Kolmapäev, 25. november 2020
19:43
Kris Ilves: Tere, head jalgpallisõbrad. Täna on jalgpallimaailm leinas, sest suri legend Diego Maradona. Meie keskendume Meistrite liigale, kui juba kell 19.55 algavad kaks mängu: Pireuse Olympiakos-Manchester City, Mönchengladbach-Donetski Šahtar.
20:02
Kris Ilves: Mönchengladbach on kodus Šahtari vastu hästi alustanud. Thuram on kaks korda löögile pääsenud, aga üks sooritus läks mööda ja teise tõrjus Pjatov. Või oli teise autor Embolo ... ei saanudki nüüd aru.
20:04
Kris Ilves: Manchester City on Olympiakose vastu oodatult domineerivam pool, aga peale ühe Silva pealöögi ei ole midagi suurt korda saadetud.
20:05
Kris Ilves: Seejärel sai kohe Foden löögile, aga Jose Sa tõrjus.
20:06
Kris Ilves: Nüüd pääses Jesus peaga löögile, aga Jose Sa püüdis.
20:09
Kris Ilves: Huvitav tähelepanek: Manchester City kaptenipeal on Sterlingul.
20:11
Kris Ilves: Manchester City surub korralikult ja esimene värav on ilmselt ainult aja küsimus.
20:13
Kris Ilves: Värav Thuram teenis Mönchengladbachile penalti, mille realiseeris Stindl.
20:17
Kris Ilves: Manchester City hoog on raugenud ja Olympiakos on paremini mängu sisse saanud. Mönchengladbach on samuti rahunenud, sest juhtvärav on kätte saadud.
20:18
Kris Ilves: Embolo lõi selle jutu peale posti.
20:23
Kris Ilves: Jesus teenis Manchester Cityle korralikust kohast karistuslöögi. Tuli tsenderdus, aga Stones ei ulatunud pallini ja Olympiakos sai olukorra klaaritud.
20:23
Kris Ilves: Mönchengladbachi juhtvärav:
20:27
Kris Ilves: Embolo pääses Pjatovi vastu üks-ühele, aga lõi mööda ja kukkus. Mönchengladbach penaltit ei saanud.
20:31
Kris Ilves: Värav Elvedi nurgalöögist ja Mönchengladbach juhib 2:0.
20:32
Kris Ilves: Värav Foden lõi Meistrite liiga hooaja esimese värava ja Manchester City juhib 1:0.
20:35
Kris Ilves: Väravad:
20:39
Kris Ilves: Manchester City surub ja tahab enne poolajavilet teise ära lüüa. Sterling proovis kaugelt, aga Jose Sa tõrjus.
20:42
Kris Ilves: Jose Sa tõrjus Sterlingu karistuslöögi lati alt.
20:42
Kris Ilves: Värav Embolo enne poolajavilet käärlöögist (!) ja Mönchengladbach juhib 3:0.
20:43
Kris Ilves: Poolajaviled.
20:45
Kris Ilves: Embolo käärlöök:
20:58
Külastaja Siimi kommentaar
Maradona sai südamerabanduse 2018 MMíl Peterburi staadionil Argentiina NIgeeria mängus. Uhke staadion, sai vaadatud Šveitsi- Rootsi seal
20:58
Kris Ilves: Mängud jätkuvad.
21:02
Kris Ilves: Silva murdis karistusalasse ja läks löögile, aga see oli lihtne saak Jose Sale.
21:03
Kris Ilves: Korralik segadus Olympiakose karistusalas, esimene löök blokeeriti, aga Gündogani löök lendas napilt mööda. Manchester City teine värav oli väga lähedal.
21:10
Kris Ilves: Manchester City mängib Olympiakose vastu samamoodi nagu esimesel poolajal. Kõik on nende kontrolli all ning värav ilmselt peagi tulekul. Mönchengladbach on avapoolajal löödud kolme väravaga mängu saatuse Šahtari vastu otsustanud.
21:15
Kris Ilves: Korra püüdis kaamera Manchester City-Olympiakos mängul kinni tribüünil istunud Sergio Agüero, kes teadupärast on Diego Maradona lapselapse isa ... kahtlemata kurb päev jalgpallifännide jaoks, aga eriti Agüerole.
21:16
Kris Ilves: Jesus kukkus karistusalas, aga Manchester City penaltit ei saanud.
21:16
Kris, mis sa arvad. Kas Maradona saanuks tippvormis olles Premium Liigas hakkama?
21:18
Kris Ilves: Siin on tohutult palju erinevaid nüansse, mida tasub silmas pidada ning erinevaid ajastuid ja erinevate ajastute mängijaid on mõttetu võrrelda. Kui küsimusele lihtsalt vastata, siis ütleksin, et jah, saaks küll hakkama.
21:18
Kas täna inter peab kindlalt võitma? Kris Ilves mis arvad
21:19
Kris Ilves: See oleks Interile kahtlemata parim võimalik variant. Viik jätaks mingid võimalused alles, aga kaotuse puhul oleksid edasipääsuvõimalused juba teoreetilised.
