Ivar Lepik:  Legaalselt kahjuks Eesti pinnal ei näe.
21:47
Ivar Lepik: Mäng on alanud!
21:49
Ivar Lepik:  Koosseisudest nii palju, et Juventusel on puudu raudvarad Giorgio Chiellini ja Leonardo Bonucci. Matthijs de Ligt kiirustati vigastusest tagasi, tema kõrval Merih Demiral. Ja väravas Gianluigi Buffon!
21:53
Ivar Lepik: Esimesed minutid on Cagliari küll hea olnud. Täitsa võrdsete mäng! Ja tõesti, Klavan tundub tegutsevat kolmest keskkaitsjast keskmisena.
21:54
Külastaja Märg sokk kommentaar
Miks kõigil huulepulk silma all on?
22:00
Ivar Lepik: PALL VÕRGUS! Aga ... ei loe!
22:00
Ivar Lepik: Tahtsin just kirjutada, kuidas Juventus pole kümne minutiga suutnud suurt midagi tekitada, aga seepeale paneb Bernardeschi palli võrku. Aga suluseis! Ja ... Moratal, muidugi, kellel siis veel?
22:04
Ivar Lepik: Mis seda "huulepulka" põsel puudutab, siis see on kampaania koduvägivalla (naistevastase koduvägivalla!) vastu.
22:06
Ivar Lepik:  Klavan võtab Morata karistusala joonel üsna konkreetselt maha, aga mäng jätkub! Seisis nagu müür ees.
22:07
Ivar Lepik: Kordus ütles, et ei olnud tegelikult Klavan. Silmad valetasid!
22:08
Ivar Lepik:
22:08
Ivar Lepik:  Väike meeldetuletus muidugi ka selle kohta, et Morata ei ole ainult suluseisus.
22:11
Ivar Lepik:  Tundub, et Klavan ei tunne ennast kõige mugavamalt seal. Päris mitu olukorda, kus just keskmise kaitsja juures on Juventusel ruumi olnud.
22:13
Ivar Lepik:  Surve on Juventus igatahes peale saanud.
22:14
Ivar Lepik:  Klavan jääb jälle pahasti Morata ja Ronaldo vahele, aga Walukiewicz lõikab hispaanlase söödu vahelt! Muidu olnuks Ronaldol siin ainult Cragno ees.
22:15
Ivar Lepik:  Vahelduseks midagi head. Klavan jääb kolme ründaja pressi alla, aga võtab hästi rahulikult ja leiabki täpse söödu.
22:16
Ivar Lepik:  Kulusevski! ... Veeretab mööda!
22:24
Ivar Lepik:  Hoiatus Tripaldelli võtab kollase vasakkaitses.
22:24
Ivar Lepik:  Bernardeschi virutab kaugelt, aga Cragno püüab! Otse keskele.
22:26
Ivar Lepik: Värav Aga Ronaldo ikkagi! Surve kannab vilja!
22:27
Ivar Lepik: Kuhu oli Klavan selles olukorras veetud!? Eestlane süüdi pole, aga ta tõusis liinist välja. Morata lükkas Ronaldole, kes võttis väga külma kõhuga ja paigutas posti äärde, mis sest, et kolm vastast katsid.
22:28
Ivar Lepik: Kommentaatorid viskasid meie mehe kulul nalja, viidates Ronaldo briljantsusele. "Mitu korda Ragnar Klavan sealt ära lööks?"
22:30
Ivar Lepik:  Ronaldo on ikka väga kuri. Korra sai Klavan nüüd ilusti kaasas püsitud, aga siis tõmbas Ronaldo jälle kolm meest enda peale ja leidis sööduga vaba mehe.
22:30
Ivar Lepik: Värav  Ja 2:0. Jälle. See. Mees.
22:31
Ivar Lepik:  Nurgalöök riputatakse kasti. Demiral saab pea vastu ja tagumises postis hiilib Ronaldo täiesti üksi. Jalgpall on lihtne mäng!
