli kindlustamiseks Tartu Tammeka vastu viigipunktist.
14:55
Siim Pulst:  Tammeka jaoks on omakorda tegemist võimalusega viies koht lõplikult ära kindlustada. Kui nad peaks täna Florat võitma, oleks hooaeg Tammeka ja Viljandi Tuleviku jaoks juba lõppenud!
15:00
Siim Pulst: Tammeka pani palli mängu!
15:04
Siim Pulst:  Intensiivne algus, aga meeskonnad neutraliseerivad aktiivse survega teineteist ja midagi ohtlikku sündinud ei ole.
15:06
Siim Pulst:  Henrik Pürg on vist liitunud movembri-klubiga. Kiitus!
15:08
Siim Pulst:  Miller pääses 7. minutil kümnelt meetrilt vabalt löögile, aga ei suutnud raame leida!
15:12
Siim Pulst:  Flora on märkamatult mängu üle kontrolli saavutanud, Tammeka vastuüritused sumbuvad kiiresti.
15:12
Siim Pulst:  Poom proovis kaugelt - viis meetrit mööda.
15:14
Siim Pulst:  Tammeka esimene üritus 14. minutil Paju poolt - kauglöök maandub Igoneni süles.
15:18
Siim Pulst:  Tekko ja Laabus keskväljapaari on vahelduseks hea vaadata. Kogenud mehed loevad mängu hästi ja võtavad vastu tarku otsuseid.
15:23
Siim Pulst: Viimased kümmekond minutit on jälle täiesti võrdne mäng olnud. Tammeka kenasti mängus sees.
15:23
Siim Pulst:  23. minutil Sappinen proovis kaugelt peale lüüa - Kiidjärv püüdis probleemideta.
15:28
Siim Pulst:  Maanas kaotas ohtlikult oma kasti ees palli, aga Kiidjärv jõudis viimasel hetkel Sappineni läbisööstu blokeerima. Sappinen sai kokkupõrkes ka kergelt viga.
15:30
Siim Pulst:  Pool tundi saab mängitud ning Milleri varajane võimalus on siiani ainus märkimisväärne väravašanss. Üldiselt võrdne mäng.
15:33
Siim Pulst: Hoiatus  32. minutil Sappinen ohtliku vea eest Slaštšjovi vastu.
15:37
Siim Pulst:  Floral on viimastel minutitel õnnestunud Tammeka enda kasti juurde suruda.
15:39
Siim Pulst:  Teeniti ka kaks nurgalööki, aga pealelöögini Flora neist siiski ei jõudnud. Lõpuks sai mängulises olukorras hea võimaluse Miller, aga ta ei ulatunud tagapostis Sinjavski tsenderduseni!
15:42
Siim Pulst: Maanas jäi jälle kõrge pressiga hätta, aga tema õnneks ei põrganud pall nüüd Millerile hästi ette.
15:45
Siim Pulst: Poolaeg 0:0! Flora domineeris poolaja lõppu ja vääriks ilmselt mängupildi põhjal nappi eduseisu, aga palju võimalusi pole Tammeka neile lubanud.
15:47
Siim Pulst: Flora abitreener Joel Indermitte ütles ETV poolajastuudios, et avapoolaja peamiseks probleemiks on kesine pressing. Tõepoolest, iseäranis Laabus on siiani väga hästi silma paistnud surve all tegutsemisega.
16:00
Siim Pulst:  Teine poolaeg!
16:03
Siim Pulst:  Flora alustab tugeva survega ja pall ekskleb korduvalt Tammeka värava ees ohtlikult.
16:05
Siim Pulst:  Koskor sai 50. minuti vasturünnakul hea võimaluse, aga Igonen tõrjus terava nurga alt sooritatud löögi nurgalöögiks!
16:09
Külastaja Betsafe kommentaar
Bettinge flora peale nûûd
16:10
Siim Pulst:  Poomi karistuslöök oli päris tugev ja täpne, aga Kiidjärv jõudis posti ääres jaole!
16:11
Siim Pulst: Värav Ja tuli ära! 0:1!
16:11
Siim Pulst:  Flora tugev surve tõi 56. minutil tulemuse, kui Sinjavski skooris Milleri nurgalöögist peaga.
16:12
Siim Pulst: Hästi ajastatud panustamissoovitus meie lugeja poolt :)
16:13
Siim Pulst:  Paju sai Uljanovi eeltöö järel ootamatult hiilgava võimaluse, aga ei suutnud kümnelt meetrilt väravat üles leida! Igonen oli joonelt läinud.
16:17
Siim Pulst: Tammeka on küll saanud kaks head võimalust, aga muus osas on Flora teist poolaega täielikult domineerinud. Värava järel on siiski märke Tammeka aktiviseerumisest. Selgelt ei suru ka Flora enam nii tugevalt kui varem.
16:20
Siim Pulst: Vahetus  65. minutil esimene vahetus: Lepik sisse, Sappinen välja.
16:21
Siim Pulst: Protokolli on märgitud 285 pealtvaatajat.
16:22
Siim Pulst:  Sinjavski proovis endale omaselt tagumist ristnurka otsida, aga keerutas palli kõrgustesse.
16:25
Siim Pulst: Hoiatus  70. minutil teenis Pürg käegamängu eest kaardi.
16:28
Siim Pulst: Vahetus  73. minutil Reinkort sisse, Veelma välja.
16:29
Siim Pulst: Vahetus  75. minutil Alliku sisse, Liivak välja.
16:31
Siim Pulst: Hoiatus  76. minutil saab Aloe esimese Tammeka mängijana kaardi.
16:35
Siim Pulst: Flora laseb Tammekal rohkem palli vallata, aga nende enda rünnakud on palju ohtlikumad. Laabus proovis nüüd kaugelt peale lüüa, aga Igonen püüdis probleemideta.
16:37
Siim Pulst:  Viimastel minutitel on Flora ehk liialt uinuma jäänud ning Tammeka rünnakud muutuvad ohtlikumaks. Viimati jättis Paju kastijoonel kasutamata hea löögikoha.
16:39
Siim Pulst: Vahetus  84. minutil Uljanov välja, Mõttus sisse.
16:45
Siim Pulst: Vahetus  90. minutil Tekko välja, Tammik sisse.
16:45
Siim Pulst:  2 lisaminutit.
16:46
Siim Pulst:  3 siiski. Tammeka üritab veel kõvasti, et viikigi päästa.
16:46
Siim Pulst: Hoiatus  90+1. Anderson.
16:48
Siim Pulst:  Kiidjärv tuleb nurgalöögi ajal omadele appi ja Aloe jättis imelise võimaluse kasutamata, suutes tühja värava eest palli üle lüüa!