21:20
Lukaku õnneks tagasi ja, esimeses mängus polnud
21:24
Kris Ilves: Foden pääses peaga löögile, aga mõne meetri jagu mööda. 20 minutit mängida, Manchester City edu ainult üheväravaline, aga inglased kontrollivad mängu täielikult.
21:30
Kris Ilves: Värav Wendt otse karistuslöögist ja Mönchengladbach juba 4:0 ees.
21:31
Kris Ilves: Pep Guardiola saatis Sergio Agüero väljakule. 78 minutit Kreekas mängitud.
21:41
Kris Ilves: Fortounis proovis kaugelt, see oli see kreeklaste võimalus, aga mõne meetri jagu mööda. Manchester City juhib endiselt ainult 1:0.
21:43
Kris Ilves: Olen veel võlgu Mönchengladbachi neljanda värava. Siin see on:
21:47
Kris Ilves: Lõpuviled. Pireuse Olympiakos - Manchester City 0:1, Mönchengladbach - Donetski Šahtar 4:0.

Seis B-grupis: Mönchengladbach 8 punkti (4 mängust), Šahtar 4 (4), Real Madrid 4 (3), Milano Inter 2 (3).

Seis C-grupis: Manchester City 12 punkti (4 mängust), Porto 6 (3), Olympiakos 3 (4), Marseille 0 (3).

21:53
Kris Ilves: Nüüd koguni kuus mängu: Müncheni Bayern-Salzburg, Atletico Madrid-Moskva Lokomotiv, Milano Inter-Real Madrid, Marseille-Porto, Liverpool-Atalanta, Amsterdami Ajax-Midtjylland. Mõistagi keskendume eelkõige Inter-Real lahingule.
21:54
Kris Ilves: Milano Inter-Real Madrid algkoosseisud:
21:59
Kris Ilves: Taas leinaseisak lahkunud Diego Maradona auks.
22:01
22:03
Kris Ilves: Martinez teenis mängu esimese nurgalöögi Interile. See mängiti lühidalt lahti ja Reali mängijad said olukorra klaaritud.
22:05
Kris Ilves: PENALTI REALILE!
22:06
Kris Ilves: Barella lendas Nachole jalgadesse ja kindel penalti.
22:06
Kris Ilves: Värav HAZARD REALISEERIS PENALTI! UNELMATE ALGUS REALILE!
22:09
Kris Ilves: Barella viga Nachole ja Hazardi penalti:
22:10
Külastaja Timo kommentaar
Kust on võimalik Bayerni-Salzburgi mängu näha?
22:10
Kris Ilves: Eesti telekanalid seda mängu kahjuks ei näita, jah. Tuleb olla loominguline ja internetiavarustest otsida.
22:12
Kris Ilves: VAZQUEZ POSTI!
22:14
Kris Ilves: Real on väga hästi alustanud, Inter on selgelt raskustes.
22:14
Külastaja Hm kommentaar
Mis teeb matusepärg atletico platsil - lokomotivi vasaku nurgalipu lähedal?
22:14
Maradonaga seoses?
22:14
Kris Ilves: Võimalik, ise seda mängu otsepildis ei jälgi. Targemad võivad kommenteerida.
22:15
Külastaja B kommentaar
Ei ole Maradonaga seoses. See on seal iga kodumäng.
22:17
Kris Ilves: Mendyl oli suurepärane võimalus Real juba kahe väravaga juhtima lüüa, aga vasakkaitsja otsustas veel söötu otsida, ent pall kaaslaseni ei jõudnud. Supervõimalus Realil. Kordusest oli näha, et tegelikult oli Mendyl hea mõte, sest Vazquez oli penaltipunktil olemas, aga sööt ei olnud kvaliteetne.
22:21
Kris Ilves: 20 minutit mängitud ja skoor on avatud ainult Inter-Real mängus, kui Hazard realiseeris Nacho teenitud penalti. Mujal skoor avamata. Huvitav.
22:23
Külastaja , kommentaar
20 minutit ja üks värav kõikide mängude peale. Ründeosakonnad on võtnud vist rahulikuma päeva
22:23
Külastaja Eintz kommentaar
Atleticol on üks naine, Margarita, 1996 aastast toonud iga mäng platsi äärde nurgalipu juurde lillekimbu. Koroona ajal klubi jätkas traditsiooni. Ju siis täna on pärg Maradonale.
22:26
Kris Ilves: Vazquez tegi Vidali vastu karistusala lähistel vea. Interil oli ohtlikust kohast karistuslöök - Lukaku löök läks selgelt üle.
22:29
Kris Ilves: Handanovic tõrjus Hazardi löögi. Haazard oli mängu algul aktiivne vasakul äärel, ent nüüd kolinud pigem paremale äärele.
22:30
Kris Ilves: Siiski mängib Hazard vasakul äärel, lihtsalt mõned olukorrad oli paremal. Meeldiv näha, et Hazard on mängus sees, aga siiani ei saa aru, mis on Interi peatreeneri plaan...
