Vaadates, et Levadia, Trans ja Paide juba teatud välismängijatest loobunud siis huvitav kuidas on lood Viljandil ja Kaljul? Vaevalt, et neil siis kõik võõrleegionärid alles või mis ...
Siim Pulst:  Tervist! Algamas on liigamäng koondiseakna sees.
Siim Pulst: Levadia vajab Legioni vastu kolme punkti, et püüda hõbedat. Legion omakorda peab veel püsimajäämise ära kindlustama.
Siim Pulst:  Levadia tänane algkoosseis on täiesti ootuspärane. Legionil on ka ootamatuid nimesid, kui Maksim Gussev kuulub tänavu esmakordselt põhikoosseisu ning üle pika aja on esiüheteistkümnes tagasi ka Artjom Artjunin.
Siim Pulst:  Mis puudutab välismängijatega seotut, siis Soccerneti eilne lugu peaks küsimustele vastused andma.
13:01
Siim Pulst:  Levadia pani palli mängu!
13:03
Siim Pulst: Juba kolmandal minutil oli Andrejev lähedal, aga ta ei suutnud Sidorenkovi super-karistuslööki postide vahele suunata!
13:07
Siim Pulst: Erinevalt mängu eel esitatud skeemist tegutsevad Pankov ja Šarnin tegelikult Legioni äärekaitses, Sidorenkov on vasakpoolkaitsja ja Mašitšev keskväljal.
13:08
Külastaja Fänn kommentaar
Ülekannet?
13:09
Siim Pulst:  jalgpall.ee-s.
13:10
Siim Pulst:  Legionil on avanenud paar lubavat kiirrünnakuvõimalust, aga löögile on neist pääsetud vaid korra ja see Gussevi löök ei valmistanud Kotenkole probleeme. Levadia justkui uinub seni.
13:12
Siim Pulst:  Vaštšuk pööras end kümne minuti täitudes kasti tagant löögile. Londak püüdis kindlalt. See oli Levadia esimene löök täna.
13:15
Külastaja Toni kommentaar
Esimesed 10 minutit vaataks nagu rahvaliiga mängu
13:16
Siim Pulst:  Levadia on kuidagi eriti krobeline ja ümmargune seni. Legioni vasturünnakute taktika toimib aga päris hästi.
13:19
Siim Pulst: Õiguse läbimurre ja sööt tekitasid 18. minutil esimese ohtliku olukorra Legioni värava ees, aga löögile keegi ei pääsenud.
13:21
Siim Pulst:  Uskumatu olukord 19 minuti täitudes, kui Legioni pikale pallile hüppasid Levadia kastijoonel kokku nii Šatov, Kotenko kui ka Podholjuzin. Kolm meest lõpetasid kõik murul, samas kui pall põrkas Podholjuzini peapuutest Levadia värava suunas. Rohesärkide suureks õnneks põrkas see napilt postist mööda!
13:23
Külastaja nonoh kommentaar
oleks nagu pennu pidanud olema... või viga väravavahile. aga nurgalöök? kuidas nii.. kaks mängijad põrkasid platsil kokku (ründaja ja väravavaht). kumbki palli ei mänginud. kuidas sai olla nii, et kumbki neist ei teinud viga?
13:24
Siim Pulst:  Roosnupp ja Kolomojets said nüüd lühikese aja jooksul head võimalused, aga kumbki ei suutnud värava ees korralikult tsenderdust tabada.
13:26
Siim Pulst:  Statistika iseloomustab senitoimunut päris hästi: pallivaldamine 70-30 Levadiale, pealelöögid 4:2 Legionile. Samas on Levadia rünnakud viimasel ajal ka lõpuks ohtlikumaks muutunud.
13:27
Siim Pulst:  Roosnupp pääses Vaštšuki löök-tsenderdust viielt meetrilt peaga suunama, aga saatis palli raamidest mööda.
13:30
Siim Pulst: Gussev pääses kiirrünnakul jooksu, aga Kruglov sai tema neutraliseerimisega ainuisikuliselt hakkama.
13:31
Siim Pulst:  Vaštšuki kauglöök sundis Londaku pantrihüppele, aga pall lendas siiski paar meetrit postist mööda.
13:34
Siim Pulst:  Gando efektsed käärid oleks äärepealt kuuvärava kandidaadiks saanud, aga täpsusest jäi siiski pisut puudu.
13:35
Siim Pulst:  Penalti Levadiale 35. minutil!
13:36
Siim Pulst: Värav Jürgenson saatis palli paremasse ristnurka, jätmata Londakule võimalustki!
13:37
Siim Pulst:  Söödupunktid Kolomojetsile, kelle vastu tegi rumala vea Šarnin.
13:38
Siim Pulst: Värav  Teine! Vaštšuk!
13:39
Siim Pulst:  38. minutil blokeeriti küll Kolomojetsi pealelöök, kuid pall põrkas kastijoonele Vaštšukile, kes saatis tugeva löögi tagumisse nurka.
13:39
Külastaja Hyrax kommentaar
Kolomojetsile teised söödupunktid?