22:31
Külastaja Ragnar kommentaar
Kas videot ka väravast saab?
22:31
Ivar Lepik:  Saab! Hetk veel ja siis kohe.
22:33
Ivar Lepik: Avapoolaeg läbi!
22:33
Ivar Lepik:  Aga väravad siis ...
22:34
Ivar Lepik:  Ronaldo esimene. Klavan liikus keskelt välja, aga õigesti, sest muidu oleks ka olukord hapu olnud.

22:35
Ivar Lepik: Ja teine. Siin magati Ronaldo liikumine küll maha.

22:38
Ivar Lepik:  Pealelöögid 9:0, raami 4:0, pallivaldamine 66:34 jne.
22:56
Ivar Lepik:  Nii. Aga teine poolaeg algas ja Cagliari alustas vahetusega, Tripaldellit asendas Sottil ehk teoorias ründavamaks.
22:58
Ivar Lepik:  Ründavamaks siis mindi ka, 4-4-2 on nüüd asetus. Pisacane liikus vasakkaitsesse ja Klavan vasakpoolne keskkaitsja.
22:59
Ivar Lepik:  Ja latti! Järjekordne nurgalöök ... ja Demiral kõige kõrgemal uuesti. Nüüd saab ise löögile, aga tuleb raamist tagasi.
23:00
Ivar Lepik:  Cagliari on teist poolaega tegelikult hästi alustanud. Aga noh, esimest alustati ka, eksole.
23:02
Ivar Lepik: JUVENTUS! Murtakse rünnakule, Kulusevski on Klavaniga üks-ühele, aga lükkab kõrvale, Ronaldo isetult jätab ja Bernardeschi lõpetab löögiga, aga Cragnole pihta. Hea voolav rünnak.
23:06
Ivar Lepik:  Klavanilt hea kaitsetöö. Rahulikult lahendas olukorra.
23:11
Ivar Lepik:  Morata ... jätab löömata! Bernardeschi saab hoo üles, tõmbab konksu tagasi ja Morata on 14 meetri peale unustatud, aga läheb üle.
23:13
Ivar Lepik: Värav RAGNAR KLAVAN!
23:13
Ivar Lepik:  SULUSEIS!?
23:13
Ivar Lepik:  Nurgalöök mängiti lahti, Klavan paneb palli võrku, kuigi lööb de Ligtiga pead kokku ... aga kas oli suluseis enne tsenderdust?
23:14
Ivar Lepik:  Klavan on endiselt pikali ja tundub, et kulm lõhki.
23:14
Ivar Lepik:  Kohtunikud pole veel lõplikku otsust vastu võtnud, vist ...
23:14
lahenduseks oligi ikkagi et sulg kahjuks
23:15
Ivar Lepik:  Klavan saab nüüd küll korraliku peapaela. Seoti mõnuga kinni.
23:16
Ivar Lepik: Vahetus  Klavani pilk ei tundunud kõige selgem. Ja võetaksegi välja. Carboni asendab.
23:16
Ivar Lepik: Kurb! Oli juba tunne, et esimene Itaalias on käes. Aga võta näpust.
23:20
Külastaja Kys kommentaar
Missugune Klavani värav välja näinud oleks?
23:21
Ivar Lepik: Paremalt tuli tsenderdus sisse, Klavan suunas peaga penaltipunkti juurest vasaku posti äärde. Buffon sirutas, napilt ei ulatanud. Ja siis käisid pead kokku. Usutavasti tuleb sellest videomaterjali ka.
23:21
Klavan ise oli sulus või keegi teine?
23:22
Ivar Lepik:  Sulus oli tsenderduse andja. Nurgalöök mängiti lahti. Hiljem näitas ka, oli. Mitte palju, aga oli.
23:24
Külastaja Kahju kommentaar
Ronalts isiklikult andis Klavanile efektse kollisöödu!