22:31
Kris Ilves: Kroos proovis kaugelt, aga selgelt liiga optimistlik üritus.
22:32
Kris Ilves: Kui keegi saab aru, mis on Antonio Conte plaan, siis võib siia kirjutada. Mina ei saa aru.
22:34
Kris Ilves: Vidal kukkus karistusalas, aga penaltit ei saanud. Läks peakohtunikuga vaidlema ja sai kaks kollast kaarti järjest. Ulme! Eemaldamine Vidal mängust väljas! Täielik rumalus.
22:35
Kris Ilves: Tuleb märkida, et kohtunikud tegid õige otsuse, kui ei andnud Interile penaltit, sest Varane mängis ilusti palli Vidali jalalt minema.
22:37
Väga huvitav et teistes mängudes väravad löömata
22:38
Kris Ilves: See on huvitav, jah. Usun, et teisel poolajal läheb andmiseks, kui mitte juba avapoolaja lõpuminutitel.
22:38
Külastaja Uf real kommentaar
Mitte varane vaid modric rippus küljes nagu takjas, kindel pennu, aga noh ufreal ei anna reali vastu, real saab ise penaltid mitte millegi eest
22:39
Kris Ilves: Vidali punane:
22:41
Kris Ilves: Värav Skoor avatud Prantsusmaal, kus Sanusi viis Porto juhtima Marseille'i vastu.
22:44
Kris Ilves: Värav Lewandowski ja Bayern asus Salzburgi vastu juhtima.
22:45
Kris Ilves: Porto ja Bayerni väravad:
22:48
22:51
Kris Ilves: Hazard mängis avapoolajal hästi.

22:57
Külastaja Sau kommentaar
Väga õige otsus, et Inter penaltit ei saanud. Kohtunik oli olukorras väga proff
23:03
Kris Ilves: Mängud jätkuvad. D'Ambrosio ja Perišic sekkusid Interi eest mängu, Bastoni ja Martinez välja. Conte peab midagi muutma, aga eks ole näha, mis nüüd saama hakkab. Meeldetuletuseks: Inter mängib kümnekesi, sest Vidal sai esimesel poolajal rumala punase kaardi.
23:04
Kris Ilves: Värav Gravenberch ja Ajax on Midtjyllandi vastu juhtima asunud.
23:06
Kris Ilves: Värav Läheb käest!? Ajax juba kahe väravaga ees, seekord Mazraoui.
23:07
Kris Ilves: Ajaxi väravad:
23:10
Kris Ilves: Värav Bayerni teine ja Comani esimene.
23:11
Kris Ilves: Comani värav:
23:12
Kris Ilves: Inter on teist poolaega päris hästi alustanud ja poolvõimalusi tekitanud. Interi mängijad apelleerisid penaltile, aga seda nad ei saanud. Praegu ei saa aru, et Inter oleks kümnekesi...
23:17
Kris Ilves: Casemiro ja Rodrygo sisse Realil, Ödegaard ja Mariano välja. Zidane läheb kindla peale, et kolm punkti kätte saada, sest need on pigem sellised kontrollivad vahetused.
23:17
Kris Ilves: Värav RODRYGO!
23:18
Kris Ilves: Esimene puude ja Rodrygo pani Vazquezi tsenderduse sisse. Suurepärane sekkumine.
23:18
Kris Ilves: Värav Samal ajal on Liverpoolis skoorinud Ilicic ja Atalanta juhib!
23:19
Interile väga paha lugu nüüd
23:21
Kris Ilves: Rodrygo värav:
23:22
Kris Ilves: Värav Atalanta juba kaks! Seekord Gosens!
23:23
Kris Ilves: Värav Ajax kolm, Neres!
23:27
Kris Ilves: Värav Bayern samuti kolm, Sane!
23:27
Kris Ilves: Korralik väravasadu.
23:29
Külastaja See kommentaar
VAR rikub juba kõik jalgpalli ilu, võlu ja valu. Väravate üle enam rõõmustada ei saa, sest kunagi pole kindel kas luges
23:29
Kris Ilves: Atletico?
23:31
Jah Need senti ja millimeetrid juba nõme lugeda. Pmst võiks kohtunikud koju jääda, sest kindlad nad enam ei ole ja loodavad sellele VARile
23:32
Kris Ilves: Värav Otavio realiseeris penalti ning lõi Porto teise, Marseille'i seis on keeruline. Värav Berisha säras Salzburgi eest ning lõi Bayerni vastu ühe tagasi.
23:37
Kris Ilves: Värav Mabil realiseeirs Midtjyllandi eest Ajaxi vastu penalti, kuid Ajaxi edu on siiski kaheväravaline.
23:38
Kris Ilves: Teisel poolajal on korralikult väravaid löödud.
23:40
Inter ei suuda lüüa? Kuidas olukord on?
23:41
Kris Ilves: Real kontrollib mängu. Praegu tuli Inter ilusti surve alt välja ja pääses üle pika aja normaalselt rünnakule, kuid Courtois tõrjus Perišici löögi.