13:40
Siim Pulst:  Jah, Kolomojets saab fantasy-s kirja ka teise värava söödupunktid.
13:45
Siim Pulst:  Gando suunas Kruglovi karistuslöögi peaga lati alla, kust Londak selle nurgalöögiks tõrjus.
13:46
Roosnupp on eriti kahvatu olnud täna. Päris ebatavaline. Ilmselt vahetatakse välja ka järgmine poolaeg
13:47
Siim Pulst:  1 lisaminut on läbi ja poolaeg 0:2!
14:05
Siim Pulst:  Seal on väiksed tehnilised probleemid tõesti. Asjaga tegeletakse.
14:06
Siim Pulst: Hoiatus  50. Sidorenkov korduvate vigade eest.
14:06
Külastaja mc kommentaar
Kumb täna Levadia peatreener on Vassiljev või Savic?
14:07
Siim Pulst:  Vassiljev on koondise juures, nii et täna on ainult Savic.
14:11
Siim Pulst:  54. minutil Andrejevilt hea löök 15 meetrilt, aga Kotenko sai posti kõrvalt palli kätte!
14:16
Siim Pulst:  Andrejev suunas nüüd Gussevi tsenderduse kümnelt meetrilt lati alla, aga Kotenkol õnnestus pall üle lati lükata!
14:18
Siim Pulst:  Avapoolaja lõppu kindlalt valitsenud Levadia näib teisel poolajal taas uinununa. Legion on teisel poolajal väravale palju lähemal olnud.
14:19
Kas Igor Žurahhovski on juba sooja tegemas Levadia poolel?
14:20
Siim Pulst:  Ei tea, aga viimati käis ta väljakul septembris, nii et ta ei pruugi esimene valik veel olla. Samas muidugi on tõsi ka see, et ega Levadial kogenumaid mehi pingilt võtta polegi.
14:25
Siim Pulst: Hoiatus 68. Dmitrijev lõi vile järel palli.
14:27
Siim Pulst: Hoiatus 71. Lepistu tegi keskväljal Andrejevile vea.
14:27
narvas 3-0 73. min
14:28
Siim Pulst:  Vahetus 71. Volodin sisse, Šatov välja. Eeldatavasti üks äärekaitsjatest tõuseb kõrgemale, aga kes siis ründaja alla läheb?
14:29
Siim Pulst: Senine paremkaitsja Pankov võttis vist Šatovi koha endale.
14:34
Siim Pulst:  121 pealtvaatajat on protokollis.
14:35
Siim Pulst:  Vabandust, 120 on hetkel protokollis, aga 121 öeldi staadionil. Küllap siis keegi astus just väravast sisse.
14:36
Siim Pulst:  Legion veel üritab, aga mäng püsib suures plaanis Levadia kontrolli all. Üks värav võiks nad siiski veel päris närvi ajada lõpu eel.
14:37
Siim Pulst:  Penalti Legionil!Hoiatusja kollane Kotenkole.
14:37
Siim Pulst:  Kotenko jäi pikale pallile vastu minnes Andrejevi vastu hiljaks, põhjustades penalti.
14:38
Siim Pulst: Värav 81. Andrejev realiseerib kindlalt! 1:2!
14:38
Siim Pulst:  Vahetus  81. Enne penaltit vahetas Legion veel: Pankov välja, Prosa sisse.
14:38
Millal ometi Aland oma võimaluse Kotenko asemel saab?
14:39
Siim Pulst:  Vahetus 82. minutil Õigus välja, Elhi sisse.
14:40
Siim Pulst: Hoiatus  83. Artjunin.
14:41
Siim Pulst: Hoiatus  ja Šarnin ka enne teda.
14:41
Kuna flora tuli meistriks - kas Aland saab ka võitjamedali?
14:41
14:42
Siim Pulst:  Huvitav küsimus. Pakuks, et pigem mitte.
14:42
Siim Pulst:  Andrejev on 85. minutil jälle lähedal! Kotenkolt hea tõrje!
14:43
Siim Pulst: Vahetus  86. minutil Gando välja, Žurahhovski sisse.
14:46
Siim Pulst:  Aland medalit ei saa. Juhend ütleb nii: "Ausa mängu põhimõtetest lähtuvalt ei ole lubatud tiitlisaajate nimekirja kanda mängijat, kellel oli meistrivõistluste lõpu seisuga õigus osaleda teise Eesti Klubi võistkonna mängus, v.a põhi- või duubelvõistkonna mängija."
14:46
On Levadia toomas uueks hooajaks veel mõne Aafrika talendi klubisse või pigem mitte? Tabi Manga siirdus ju Soome tippklubisse ja Gando on Levadias ennast juba korralikult tõestanud
14:46
Siim Pulst:  Vahetus 90. minutil Komlov sisse, Roosnupp välja.
14:46
narvas jäi 3-0
14:47
Siim Pulst: Hoiatus90+1. Žurahhovski.
14:49
Siim Pulst:  Publik elavdub esmakordselt, skandeerides "LEGION-LEGION".
14:50
Siim Pulst:  Ja Andrejev on taas lähedal, aga seekord vihiseb tema löök paar meetrit väravast mööda.